Jump to content

Μεταγραφές / Σχεδιασμός: Καλοκαίρι 2020


Recommended Posts

Εγώ τον "καλό χουλτ" τον θυμάμαι για παιχτάρα πάντως, αλλά για χψ λόγους κατέληξε φετινός Αραουχο. Χου νοουζ, μπορεί να είδα μόνο εκλάμψεις. 

 

Link to comment
Share on other sites

ο φετινος χουλτ ήταν μια τραγωδία που δεν θυμάμαι ούτε ένα ματς που να λες αυτός είναι άξιος αριστερός Μπακ για την ΑΕΚ

πέρσι θυμάμαι κάνα 2 ματς καλά στο Τσάμπιονς λιγκ ειδικά με Μπενφίκα εντός

την μισή χρόνια του πρωταθλήματος ήταν καλός

μια τίμια επιλογή χωρίς καμία έξαρση επιθετικά ελάχιστος βαρέθηκα να τον βλέπω να ανεβαίνει και να γυρνάει την μπάλα η στο πουθενά η στον 1ο αμυντικό 

αμυντικά οκ τρύπα δεν ήταν αλλά ούτε κεφάλια σταυρωνε ούτε τον έλεγες και δυναμικό παίχτη 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, CHⓇIS said:

Test koronoiou kanan? 

Τι τεστ ρε συ; 

Εδώ λέμε θα τελειώσουν τη μεταγραφή και καρφί στα Βλάχικα στη Βάρη για προβατίνα και ξεκαθάρισμα λογαριασμών. 

Link to comment
Share on other sites

Quote

Διαβάστε τι γράφουν στην Ιταλία για τις επαφές της Ένωσης για τον επιθετικό από το Κατάρ
Η είδηση του ενδιαφέροντος της ΑΕΚ για τον Αλμόεζ Αλί υπάρχει και στην Ιταλία. Μάλιστα, το tuttomercatoweb γράφει πως «ο Αλμόεζ Αλί είναι πολύ κοντά στην επιστροφή του στην Ευρώπη. Ο κορυφαίος σκόρερ του τελευταίου Ασιατικού Κυπέλλου μπορεί να επιστρέψει αυτό το καλοκαίρι στην Ευρώπη και θα μπορούσε να καταλήξει στην ΑΕΚ, μία ομάδα που έχει προπονητή τον Μάσιμο Καρέρα». Μάλιστα, οι Ιταλοί τονίζουν πως «η ΑΕΚ παρουσίασε μία διετή προσφορά δανεισμού του παίκτη με δικαίωμα αγοράς του. Η συμφωνία είναι πολύ κοντά». Τονίζουμε ξανά πως έχουν γίνει κάποιες επαφές για τον Αλί, αλλά δεν είναι τόσο πολύ προχωρημένες.

 

Link to comment
Share on other sites

Η αντιμετώπιση της επερχόμενης σεζόν ως αναγκαίο κακό βγάζει μάτι. Προσωπικά το έχω αποδεχτεί, δε μπα να φέρουν και τον Σιαλμά. Να πέσουμε δε νομίζω, οπότε πούτσα μας όλα. Ας βγει η χρονιά όπως να 'ναι και από την επόμενη με Αγιά Σοφιά θα φανεί προς τα που πάει. Δε λέω ότι θα είναι οπωσδήποτε καλύτερα, αλλά για φέτος νομίζω κάνει μπαμ ότι πάμε απλά για να βγάλουμε την υποχρέωση.

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, amd said:

ο φετινος χουλτ ήταν μια τραγωδία που δεν θυμάμαι ούτε ένα ματς που να λες αυτός είναι άξιος αριστερός Μπακ για την ΑΕΚ

πέρσι θυμάμαι κάνα 2 ματς καλά στο Τσάμπιονς λιγκ ειδικά με Μπενφίκα εντός

την μισή χρόνια του πρωταθλήματος ήταν καλός

μια τίμια επιλογή χωρίς καμία έξαρση επιθετικά ελάχιστος βαρέθηκα να τον βλέπω να ανεβαίνει και να γυρνάει την μπάλα η στο πουθενά η στον 1ο αμυντικό 

αμυντικά οκ τρύπα δεν ήταν αλλά ούτε κεφάλια σταυρωνε ούτε τον έλεγες και δυναμικό παίχτη 

 

 

φετος δε μπορει να κριθει... πιστευω εφαγε και παγκο λογω του συμβολαιου... καπου εχασε και ο ιδιος το ενδιαφερον του. 

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, stavros 9-11 said:

Η αντιμετώπιση της επερχόμενης σεζόν ως αναγκαίο κακό βγάζει μάτι. Προσωπικά το έχω αποδεχτεί, δε μπα να φέρουν και τον Σιαλμά. Να πέσουμε δε νομίζω, οπότε πούτσα μας όλα. Ας βγει η χρονιά όπως να 'ναι και από την επόμενη με Αγιά Σοφιά θα φανεί προς τα που πάει. Δε λέω ότι θα είναι οπωσδήποτε καλύτερα, αλλά για φέτος νομίζω κάνει μπαμ ότι πάμε απλά για να βγάλουμε την υποχρέωση.

Κατι σαν mercyfuck ένα πραγμα...

Link to comment
Share on other sites

γιατί έχασε το ενδιαφέρον σε χρόνια που έπρεπε να παίξει για να φανεί αφού έληγε το συμβόλαιο του έχασε το ενδιαφέρον του ?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Διετης προσφορα δανεισμου.. Οσο παμε και το εξελισσουμε..

3 χρονια θα είναι μάλλον με ποσοστά συνιδιοκτησίας με σκοπό να κερδίσουν όλοι σε ενδεχομενη μεταγραφη μετά 

Link to comment
Share on other sites

Just now, amd said:

3 χρονια θα είναι μάλλον με ποσοστά συνιδιοκτησίας με σκοπό να κερδίσουν όλοι σε ενδεχομενη μεταγραφη μετά 

Να το δω και να μην το πιστεψω

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, stavros 9-11 said:

Η αντιμετώπιση της επερχόμενης σεζόν ως αναγκαίο κακό βγάζει μάτι. Προσωπικά το έχω αποδεχτεί, δε μπα να φέρουν και τον Σιαλμά. Να πέσουμε δε νομίζω, οπότε πούτσα μας όλα. Ας βγει η χρονιά όπως να 'ναι και από την επόμενη με Αγιά Σοφιά θα φανεί προς τα που πάει. Δε λέω ότι θα είναι οπωσδήποτε καλύτερα, αλλά για φέτος νομίζω κάνει μπαμ ότι πάμε απλά για να βγάλουμε την υποχρέωση.

1) δεν θα μπεις απο την αρχη της επομενης. Προσωπικη εκτιμηση

2) δεν θα αλλαξει κατι, οταν μπεις. το πολυ-πολυ να φερει 2 Αραουχο-Λιβαγιες επιπλεον δανεικους με οψιον ή χωρις οψιον και παρακαλι. το μονο που μπορει να αλλαξει δραστικα ειναι να προετοιμασει διαδοχο με το δελεαρ του γηπεδου και των μη χρεων.

3) συζηταμε για τριτοδευτεροι, οτιδηποτε παραπανω χρειαζεται συντονισμο πλανητων

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, amd said:

γιατί έχασε το ενδιαφέρον σε χρόνια που έπρεπε να παίξει για να φανεί αφού έληγε το συμβόλαιο του έχασε το ενδιαφέρον του ?

αν δεν τους ανανεωνεις μεχρι και 6 μηνες που μπορουν να συζητησουν με ομαδες και αφηνεις περιθωριο 1-2 μηνες πριν τι να σου κανει ο παιχτης

εβλεπε που παει η δουλεια. οχι θα κατσει να σκασει. τεσπα τον ευχαριστουμε, εγω παραπονο δεν εχω 

αλλα οταν ηταν να τον ανανεωσεις δεν το εκανες. τα γραφαμε 

Link to comment
Share on other sites

Guest fighter21
18 minutes ago, Hades said:

αν δεν τους ανανεωνεις μεχρι και 6 μηνες που μπορουν να συζητησουν με ομαδες και αφηνεις περιθωριο 1-2 μηνες πριν τι να σου κανει ο παιχτης

εβλεπε που παει η δουλεια. οχι θα κατσει να σκασει. τεσπα τον ευχαριστουμε, εγω παραπονο δεν εχω 

αλλα οταν ηταν να τον ανανεωσεις δεν το εκανες. τα γραφαμε 

Όποιος παίκτης χαλαρώνει κι αδιαφορεί επειδή δεν του κάνεις νωρίς πρόταση ανανέωσης τότε και η όποια πρόταση έρθει από άλλη ομάδα θα είναι αντίστοιχη της μειωμένης απόδοσης του των τελευταίων μηνών.

Link to comment
Share on other sites

Just now, blanco21 said:

Τα σημάδια είναι αρνητικά, ξεκινάμε από τρίτη θέση και ταβανι δευτερη. 

Τα ιδια με τους Παπαδονοτιαδες δηλαδη.. Ευτυχως πεσαμε στο μεταξυ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×