Jump to content

ΑΕΚ Χάντμπολ 2020-21 ​​🏆 🏆 ​🏆 !


Recommended Posts

ΑΕΚ (Δημητρούλιας): Bauer, Janca 1, Αραμπατζής 2, Τζηράς 2, Δομπρής 7, Νικολαΐδης 1, Kosanovic, Μυλωνάς 6, Κοτσιώνης, Lemos, Παπαδιονυσίου 5, Nuic 4, Αραπακόπουλος 2, Buneta 2, Καλόμοιρος 2, Κεδέρης.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, George_D said:

να ρωτησω γιατι εχω χασει καποια επεισοδια. Ο ρέινα έχι φυγει?

Δεν ξέρω αν έχει φύγει, πάντως υπέπεσε σε πειθαρχικό παράπτωμα όπως είπε ο gen1989 και τέθηκε εκτός ομάδας. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, SpiRos said:

Δεν ξέρω αν έχει φύγει, πάντως υπέπεσε σε πειθαρχικό παράπτωμα όπως είπε ο gen1989 και τέθηκε εκτός ομάδας. 

Εχει φυγει λόγω του πειθαρχικού παραπτώματος

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Τον ΠΑΟΚ αντιμετωπίζει αύριο η ΑΕΚ για την 3η αγωνιστική των πλέι οφ.  Η ομάδα του Δημήτρη Δημητρούλια θα ταξιδέψει αύριο το πρωί αεροπορικώς για τη Θεσσαλονίκη, προκειμένου να αποφύγει και την κούραση του ταξιδιού καθώς το πρόγραμμα των τελευταίων ημερών ήταν αρκετά φορτωμένο. Η ΑΕΚ καλείται να ξεπεράσει και την κόπωση, τόσο την σωματική όσο και την πνευματική και να πάρει μια σημαντική για πολλούς λόγους νίκη.

Η αποστολή του «Δικεφάλου» αποτελείται από τους: Βauer, Janca, Αραμπατζή, Τζηρά, Δομπρή, Νικολαΐδη, Kosanovic, Μυλωνά, Κοτσιώνη, Lemos, Παπαδιονυσίου, Nuic, Αραπακόπουλο, Buneta, Καλόμοιρο, Κεδέρη.

enwsi.gr

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×