Jump to content

Γήπεδο στη Νέα Φιλαδέλφεια - Vol. VIII


Recommended Posts

Έβλεπε ο μικρός πριν λίγο στο YouTube βιντεάκια για την ΑΕΚ. 

Για πρώτη φορά με φαντάστηκα μέσα στην Αγιά Σοφιά. Την πρώτη φορά. 

Χτίζεται το γήπεδο και αρχίζουν τα συναισθήματα να βγαίνουν. Μετά από χρόνια αναμονής.

Θα σηκώσω τα χέρια ψηλά. Θα κοιτάξω γύρω μου. Και θα ξεσπάσω σε κλάματα.

Αυτό.

Να είμαστε καλά. Όλοι.

Μόνο αυτό.

Συγκινήθηκα.

 

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

On 2/19/2020 at 10:31 PM, nikos said:

Εγω είμαι σίγουρος ότι ο Μελισσανίδης λέει σε 1 χρόνο και κάτι  από τωρα (και μονο που το είπε ο Στυλιανόπουλος τελειώνει το θέμα), το πρόβλημα είναι αν ο Μελισσανίδης έχει συνεννοηθεί με την κατασκευαστική ή τα λέει από μονος του αυτά. Γιατί η κατασκευαστική έχει δικαίωμα να το παραδώσει γυρω στον Αύγουστο του 21 (το δικό της κομματι).

Γραφτηκε σήμερα αυτό που  λεω τόσο καιρό. Στην live sport. Ότι ισως πάμε και μετά το καλοκαίρι του 21. Κι ας λέει άλλα ο Μήτσος.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, nikos said:

Γραφτηκε σήμερα αυτό που  λεω τόσο καιρό. Στην live sport. Ότι ισως πάμε και μετά το καλοκαίρι του 21. Κι ας λέει άλλα ο Μήτσος.

Απο τη στιγμη που λεει ο αρχηγος οτι θα ναι ετοιμο καλοκαιρι του 21, θα ναι ετοιμο καλοκαιρι του 21 (δεν μιλαω για τον μελισσανιδη φυσικα)

Link to comment
Share on other sites

Ο αρχηγός τι λέει ο Μελισσανίδης είπε, πού να ξέρει τι θα κάνουν τελικά.

Καλου κακού έχετε στο μυαλό σας ότι ισως να μην προλάβουμε 1η αγωνιστική και βλέπουμε..

Link to comment
Share on other sites

Με τη στεγανότητα του σκεπαστρου τι παίζει; Δεν έχουν κλείσει θεωρητικά όλες οι τρύπες;

Ρωτάω γιατί αυτή τη στιγμή πολλά μέρη των κερκίδων είναι βρεγμένα.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, agelos said:

Με τη στεγανότητα του σκεπαστρου τι παίζει; Δεν έχουν κλείσει θεωρητικά όλες οι τρύπες;

Ρωτάω γιατί αυτή τη στιγμή πολλά μέρη των κερκίδων είναι βρεγμένα.

Δες εδώ εξηγεί ο φίλος του μικελαντζελο στο 25ο θεματικό βιντεο

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Θέλει λίγο διόρθωση ώστε να μην έχει σκιές αλλά όντως θα φαινεται απίστευτα όμορφο και μοναδικό και από το έδαφος και από τον αέρα. 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, AG21 said:

Θέλει λίγο διόρθωση ώστε να μην έχει σκιές αλλά όντως θα φαινεται απίστευτα όμορφο και μοναδικό και από το έδαφος και από τον αέρα. 

Φωτοτεχνικη μελέτη θέλει, αυτοί μπορεί και να τους τοποθέτησαν όπου να ναι.

Link to comment
Share on other sites

αποφαιστηκε απο τον μιμη και το νοβοπαν που θα μπει αποξω ιταλικο λογω κοροπουτσας το παίρνει μιση τιμη 

Link to comment
Share on other sites

πρόεδρε ποιος τη χάρη σου , τσάμπα στέγαστρο θα βάλεις τώρα με κορονοιό..ελπίζω μη σε πιάσαν κότσο και πλήρωσες μπροστά τα γαμησιάτικα της σιμολάι

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, MITSAKLAS said:

Στανταρ έχει κλέψει ρεύμα από το γείτονα για τις δοκιμές. 

Το επιβεβαιώνει και μια ψυχή. 

επος να σκάσει καποια στιγμή δεδδηέ να κλειδώσει μετρητές γηπέδου για ρευματοκλοπή !

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, enck1 said:

επος να σκάσει καποια στιγμή δεδδηέ να κλειδώσει μετρητές γηπέδου για ρευματοκλοπή !

Ούτε απ' έξω δε θα περάσουν οι ΔΕΔΔΗΕδες. 

Μαλάκες είναι να τους πιάσει απ' τ' αρχίδια; 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ από την αρχη πίστευα ότι τη νύχτα θα είναι ωραιο, ο προβληματισμός είναι λιγο ως προς το στέγαστρο την μερα, όταν το βλέπουμε από πάνω βέβαια το γήπεδο, αλλα  οκ να το δούμε κι αυτό.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, nikos said:

Εγώ από την αρχη πίστευα ότι τη νύχτα θα είναι ωραιο, ο προβληματισμός είναι λιγο ως προς το στέγαστρο την μερα, όταν το βλέπουμε από πάνω βέβαια το γήπεδο, αλλα  οκ να το δούμε κι αυτό.

Ειναι ωραιο και την ημερα τελικα

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×