Jump to content

ΑΕΚ-ΟΦΗ (25η αγ.): 23/02, 19:30, Novasports1HD


nikos
 Share

MVP-Κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

22 members have voted

  1. 1. M. V. P.

    • Τσιντώτας
      0
    • Χουλτ
      0
    • Μπακάκης
      0
    • Οικονόμου
      0
    • Λόπες
      0
    • Κρστισίτς
      3
    • Σιμάνσκι
      7
    • Βέρντε
      11
    • Μάνταλος
      0
    • Λιβάγια
      1
    • Ολιβέιρα
      0
    • Αραούχο
      0
    • Παουλίνιο
      0
    • Σιμόες
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Καρέρα

    • Καλό
      21
    • Μέτριο
      0
    • Κακό
      0
    • Φυσιολογικό
      1
  3. 3. Βραβείο Σοϊλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Τσιντώτας
      0
    • Χουλτ
      1
    • Μπακάκης
      12
    • Οικονόμου
      2
    • Λόπες
      0
    • Κρστισίτς
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Βέρντε
      0
    • Μάνταλος
      6
    • Λιβάγια
      0
    • Ολιβέιρα
      0
    • Αραούχο
      0
    • Παουλίνιο
      0
    • Σιμόες
      1


Recommended Posts

2 minutes ago, Skepastos said:

Το είπε πριν λίγο στο Μεγκα συν κάτι σε φάση ότι ο Καρερα πεταξε στο ημίχρονο με τον Αστέρα τον πίνακα της τακτικής σε Μάνταλο και Λιβαγια. Που μακάρι θα πω εγώ 

Ποιος να του το πε αυτουνου?

Link to comment
Share on other sites

Βέρντε

Προσωπικά νιώθω πολύ χαρούμενος που έκανα το σπριντ σε αυτό το γκολ. Στο πρόσφατο παρελθόν δεν θα μπορούσα να το κάνω! Τώρα το έκανα. Είμαι σε καλή κατάσταση. Τώρα έχω περισσότερο χρόνο συμμετοχής στα τελευταία ματς με έχει βοηθήσει να έχω φυσική κατάσταση. Συγκρίνοντας με το παρελθόν και τα προηγούμενα χρόνια δεν είχα τόσο χρόνο συμμετοχής και δεν θα μπορούσα να κάνω τέτοιο σπριντ, αν και ήθελα».

Link to comment
Share on other sites

Διάφορες παπαριές:

Δεν είδα το ματς, τώρα αξιώθηκα να δω τις φάσεις. 

Ο,τι είδα από τα στιγμιότυπα ήταν εντυπωσιακό. Ώρες ώρες σα να έβλεπες πλέιστέισΟ. 

Στην κεφαλιά του Μάνταλου που αποκρούει ο τέρμα κόντρα στην κίνησή του (θύμησε Ντιντα με Σεζαρ) απλά σηκώνεσαι και του δίνεις το χέρι για συγχαρητήρια.

Στο θέμα του Μπακάκη συμφωνούμε ότι είναι κατσίκι, αλλά όταν υπάρχει σωστό τακτικό πλαίσιο, όπως την πρωταθληματική χρόνια σε Ελλάδα και Ευρώπη τότε μπορεί να αποδώσει ανεκτά καλά, το έχουμε διαπιστώσει. 

Μελισσανίδη... μην το γαμήσεις το καλοκαίρι, κι εμείς άνθρωποι είμαστε με ζωές. ΠλΈρωσε τους δανεικούς και φέρε 1-2 παίχτες κανονικούς. Ή αν σου φύγει ένας αντικατέστησέ τον με κανονικό. Δεν ζητάμε κάτι τρελό. 

Α και φέρε φυσικά κάποιον κόουτσο που ξέρει τι σημαίνει Α.Ε.Κ., μη μας γαμάς με τον κατενάτσιο. Έπρεπε να βάλουμε 8 σήμερα, όπως έχουμε συνηθίσει άλλωστε...

Ο Μάνταλος ανεβασμένος το 2020. Μακάρι να συνεχίσει και να αποδεχτεί ότι είναι ροτέισον πολυτελείας, μπορεί να μπει από τον πάγκο όπως στο Χαριλάου, μπορεί να βγει αλλαγή όπως σήμερα.

Το πρώτο γκολ του Ντανιβέρντε είναι γκολάρα. 

Θα το επαναλάβω λες και είναι Ιούνιος. Κράτα ρε μλκ την ομάδα όπως είναι και δε ζητάμε πολλά. 1-2 παίχτες. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Σιχαμένο σκουπίδι Μίχο, θα ήθελα να πολλά να σου ευχηθώ, αλλά ειλικρινά μου προκάλεσες πολύ γέλιο (και) χθες.
Γαμώ το σπίτι σου, και ότι λεφτά παίρνεις από τον πρεζέμπορα, να στα φάει ο ΕΟΠΥΥ.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×