Jump to content

Γήπεδο στη Νέα Φιλαδέλφεια - Vol. VIII


Recommended Posts

4 minutes ago, Skepastos said:

Από αυτή την είσοδο θα μπαινοβγαίνουν μικρά οχήματα συντήρησης όταν δεν λειτουργεί το γήπεδο (χορτοκοπτικό κλπ). 

Απο εκςινη την εισοδο θα μπαινουν οι μεταγραφες οποτε θα ναι παντα κλειατη.... 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Nestoridis21 said:

Ενώ η υπογειοποίηση κινείται γρήγορα, όλα τα άλλα μεσα στο γήπεδο φαίνεται να κινούνται αργά...

Και εγώ πίστευα οτι μετά τα χριστούγεννα θα φορτσάρουν. Παπάρια όμως και κρίμα γτ θα χάσουμε μια χρονιά στις λεπτομέρειες

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν βιαζεται και ο Μελ να γινει πλεον αφου ειναι πολυ πιθανο να μην εχει κοσμο και του χρονου.Εγκαινια σε αδειο γηπεδο δεν λεει.Θεωρω οτι του χρονου τετοια εποχη θα μπορει να ειναι ετοιμο.Αν επιτραπει κοσμος θα μπουμε αλλιως θα παραμεινουν μονο λεπτομερειες για να ειναι ετοιμο την επομενη χρονια.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Προσωπικά πιστεύω ότι του χρόνου τέτοια εποχή, θα ναι σχεδόν έτοιμο αλλά θα λείπουν κάποιες λεπτομέρειες και στο τέλος θα μπούμε το καλοκαίρι  του 22.

Ετσι το βλεπω κι εγω

Link to comment
Share on other sites

Πρώτο παιχνίδι της σεζόν με γαύρο, πορωμένοι εμείς, εξαντλούνται τα εισιτήρια "πριν κυκλοφορήσουν", κόλαση το γήπεδο, και έρχεται ο ολυμπιακός και μας νικάει άνετα. 

Δηλώσεις μαρινάκη ότι θα ειδοποιήσει όταν σταματήσει, ξενέρωμα εμείς και μετά άδειο το γήπεδο όλη την  χρονιά παρότι τα διαρκείας θα έχουν εξαντληθεί, σε ένα μέτριο πρωτάθλημα για μας. 

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Πρώτο παιχνίδι της σεζόν με γαύρο, πορωμένοι εμείς, εξαντλούνται τα εισιτήρια "πριν κυκλοφορήσουν", κόλαση το γήπεδο, και έρχεται ο ολυμπιακός και μας νικάει άνετα. 

Δηλώσεις μαρινάκη ότι θα ειδοποιήσει όταν σταματήσει, ξενέρωμα εμείς και μετά άδειο το γήπεδο όλη την  χρονιά παρότι τα διαρκείας θα έχουν εξαντληθεί, σε ένα μέτριο πρωτάθλημα για μας. 

Όλα αυτά που λέτε έχουν βάση, απλά εξακολουθώ και πιστεύω- ο μαλάκας- ότι σε αυτό το γήπεδο παιχνίδα με βόλο και με πας Γιάννινα η ΑΕΚ θα τα καθαρίζει ή δεν θα τρώει γκολ στο 91 σε παιχνίδι με τον μποαγκ….Το γήπεδο αυτό θα αποτρέπει την γκέλα, ακόμα κι αν δεν γεμίζει κι ετσι η ΑΕΚ θα έχει περισσότερους βαθμούς στο σακούλι- λέω εγώ και προσεύχομαι να ισχύσει... Τα ντέρμπι είναι άλλη ιστορία.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Nestoridis21 said:

Όλα αυτά που λέτε έχουν βάση, απλά εξακολουθώ και πιστεύω- ο μαλάκας- ότι σε αυτό το γήπεδο παιχνίδα με βόλο και με πας Γιάννινα η ΑΕΚ θα τα καθαρίζει ή δεν θα τρώει γκολ στο 91 σε παιχνίδι με τον μποαγκ….Το γήπεδο αυτό θα αποτρέπει την γκέλα, ακόμα κι αν δεν γεμίζει κι ετσι η ΑΕΚ θα έχει περισσότερους βαθμούς στο σακούλι- λέω εγώ και προσεύχομαι να ισχύσει... Τα ντέρμπι είναι άλλη ιστορία.

Εγω πρώτη φορά κάνω τόσο απαισιόδοξη σκέψη. Βέβαια αν γίνει κάτι τέτοιο, μακάρι όχι, προφανώς δεν θα τελειώσει καν ο αγώνας. Μετά θα έρθει το ξενέρωμα. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, blanco21 said:

Τελευταία ελπίδα να στρώσει νοοτροπία η ΑΕΚ και να μεταφερθεί πίεση στην ομάδα και την διοίκηση.

Η νοοτροπία δεν αλλάζει χάρη σε εξωτερικούς παράγοντες. Μην περιμένουμε να μας σώσει κάτι. Σώσε τον εαυτό σου.

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×