Jump to content

A.E.K.-Προμηθεας γιατρα (Τελικος Κυπελλου Ελλαδος 2019-2020): 16/02, 17:00, ΕΡΤSports


CHⓇIS
 Share

Recommended Posts

33 minutes ago, BillR21 said:

5ο κυπελλο σημερα. Δεν υπαρχει κατι αλλο. 

Υπερβολές, ας παίξουν σαν ΑΕΚ μήπως γλιτώσουμε τη συντριβή 

Link to comment
Share on other sites

Αυτοι οι αγώνες κερδίζονται από τους winner. Ο ζήσης είναι τέτοιος όπως και ο ματσιουλης και περιμένουμε να δούμε ποιοι άλλοι θα το έχουν. Έχω ελπίδες για το μικρό. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, AG21 said:

Αυτοι οι αγώνες κερδίζονται από τους winner. Ο ζήσης είναι τέτοιος όπως και ο ματσιουλης και περιμένουμε να δούμε ποιοι άλλοι θα το έχουν. Έχω ελπίδες για το μικρό. 

Τσάλμερς, Σλότερ επίσης έχουν προσωπικότητα 

Link to comment
Share on other sites

Αδυνατώ να πιστέψω ότι θα το σηκώσει ο αγραβανης με τον ματζαρη απέναντι στις προσωπικότητες που έχουμε 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Φευγει η ομαδα για το γηπεδο λανγκφορντ στη γωνια με το κοσμο χειροκροταει και αυτος τους παικτες...

 

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Μέχρι τώρα ο γιανκοβιτς δείχνει να εχει επιθετικό πλεονέκτημα στο λοου ποστ. Παίζουν αποφασιστικά και δυνατά ο Προμηθέας ειδικά περιφερειακά. 

Link to comment
Share on other sites

Είναι σκληρή ομάδα. Λείπει ο λανκφορντ να ανοίξει την άμυνα τους. Πρέπει να λυθούν λίγο οι παίκτες 

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Παιζουμε το ματς του Προμηθεα, αν δεν αλλαξει η ροη θα χασουμε κι ευκολα.

Link to comment
Share on other sites

Πρώτο σου τρίποντο ματσιουλης. Ζήσης έχει φάει ξύλο μέχρι τώρα γιαυτό έχασε και τις δύο. 

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχουν βάθος στο παγκο απλα μια καλή 5ασα και αφού είμαστε κοντά πιστεύω ότι θα το καθαρίσουμε. 

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να ηρεμήσουν λίγο. Δεν επιτρέπεται να χάνουν εύκολα καλάθια και βολές. Νομίζω πρέπει να τους τρέξουμε λίγο παραπάνω 

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Οι μπασκετες ειναι για τον πουτσο. Υπηρχε ενα γηπεδο στην Αττικη με τετοιες μπασκετες και δεν μπορουσα να σταυρωσω καλαθι. 

Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
  • George_D unfeatured this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×