Jump to content

Γήπεδο στη Νέα Φιλαδέλφεια - Vol. VIII


Recommended Posts

Κάμποσες ομοιότητες λένε οι ειδικοί θα έχει η Αγιά Σοφιά με το νέο γήπεδο της Στεάουα Βουκουρεστίου το οποίο ολοκληρώθηκε πρόσφατα. Πχ ως προς τα  2 διαζώματα με το μικροτερο ναναι το πάνω  ,ακόμα και ο αριθμός πανω με κάτω σειρών είναι ο ιδιος με μας . Τα καθίσματα . Η Xωρητικότητα . Ως προς τους εσωτερικούς χώρους . Ως προς τον φωτισμό ,τα ίδια πχ φώτα δοκίμασαν προχθές τη νύχτα οι δικοί μας  και είναι όμοια με τα δικα τους , στο βίντεο που βάζω από κάτω κάνουν δοκιμές .  Και άλλα μικρά στοιχεία θα είναι όμοια που δεν τα θυμάμαι τώρα τι μου είπαν .

Αυτών είναι 31.354 θεατές .  Ας το δούμε λίγο να πάρουμε μια γεύση ,του μέσα κυρίως που θα μοιάζει αρκετά.

 

AniHprk.jpg

 

WSsYwff.jpg

 

 

1599757654617-png.497934

 

1599757732834-png.497941

 

και ακολουθούν μερικές που ναι τελειωμένο

 

ILjNbwg.jpg

YQvyr9x.jpg

ARKxduA.jpg

 

FEECLSl.jpg

 

Εδώ το μενού έχει κυριως τον φωτισμό που μας αφροά .

 

  • Δικεφαλάκι 7
Link to comment
Share on other sites

Guest fighter21

Ωραίο είναι αλλά δεν είναι κλουβί σαν το δικό μας. Η πάνω κερκίδα δεν καλύπτει την κάτω με τον ίδιο τρόπο.

Link to comment
Share on other sites

dc81a6dbf6a1a4de95664325bb8d8a52.jpg

Αυτό που καταλαβαίνω επειδή το κάθε καρεκλάκι ει αι διαφορετικό με διαφορετική βάση ότι έφεραν διαφορά από διαφορετικούς κατασκευαστές μοντέλα για δοκιμή ποια θα επιλέξουν ( ανάλογα θύρα η ανάλογα χωρητικότητα ίσως) όπως έκαναν και με άλλα θέματα του γηπέδου. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, moukie said:

Καποιος εδω το χε γραψει μηνες πριν οτι θα ναι σαν της Γιουβεντους, πριν το καταλαβει κι ο Μελισσανιδης.

εξαρχης παντως ειχε στο νου του το γηπεδο της γιουβεντους ο Μελ σαν προτυπο, απο το 2013

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, moukie said:

Καποιος εδω το χε γραψει μηνες πριν οτι θα ναι σαν της Γιουβεντους, πριν το καταλαβει κι ο Μελισσανιδης.

Μέχρι και το βίντεο από το οποίο είχα πάρει το σκρινσοτ ανέβασαν 

 

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

Το εσωτερικό μου αρέσει παρα πολύ.

Από πάνω (κάτοψη) δεν μου αρέσει εμένα (το στέγαστρο). 

Εξωτερικά θα δείξει, αλλά καλο θα είναι πιστεύω.

Θα μπουμε το 21 άραγε; Ποιος ξέρει.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, nikos said:

Θα μπουμε το 21 άραγε; Ποιος ξέρει.

Δύσκολο δείχνει όσο πάει. Από ότι φαίνεται θα φάμε και τον επόμενο χρόνο και δυστυχώς η συγκυρία με τον κορονοιο δεν κάθισε καλά, αφού δεν χρειάζεται να τρέξει πλέον. Να προλάβει τι; Αφού πριν του χρόνου τέτοιο καιρό δύσκολα να έχουμε απαλλαγεί από το χτικιο. Εντωμεταξύ έτσι όπως έχει η κατάσταση δεν μπορεις να διεκδικήσεις και δημόσιο χρήμα. Θα σε φάνε ζωντανό. Άρα;

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×