Jump to content

Γήπεδο στη Νέα Φιλαδέλφεια - Vol. VIII


Recommended Posts

On 9/28/2020 at 11:03 PM, Skepastos said:

Μάλλον τα 8 θέλουν να τα σπρώξουν για την υπογειοποίηση της Φωκων και έβγαλαν διαρροή για καθυστέρηση για να υπάρξει πίεση στην Περιφέρεια. Τα γνωστά κόλπα δλδ 

Μήπως γαι την υπογειοποίηση της χρυσοστόμου σμύρνης, που από ότι κατάλαβα θέλουν επίσης να κάνουν; 

Αφού της φωκών γίνεται ήδη.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Μήπως γαι την υπογειοποίηση της χρυσοστόμου σμύρνης, που από ότι κατάλαβα θέλουν επίσης να κάνουν; 

Αφού της φωκών γίνεται ήδη.

Συγγνώμη έχεις δικιο

Link to comment
Share on other sites

Πάντως η ράμπα εισόδου της δεύτερης υπόγειοποίησης εχει ήδη κατασκευαστή από την ΑΕΚ. Προφανώς και όλο αυτό έχει γίνει εν γνώση όλων περιφέρεια ΑΕΚ ιντρακατ και πλέον δεν πιέζει και τόσο ο χρόνος λόγο κορονοιου ( γιαυτό προχωρουν τα κομμάτια εκτός τις εισοδους όπως έβλεπα σε ένα βίντεο) 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Skepastos said:

Συγγνώμη έχεις δικιο

Τι συγγνώμη; Απλά απορία ήταν.

Βέβαια μπορεί να καθυστερήσουμε και άλλο με όλα αυτά, αλλά οκ το αποτέλεσμα μετράει, τόσα χρόνια περιμένουμε, μερικοί μήνες ακόμα δεν πειράζει.

Link to comment
Share on other sites

 

ΟΙ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΩΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΩΝ ΚΟΜΜΑΤΙΩΝ ΤΗΣ ΣΚΕΠΑΣΤΗΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ ΘΕΜΑΤΑ.

 

ΟΙ ΠΑΣΣΑΛΟΠΗΞΕΙΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΚΕΠΑΣΤΗ.

ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΟΥ "ΝΙΚΟΣ ΓΚΟΥΜΑΣ".

ΟΙ ΠΡΟΣΘΕΤΕΣ ΚΕΡΚΙΔΕΣ.

ΤΑ ΠΑΡΑΘΥΡΑ-"ΠΟΛΕΜΙΣΤΡΕΣ"

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Καλά όσο ρεαλιστικά ή ακόμα και απαισιόδοξα να το δεις, το να μπούμε αργότερα από το 2022 είναι υπερβολικό.

Μιλάμε για έργο που ξεκίνησε το 2017, έστω και μετ εμποδίων, δεν χτίζουμε και καθεδρικό ναό. 

Link to comment
Share on other sites

Επειδή όπως έχω πει δεν σκαμπάζω γρι απο αυτά, μπορεί να μου πει κάποιος με 2 λέξεις που έχουμε κολλήσει τώρα;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, SpiRos said:

Επειδή όπως έχω πει δεν σκαμπάζω γρι απο αυτά, μπορεί να μου πει κάποιος με 2 λέξεις που έχουμε κολλήσει τώρα;

Έχει πάρει παραταση η υπογειοποίηση μέχρι τον Ιούλιο του 2021. Έπρεπε να δοθούν κάποιες ειδικές εγκρίσεις, να γίνουν κάποιες ειδικές μελέτες οι οποίες καθυστερούν γενικά. Το κεντρικό νόημα αυτό είναι. Πάμε για τέλη 2021. Σε ένα χρόνο από τώρα. 

Link to comment
Share on other sites

Πάνε τα χώματα πέρα δώθε? ? Τόσα χρόνια περιμέναμε, δεν μας αγγίζει τίποτα πια.

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×