Jump to content

Μεταγραφές / Σχεδιασμός: Καλοκαίρι 2020


Recommended Posts

Δεν βλέπω τον λόγο απόκτησης του συγκεκριμένου ποδοσφαιριστή.

Από τα βιντεάκια δεν φαίνεται σε καμία περίπτωση να παίζει στα πλάγια.

Επίσης, δεν έχει κάνει τίποτα το αξιοσημείωτο τα τελευταία χρόνια.

Τέλος, ελπίζω να αποκτηθεί εξτρέμ και να μην συνεχίσουμε με αλχημείες.

Link to comment
Share on other sites

μεχρι πριν 1,5 χρονο θεωρουταν ενα απο τα κορυφαια Project στην Αγγλια προφανως και εχει παρα πολυ καλα στοιχεια ειναι παρα πολυ γρηγορος και καλη τριπλα προφανως του λειπουν πραγματα.

απο την αλλη δεν βλεπω τον λογο να μην κανει προσθηκη η ΑΕΚ μια εισηγηση του προπονητη της αφου πιστευει οτι ο παιχτης μπορει να εξελχθει 

ειδικοτερα απο την στιγμη που δεν θεωρειται σαν βασικη λυση φτερου αλλα σαν ενας παιχτης που μπορει να καλυψει 3 θεσεις πισω απο το φορ

ο παιχτης ειναι θεωρητικα κατι σαν αντικλωναριδης στα 22 του με το potential που ειχε δεν βλεπω τον λογο να μην προχωρησεις

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, amd said:

μεχρι πριν 1,5 χρονο θεωρουταν ενα απο τα κορυφαια Project στην Αγγλια προφανως και εχει παρα πολυ καλα στοιχεια ειναι παρα πολυ γρηγορος και καλη τριπλα προφανως του λειπουν πραγματα.

απο την αλλη δεν βλεπω τον λογο να μην κανει προσθηκη η ΑΕΚ μια εισηγηση του προπονητη της αφου πιστευει οτι ο παιχτης μπορει να εξελχθει 

ειδικοτερα απο την στιγμη που δεν θεωρειται σαν βασικη λυση φτερου αλλα σαν ενας παιχτης που μπορει να καλυψει 3 θεσεις πισω απο το φορ

ο παιχτης ειναι θεωρητικα κατι σαν αντικλωναριδης στα 22 του με το potential που ειχε δεν βλεπω τον λογο να μην προχωρησεις

Πολλες φορες νομιζαμε οτι φερναμε κερασακια και συμπληρωματα και 31 αυγουστου καταλαβαιναμε την πικρη αληθεια...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

προφανώς απλά αυτό βγαίνει προς τα έξω ότι τον παίχτη τον πρότεινε ο καρερα και είπε ότι θα ήταν ενδιαφέρουσα περίπτωση συμφώνησε ο Ίβιτς αφού τον εψαξε καλά και συμφώνησαν να προχωρήσουν 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, MITSAKLAS said:

Νομίζω καλό είναι ότι ασχολούμαστε με τέτοιες συμπληρωματικές... περιπτώσεις. 

Να ' ναι Γιαννιώτας;

 Ουδείς βασικότερος του συμπληρωματικου 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Εγώ μετά τον Σιμανσκι δεν πολύ-μιλάω μέχρι να δω, γιατί τότε τον είχα ειρωνευτεί βάσει καρτελας fb κλπ και τελικά μου άρεσε.
Απλα με μια πρώτη ματια δεν την λες και σοβαρή μεταγραφή βασικού παίχτη παντως.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, amd said:

δεν ειναι βασικος παιχτης Νικο

Όχι, θα τονε παρουνε για να κάνει τα ρεπα του ντελε στον αστέρα.

Βασικουρα θα είναι, κρατάω μια πισινή στο αν είναι σαπακλας ή αρχισαπακλας

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, amd said:

δεν ειναι βασικος παιχτης Νικο

Μισο γιατι μπερδευτηκα.

Δεν ειναι αυτος ο βασικος παικτης που κοιτανε, με τον Γκαρσια να ειναι ο επομενος και ο Τανκοβιτς τριτος;

Link to comment
Share on other sites

ετσι διαρρεεται οτι ηταν θα ειναι (αν γινει) μια προσθηκη εξτρατζιδικη

Link to comment
Share on other sites

Guest fighter21

Σύμφωνα με τον Τσατάλη δεν είναι η βασική επιλογή και ο λόγος που ασχολούμαστε είναι η θετική εισήγηση του Καρέρα. Μακάρι να είναι έτσι.

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, DiK-Reloaded said:

Όχι, θα τονε παρουνε για να κάνει τα ρεπα του ντελε στον αστέρα.

Βασικουρα θα είναι, κρατάω μια πισινή στο αν είναι σαπακλας ή αρχισαπακλας

Tha theles scocco? 

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω τι παικτης ειναι και αν ειναι εισηγηση Καρερα αρα κατι παραπανω θα ξερει, εγω ξερω οτι ονομα ακουω με Εναμπουκαρε , Ενσιαμπαφουμου και Ενακαριρε Αμποαγκουε ξερω παντα πως καταληγουν 

Link to comment
Share on other sites

Μου αρέσει ο προπονητής να κάνει εισήγηση για παίχτη (αρκεί να μην είναι κανάς Ουζουνίδης ο κόουτς). Να τον φέρουμε άμα γουστάρει ο Καρέρας. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ ξέρω πως στο οακα που είμαστε απλωμένοι, υπάρχουν νοικοκυραιοι σε 7-9 που γελάνε άμα κάνει τσαφ μαύρος παίχτης στην ΑΕΚ. Εντάξει βέβαια, δεν έχουμε φέρει και τους καλύτερους μετά τον Ντιοπ, αλλά είναι λίγο περίεργα τα πράγματα. 

Μην πέσετε να με φάτε, εγώ απλά έχω παρατηρησει πράγματα τα τελευταία χρόνια. Αν ο άλλος μπει μέσα και δεν περάσει 5, αρχίζει το γέλιο. Γι αυτό και πολλοί αγαπάνε τον ανούσιο Βερντε και γελούσαν, αρχικά, με το μέγιστο Μάρκο. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×