Jump to content

Μεταγραφές / Σχεδιασμός: Καλοκαίρι 2020


Man Of Faith
 Share

Recommended Posts

Just now, Stylianopoulos said:

Εγώ είχα γράψει εδω στο ΚΜ ακριβώς ο,τι ειπες..πως υπάρχει διαθεση και απο τις τρεις πλευρές να μείνει ο παίκτης στην ΑΕΚ.

Εμένα λες λοιπόν έγκυρο ΑΡΔ ; 

Eίπα ΑΡΔ και όχι εσένα. 

Το έχω διαβάσει από πολλούς δημοσιογράφους. 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Stylianopoulos said:

Εγώ είχα γράψει εδω στο ΚΜ ακριβώς ο,τι αναφέρεις πάνω..πως υπάρχει διαθεση και απο τις τρεις πλευρές να μείνει ο παίκτης στην ΑΕΚ.

Εμένα λες λοιπόν έγκυρο ΑΡΔ ; 

τα ίδια είχαμε γράψει γιατρέ εσύ έβαλες λίγο παραπάνω αισιοδοξια εγω για κάποια θέματα τα είχα γράψει πιο ξερά από εκεί και πέρα Νοστράδαμος δεν είναι κανένας και όποιος γράφει εσύ ο ζαστρο πιο παλιά εγώ ο καθένας αυτά που ξέρει υπάρχει μεγάλη περίπτωση να εκτεθεί γιατί τα πράγματα αλλάζουν καθημερινά και κανείς εδώ μέσα δεν παίρνει λεφτά για να γράφει πληροφορίες. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, amd said:

τα ίδια είχαμε γράψει γιατρέ εσύ έβαλες λίγο παραπάνω αισιοδοξια εγω για κάποια θέματα τα είχα γράψει πιο ξερά από εκεί και πέρα Νοστράδαμος δεν είναι κανένας και όποιος γράφει εσύ ο ζαστρο πιο παλιά εγώ ο καθένας αυτά που ξέρει υπάρχει μεγάλη περίπτωση να εκτεθεί γιατί τα πράγματα αλλάζουν καθημερινά και κανείς εδώ μέσα δεν παίρνει λεφτά για να γράφει πληροφορίες. 

Αυτονόητα πράγματα και δεν χρειάζονται διευκρίνηση. 

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, amd said:

τα ίδια είχαμε γράψει γιατρέ εσύ έβαλες λίγο παραπάνω αισιοδοξια εγω για κάποια θέματα τα είχα γράψει πιο ξερά από εκεί και πέρα Νοστράδαμος δεν είναι κανένας και όποιος γράφει εσύ ο ζαστρο πιο παλιά εγώ ο καθένας αυτά που ξέρει υπάρχει μεγάλη περίπτωση να εκτεθεί γιατί τα πράγματα αλλάζουν καθημερινά και κανείς εδώ μέσα δεν παίρνει λεφτά για να γράφει πληροφορίες. 

Όχι ρε, θα σας βάλουμε ρήτρες επαλήθευσης! :P

Από πλευράς μου, επειδή σχολίασα κι εγώ προχθές με Σιμάνσκι, να ξεκαθαρίσω πως ο τόνος είναι χιουμοριστικός, και θενξ κ σε σενα κ προς όλους όσους ενημερώνουν γνωρίζοντας ότι μπορεί να "εκτεθούν".

Link to comment
Share on other sites

Guest MARILLION
3 hours ago, amd said:

ο καθένας αυτά που ξέρει υπάρχει μεγάλη περίπτωση να εκτεθεί γιατί τα πράγματα αλλάζουν καθημερινά και κανείς εδώ μέσα δεν παίρνει λεφτά για να γράφει πληροφορίες. 

Κάνεις πολύ μεγάλο λάθος. Εγώ έπαιρνα λεφτά. Είχα χαρτζηλίκι από Κονδύλη μεριά, για να δημιουργήσω κλίμα στο ΚΜ.

Κάνεις και σωστό. Έχω σταματήσει να τα παίρνω.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν θέλω να σας το χαλάσω, αλλά μεγάλη ιδέα έχετε για τον εαυτό σας αν θεωρείτε πως πιστεύαμε για εσάς ειδικά που γράφετε πλέον πως περνατε... γραμμή πόσο μάλλον έναντι αμοιβής.

Link to comment
Share on other sites

Guest MARILLION

Αν πει ο φελμαν ποιος ειναι ο υπαλληλος της βουλης θα πω κι εγω ονοματα να γινουμε πουτανα να γελασΩμε λίο. Καιρους έχομεν να ελάσουμε

Link to comment
Share on other sites

@felman κατανοούμε τον πόνο σου που το Πρωτάθλημα ήρθε στο Anfield, αλλά σκούπισε τα δάκρυα σου και πες σε ποιον αναφερόσουν όταν ελεγες για "υπάλληλο Βουλής" να πάμε παρακάτω...

Link to comment
Share on other sites

Επίσης μπορείτε να γελάσετε μεν όσο θέλετε αναμεταξύ σας, αλλά με φειδώ γιατί ξέρω έναν διαχειριστή που δεν σηκώνει πολλά πολλά να ουμ' και μπανάρει κάργα κι έτσ' αν ξεφύγουν τα πράγματα..

Link to comment
Share on other sites

Guest MARILLION

Με το πρώτο φυτίλι ναουμ, εγώ θα φάω μπαν για κανα χρονο κετς. Οπότε κάθομαι φρόνιμος και δεν απαντάω ξανά. Παρασύρομαι όταν βλέπω προβλήματα επιβεβαίωσης.

Link to comment
Share on other sites

Σε κάθε περίπτωση υπάρχει ένα μπράντεφερ ανάμεσα στις δύο πλευρές, με την ΑΕΚ όμως να… σύρεται προς την πλευρά της Γκρόσνι, καθώς δεν θέλει να χάσει τον Σιμάνσκι που έχει αποδειχθεί πολύτιμη μονάδα.

Η ΑΕΚ θέλει είτε να μειώσει το πόσο όσο μπορεί, είτε να το… σπάσει σε δόσεις. Αλλά το γεγονός ότι η Γκρόσνι δεν κάνει πίσω, τότε ίσως αναγκάσει την ΑΕΚ να δώσει όσα πρέπει για να μείνει ο Σιμάνσκι στην ΑΕΚ.

κυρ Μητσο 1,5Μ θα δωσεις

Link to comment
Share on other sites

θα δώσει τα αρχίδια του... κάθονται 5 μαλάκες και παίζουν καθημερινά χαλασμένο τηλέφωνο με τους μάνατζερ

Link to comment
Share on other sites

Καλού κακού πάντως ο Κετσε θα έχει έτοιμο το κείμενο αποδόμησης του Πολωνού σε περίπτωση που χαλάσει η υπόθεση. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mporat said:

Καλού κακού πάντως ο Κετσε θα έχει έτοιμο το κείμενο αποδόμησης του Πολωνού σε περίπτωση που χαλάσει η υπόθεση. 

Μπα θα ανεβάσει απλά αιφνίδιο κείμενο ότι έξαλλοι στην ΑΕΚ με τις απαιτήσεις των Γεωργιανων και στα καπάκια κείμενο για παιχνίδια του μάνατζερ που έχει πελάτη του και στον ΠΑΟΚ και κάνα 5ωρο μετά ανακοίνωση απόσυρσης της ΑΕΚ επειδή δεν μπαίνουμε σε παιχνίδια να ουμ. Ε και την άλλη μέρα θα κινηθούμε για... Σιωπη.

Link to comment
Share on other sites

Κάθε μέρα που περνάει, πλησιάζεις όλο και περισσότερο στο φιάσκο με σιμανσκι. Και είναι τόσο πουστηδες που αν τελικά τον κρατήσουν οι κυβερνητικοί θα το παρουσιάσουν σαν τεράστια επιτυχία 

Link to comment
Share on other sites

Δεν είδα αν το γράψατε αλλου, η Αλ Αιν προτίμησε τον Φετφατζίδη από τον Ντανι τον Βερντε, κοντά σε συμφωνία λένε.

1,5 μυριο + κάποια  μπόνους δίνουν στον σκωληκα και 1,7/χρόνο στον ιδιο.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

Δεν είδα αν το γράψατε αλλου, η Αλ Αιν προτίμησε τον Φετφατζίδη από τον Ντανι τον Βερντε, κοντά σε συμφωνία λένε.

Λογικό

Πολύ καλύτερος παιχτης

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εννοειται. Έκανα εντιτ και στα ποσά. Ούτε στα όνειρα μας/ όνειρα του αυτά τα ποσα για τον Ιταλό.

Link to comment
Share on other sites

Θα είδαν τα ματς με τον Άρη και θα κατάλαβαν ποιος είναι σαφώς καλυτερος.

Link to comment
Share on other sites

τους βγήκε πιο φτηνός ο Φετφατζίδης δεν συζητούσε με κατω από 2μυρρια η ΑΕΚ αλλά το κυριότερο δεν ήθελε ο Βέρντε να πάει Αραβία τόσο μικρος

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, amd said:

τους βγήκε πιο φτηνός ο Φετφατζίδης δεν συζητούσε με κατω από 2μυρρια η ΑΕΚ αλλά το κυριότερο δεν ήθελε ο Βέρντε να πάει Αραβία τόσο μικρος

Οπότε θα τον φορτώνουμε εμείς να το παίζει παιχταρας ενώ δεν είναι 

Μόνο καλή τεχνική κατάρτιση έχει 

Link to comment
Share on other sites

ΚΡΑΤΕΙΣΤΕ ΚΑΜΙΑ ΠΙΣΙΝΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΒΕΡΝΤΕ ΜΗΠΩΣ ΚΑΝΕΤΕ ΟΜΑΔΙΚΕΣ ΚΟΛΩΤΟΥΜΠΕΣ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΟΠΩΣ ΜΕ ΤΟΝ ΠΟΛΩΝΟ. ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΙΤΑΛΟ ΚΑΙ ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΜΕΝΟΣ ΠΛΕΟΝ ΑΦΟΥ ΚΑΙ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΗΝΕΣ.

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Οπότε θα τον φορτώνουμε εμείς να το παίζει παιχταρας ενώ δεν είναι 

Μόνο καλή τεχνική κατάρτιση έχει 

από τον Φετφατζίδη τον προτιμώ 100 φορες

Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×