Jump to content

ΕΘΝΙΚΗ ΕΛΛΑΔΟΣ 🇬🇷


GIANNHS
 Share

Recommended Posts

Guest XAMΠOΣ
Just now, CHⓇIS said:

Εντυπωσιακη η εθνικη του τσομπανη

Θες να σε καψει ο θεος ? Προσεχε πως μιλας για τον ''Ευλογημενο''

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, XAMΠOΣ said:

Μονο αυτοι οι 2 δεν θα τρωγανε 3 γκολ σε 5 λεπτα σε 3 φασεις ? Οκ απλα οταν δεν βγαζεις εστω 1 απο αυτα τα 3 με μια μαγικη αποκρουση εισαι ενας τερματοφυλακας που δεν αξιζει πανω απο 1εκ μεχρι στιγμης. Αν τον δουλεψουν και αποκτησει εκρηξη και λιγο μαθει να στηθει καπως καλυτερα ισως ανεβει λιγο η τιμη του.

Τωρα οποιος πιστευει οτι αυτο το πραγμα μπορει να πωληθει 10εκ οκ παω πασο.

Πού κολλάνε όλα αυτά για πώληση 10 εκ. κτλ; Αγώνα της Εθνικής σχολίαζα εγώ, σόρρυ.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
Just now, SpiRos said:

Πού κολλάνε όλα αυτά για πώληση 10 εκ. κτλ; Αγώνα της Εθνικής σχολίαζα εγώ, σόρρυ.

Για τον Μπαρκα ασχολουμαστε επειδη ειναι παιχτης μας και τρωμε ΣΑΝΟ οτι κοστιζει 10εκ για να μην ζηταμε καλυτερο....

Link to comment
Share on other sites

Just now, SpiRos said:

Πού κολλάνε όλα αυτά για πώληση 10 εκ. κτλ; Αγώνα της Εθνικής σχολίαζα εγώ, σόρρυ.

Ερχεται κι ο τιγρης οσονουπω

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest AEK Goa

Ανυπαρκτοι.. το φορτουνη ο γκέι θα τον δώσει 17μυρια ; Αυτό το χεστη; 17εκ ; Που πάει σαν συγκαμενο ; Γενικά δεν υπάρχει παίκτης αυτή τη στιγμή στην εθνική 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, XAMΠOΣ said:

Για τον Μπαρκα ασχολουμαστε επειδη ειναι παιχτης μας και τρωμε ΣΑΝΟ οτι κοστιζει 10εκ για να μην ζηταμε καλυτερο....

Κάντο στο τόπικ για την Α.Ε.Κ., εδώ μιλάμε για το ματς της Εθνικής αν δεν έχω μπερδέψει τα τόπικ.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
1 minute ago, aris2168 said:

Ερχεται κι ο τιγρης οσονουπω

Ηρθε παραπανω οχι απο μενα....

Link to comment
Share on other sites

Τουλάχιστον θα φύγει ευχαριστημένος ο κόσμος από το θέαμα των Ιταλών . 

Link to comment
Share on other sites

Τον Φορτουνη τον περιμένει λαμπρή καριέρα στην πρεμιερ λιγκ 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Epitaph21 said:

Αξιολύπητος ο Παπασταθόπουλος. Κατάντια.

Το παίζει και δύσκολος για επιστροφή. Οκ μετά από αρσεναλ βρίσκει ομάδα σε Κίνα η αραπια αλλά έλα ρε Σωκράτη πίσω σούπερ λιγκ 

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
Just now, SpiRos said:

Κάντο στο τόπικ για την Α.Ε.Κ., εδώ μιλάμε για το ματς της Εθνικής αν δεν έχω μπερδέψει τα τόπικ.

Τοτε να μην αναφερομαστε σε τιποτα εδω μεσα που εχει σχεση με την ΑΕΚ και ας ειναι παιχτης μας. Ουτε σε αλλους παιχτες της αιθνοικεις που ισως αποτελεσουν μεταγραφες μας .

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
20 minutes ago, Hades said:

Μπάρκα αν θες μεταγραφή μαλακακο μου, μια από όλες αυτές τις φάσεις που όλες τις έχεις δεχθεί γκολ την πιάνεις. Τα εύκολα τα πιάνω και εγώ. 

Αλλά νταξει θα τον δουλέψει ο νέος κοους τερματοφυλάκων 

Στο ΑΕΚ αυτα εδω μιλαμε για Εθνικη.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, XAMΠOΣ said:

Τοτε να μην αναφερομαστε σε τιποτα εδω μεσα που εχει σχεση με την ΑΕΚ και ας ειναι παιχτης μας. Ουτε σε αλλους παιχτες της αιθνοικεις που ισως αποτελεσουν μεταγραφες μας .

Ρε 'συ, σ'το έχει αναφέρει τόσα χρόνια όλο το φόρουμ 100 φορές. :D Για μαγειρική να μιλάμε στις γενικές συζητήσεις, εσύ θα γράψεις για το σανό του Μελ. Κουράζονται κι αυτοί που συμφωνούν μαζί σου. Δεν καταλαβαινόμαστε κιόλας σε μια κουβέντα, γιατί εγώ μιλάω για μπάλα και τερματοφύλακες και εσύ έχεις στο μυαλό σου τα 10 εκατομμύρια.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, SpiRos said:

Ρε 'συ, σ'το έχει αναφέρει τόσα χρόνια όλο το φόρουμ 100 φορές. :D Για μαγειρική να μιλάμε στις γενικές συζητήσεις, εσύ θα γράψεις για το σανό του Μελ. Κουράζονται κι αυτοί που συμφωνούν μαζί σου. Δεν καταλαβαινόμαστε κιόλας σε μια κουβέντα, γιατί εγώ μιλάω για μπάλα και τερματοφύλακες και εσύ έχεις στο μυαλό σου τα 10 εκατομμύρια.

Βρηκαμε 10 μυρια?

Link to comment
Share on other sites

Ηθελα να ξερα τι ονειρο ειδε ο βλακας με τις μαουνες στον αξονα και τον Φορτουνη φορ,τι διαολο ηθελε να παιξει δηλαδη

Link to comment
Share on other sites

Νεα συστηματα ειναι αυτα.

Ουτε στα φιφα ουτε στα φμ ουτε στα ει εμ τα χουν

Link to comment
Share on other sites

Guest mich21

Προπονητής κλόουν, ομάδα για τα πανηγύρια.Από ότι κατάλαβα παίζουμε χωρίς επιθετικό, με τον Φορτούνη τον φλώρο μπροστά.Νο στημένα no παίκτης Φορτούνης. Συγνώμη αλλά σε Εθνική που βρίσκουν θέση οι Μασούρας,Σιόβας και Κολοβός δεν καταλαβαίνω πως γίνεται να μην παίζουν οι Μάνταλος,Μπακασέτας και Οικονόμου.

Link to comment
Share on other sites

Guest AEK Goa
Just now, MikrosKaiAtropos said:

Ηθελα να ξερα τι ονειρο ειδε ο βλακας με τις μαουνες στον αξονα και τον Φορτουνη φορ,τι διαολο ηθελε να παιξει δηλαδη

Τον ξεθαψανε τον Αγγελο λες και είναι η προπονηταρα που θα φτιάξει την εθνική.. εγώ βλέπω 11 αμπαλους που το παίζουν και βεντετα.. άντε Μύκονο ρε ρδελα 

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
Just now, SpiRos said:

Ρε 'συ, σ'το έχει αναφέρει τόσα χρόνια όλο το φόρουμ 100 φορές. :D Για μαγειρική να μιλάμε στις γενικές συζητήσεις, εσύ θα γράψεις για το σανό του Μελ. Κουράζονται κι αυτοί που συμφωνούν μαζί σου. Δεν καταλαβαινόμαστε κιόλας σε μια κουβέντα, γιατί εγώ μιλάω για μπάλα και τερματοφύλακες και εσύ έχεις στο μυαλό σου τα 10 εκατομμύρια.

Εσυ για τον Μπαρκα δεν βγηκες να τον υποστηριξεις οτι δεν φταιει γιατι παιζει στην ΑΕΚ πες αληθεια !?Αν ετρωγε αυτα τα 3 η Πασχαλιτσα σε 10 λεπτα τα ιδια θα λεγαμε? Και να ξερεις οταν μιλαω για ΣΑΝΟ δεν αναφερομαι στον Μαλακασσανιδη παντα αλλα και στους ΑΡΔ. Τωρα για το θεμα κουρασης εχουμε τοπικ που 4 χρονια γραφουμε ΟΛΟΙ τα ιδια και τα ιδια αναλογα την εποχη τα δικα μου τοπικ κουραζουν? χαχαχα στο Μπασκετ με προμηθεα οι συγκρισεις με τιγρη κτλ εγω τις ξεκινησα?  Ολοι πλεον βριζουν τον Μπακαλισσανιδη σε καθε ποστ σχεδον παντου απλα εσυ εχεις κουραστει με μενα που τον βριζω 4 χρονια πριν ε τι να κανω ? οπως ειδες λεω λιγοτερα απο ολους πλεον για τον ΜελισΑΝΟιδη χχαχαχαχα?

Link to comment
Share on other sites

Μιλαμε για τραγικες επιλογες , αποκρουστικο ποδοσφαιρο τσομπανος προπονητης

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest AEK Goa
1 minute ago, kitrinomauros_asthenis said:

Προπονητής κλόουν, ομάδα για τα πανηγύρια.Από ότι κατάλαβα παίζουμε χωρίς επιθετικό, με τον Φορτούνη τον φλώρο μπροστά.Νο στημένα no παίκτης Φορτούνης. Συγνώμη αλλά σε Εθνική που βρίσκουν θέση οι Μασούρας,Σιόβας και Κολοβός δεν καταλαβαίνω πως γίνεται να μην παίζουν οι Μάνταλος,Μπακασέτας και Οικονόμου.

Γτπ εθνική και με τους βασικούς και με τους αναπληρωματικουσ, μέχρι και 2004  αυτούς δεν θα τους άφηναν ούτε τη προπόνηση να παρακολουθησουν.. άντε με τα κριάρια 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×