Jump to content

Μεταγραφές / Σχεδιασμός: Καλοκαίρι 2020


Recommended Posts

τι μας ελεγες ρε α και μι και ντι οτι θα ναι ησυχη μερα σημερα?

Τι βαλκανικες σαϊτες ερχονται με τα κτελ,

τι φερελπιδες νεοι σκορερ,

τι καμηλιερηδες γονοι αφρικανων φυλαρχων,

τι αργεντινικα πρων πρασινα σκυλια,

κοσμογονια.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα που μιλάμε:

-ΔΕΝ έχω τερματοφύλακα...

-ΔΕΝ έχω στόπερ...

-ΔΕΝ έχω πλάγιο χαφ ούτε δεξιό ούτε αριστερό... (όχι, ο Λιβάγια όσο κι αν ποιεί την ανάγκη φιλοτιμία δε θα γίνει ποτέ σοβαρός πλάγιος χαφ...)

-Και θα έγραφα πως ΔΕΝ έχω κι έναν επιτελικό παίχτη στον άξονα, αλλά εκεί όλοι έχουμε αντιληφθει οτι "αρχηγού παρόντος κτλ..."

 

Τι έχω...?

Έχω αξιοπρεπέστατα εξαρο-οχτάρια, έχω καλό σεντερ-φορ και με έναν τύπου Ινσούα έχω και τίμια πλάγια μπακ... 

 

Όπως είμαι ταβάνι η δεύτερη θέση, αν και εφόσον κλατάρει ο Ιβαν...

Έτσι δε και πάρει και καμια ΕΠΟ ο χοντρός με τον Κούλη, έχει σχολάσει ο γάμος από μέσα Οκτώβρη...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Vargas21 said:

Ιατρουδης περναει ιατρικά λένε... Μπαράζ ανακοινωσεων από αυριο ?

καλά το είπες από αύριο 

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα Ινσούα απο τον άλλον το γυρολόγο .

Ο οποίος Ινσούα είναι μια χαρά παίχτης, Οκ είναι λίγο κριάρι , αλλα είναι δυνατός πολύ , με αντοχές και συνεπής αμυντικά

Του παραχρόνου  θα έχεις ινσούα και καλύτερο στη θέση του λόπεζ και θα μαστε κομπλέ

Link to comment
Share on other sites

Κάθε πέρσης και καλύτερα. Τα  ‪300-400‬ του Αργεντίνου είναι καλύτερα από τα ‪500-600‬ του Λούνα, έχουν και δωρεάν μεταφορικά. Απο 2 τίμια ταγάρια επιλέγεις το φθηνότερο. Ρωτήστε και τη νεολαία ΣΎΡΙΖΑ. Θεωρώ σκόπιμο να τονίσω ότι οποιαδήποτε από τις άνω λύσεις δεν θα σε προβληματίσει στο 90% των αγώνων στην Ελλάδα  με τη καλή έννοια και στο 100% των ευρωπαϊκών με τη κακή. 


 

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

Η «Ένωση» λοιπόν, σύμφωνα με το «Sportime.gr», έχει προσεγγίσει 29χρονο αριστερός μπακ και η πρόταση είναι συγκεκριμένη. Τριετές συμβόλαιο και απολαβές που φτάνουν στο 1 εκατομμύριο! Αυτή είναι η πρόταση που έχει καταθέσει ο Ίλια Ίβιτς στον Μασιμιλιάνο Ινσούα, αδερφό και ατζέντη του παίκτη.

Ο Εμάνουελ Ινσούα είναι ο βασικός στόχος της ΑΕΚ για το αριστερό άκρο της άμυνας, καθώς ψάχνει για τον αντικαταστάτη του Χουλτ. Στα τρία χρόνια που έμεινε στον Παναθηναϊκό ο Ινσούα, «έγραψε» 70 αγώνες μετρώντας 4 γκολ και 3 ασίστ.

καταλαβαινω οτι ο παικτης θα ................πει οχι 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, SpiRos said:

Των ποιών; :D

Και το θερος του 21 με τον Μαρκο Εβανγκελιστα ντε Μπακακη και τον Ρομπέρτο Κάρλος Ντι Ινσουα θα μας βρει. Ένας ευρωπαϊκός αγώνας φέτος, ένας του χρόνου, ιδού ο πληθυντικός αριθμος

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Vargas21 said:

Η «Ένωση» λοιπόν, σύμφωνα με το «Sportime.gr», έχει προσεγγίσει 29χρονο αριστερός μπακ και η πρόταση είναι συγκεκριμένη. Τριετές συμβόλαιο και απολαβές που φτάνουν στο 1 εκατομμύριο! Αυτή είναι η πρόταση που έχει καταθέσει ο Ίλια Ίβιτς στον Μασιμιλιάνο Ινσούα, αδερφό και ατζέντη του παίκτη.

Ο Εμάνουελ Ινσούα είναι ο βασικός στόχος της ΑΕΚ για το αριστερό άκρο της άμυνας, καθώς ψάχνει για τον αντικαταστάτη του Χουλτ. Στα τρία χρόνια που έμεινε στον Παναθηναϊκό ο Ινσούα, «έγραψε» 70 αγώνες μετρώντας 4 γκολ και 3 ασίστ.

καταλαβαινω οτι ο παικτης θα ................πει οχι 

1.5 μυρριο είναι για 3 χρόνια και κάποια μπόνους 

Link to comment
Share on other sites

Guest fighter21

Μάλλον ήταν σίγουρος για καλή πρόταση απο το εξωτερικό γι αυτό πουλούσε οπαδιλίκι.

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, CHⓇIS said:

Ta 66 goal tou maurou diamantiou

 

Τρία λεπτά άντεξα να δω πριν συνειδητοποιήσω ότι δεν παίζει να αποκτήσουμε τέτοια παιχτούρα και το έκλεισα για να μη μου μπαίνουν ιδέες...

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×