Jump to content

ΕΘΝΙΚΗ ΕΛΛΑΔΟΣ 🇬🇷


GIANNHS
 Share

Recommended Posts

2 hours ago, ΜΗΤΣΟΣ-ΚΑΤΟΥΝΑΞΗΡΟΜΕΡΟΥ21 said:

Ορθως...θενξ..μολις βρηκα τις κλησεις στο σπορτ 24 

Οδυσσέας Βλαχοδήμος, Αλέξανδρος Πασχαλάκης, Γιώργος Αθανασιάδης, Γιώργος Τζαβέλλας, Παντελής Χατζηδιάκος, Κωνσταντίνος Μαυροπάνος, Κώστας Τσιμίκας, Κώστας Σταφυλίδης, Δημήτρης Γούτας, Γιώργος Κυριακόπουλος, Δημήτρης Νικολάου, Λάζαρος Ρότα, Μανώλης Σιώπης, Μάριος Βρουσάι, Ανδρέας Μπουχαλάκης, Χρήστος Κουρφαλίδης, Σωτήρης Αλεξανδρόπουλος, Δημήτρης Λημνιός, Πέτρος Μάνταλος, Γιώργος Μασούρας, Τάσος Μπακασέτας, Τάσος Δουβίκας, Δημήτρης Πέλκας, Γιώργος Γιακουμάκης, Ευθύμης Κουλούρης, Βαγγέλης Παυλίδης.

Ο Αθανασιάδης γιατί δεν είναι με "κίτρινα" ? Στο πηγάδι κατούρησε κύριε Μήτσο μου ?

:lol:

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Νονός said:

Ο Αθανασιάδης γιατί δεν είναι με "κίτρινα" ? Στο πηγάδι κατούρησε κύριε Μήτσο μου ?

:lol:

αφου ειναι..

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, ΜΗΤΣΟΣ-ΚΑΤΟΥΝΑΞΗΡΟΜΕΡΟΥ21 said:

αφου ειναι..

ΕΝΔΙΤ, αυτή η μάστιγα .... :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Κι αρχηγός ο Πέτρος. Ξέρει γιατί πήρε τη δουλειά ο Πογετ. Έκανε τις κατάλληλες δηλώσεις και τσουπ, να τον στον πάγκο. Θα ήταν άδικο να βάλει τον Μπακασετα. 

Link to comment
Share on other sites

Όχι πως η εθνική έχει κανένα ρόστερ αλλά μάλλον δεν ήταν τυχαίες οι δηλώσεις αγάπης για την Πετραρα.

Αρχηγος της εθνικής. Έχει παει τόσο καλά το αρχηγηλικι στην ΑΕΚ που πήγε να ηγηθεί και στην εθνική τώρα.

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις άστρο τελικά.....αυτός ο παιχτακος έχει πετύχει ΑΕΚ και εθνική στα χειρότερα τους και έχει γίνει αρχηγός🙄

Link to comment
Share on other sites

Δεν το βλέπω, αλλά λογικά παίζει εκεί που τον έβαζε και σε εμάς και άρχισε τα πουτα μαδρε ο άλλος.

Link to comment
Share on other sites

Ωπα το έχει το ουγγρικό, έβαλα να δω και βλέπω αυτά που προσπαθούσε σε εμάς, Γκουστάβος λατρεία παντοτινή. Ρίχτε διπλό.

Link to comment
Share on other sites

Aνοίγω την TV χτυπάει φάουλ ο... ηγέτης λίγο κάτω απ την σέντρα. Η Παναϊα φεύγει μόνη της. Όλοι σε μια ευθεία λίγο μέσα στην μεγάλη περιοχή, περιμένοντας την μπάλα μεταξύ του κενού κ του τέρματος. Εκτελεί, η μπάλα πάει προς το ημικύκλιο. Α Τ Ε Χ Ν Ο Σ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Γκουστάβο στον πάγκο και να ξεχύνονται στην κόντρα Λιβάι, Τσούμπερ, Τσίνο και Άμραμπατ... :(

κι ας έχω κατοχή 40% με την Λαμία εντός. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μπήκα  είδα το γκολ και μετά είδα ένα σουτ του Γιακουμή που πήγε πλάγιο 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, SpiRos said:

Γκουστάβο στον πάγκο και να ξεχύνονται στην κόντρα Λιβάι, Τσούμπερ, Τσίνο και Άμραμπατ... :(

κι ας έχω κατοχή 40% με την Λαμία εντός. 

Το χασαμε το κορμι πατριωτη.... 

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, CHⓇIS said:

Το χασαμε το κορμι πατριωτη.... 

Τόσα χρόνια το λέω, έναν έρωτα είχα κι εγώ όπως εσύ τον Σκόκο... :(

Link to comment
Share on other sites

Just now, SpiRos said:

Τόσα χρόνια το λέω, έναν έρωτα είχα κι εγώ όπως εσύ τον Σκόκο... :(

Κ εγω γουσταρα γκας αλλα.... 

Link to comment
Share on other sites

Σοβαρή ομάδα έστησε ο Πογέτ αλλά οι Ρουμάνοι στο κέντρο είναι πολύ χειρότεροι απ ό,τι οι συνήθεις εθνικές....

Μπουχαλάκης MOM ως τώρα.

Link to comment
Share on other sites

Έχω χάσει και το περίφημο γκιφάκι από το ματς με τον βάζελο shut the fuck up, Η Στιγμή... πληρώνω όσο όσο αν το ξαναβρεί κάποιος.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, nikos said:

Μπήκα  είδα το γκολ και μετά είδα ένα σουτ του Γιακουμή που πήγε πλάγιο 

 

 

Πόσο γέλασα! Λέω ναι, αυτός είναι ο γιακουμης μας.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

δεν σας πιανουν πουθενα ρε παιδες . τοσα χρονια φερτε τον πογιετ να τον σκισει τον αμπαλο . τσουπ τωρα γλυφει μανταλο για ερθει εθνικη ο πογιεταρος

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×