Jump to content

ΕΘΝΙΚΗ ΕΛΛΑΔΟΣ 🇬🇷


GIANNHS
 Share

Recommended Posts

Μπραβο στο παιδι πραγματικα. τρομερη η εξελιξη του.

ελαχιστη μπαλα να εχεις δει το πλασε που κανει ειναι σε χρονο dt πριν παρει μυρωδια το τερμα οτι θα σουταρει.

πραγματικα ειναι σε μεγαλη ρεντα. ο,τι κανει πιανει 100%. αν συνεχισει ετσι μεχρι γεναρη εχει φυγει.

αλλιως φευγει καλοκαιρι.

παντως ειναι απο τους ''επικινδυνους'' να κανουν καριερα εξω.

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει ο Καρα. Ειναι καθαρα παικτης Εθνικης. Κι οι τυφλοι βλεπουν τη διαφορα που κανει καθε φορα που παιζει. Και ο Σαντος τον εχει παγκο για να παιζει ο Κατσουρανης κι ο Τζιολης...

Link to comment
Share on other sites

κ στην ΑΕΚ τα ιδια εκανε ρε συ το 04-05. ολους στο γκολ τους νικουσαμε ανεξαρτητως ονοματος. με αιμα.

και στον παοκ τα ιδια, εκει ειχε κ πολυ περισσοτερο χρονο κ μικροτερες απαιτησεις βεβαια και στην εθνικη το συνεχιζει το ιδιο.

οχι οτι καιγομαι, αλλα χαιρομαι οπως ο καθενας για την εθνικη και σαν φιλαθλος δε θα μπορουσα να σκεφτω καλυτερο προπονητη για την ομαδα μετα τον ρεχαγκελ. ευτυχως που το αποδεικνυει κιολας κ σας εχει στη μουγκα.

μεχρι τωρα μονο επιτυχιες εχει. ο ρεχαγκελ εκανε και κανα δυο χοντρες γκελες.

 

υ.γ.καλα το να επεστρεφε στην ΑΕΚ ειναι ονειρο, αλλα αυτο ειναι αλλη συζητηση........

Link to comment
Share on other sites

εγω εκει που νευριασα και το κλεισα ειναι μετα το 88 που ΑΠΛΑ ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ και ειχαμε 3-4 καλες ευκαιριες αντεπιθεσης και πηγαινανε και κανανε τους κλοουν στο κορνερ. αυτα τα ξεφτυλικια δεν μπορω καθολου.

αν ειναι εντολη προπονητη αυτο το πραμα να πα να γαμηθει κ ο σαντος.

αλλα ρε πουστη μου εισαι ποδοσφαιριστης (σαλπιγγιδης,, σαμαρας πχ) και εισαι 3 με 3 στο 92 και πας στο κορνερ?

πως κοιμασαι το βραδυ?

Link to comment
Share on other sites

θα παει τελικο και θα τον χασει στα πεναλτυ και θα τον λες λουζερ μετα...αχχααχ

 

υ.γ. ασε που η βοσνια δεν παιζοταν στα προκριματικα. το οτι τερματισαμε στους ιδιους βαθμους ειναι ψιλοθαυμα . αυτο να λες οχι οτι τα δυσκολεψε ο σαντος... αν δεις το προγραμμα θα καταλαβεις. εγω τωρα τα κοιτουσα.

 

http://en.wikipedia.org/wiki/2014_FIFA_World_Cup_qualification_%E2%80%93_UEFA_Group_G

 

για του λογου το αληθες

Edited by Sephiroth
Link to comment
Share on other sites

Μήτρογλας μεγάλος παίχτης, Καραγκούνης μεγάλη μπαλιά και γειά σας, Η Ελλαδίτσα μουντιάλ. Τεράστιος Σάντος.

Link to comment
Share on other sites

Για τον Καραγκουνη συμφωνω απολυτα. Ο ανθρωπος ειναι ΤΙΤΑΝΑΣ. Κι οι αμπαλοι στην Ελλαδα τον εχουν για κανα μετριο. Λες κι εχει κανει κανεις τα μισα απ αυτα που χει κανει. Λες και θα μπορουσε να παιξει αυτη τη στιγμη κανενας Ελληνας χαφ στην Αγγλια.

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο στην Εθνικη, τα ειπε ο Κωστας για μενα, αλλα να πω κι εγω οτι ο Καραγκουνης ειναι 37 στα 38 και ο ανθρωπος ειναι παντου. Δεν υπαρχει αυτο το πραγμα...

 

Ο Τοχιρ δινει 8 για το Μογλη διοτι τραυματιστηκε ο Μιλιτο. Αλλα ο παικτης θελει Ντορτμουντ. Και δε με χαλαει καθολου να παει να παστελωνει στη Βεστφαλια, συμπαικτης του Σωκρατη. Ενταξει, δεν ειναι για τοπ επιπεδο ο παικτης και ειναι 25 και οχι 21 για να μπορεσει να βελτιωθει κι αλλο. Ειναι σπανιο ταλεντο στα τελειωματα και πραγματικα δεν εχει να ζηλεψει τιποτα απο κατι Ελ Σαρααουι που κανουν τρελλη καριερα στην Ιταλια. Εγω τον πιστευω το Μογλη και τον συμπαθω. Εχει αυτο το γοητευτικο του βλακος που σε ελκυει. Στη θεση του, θα πηγαινα Γερμανια και οχι Ιταλια, διοτι εκει θελει πολυ μυαλο και το ποδοσφαιρο βασιζεται περισσοτερο στην τακτικη απ οτι στη Γερμανια.

 

- Οι Γαλλοι το γυρισαν και εκαναν το 3-0. Στη μονομαχια Ζλαταν-ΚΡο, νικητης ο Πορτογαλος.

Link to comment
Share on other sites

εγινε και θεμα η μπαλια που εβγαλε οταν ολη η αμυνα ανεβαινει να τον βγαλει οφσαιντ και ξεχνιεται το δεξι μπακ και οριακα τον καλυπτει... θα δακρυσω οπως τα περιγραφετε. που στα πρωτα 11 λεπτα πανω απο 3 πασες δεν ειχε αλλαξει αυτη η ομαδα που τη σεβονται παγκοσμιως.

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη οι δικοι μας διεθνεις που παιζουν? σε καμμια ρεαλ?

για τον ομιλο που λες να σου θυμησω οτι ειμαστε εθνικη ελλαδος. δεν ηταν δλδ παντα δεδομενο οτι απο τις 5-6 ομαδες θα νικας μεσα εξω τις 5 κ μονο 2 ματς δεν θα ειναι για ''γελια και για κλαμματα''.....

δεν ξερω για μεγαλα πραματα αλλα οι κουπες ειναι καμμια φορα και θεμα τυχης δεδομενου οτι δε φτανεις καθε μερα να κυνηγας τροπαιο. + οτι δεν ειπα για καλυτερο του ρεχαγκελ, ειπα για καλυτερο δυνατο αντικαταστατη του ρεχαγκελ.

 

υ.γ. για να παιρνεις τροπαια πρεπει να δουλευες σε μεγαλες ομαδες. και μεχρι τωρα ο σαντος εχει δουλεψει 1 + 1 χρονο στην ΑΕΚ και 1 χρονο στην μπενφικα συνολικα σε συλλογους που πανε για τροπαια, χωρις απολυτη επιτυχια συμφωνοι.

τωρα αν επιμενεις για δικους σου λογους να λες ''παρταλι'' τον σαντος οκ, αλλο καπελο.

(και κατι με πορτο μου ρχεται αλλα δεν ειμαι σιγουρος)

Link to comment
Share on other sites

εγινε και θεμα η μπαλια που εβγαλε οταν ολη η αμυνα ανεβαινει να τον βγαλει οφσαιντ και ξεχνιεται το δεξι μπακ και οριακα τον καλυπτει... θα δακρυσω οπως τα περιγραφετε. που στα πρωτα 11 λεπτα πανω απο 3 πασες δεν ειχε αλλαξει αυτη η ομαδα που τη σεβονται παγκοσμιως.

 

Μόνο μην πέσουμε σε κάνα ζόρικο όμιλο και δεν ακουμπήσουμε μπάλα στο Μουντιάλ.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×