Jump to content

ΑΕΚ-Άρης (Κύπελλο, Ημιτελικά- 1ο ματς): 04/03, 18:30, CosmoteSport2


George_D
 Share

MVP-Κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

32 members have voted

  1. 1. M. V. P.

    • Τσιντώτας
      0
    • Λόπες
      0
    • Μπακάκης
      0
    • Σβάρνας
      0
    • Βράνιες
      4
    • Κρστισίτς
      3
    • Σιμάνσκι
      13
    • Βέρντε
      3
    • Μάνταλος
      9
    • Λιβάγια
      0
    • Αραούχο
      0
    • Κλωναρίδης
      0
    • Χριστόπουλος
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Καρέρα

    • Καλό
      7
    • Μέτριο
      21
    • Κακό
      1
    • Φυσιολογικό
      3
  3. 3. Βραβείο Σοϊλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Τσιντωτας
      0
    • Λόπες
      7
    • Μπακάκης
      3
    • Σβάρνας
      11
    • Βράνιες
      0
    • Κρστισίτς
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Βέρντε
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Λιβάγια
      0
    • Αραούχο
      11
    • Κλωναρίδης
      0
    • Χριστόπουλος
      0


Recommended Posts

οπως ειπε και ο Δικ λογω κορονοιου αντι να του σφιξει το χερι για την αψογη διατησια του εσφιξε το αρχιδι δεν ειναι να κολλαμε τωρα τετοια πραγματα

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, stavros 9-11 said:

Δεν θα κράξω το Μελισσανίδη επειδή έκανε πράγματα για τα οποία τον έκραζα που δεν έκανε. Η συγκεκριμένη ομάδα είναι από τις πιο μισητές στην Ελλάδα και μέχρι να ξεπληρωθεί το γραμμάτιο του Ξηροκώστα σε μεταξύ μας αγώνα, δεν πρέπει να δείχνουμε κανένα έλεος. Θα δεχόμουν πολύ ευχάριστα τη χειρότερη των ποινών αν ήταν να τους τουλουμιάσουν στο ξύλο. Μη ξεχνάμε ότι η χρονιά είναι διαδικαστική έτσι όπως τα καταφέραμε. Το αν βγω δεύτερος ή τρίτος ή τέταρτος, σε μένα σε λέει απολύτως τίποτα.

Απλος, λιτός,  περιεκτικός, αντρίκιος και πρωτόγονος τόσο όσο πρεπει, αλλά και άμπαλος ως συνηθως.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εφοσον ο Καρυπιδης (υπαλληλος Μαρινακη) δεν σκουζει ακομα, ολα καλα κλειδωμένη η δευτερη θεση.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Bukowski said:

Εφοσον ο Καρυπιδης (υπαλληλος Μαρινακη) δεν σκουζει ακομα, ολα καλα κλειδωμένη η δευτερη θεση.

Τον ηπιαμε

Link to comment
Share on other sites

βαριέμαι να εξηγώ γιατί είναι πολύ πράγμα για να υπάρχει η περίπτωση υποβιβασμού πρέπει διαιτητής η παρατηρητής να έχουν δεχθεί σοβαρό τραυματισμό και είναι η έσχατη τιμωρία.

 

εδώ ούτε τραυματισμός υπήρχε εξάλλου πως θα αποδείξει ότι τραυματίστηκε στους όρχεις αλλά και συνέχισε κανονικά το ματς

συνεπώς ο Κούγιας λέει μαλακίες για τις εντυπώσεις και μόνο όποτε δεν έχουν καμία αξία 

Link to comment
Share on other sites

Ο Κούγιας βασικά λέει πάντα μαλακίες και για τις εντυπώσεις. Ένα παράσιτο του ελληνικού αθλητισμού.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, SpiRos said:

Ο Κούγιας βασικά λέει πάντα μαλακίες και για τις εντυπώσεις. Ένα παράσιτο του ελληνικού αθλητισμού.

Ανετα πρωταγωνιστης οσκαρικος σε ταινια κορεατικης προελευσης.

Link to comment
Share on other sites

Ο Πέτρος Κωνσταντίνου κάνει καλά λεφτακια από τέτοιες δουλειές, δεν ταιριάζει απολύτως στο παράδειγμα σου

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, moukie said:

Για να μην πιάσει χέρι ο πρόεδρος γιατί ειναι στις ευπαθείς ομάδες έπιασε αρχιδι για να χαιρετήσει, δεν εγινε και τπτ.

mhtsotakhs.jpg

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, SpiRos said:

Ο Κούγιας βασικά λέει πάντα μαλακίες και για τις εντυπώσεις. Ένα παράσιτο του ελληνικού αθλητισμού.

Εχω κατουρησει διπλα-διπλα με τον Κουγια στο Ακρωτηρι, καλοκαιρακι του 2009 νομιζω ηταν, deal with it..

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, SpiRos said:

Ο Κούγιας βασικά λέει πάντα μαλακίες και για τις εντυπώσεις. Ένα παράσιτο του ελληνικού αθλητισμού.

Και της κοινωνίας παράσιτο. Κορωνοιος ο πουστης. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Bukowski said:

Εχω κατουρησει διπλα-διπλα με τον Κουγια στο Ακρωτηρι, καλοκαιρακι του 2009 νομιζω ηταν, deal with it..

Εχω κατουρησει δίπλα-δίπλα με Άρη Σπηλιωτοπουλο την ίδια χρονιά, σε μπαρ της Σίφνου. Σίγουρα bi-curious. 

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, mporat said:

Εχω κατουρησει δίπλα-δίπλα με Άρη Σπηλιωτοπουλο την ίδια χρονιά, σε μπαρ της Σίφνου. Σίγουρα bi-curious. 

Ήταν και ο Φιλιππίδης εκεί? ? 

Link to comment
Share on other sites

Guest MARILLION

Εγώ είμαι υπέρ του ξεβρακώματος, παγωμένου νερού και αυγών στο κεφάλι. Καταδικάζω πιασίματα, στριψίματα και μπάτσες στα μούτρα που λένε οι εχθροί της ομάδας ότι κάναμε. Τίποτα δεν έκανε κανείς. Εκκλησία ήντονε. Κι ο ξάπλας στο γκολ, χαμηλή D3 είχε. Δεν τον ακούμπησε κανείς.

Link to comment
Share on other sites

Κύριοι και λίγα έγιναν στα αποδυτήρια. Στην Αγιά Σοφιά θα σας τα κόβουμε.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Bukowski said:

Εχω κατουρησει διπλα-διπλα με τον Κουγια στο Ακρωτηρι, καλοκαιρακι του 2009 νομιζω ηταν, deal with it..

Τώρα εξηγούνται όλα. :D

Link to comment
Share on other sites

στις τουαλετες του αεροδρομιου επρεπε να τους βρουν μπαουλα απο το ξυλο. με τιποτα αλλο δε συμβιβαζομαι. ΚΑΤΑΔΙΚΑΖΩ...

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×