Jump to content

Μεταγραφές / Σχεδιασμός: Καλοκαίρι 2020


Man Of Faith
 Share

Recommended Posts

2 minutes ago, nikos said:

Καλωριζικος (?)

 

Ναι αλλα δεν κανουμε δουλιτσα ετσι, υπονομευεις την μεταγραφη απο day one ???

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Brom21 said:

O σακχοφ ειναι ο κλεισμενος παιχτης της δευτερας ομως; Ή να εχω ακομα ελπιδες;

Ο Σακχοφ παιρνει ακριβως τα λεφτα του Σιμαο (που παιρνει πουλο). Οποτε για αρχη αν φυγει και ο Σιμαο και παει δανεικος και ο Σαμπα εχουμε για τρεις θεσεις Σιμοες, Σιμανσκι, Γαλανοπουλο, Μανταλο, Κρστσιτς, Σακχοφ. Μακαρι να αποχωρησει ενας εκ των Σιμοες/Κρστσιτς (και οι δυο ακομα καλυτερα) και να αποκτηθει κι αλλος. Εγω λεω θ ερθει κι αλλος χαφ παντως αφου θα χουμε αποχωρηση στα χαφ.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Bukowski said:

Το enwsi λεει και πως συμφωνησαμε με Σακχοφ και κλεισαμε στα χαφ με τους Σιμοες, Γαλανοπουλο, Σιμανσκι, Κρστσιτς, Σακχοφ. Ο Σαμπα λεει θα παει δανεικος (μακαρι καπου εξω θα πω εγω).

ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΕΚΤΙΜΗΣΗ: Θα ερθει κι αλλος χαφ αφου θα εχουμε αποχωρηση.

ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΕΠΙΘΥΜΙΑ : Να ακολουθουσαν Σιμόες, Κρίστισιτς και να έβαζες δυο χάφαρους ακόμα δίπλα σε Γαλανόπουλο, Σιμάνσκι, Σακχοφ, Μανταλο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Περιμένει την απάντηση του Σάκχοφ η ΑΕΚ

55dedb996b5060cf70475caf2d77e3ba_741377.jpg&mw=374&mh=0&co=90

Για 2+1 χρόνια η πρόταση της Ένωσης – 1,2 εκατ. ευρώ το συνολικό ποσό που του δίνεται αν κλείσει τριετία

Την απάντηση του Γεβγέν Σάκχοφ στην πρόταση που του έχει καταθέσει περιμένουν στην ΑΕΚ. Η Ενωση προσφέρει στον Ουκρανό χαφ συμβόλαιο για 2+1 χρόνια, με τον παίκτη να παίρνει 1,2 εκατ. ευρώ στο ενδεχόμενο που κλείσει τριετία στην ομάδα. Οι δυο πλευρές είναι κοντά, ωστόσο για την ώρα δεν υπάρχει το οριστικό «οκ». Στην ΑΕΚ περιμένουν τον παίκτη και από τη στιγμή η μεταξύ τους διαφορά είναι μικρή, πιστεύουν πως σύντομα θα υπάρχει deal.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Skepastos said:

ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΕΠΙΘΥΜΙΑ : Να ακολουθουσαν Σιμόες, Κρίστισιτς και να έβαζες δυο χάφαρους ακόμα δίπλα σε Γαλανόπουλο, Σιμάνσκι, Σακχοφ, Μανταλο.

Ε λογικα αυτο θα θελουν κατα βαθος αλλα πρεπει να βρεις ομαδα για Σιμοες και Κρστσιτς. Οπως και να χει εγω το ξαναλεω, ο Ιλια εχει κανει υπερπροσπαθεια να ξεφορτωθουμε πολυ σκατο.

Link to comment
Share on other sites

Ας πει καποιος του Κεφτε πως εχει παιξει και σε αλλες ομαδες ο Ουκρανος εκτος του ΠΑΟΚ που μου μοστραρε πρωτη μουρη την ασπρομαυρη λες και παιρνουμε παιχτη απο την Μιλαν. Αντε με τον ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ τον εκτος τοπου και χρονου πλεον.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Ε λογικα αυτο θα θελουν κατα βαθος αλλα πρεπει να βρεις ομαδα για Σιμοες και Κρστσιτς. Οπως και να χει εγω το ξαναλεω, ο Ιλια εχει κανει υπερπροσπαθεια να ξεφορτωθουμε πολυ σκατο.

Βασικά σε αυτό το κομμάτι είναι ικανότατος 

Πιθανόν και στο να φέρει από την ευρύτερη σερβική αγορά ταλέντα 

Σε μεταγραφές δεν πετάω και τη σκούφια μου προς το παρόν .βέβαια δεν δίνεις και σοβαρά λεφτά οπότε είναι δύσκολο να κριθει

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Bukowski said:

Ας πει καποιος του Κεφτε πως εχει παιξει και σε αλλες ομαδες ο Ουκρανος εκτος του ΠΑΟΚ που μου μοστραρε πρωτη μουρη την ασπρομαυρη λες και παιρνουμε παιχτη απο την Μιλαν. Αντε με τον ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ τον εκτος τοπου και χρονου πλεον.

Μπορεί να είναι πικάρισμα. Δεν κάνω πλάκα. Πολλοί βου θα τρελαθουν με την μεταγραφή

Link to comment
Share on other sites

Πιστευω οτι για τις αποχωρησεις Ολιβειρα-Λιβαγια και οποιου αλλου, καθως και για επιπλεον μεταγραφες, περιμενουμε να δουμε την κληρωση της παρασκευης. 

Link to comment
Share on other sites

Ξενερωμα με σακχοφ.Εκει που λες θελω 3 παικτες να με ανεβασουν επιπεδο γεμιζεις παλι μετριοτητες τυπου σακχοφ και ινσουα.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, teo21 said:

Ξενερωμα με σακχοφ.Εκει που λες θελω 3 παικτες να με ανεβασουν επιπεδο γεμιζεις παλι μετριοτητες τυπου σακχοφ και ινσουα.

Καλα Ινσουα > Χουλτ και Λοπες 

Και Σακχοφ > Κρστσιτσομανταλους

Για να ξερουμε τι λεμε δηλαδη. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Η ΑΕΚ βλέπει (ξανά) Γκάμπριελσεν!

Τα στοιχεία που θέλει η ΑΕΚ

Ο Γκάμπιελσεν επέστρεψε στη λίστα της ΑΕΚ, καθώς συγκεντρώνει πολλά από τα στοιχεία που ζητούνται από τον στόπερ. Είναι δυναμικός και σκληρός σέντερ μπακ, με ηγετικά χαρακτηριστικά. Παίζει και ως αριστερό στόπερ, καθώς χρησιμοποιεί με την ίδια ευχέρεια και τα δύο πόδια, κάτι που του δίνει τη δυνατότητα να αγωνιστεί κάποιες φορές και στα άκρα της άμυνας, περισσότερο από αριστερά.  Εχει ύψος 1,86, αλλά διακρίνεται για την αλτικότητα και τη δύναμη του.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Παίκτης της ΑΕΚ θα πρέπει να θεωρείται ο Γεβγιέν Σακχόφ!

Ο 30χρονος Ουκρανός πρώην συμπαίκτης του Τσιγκρίνσκι στη Ντνίπρο τα βρήκε σε όλα με την «Ένωση» και αναμένεται την Παρασκευή στην Αθήνα για να περάσει από ιατρικές εξετάσεις και να υπογράψει!

Σύμφωνα με πληροφορίες του «enwsi.gr» ο Σακχόφ που την τριετία 2016-2019 φόρεσε τη φανέλα του ΠΑΟΚ θα υπογράψει διετές συμβόλαιο συνεργασίας με ετήσιες αποδοχές που μαζί με τα μπόνους θα φτάνουν τις 500.000 ευρώ!

Η Λέτσε στην οποία ανήκει ο παίκτης δέχθηκε να τον αφήσει ελεύθερο προκειμένου να γλιτώσει από το συμβόλαιό του που κυμαινόταν στις 750.000 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλη περιπτωση και μακαρι. Αλλα ρε φουστη μου. Καναν καινουριο παιχτη θα ακουσουμε; Ακομα και τον λιβαι απο περσι τον εχουμε στη λιστα και τον φεραμε φετος. Εκτος αμα εχουμε κανει ηδη σκαουτ ολη την ευρωπη και δεν εχουμε βρει τπτ.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Bukowski said:

Καλα Ινσουα > Χουλτ και Λοπες 

Και Σακχοφ > Κρστσιτσομανταλους

Για να ξερουμε τι λεμε δηλαδη. 

Εμενα στα ιδια κυβικα μου φαινονται,ανακυκλωση

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, George_D said:

Γκαμπριελσεν γραφει το ενωσι για το κεντρο της αμυνας

https://www.enwsi.gr/i-aek-vlepei-xana-gkamprielsen/

Το θετικό είναι ότι φαίνεται ότι έτσι κι αλλιως πάνε για βασικο στοπερ και καταργήθηκαν τα «έχω Σβάρνα” ή «χρειάζεται ένας ακόμα για να κλείσει η 5αδα»

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, George_D said:

Γκαμπριελσεν γραφει το ενωσι για το κεντρο της αμυνας

https://www.enwsi.gr/i-aek-vlepei-xana-gkamprielsen/

8 ματς στην Τουλούζ από το Δεκέμβρη, η οποία κι έπεσε. Οκ, δεν πρόλαβε να παίξει πολύ και συγχωρείται. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, teo21 said:

Εμενα στα ιδια κυβικα μου φαινονται,ανακυκλωση

Κατ αρχας ο Ινσουα ειναι αμυντικος, δηλαδη μαρκαρει και κανει τακλιν. Ο τελευταιος τετοιος ηταν ο Ντιντακ. Οι αλλοι δυο ειναι χαβαλεδες. Προχτες με Ινσουα αντι Λοπες, δεν σκοραρε ο Ρατζελοβιτς.

Ο δε Σακχοφ, περαν του οτι ειναι θηριο εχει καλη πασα και σκοραρει κιολας. Εγω τον βλεπω περισσοτερο ως αντιΓιοχανσον (υστερει αμυντικα αλλα υπερτερει στα αλλα). Στο μεταξυ αν ηταν υγιεις οι Γαλανοπουλος και Σιμανσκι, μαζι με Σακχοφ θα καναν ωραιοτατη τριαδα πιστευω.

Link to comment
Share on other sites

Δεν κλεινουν κσι τον Κωτσιρα του Αστερα λεω εγω απο φετος για του χρονου που ληγει το συμβολαιο του Παουλινιο;

Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×