Jump to content

ΕΘΝΙΚΗ ΕΛΛΑΔΟΣ 🇬🇷


GIANNHS
 Share

Recommended Posts

15 minutes ago, CHⓇIS said:

Kalos os 6ari o galano os tora

κλώνος σιμόες με καλύτερη τεχνική λιγότερα τρεξίματα .

το φαγαμε μαλακία σταφιλίδη που καλυπτε  . τροχονόνος ο βαψομαλιας .

Link to comment
Share on other sites

Είδα εθνική μετά από πολύ καιρό.

Ανέλπιστα καλή η ομάδα κι ο Ολλανδός μου φαίνεται σοβαρός.

Τόλμησε να βάλει σταφυλιδη σέντερ Μπακ και η επιλογή του βγήκε.

Πολύ καλοί και οι Γιαννούλης, Μπακασετας. Κορυφαίος ο Κουρμπελης. Έπρεπε να τον έχουμε τσιμπήσει, πλέον είναι αργά.

Link to comment
Share on other sites

Παρα πολυ καλος ο γαλανο.mvp σημερα για μενα. Ειναι μακραν ο καλυτερος ελληνας χαφ δεν πρεπει να βγαινει απο την εντεκαδα της εθνικης. Δεν πρεπει να κανε λαθος σε ολο το ματς απιστευτος...

Παρα πολυ καλος και ο μπακασετας δεν αξιζε να τον δωσουμε για τοσα λιγα χρηματα.

Καλος και ο μανταλος εβγαλε και ασιστ .

Μπακακης καλος.

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν το είδα το ματς, αλλά παίχτες που έχω δει σε 100 ματς δεν γίνεται να αλλάξουν ξαφνικα.

ο Μπακασετας ήταν παίχτης για παγκο.

ο Μάνταλος είναι καλος αλλά λίγος.

ο Μπακακης είναι Γεωργέας.

κ.ο.κ.

Κραταω μια πισινή για τον Γαλανοπουλο επειδή είναι νέος και φέτος δειχνει ανεβασμένος. Αν και ανεβασμένος έδειχνε και στις αρχές της σεζόν 2017/18 και μετά κλαταρε για κανα 1,5 χρόνο.

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ είδα ένα μισάωρο, οκ καλός ο Τάσος, αλλά μιλάμε για ένα ματς όσα πάνε κι όσα έρθουν, ανοιχτό και παιδική χαρά. Στις κλειστές άμυνες ο Τάσος έκανε σβούρες. Αυτό που είδα εγώ είναι Λημνιο και Μασουρα να είναι χωστες και πιεστικοι, εμείς έναν τέτοιο δεν έχουμε. 

Link to comment
Share on other sites

Δήλωση Μπακασετα:

Εχω δουλέψει πολύ τα τελευταία χρόνια, έχω ακούσει πολλά και δεν έχω μιλήσει. Παίζει ρόλο η θέση που παίζω, αυτή είναι η θέση μου. Εκεί έπαιξα στον Πανιώνιο και έκανε καλή χρονιά. Ο προπονητής με παρακολούθησε, εδώ έδειξα διάθεση στις προπονήσεις και δικαιώνομαι για όλα όσα έχω περάσει. 

Κάπου ωπα ρε Τάσο, μην υπερβάλλεις, πήρες κ μια κούπα ας πούμε. 

Link to comment
Share on other sites

Εγω λεω και σούπερ να ήταν ΤΙ δλδ; 

 Να τον κρατήσουμε αλλα 10 χρονια μήπως κάνει ένα καλο παιχνίδι τον χρόνο; 
 

Ρε δεν γαμιομαστε έχουμε τον μίζερο να διοικεί εχουμε και απαιτησεις Πανιωνιου από πολλούς. Λες και οι Μπακακηδες είναι αναγκαίο κακό ξερω ´γω.

Link to comment
Share on other sites

 Μαιστα. Μόλις διάβασα τι λέει ο τύπος για τον Μπακακαρο. Λέει αυτο

 

Προσωπικά έχω την άποψη πως ακόμη και μια φορά να έχει φτάσει σε τέτοιου υψηλό επίπεδο απόδοσης ένας ποδοσφαιριστής, δεν είναι τυχαίο. Σημαίνει πως μπορεί να είναι σε αυτό το επίπεδο σε βάθος χρόνου, πως αυτό είναι το επίπεδο του.

 

Μεγαλε αν παρακολουθείς τόσα χρονια τόπι και έχεις καταλάβει αυτό, είσαι εντελώς ακατάλληλος για το άθλημα.

Μια-δυο-πέντε πολύ καλές εμφανίσεις στα 50 ή στα 100 παιχνίδια έχουν κάνει κάτι Χατζηδες, Γεωργεες, Πεππεδες και χιλιάδες γενικά παίκτες.

Γενικα παντως  αν δεν το έχετε με την μπάλα αλλάξτε άθλημα, κάπου έλεος δλδ.

 

Link to comment
Share on other sites

Φταίει η ΑΕΚ δλδ που δεν έχει εκμεταλλευτεί τον παιχταρα,όχι ότι είναι άσχετος.

5-6 χρονια ευκαιρίες του δίνει, δεν είναι επαρκές διάστημα.

Ρε δεν γαμιομαστε.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, nikos said:

 Μαιστα. Μόλις διάβασα τι λέει ο τύπος για τον Μπακακαρο. Λέει αυτο

 

Προσωπικά έχω την άποψη πως ακόμη και μια φορά να έχει φτάσει σε τέτοιου υψηλό επίπεδο απόδοσης ένας ποδοσφαιριστής, δεν είναι τυχαίο. Σημαίνει πως μπορεί να είναι σε αυτό το επίπεδο σε βάθος χρόνου, πως αυτό είναι το επίπεδο του.

 

Μεγαλε αν παρακολουθείς τόσα χρονια τόπι και έχεις καταλάβει αυτό, είσαι εντελώς ακατάλληλος για το άθλημα.

Μια-δυο-πέντε πολύ καλές εμφανίσεις στα 50 ή στα 100 παιχνίδια έχουν κάνει κάτι Χατζηδες, Γεωργεες, Πεππεδες και χιλιάδες γενικά παίκτες.

Γενικα παντως  αν δεν το έχετε με την μπάλα αλλάξτε άθλημα, κάπου έλεος δλδ.

 

Ο Μάκης ο Χατζής πάντως ήξερε μπάλα, καμία σχέση με το Μπακάκη...

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, mporat said:

Δήλωση Μπακασετα:

Εχω δουλέψει πολύ τα τελευταία χρόνια, έχω ακούσει πολλά και δεν έχω μιλήσει. Παίζει ρόλο η θέση που παίζω, αυτή είναι η θέση μου. Εκεί έπαιξα στον Πανιώνιο και έκανε καλή χρονιά. Ο προπονητής με παρακολούθησε, εδώ έδειξα διάθεση στις προπονήσεις και δικαιώνομαι για όλα όσα έχω περάσει. 

Κάπου ωπα ρε Τάσο, μην υπερβάλλεις, πήρες κ μια κούπα ας πούμε. 

Καλό παιδί ο Τάσος, τον προτιμούσα από τον άνευρο Μάνταλο, αλλά είναι παίκτης άλλης εποχής. Το ποδόσφαιρο πλέον θέλει ταχύτητα, ο Τάσος δεν την έχει, όπως και η πλειοψηφία των παικτών μας. Το ότι έχει ξεκινήσει καλά στην Τουρκία, δε μου λέει κάτι.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

εντάξει καλή χρονιά έκανε και στα αριστερά με τη κούπα άλλα το ξέχασε . τεσπα . εντάξει ζορίστηκε για τους γνωστούς λόγους άλλα δούλεψε και προχωράει .Δεν είπε και κάτι κακό .

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×