Jump to content

Μεταγραφές / Σχεδιασμός: Καλοκαίρι 2020


Recommended Posts

ο Τσακίρης ψιλοκράζει ότι ο Ινσούα "φανερώνει πάντως και μια δυσκολία έως μη ικανότητα σοβαρής υλοποίησης σχεδιασμού και εύρεσης περιπτώσεων παικτών σε κάθε θέση".

προφανώς είχαμε άλλες επιλογές πριν τον Ινσούα, αλλά μας βγαίνει πιο οικονομικός (ίσως έπεσε από τις αρχικές του απαιτήσεις).

 

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, agelos said:

ένα καλό παιχνίδι του Ντάνι του Βερντε θυμάμαι φέτος. Μαντέψτε ποιός ήταν το αντίπαλο αριστερό μπακ. ?

εγω θυμαμαι τις ζειμπεκες στην γκολαρα του Αραουχο.

 

τεσπα, προσωπικα δεν ειμαι σιγουρος οτι οι αλλοι που σε ενδιεφεραν ερχοντουσαν με τα ιδια λεφτα, γιατι ολα απο εκει ξεκινανε. ουτε ειμαι σιγουρος οτι ηταν και καλυτεροι δλδ.

παντως απο τον Λοπες που παιρνει την μπαλα στο κεντρο και απλα την ξεφορτωνεται (καλα, πισω ετσι κι αλλιως δε δεν υπαρχει αμυντικα) πιθανολογω οτι μπορει να βγει καλυτερος.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, agelos said:

ο Τσακίρης ψιλοκράζει ότι ο Ινσούα "φανερώνει πάντως και μια δυσκολία έως μη ικανότητα σοβαρής υλοποίησης σχεδιασμού και εύρεσης περιπτώσεων παικτών σε κάθε θέση".

προφανώς είχαμε άλλες επιλογές πριν τον Ινσούα, αλλά μας βγαίνει πιο οικονομικός (ίσως έπεσε από τις αρχικές του απαιτήσεις).

 

πώς το φανερώνει αυτό ακριβώς ?

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή κοιτάμε για αριστερό μπακ του βάζελου για να αντικαταστήσει το αριστερό μπακ που είχαμε πάρει από βάζελο... Έχουμε γίνει λίγο σίκουελ.

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, amd said:

πώς το φανερώνει αυτό ακριβώς ?

δεν το γνωρίζω, αλλά φαντάζομαι ότι έχει πληροφορίες ότι ήταν χαμηλά στη λίστα και ίσως ανέβηκε ως πιο οικονομικη επιλογή;

Link to comment
Share on other sites

ο Τσακίρης ειδικά 2 παπάρια έχει σαν πληροφορίες εγώ δεν ξέρω που ήταν στην λίστα ξέρω ότι ήταν στην λίστα των 3-4 παιχτών που κοιτούσαν πιθανόν να μην είναι πρώτη επιλογή αλλά ήταν στην λίστα εδώ και πολύ καιρό 

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή αφήσαν  το Χουλτ για να πάρουν αυτό το κριάρι;  Ο άλλος  τουλάχιστον δεν χρειαζόταν μια Σαχάρα για να κοντρολαρει.

Δηλαδη ποσα ευρω θα εξοικονομησουν με αυτή την κίνηση.

Link to comment
Share on other sites

Αριστερο μπακ ετοιμο παικτη κ καλο αμυντικα κ καλο επιθετικα με 400  δν βρισκεις. 

Ινσουα τουλαχιστον δν θελει χρονο. Κατευθειαν μπαινει βασικός. 

 

Ο Αλι δειχνει γκολτζης. Μου θυμιζει πατρικ όγκουνσοτο

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, amd said:

ο Τσακίρης ειδικά 2 παπάρια έχει σαν πληροφορίες εγώ δεν ξέρω που ήταν στην λίστα ξέρω ότι ήταν στην λίστα των 3-4 παιχτών που κοιτούσαν πιθανόν να μην είναι πρώτη επιλογή αλλά ήταν στην λίστα εδώ και πολύ καιρό 

Apo bitsobara, paralies kai nyxterina stekia ths NF me tequila kanei reportaz o sygekrimenos.

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Janjanin said:

Δηλαδή αφήσαν  το Χουλτ για να πάρουν αυτό το κριάρι;  Ο άλλος  τουλάχιστον δεν χρειαζόταν μια Σαχάρα για να κοντρολαρει.

Δηλαδη ποσα ευρω θα εξοικονομησουν με αυτή την κίνηση.

Καθόλου ο Χουλτ νομίζω έπαιρνε 320κ 

Link to comment
Share on other sites

Ειναι μια αντικατασταση που εκ πρώτης όψεως δεν βγάζει κερδισμένη την ομάδα, και δεν μπορώ να βρω τι σκεφτηκε η ομαδα να προχωρήσει σε μια τετοια κινηση (φυγε Χουλτ έλα Ινσουα).

Τα υπόλοιπα θα φανουν στο χο ρταρι και μακαρι να βελτιωθει το αριστερο ακρο κατακορυφα

Link to comment
Share on other sites

ελατε και λιγο στην θεση Ιβιτς και Καρερα.

 

αν δλδ το διαθεσιμο τους μπατζετ για αριστερο μπακ ειναι πχ το πολυ 400 χηνες για συμβολαιο και (αν ειναι δυνατον) 0 ευρω για αγορα, μπορει και να μην βρισκεις καποιον που να εισαι σιγουρος οτι ειναι καλυτερος του Ινσουα. λεω εγω τωρα.

δεν γινεται να κανεις αυστηρη κριτικη σε τετοια θεματα. αυστηρη κριτικη (σε πρωτη φαση παντα και μεχρι το χορτο) θα κανεις αν παρεις καποιον ακριβο που δεν εχει καμια σχεση η τιμη του με το βιογραφικο του.

Link to comment
Share on other sites

Λαθος ο ινσουα,δεν χρειαζομαστε αλλους αμπαλους.Γενικα οι βαζελοι μαζευουν οτι κριαρι κυκλοφορει και αποθεωνουν κατι σανμαρτεαν.

Ο Αλι μου κανει,ξερει μπαλιτσα κοντρολαρισμενος και ξερει να σουταρει.Χαμενος απο τετοιο παικτη δεν βγαινεις,και να μην προσαρμοστει τον σπρωχνεις πανευκολα.

Link to comment
Share on other sites

Guest fighter21

Νομίζω ότι ούτε ο Ινσούα, ούτε ο Αλί είναι οι τελικές επιλογές. Απλά είναι αρκετά ψηλά στη λίστα.

Link to comment
Share on other sites

μια κλάση πάνω από το χουλτ ο ινσουα και όχι από τον φετινό χουλτ αλλά από τον καλό χουλτ γιατί ο φετινός ήταν δράμα 

Link to comment
Share on other sites

Πριν 2-3 εβδομάδες είχα διαβάσει ότι ο ινσούα έχει μανατζερ τον αδελφό του , ενω του έσκασαν καποιες καλές προτάσεις τις αρνηθηκε γιατι ήθελε περισσότερα ( νομίζω και ο μπαοκ είχε γράψει του έκανε πρόταση αν θυμάμαι καλά ) , τελικά είδε ότι τον πήρε στο λαιμό ο αδελφός του και δεν έρχεται η πρόταση που ήθελε και με τα λεφτά που ήθελε άρχισε να πέφτει και να έρχεται κοντά στο δικό μας μπάτζετ . Κατά τη γνώμη μου το πρόβλημα για να τον πάρουμε είναι περισσότερο το συμβόλαιο που ζητάει παρά ότι δεν τον θέλουμε . Θα ψάξω να βρώ και το άρθρο . 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×