Jump to content
Στήριξε την ΑΕΚ Read more... ×
ΚΑΡΤΑ ΦΙΛΟΥ ΑΕΚ 2020-21 Read more... ×
Sign in to follow this  
Man Of Faith

Μεταγραφές / Σχεδιασμός: Καλοκαίρι 2020

Recommended Posts

Ίδια περίπτωση με Χουλτ (όχι αγωνιστικά!), αλλά το όλο κόνσεπτ. Δοκιμασμένος στον Παναθηναϊκό, ξέρουμε τι θα πάρουμε, με τα καλά του και τα κακά του ο παίχτης, μία από τα ίδια. Και του χρόνου ανάλογα την φόρμα και τις συνθήκες θα εναλλάσονται με τον Λόπες ή οποιονδήποτε Λόπες. Τα ονόματα αλλάζουν μόνο.
Αν τώρα τα παραπάνω είναι καλά ή κακά το αφήνω στην κρίση του καθενός, υποκειμενικό είναι.

Δεν εχω αποψη για ινσουα,εκτος του οτι δεν ειναι κατι ιδιαιτερο.Οχι απο εμενα μονο και μονο λογω βαζελου,μακρια απο τους αμπαλους.Αμα ειναι να δωσεις 4 καταστορικα φερε κανα ψαγμενο και αν δεν σου βγει εχεις λοπεζ.Με ινσουα μια η αλλη θα ειμαστε ετσι κι αλλιως.

5 minutes ago, gybe21 said:

Πως έχω την εντύπωση πως κάποια στιγμή τον κοιτούσε κ ο γαύρος..

σωστα εχεις την εντυπωση αλλα δεν εχει φυγει ο τσιμικας οποτε δεν θα κανει κινηση και η μπουγατσα και ο γαυρος τον θελουν

1 minute ago, agelos said:

Ισχύει όντως για Ινσουα;

Τι πλΕροφοριες έχουν οι μεταγραφολογοι;

εγω δεν εχω ακουσει τιποτα ξερω οτι εχει λιστα ο ιβιτς με 4-5 αριστερους μπακ

Εγώ που θέλω αθλητικούς ΤΟΥΛΆΧΙΣΤΟΝ παίχτες, γιατί εφόσον η ποιότητα κοστίζει δεν λέει να ναι ΚΑΙ αμπαλοι ΚΑΙ φτερά στον άνεμο , λέω ναι για Ινσουα γενικα. Το μόνο που με χαλάει είναι που είναι ένας ακόμα βαζελος.

Το μόνο καλό του Ινσουα για μένα είναι το ύψος-δύναμη του. Θέλω ψηλούς παίχτες στα άκρα του χρόνου. Κατά τα λοιπά μου είναι αδιάφορος. Θα ήθελα κάτι πολύ καλύτερο για βασικό. 

Απλά πιστεύω πως καλό θα ήταν να βρούμε έναν "Ινσουα" που να μην έχει παίξει Ελλαδα. Ο βαζελος δηλαδή πως τον βρηκε; Δεν χρειάζεται να χουν παίξει όλοι οι παίχτες μας στην μιζερη αλαφουζομπαναθα.

1 minute ago, Vargas21 said:

Ο Ντίντακ έπαιρνε 350κ και ο Ινσουα θέλει 400κ;  νομίζω με 400 βρίσκεις καλυτερους 

Καλά ο Ντιντακ έπαιρνε 350 γτ ήρθε και ως σακατης..

Ο ίδιος πριν μια εβδομάδα είπε ότι στην Ελλάδα δε θα πήγαινε σε άλλη ομάδα πλην του λαγού 

Οκ show me the money προφανώς.. Από που προέκυψε ας πουν οι insiders 

Just now, Skepastos said:

Ο Ντιντακ μένει ελεύθερος. Να έρθει πίσω γιατί μας χρωστάει το +1 του συμβολαίου του

Ο Ντιντακ θα θέλει πλέον εύκολα πάνω από 600. Μακάρι να βρίσκαμε έναν τετοιο.

Ποιος Ινσούα ρε παιδιά, σιγά μη φέρει αριστερό μπακ απο Ελλάδα ο Ίλια να τον κοροϊδεύουμε ότι κρατούσαμε και το Λυμπερόπουλο αν είναι να μας φέρνει πρώην του βάζελου. Ας έρθει κάποιος νεώτερος και με πιθανότητα μεταπώλησης, τι να τους κάνουμε τους 30αρηδες

15 minutes ago, Bukowski said:

Ο Ντιντακ θα θέλει πλέον εύκολα πάνω από 600. Μακάρι να βρίσκαμε έναν τετοιο.

Μακάρι λέει; Μακράν το καλύτερο μπακ της τελευταίας 15ετιας για μένα 

το καλο ειναι οτι η συζητηση επιτελους γινεται για τα ακραια μπακ

το κακο οτι εχουμε στοχο εναν τιμιο ποδοσφαιριστη και οχι εναν παιχτη που θα κανει την διαφορα