Jump to content

Ατρόμητος Αθ.-ΑΕΚ (22η αγ.): 02/02, 17:15, EΡT


mvp-Κόουτσινγκ-βραβείο Σοιλέδη  

31 members have voted

  1. 1. mvp

    • Μπάρκας
      0
    • Οικονόμου
      0
    • Τσιγκρίνσκι
      0
    • Σβάρνας
      0
    • Μπακάκης
      0
    • Λόπες
      0
    • Σιμόες
      0
    • Σιμάνσκι
    • Κρστίτσιτς
    • Λιβάγια
    • Αραούχο
    • Βέρντε
      0
    • Αλμπάνης
      0
    • Σαμπανάτζοβιτς
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Καρέρα

    • Καλό
    • Μέτριο
    • Κακό
      0
    • Φυσιολογικό
  3. 3. Βραβείο Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Μπάρκας
      0
    • Οικονόμου
    • Τσιγκρίνσκι
    • Σβάρνας
    • Μπακάκης
    • Λόπες
      0
    • Σιμόες
    • Σιμάνσκι
      0
    • Κρστίτσιτς
      0
    • Λιβάγια
      0
    • Αραούχο
      0
    • Βέρντε
    • Αλμπάνης
      0
    • Σαμπανάτζοβιτς
      0


Recommended Posts

Δύσκολο παιχνίδι. Είναι ζωτικής σημασίας για τον Ιβάν και τον Περέιρα να μπει στα πλευ οφ ο Σπανός, αλλιώς μετά πρέπει να πάει να αγοράσει τον Ολυμπιακό και Άρη για να έχει ελπίδες.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

εντωμεταξυ τον ρωτησαν στη συνεντευξη απο τη Νοβα τον Καρερα,

αν ξερει πραγματα για τον αντιπαλο,

και απαντησε "δεν απαντω γιατι δεν θελω να βοηθησω τους αντιπαλους."

Link to comment
Share on other sites

Και για τον Αραουχο τον ρωτησαν χτες στο τελος της συνεντευξης ενα σχολιο και τους ευχαριστησε για την συνεντευξη και δεν σχολιασε τιποτε αλλο. Γιουβεντινος αρχοντας.

Link to comment
Share on other sites

Χωρις μανταλο ολιβειρα μακαρι να δουμε εστω και λιγο αραουχο αν και δυσκολο.

Διπλο αν και θα ναι ζορικο να μην χαλασει το μομεντουμ να υποδεχτουμε τις βαζελες οπως πρεπει.

Link to comment
Share on other sites

Κάποια λεπτά θα πάρει σίγουρα. Υπάρχουν ελλείψεις ούτως η αλλως. Χωρια οτι ο Αραούχο φαίνεται να έχει δουλέψει πολύ φέτος και φαίνεται σε ακόμα καλύτερη κατάσταση απο ότι ήταν σε εμάς. Δείχνει να έχει στεγνώσει και να έχει δυναμώσει τον κορμό του. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Skepastos said:

Κάποια λεπτά θα πάρει σίγουρα. Υπάρχουν ελλείψεις ούτως η αλλως. Χωρια οτι ο Αραούχο φαίνεται να έχει δουλέψει πολύ φέτος και φαίνεται σε ακόμα καλύτερη κατάσταση απο ότι ήταν σε εμάς. Δείχνει να έχει στεγνώσει και να έχει δυναμώσει τον κορμό του. 

Μιλάμε ότι είναι πολύ πιο στεγνός. Τον έχουν ρεψει τον κακομοίρη 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, DiK-Reloaded said:

Μιλάμε ότι είναι πολύ πιο στεγνός. Τον έχουν ρεψει τον κακομοίρη 

Συμφωνείς η τρολάρεις; Γιατί να σου πω μια αμφιβολία την έχω αν όντως έχει στεγνώσει ή απλά μου φαίνεται...Αν και μετά θυμήθηκα που έγραφε κάποιος οτι είχε προσλάβει προσωπικό γυμναστή...

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Skepastos said:

Συμφωνείς η τρολάρεις; Γιατί να σου πω μια αμφιβολία την έχω αν όντως έχει στεγνώσει ή απλά μου φαίνεται...Αν και μετά θυμήθηκα που έγραφε κάποιος οτι είχε προσλάβει προσωπικό γυμναστή...

Μην ηταν γενους θηλυκου η γυμναστρια και τον στεγνωσε.

Link to comment
Share on other sites

Ψαχτήκαμε απο Πέμπτη για εισιτήρια με Ατρόμητο. Οχι η Original οργανωμένα . Η παρέα μου . Πήγαμε κύριοι και είπαν οι Σπανοί μόνο κάτοχοι διαρκείας δικαιούνται από 2  ή  απο ένα και αυτό μόνο αν έχεις ταυτότητα δημότη Περιστερίου. Κάνουν οτι και ο Πανιώνιος ωστε να μη μπει κανείς μας.

Δύσκολο ματς , Σπανός ταγμένος,3 συγκεκριμένοι Ελληνες παίκτες του καθαρίζουν τη μπουγάδα στα δύσκολα.

 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Skepastos said:

Συμφωνείς η τρολάρεις; Γιατί να σου πω μια αμφιβολία την έχω αν όντως έχει στεγνώσει ή απλά μου φαίνεται...Αν και μετά θυμήθηκα που έγραφε κάποιος οτι είχε προσλάβει προσωπικό γυμναστή...

Όχι ρε, σοβαρολογω, φαίνεται πολύ πιο στεγνός απ' ότι στο παρελθόν.

Δύο παίκτες ήρθαν που δεν έχουν κάνει προετοιμασία με την ΑΕΚ και οι δυο φαίνονται σαφώς πιο φιτ από όσους έχουν κάνει. Τον εναν τον είδαμε κιολας

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο Araujo τέρας ήταν ούτως ή άλλως, τον θυμάμαι στο τρίμπαλο στους Βου είχε τζαρτζάρει έναν αμυντικό τους για να τοποθετηθεί και τον πέταξε 2 μέτρα πιο πέρα.

Αυτός όμως που φέτος έχει εμφανώς δυναμώσει από το καλοκαίρι είναι ο Σβάρνας.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Stylianopoulos said:

Ψαχτήκαμε απο Πέμπτη για εισιτήρια με Ατρόμητο. Οχι η Original οργανωμένα . Η παρέα μου . Πήγαμε κύριοι και είπαν οι Σπανοί μόνο κάτοχοι διαρκείας δικαιούνται από 2  ή  απο ένα και αυτό μόνο αν έχεις ταυτότητα δημότη Περιστερίου. Κάνουν οτι και ο Πανιώνιος ωστε να μη μπει κανείς μας.

Δύσκολο ματς , Σπανός ταγμένος,3 συγκεκριμένοι Ελληνες παίκτες του καθαρίζουν τη μπουγάδα στα δύσκολα.

 

Μια φορα που δεν ειχαμε παρει εισιτηρια,ειχα βρει με το γαμπρο μου απο μια καφετερια στην Παπανδρεου που ειχε κατι γνωστους.Παμε γηπεδο,πανηγυριζουμε κανονικα τα γκολ,οι αλλοι που μας εδωσαν τα εισιτηρια ειχαν ξενερωσει,δε σας ξαναφερνουμε γηπεδο και τετοια.?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×