Jump to content

ΑΕΚ-Αστέρας Τρ. (Κύπελλο, Φάση των 16- ρεβάνς): 30/01, 19:30, CS1


mvp-κόουτσινγκ-βραβείο Σοιλέδη   

26 members have voted

  1. 1. mvp

    • Τσιντώτας
      0
    • Παουλίνιο
      0
    • Χουλτ
      0
    • Βράνιες
    • Σβάρνας
      0
    • Κρστίτσιτς
    • Σιμάνσκι
    • Μάνταλος
    • Βέρντε
      0
    • Αλμπάνης
    • Λιβάγια
      0
    • Μπακάκης
      0
    • Γιακουμάκης
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Καρέρα

    • Καλό
    • Μέτριο
      0
    • Κακό
      0
    • Φυσιολογικό
  3. 3. Βραβείο Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Τσιντώτας
      0
    • Παουλίνιο
      0
    • Χουλτ
      0
    • Βράνιες
      0
    • Σβάρνας
    • Κρστίτσιτς
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Βέρντε
    • Αλμπάνης
      0
    • Λιβάγια
    • Μπακάκης
    • Γιακουμάκης


Recommended Posts

4 minutes ago, nikos said:

έχει στοιχεία ο Πολωνός παντως, απλά δεν είναι ο έτοιμος παίκτης 

Εχω την αισθηση οτι θα μπουμε σε κουβεντες για το αν αξιζει το 1.5 ενω αν κοστιζε 1 εκ π.χ. θα τον παιρναμε.Σαν αυτες που καναμε για την ρητρα του Μπογιε.Για εμας εδω λεω οχι την διοικηση.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Man Of Faith said:

Εχω την αισθηση οτι θα μπουμε σε κουβεντες για το αν αξιζει το 1.5 ενω αν κοστιζε 1 εκ π.χ. θα τον παιρναμε.Σαν αυτες που καναμε για την ρητρα του Μπογιε.Για εμας εδω λεω οχι την διοικηση.

Έτσι τον κόβω κι εγώ, θα δείξει.

Παντως στο β ήταν καλος. 

 

Link to comment
Share on other sites

Στο β ήταν πολύ καλός ο Πολωνός, με πολλές δυνάμεις. Επίσης έχει αξιοπρεπέστατη πάσα. Είναι νωρίς να κριθεί, αλλά μου έχει δείξει καλά στοιχεία.

Κατά τα άλλα, μπράβο στον προπονητή, επαγγελματική νίκη.

mvp Μάνταλος.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, nikos said:

Έτσι τον κόβω κι εγώ, θα δείξει.

Παντως στο β ήταν καλος. 

 

Ο Πολωνος στο β ανεβηκε , σε σχεση με το ντερμπι που δεν υπηρχε ηταν μια χαρα σημερα. Βασικα δεν πηραμε και τον Ινιεστα. Παντως για την ρητρα ημασταν ετοιμοι να πληρωσουμε για Αλεφ 

Link to comment
Share on other sites

Just now, nikos said:

Τελος. Σβηστή πρόκριση.

Σε νοικοκύρεψε ο Καρέρα.

Βγαζει μια σιγουρια η ομαδα σε πρωτη φαση με τους αρκετα κατω σου.

επομενο σταδιο , να κανεις νικες με τους λιγο πιο κατω σου οπως ρουλη και παοβ

Link to comment
Share on other sites

Ομαδα με δυναμεις, ενταση  , συνοχη , σοβαροτητα και πιεση σε ολο το ματς το βασικοτερο. Αλμπανης Κρστσιτς Μανταλος πολυ καλοι σημερα. Λιβαγια το μαλακισε, θα τον εβαζα χειροτερο αλλα μπηκε ο Γιακουμακης οποτε δεν τιθεται θεμα. Κρστσιτς και Μανταλος οι πιο ανεβασμενοι απο αφιξη Καρερα, Αλμπανης πολυ καλες εμφανισεις, μακαρι να συνεχισει ετσι. Σιμανσκι πνευμονατος με ορεξη, θεωρω πως θα ειναι πολυ καλη προσθηκη οταν δεσει. θετικά δείγματα, συνεχίζουμε.   

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, chris manousopoulos said:

Μαρεσε και παλι ο αλμπανης. Ωραια σωματοδομη για να μη πεφτει, τεχνικη για το ενας vs ενας, σωστα τελειωματα. Πολυ καλυτερος απο βερντε

Με τον Βερντε την έχουμε κάτσει το έχω ξαναπεί εγώ, τεσπα ο,τι έγινε έγινε το καλοκαίρι.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, chris manousopoulos said:

Μαρεσε και παλι ο αλμπανης. Ωραια σωματοδομη για να μη πεφτει, τεχνικη για το ενας vs ενας, σωστα τελειωματα. Πολυ καλυτερος απο βερντε

Ο Αλμπανης ειναι πολυ χρησιμος παικτης, ειδικα για ροτεισον ειναι οτι πρεπει.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

Με τον Βερντε την έχουμε κάτσει το έχω ξαναπεί εγώ, τεσπα ο,τι έγινε έγινε το καλοκαίρι.

Βερντε αν βρουμε προταση και τον δωσουμε ο Τιγρης θα αναψει λαμπαδα στην Σουμελα στο μποι του Ιβιτς 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Για τον Σιμανσκι να πούμε ότι είναι φθηνος σχετικά για το επίπεδο που θελουμε να βρισκόμαστε, σκεφτείτε στους 2 γαύρους δανεικό με τόσο χαμηλή οψιον ασουμε. Αυτό για να είμαστε δίκαιοι. Προφανως φαίνεται ήδη καλυτερος του Γαλανοπουλου που θελουμε να τον πουλησουμε κιόλας παραπανω υποτιθεται.

Link to comment
Share on other sites

Οταν φυγει ο Ολιβειρα επειδη λογικα θα μεινουμε με Λιβαγια Αραουχο στην επιθεση, εγω λεω να κοιταξουμε που βρισκεται εκεινος ο Σιαλμας για τριτος γιατι ο Γιακουμακης δεν βλεπω να ξανασκοραρει.

Link to comment
Share on other sites

Απο τα παιχνιδια που βαριεμαι και να τα σχολιασω, δειγμα θετικο οποτε. 2-0 νωρις και γεια σας. Η ομαδα σε εμφανη ανοδο πλεον καθάρισεως μεγαλη ομαδα. Μολις μπει και ο Αραουχο θα βελτιωθουμε εκτος των αλλων και αμυντικα αφου δεν θα χρειαζεται να ανεβαζουμε τοσους παιχτες αφου ο Καβλαρος με τις κινησεις του ανοιγει δρομους. Ευγε σε ολους.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×