Jump to content

Μεταγραφές / Σχεδιασμός: Καλοκαίρι 2020


Recommended Posts

0fa9cfccbe0bd72159649ca1ae039dd2_728536.

«Όταν ήρθα στην ΑΕΚ, από τις πρώτες μέρες που ήμουν εδώ και γνώρισα τους ανθρώπους της ομάδας και στα γραφεία και στο προπονητικό κέντρο, όταν άρχισα να καταλαβαίνω τις συνθήκες σε όλα τα επίπεδα της ομάδας, αυτό που ήθελα και είπα μέσα μου ήταν ότι πρέπει να κάνω τα πάντα για να μείνω εδώ!

Είμαι πραγματικά ευτυχισμένος που το κατάφερα και που μπορώ, ήρεμος πλέον, να συνεχίσω την καριέρα μου σε ένα τόσο μεγάλο club, τη μεγαλύτερη ομάδα στην Ελλάδα, όπως εγώ το βλέπω! Το πρώτο που αισθάνομαι υποχρεωμένος να κάνω είναι να ευχαριστήσω για την εμπιστοσύνη που όλοι μου έδειξαν. Από εδώ και πέρα αυτό που προέχει για μένα είναι η καθημερινή σκληρή δουλειά και η προσπάθεια να βελτιώνομαι μέρα με τη μέρα.

Συγκεντρωμένος, πλέον, μόνο στη δουλειά μου, δεσμεύομαι ότι θα δώσω για την ΑΕΚ όλη μου την ψυχή, όλα όσα έχω μέσα μου. Αυτός είναι τώρα ο επόμενος στόχος, αυτό που θέλω από εδώ και πέρα. Να πετύχουμε τους στόχους μας με την ομάδα και να μείνω στην ΑΕΚ για πολλά χρόνια. Ευχαριστώ για όλα»!

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Σπάνια ασχολούμαι με δηλώσεις παιχτών κτλ ποσό μάλλον να μπω στην διαδικασία να τις ανεβασω. Αυτος όμως τα είπε ωραία, δεν ξέρω μου κέντρισαν το ενδιαφερον.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Για την ωρα δηλαδη μετραμε:

Μεταγραφες:

Ενομπακαρε, Σιμανσκι

Αποχωρησεις:

Βρανιες, Χουλτ, Κλωναριδης

Δανεισμενοι-πιθανες επιστροφες:

Βασιλαντωνοπουλος, Γιακουμακης, Σιμαο, Ντελετιτς

Δανεικοι:

Αραουχο

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Bukowski said:

Σπάνια ασχολούμαι με δηλώσεις παιχτών κτλ ποσό μάλλον να μπω στην διαδικασία να τις ανεβασω. Αυτος όμως τα είπε ωραία, δεν ξέρω μου κέντρισαν το ενδιαφερον.

συμφωνω. ολοκληρωμενες προτασεις με νοημα δεν βρισκεις ευκολα σε ποδοσφαιριστη

και δεν κανω πλακα

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Δυνατά έχει ξεκινήσει ο Ιλια και νωρις.

μεχρι στιγμης παντως ο Μελ εχει δωσει τα περισσσοτερα στην Ελλαδα για μεταγραφες

να τα λεμε ολα

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Bukowski said:

0fa9cfccbe0bd72159649ca1ae039dd2_728536.

«Όταν ήρθα στην ΑΕΚ, από τις πρώτες μέρες που ήμουν εδώ και γνώρισα τους ανθρώπους της ομάδας και στα γραφεία και στο προπονητικό κέντρο, όταν άρχισα να καταλαβαίνω τις συνθήκες σε όλα τα επίπεδα της ομάδας, αυτό που ήθελα και είπα μέσα μου ήταν ότι πρέπει να κάνω τα πάντα για να μείνω εδώ!

Είμαι πραγματικά ευτυχισμένος που το κατάφερα και που μπορώ, ήρεμος πλέον, να συνεχίσω την καριέρα μου σε ένα τόσο μεγάλο club, τη μεγαλύτερη ομάδα στην Ελλάδα, όπως εγώ το βλέπω! Το πρώτο που αισθάνομαι υποχρεωμένος να κάνω είναι να ευχαριστήσω για την εμπιστοσύνη που όλοι μου έδειξαν. Από εδώ και πέρα αυτό που προέχει για μένα είναι η καθημερινή σκληρή δουλειά και η προσπάθεια να βελτιώνομαι μέρα με τη μέρα.

Συγκεντρωμένος, πλέον, μόνο στη δουλειά μου, δεσμεύομαι ότι θα δώσω για την ΑΕΚ όλη μου την ψυχή, όλα όσα έχω μέσα μου. Αυτός είναι τώρα ο επόμενος στόχος, αυτό που θέλω από εδώ και πέρα. Να πετύχουμε τους στόχους μας με την ομάδα και να μείνω στην ΑΕΚ για πολλά χρόνια. Ευχαριστώ για όλα»!

Κουβέντα για την Αγιά Σοφιά.

Έλα, πούλο!

Link to comment
Share on other sites

και αλλος ψυχακιας απο τον χουλτ ειναι αναβαθμιση αλλα ειναι απροβλεπτος και λιγο απροσαρμοστος

Link to comment
Share on other sites

Συγγνωμη ρε παιδια, θεωρειτε upgrade τον Ινσουα που τρεχει με το κεφαλι μονιμως σκυμμενο;
Τελειως ατεχνος και αδιαφορος παικτης. Καθολου ποιοτητα.

Ποσο μαλλον να του δωσεις τα χρηματα που ζηταει (γυρω στα 450-500κ) δηλαδη.

Ουτε να το σκεφτονται. Του χρονου οι ανταγωνιστες σου θα ειναι με Τσιμικα-Γιαννουλη (αν δεν παιχτει πωληση, αλλα και παλι με τα λεφτα που θα παρουν ολο και καποιον θα φερουν) και εσυ θα εχεις τον Ινσουα εκει και απο την αλλη Παουλινιο/Μπακακη. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×