Jump to content

Μεταγραφές / Σχεδιασμός: Καλοκαίρι 2020


Recommended Posts

3 minutes ago, Bukowski said:

Στο Χαριλαου για το πρωταθλημα. Και έχει πίσω τον χαβαλέ τον Λοπες. Φερτου έναν αθλητικό μπακ να ξεκινάει πιο άνετος τι προσπάθειες πλέον από πιο μπροστά και να.μπορει και να συνδυάζεται και θα γίνει της πουτανας από αριστερα.

Φέρε τον ινσουα να έχουμε μόνο trash talking στον αντίπαλο από αριστερά 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, felman said:

Megathiria theloune ton Barka diavazo. H Leeds h Celtic Kai h Vasileia

Καλά μην παίρνει αέρα ο κωλος σας και εσείς μέχρι εκεί γύρω στα mid 90s μια Leeds ήσαστε..

Btw Celtic δαγκωτό θα πήγαινα εγώ, ωραία και η Σκωτία, ωραίο και το club ποδοσφαιρικά..

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

 

* Η περίπτωση του Μπάρκα δεν είναι η μοναδική για την Σέλτικ, η οποία σύμφωνα με σκωτσέζικα δημοσιεύματα, να έχει στο στόχαστρό της τον ελεύθερο Τζο Χαρτ, που στο παρελθόν είχε αγωνιστεί και στην Μάντσεστερ Σίτι. Όμως στον κόσμο της Σέλτικ δεν αρέσει καθόλου η ιδέα να αγωνιστεί ο Χαρτ στην ομάδα. Γιατί πρόκειται για έναν τερματοφύλακα που έχει μεγάλη… κάθοδο τα τελευταία χρόνια. Μάλιστα, η ιστοσελίδα «read celtic»φιλοξενεί απόψεις φίλων της Σέλτικ, οι οποίοι δεν «ψήνονται» η ομάδα τους να προχωρήσει στην απόκτησή του Χαρτ. Αλλά για τον Μπάρκα εκφράζονται αρκετά θετικά, γιατί βλέπουν στο πρόσωπό του τον επόμενο βασικό πορτιέρε των Κελτών. (ΩΡΑ ΤΩΝ ΣΠΟΡ)

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Bukowski said:

Καλά μην παίρνει αέρα ο κωλος σας και εσείς μέχρι εκεί γύρω στα mid 90s μια Leeds ήσαστε..

Btw Celtic δαγκωτό θα πήγαινα εγώ, ωραία και η Σκωτία, ωραίο και το club ποδοσφαιρικά..

Like για την Celtic

Link to comment
Share on other sites

Εχει μεινει ελευθερος ο Melgerejo απο Σπαρτακ που τον ξερει ο Μασιμο. Γνωμη κανεις;

Επίσης εχει μείνει ελεύθερος ο Vadillo που είχε προτείνει πριν 3 χρόνια ο Μανώλης 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Skepastos said:

Εχει μεινει ελευθερος ο Melgerejo απο Σπαρτακ που τον ξερει ο Μασιμο. Γνωμη κανεις;

Επίσης εχει μείνει ελεύθερος ο Vadillo που είχε προτείνει πριν 3 χρόνια ο Μανώλης 

ο πρωτος ειναι σε λιστα αλλα εχει κασε 1Μ 

ο 2ος εχει περασει 2 χιαστους και εσω πλαγιο 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, amd said:

ο πρωτος ειναι σε λιστα αλλα εχει κασε 1Μ 

ο 2ος εχει περασει 2 χιαστους και εσω πλαγιο 

Οπότε πάμε για τον δεύτερο, ε; :D

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, SpiRos said:

Οπότε πάμε για τον δεύτερο, ε; :D

αν ειναι υγιης κανει πλακα εδω στην Ελλαδα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Asvos21 said:

Με πρόλαβε ο Σπύρος χαχαχα

Και οι δύο upgrade. Στα CB είναι το ζουμί. Είχαμε τίποτα νεότερο?

κοιτανε τον νανι απο ολες τις μπαντες για να μην βγει κανα φασουλι μετα ειδικα απο αργεντινη μερια 

υπαρχουν στην λιστα αλλοι 4 ακομα ενας αριστεροποδαρος και 2-3 δεξιοποδαροι αγνωστων λοιπων στοιχειων 

Link to comment
Share on other sites

Για το θέμα Μπάρκα - Σέλτικ έχω βάλει κι εγώ το λιθαράκι μου. Παίζω FIFA online με ΑΕΚ και συχνά έχω αντίπαλο τη Σέλτικ. Τα Σκωτσεζάκια που παίζουμε αντίπαλοι με σφυροκοπάνε από όλες τις μπάντες και ο Βασίλης τα βγάζει όλα παιδια. Και μιλάμε μες στην καραντίνα έπαιζα πολύ ε! Τίγρη, βάλε μου μια ετήσια ps plus και του χρόνου σου πουλάω και Τσιντώτα

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Skepastos said:

Vadillo έχει ακουστει και για γαύρο πάντως 

ναι εχει και τον ιδιο μανατζερ με τον κρεσπο της μπουγατσας

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Man Of Faith said:

Διαβαζω για Τσιλουλη, ισχυει;

στην λογικη οτι εχει μανατζερ τον ιβιτς?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×