Jump to content

San Pablo Burgos - AEK (BCL, 12η αγ) : 22/01, 21:30, ΕΡΤ3


George_D
 Share

Recommended Posts

πως τα καναμε ετσι, απο το ζενιθ στο ματς με βαζελο μεσα σε λιγες μερες γαμηθηκαμε

Link to comment
Share on other sites

Just now, George_D said:

πως τα καναμε ετσι, απο το ζενιθ στο ματς με βαζελο μεσα σε λιγες μερες γαμηθηκαμε

Αυτη η νικη μας αποσυντονισε τελειως . λες και τελειωσε εκει η χρονια

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Αλλαγη προπονητη πλεον μπας και υπαρξει καποιο ηλεκτροσοκ αν κι ετσι οπως τα καταφεραν με τετοιο υλικο ακομα και τον Ομπρατοβιτς να φερεις μια τρυπα στο νερο θα κανεις.

 

Link to comment
Share on other sites

εχει ευθυνες και ο μακης, δεν μπορει ο αντικαταστατης του σαντ-ρος να ειναι ο ζησης στα 37 του. Εκτος αν παιζει οικονομικο θεμα

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Προφανως και παιζει οικονομικο θεμα. Ολο μπαν εχουμε απο την φιμπα. Του εκατσε το μισο μυριο, θα βγαλει την χρονια με λιγοτερη χασουρα. 
Τον καταλαβαινω τον Μακη γιατι κανεις δεν στηριζει την ΑΕΚ και μαλλον θελει να βαλει χρημα για το κλειστο, αλλα φετος κυριολεκτικα το γαμησαν ενω ειχες πολυ μεγαλες πιθανοτητες για double και τελικο πρωταθληματος

Link to comment
Share on other sites

Η ομάδα έχει 6 βετεράνους ρε παιδιά. 

Έφυγε ο πιο αθλητικός μας παίκτης κ παίζουμε με τα μπάρμπαδια. Πόσο θα αντεξουν σε συνεχόμενα ματς

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αμυνα αυτος ο αγνωστος για αλλη μια αγωνιστικη, Και δεν με πειθεται οτι κερδιχαμε μονο λογω Σαντ ρος. Μονο ενας παικτης επαιζε αμυνα.? 

Το μαλακιζουν οι παικτες το μαλακιζει και ο τυπος που εχουμε για προπονητη

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορούσε να κρατήσει τον σαντ ρος, απλα καλώς η κακώς η μισή ομάδα ήταν ο Σαντρος

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει περίπτωση για αλλαγή προπονητή και δεν θα έχει και νόημα.Ας συγκεντρωθεί όλο το τμήμα στον ρεαλιστικό αλλά όχι εύκολο στόχο που είναι το κύπελο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Πωπω αυτή η μαλακια με τον ρος έχει κουράσει. Πήγε στους πρωταθλητές Ευρώπης, Ευρωλίγκα με διπλάσια λεφτά ξέρω εγώ  κ συζητάμε ότι θα εμένε στην ΑΕΚ αν του έδινε 50-100 χιλ παραπάνω . Είπαμε δλδ οκ να υπάρχει κ λίγο λογική 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Παιζει να θελουμε να βγουμε 4οι;

Μπορεί. Καπου άκουσα ότι αν πετάξεις έξω τον πρώτο που διασταυρωθείς παίρνεις την θέση του μετά στις επόμενες φάσεις. Αν κ νομίζω ότι έσκασε η ομάδα ψυχολογικά κ σωματικά 

Link to comment
Share on other sites

Και 500κ η ομαδα του. Δεν βλεπω πως μπορει να γυρισει την κατασταση ο κοουτς φαπ αλλα και με Προμηθεα στο κυπελο δυσκολους μας βλεπω. Εδω δεν κερδισαμε τους τελευταιους Βελγους και σημερα τρωμε 20 ποντους στο κεφαλι και 54 σε ενα ημιχρονο. Μας εμαθαν οτι παιζουμε μονο με  τριποντα και αν ειμαστε σε αστοχοι μερα μας γλεντανε ολοι 

Link to comment
Share on other sites

Ψυχραιμια ρε σεις εφυγε το βασικο 3αρι που ηταν ταυτοχρονα και το βασικο πλευμεικερ σου ,προφανως αλλαζει ολο το πλανο..ειναι εκτος λινος γκικας και τα ροτειτον ακομα δε βγαινουν..μολις γινουνε ομαδα θα ξαναρολαρουν οπως κ πριν ειμαι σιγουρος

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21
4 minutes ago, Vagos21 said:

Πωπω αυτή η μαλακια με τον ρος έχει κουράσει. Πήγε στους πρωταθλητές Ευρώπης, Ευρωλίγκα με διπλάσια λεφτά ξέρω εγώ  κ συζητάμε ότι θα εμένε στην ΑΕΚ αν του έδινε 50-100 χιλ παραπάνω . Είπαμε δλδ οκ να υπάρχει κ λίγο λογική 

Η ΑΕΚ εδωσε το οκ να παει. Ουτε buy out υπηρχε ουτε τιποτα. Για αυτο και χιλιοευχαριστησε την ΑΕΚ ο Ρος.

Καλιστα τον κραταγες και τον αφηνες το καλοκαιρι με 80κ. Επαγγελματιας ειναι, οταν υπεγραψε το συμβολαιο ηξερε τι υπεγραφε οποτε τις μπαρουφες οτι και καλα δεν μπορουσαμε να κανουμε κατι τις ακουω βερεσε.

Ολα για το χρημα γινανε για αυτο κι ο αντικαταστασης του απο τον σουπερ ξενο ηταν ο Ζησης στα 37 του.....

Link to comment
Share on other sites

Δεν βγαίνουν τα σχήματα. Δεν έχεις 4αρι . Ο προπονητής κολλάει με τον τσαλμερς λες και του πηδάει την γυναίκα. Σε έχουν γαμησει στην περιφέρεια κ βάζει τον χειρότερο αμυντικό τολιοπουλο. Ξυπνά μαλακα

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Bukowski said:

Παιζει να θελουμε να βγουμε 4οι;

 

6 minutes ago, Vagos21 said:

Μπορεί. Καπου άκουσα ότι αν πετάξεις έξω τον πρώτο που διασταυρωθείς παίρνεις την θέση του μετά στις επόμενες φάσεις. Αν κ νομίζω ότι έσκασε η ομάδα ψυχολογικά κ σωματικά 

ε και? το ιδιο πραγμα ειναι, ως 2οι εχουμε πλεονεκτημα στους 16, ως 4οι στους 8 αλλα πρεπει να περασουμε με μειονεκτημα στους 16 και θα πεσουμε με εναν εκ των καλυτερων των αλλων ομιλων

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, George_D said:

 

ε και? το ιδιο πραγμα ειναι, ως 2οι εχουμε πλεονεκτημα στους 16, ως 4οι στους 8 αλλα πρεπει να περασουμε με μειονεκτημα στους 16 και θα πεσουμε με εναν εκ των καλυτερων των αλλων ομιλων

Μάλλον καλύτερα 4ος από 3ος. Δεύτερος φυσικά κ αξίζει να βγεις. Με αυτά τα χαλια πάντως μένεις κ εκτός 

Link to comment
Share on other sites

Αυτοι βλεπουν το καλαθι σαν βαρελι και μεις σαν κουμποτρυπα. Δεν υπαρχει σωτηρια

Link to comment
Share on other sites

Βρε πουστη Ρέι, χτυπησε ο αλλος και περιμενουμε απο σενα. Και κανεις το χειροτερο παιχνιδι εβερ.

Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×