Jump to content

ΑΕΚ Χάντμπολ 2020-21 ​​🏆 🏆 ​🏆 !


George_D
 Share

Recommended Posts

40 minutes ago, tony_montana said:

Μολις βγηκα απο τα γραφεια,περηφανος κατοχος διαρκειας του πιο πετυχημενου τμηματος,του μεγαλου προεδρου Παπασταματη,με δωρο το πιο ωραιο κασκολ που εχω δει ποτε. Μπραβο στην γραμματεα που ηταν δικη της ιδεα  το σχεδιο,η οποια ειναι στις μερες της,αλλα εκει ,στην δουλεια.

Υγ σελφι Τονυ με τα τρια κυπελλα.

Από όλο το ποστ κρατάω το οτι είσαι γυπαετος.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana
2 minutes ago, agelos said:

Από όλο το ποστ κρατάω το οτι είσαι γυπαετος.

🖐️

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, tony_montana said:

Μολις βγηκα απο τα γραφεια,περηφανος κατοχος διαρκειας του πιο πετυχημενου τμηματος,του μεγαλου προεδρου Παπασταματη,με δωρο το πιο ωραιο κασκολ που εχω δει ποτε. Μπραβο στην γραμματεα που ηταν δικη της ιδεα  το σχεδιο,η οποια ειναι στις μερες της,αλλα εκει ,στην δουλεια.

Υγ σελφι Τονυ με τα τρια κυπελλα.

Επειδή λογικά θα βρεθώ και εγώ προς τα εκεί κάποιο πρωί καθημερινής για αγορά κάρτας διαρκείας και καρτών φίλου ΑΕΚ, πάει κάποιος στο ωράριο λειτουργίας έτσι απλά δίχως να χρειάζεται κάποιο ραντεβού, σωστά;

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana
2 minutes ago, Bluesman said:

Επειδή λογικά θα βρεθώ και εγώ προς τα εκεί κάποιο πρωί καθημερινής για αγορά κάρτας διαρκείας και καρτών φίλου ΑΕΚ, πάει κάποιος στο ωράριο λειτουργίας έτσι απλά δίχως να χρειάζεται κάποιο ραντεβού, σωστά;

Απο τις 10.00 ανοιγουν τα γραφεια,χωρις ραντεβου και μπορεις να βγαλεις και εκει την καρτα φιλου.εγώ την ειχα ηδη και απλα την εκτυπωσαν.

Link to comment
Share on other sites

Ο Μαρίν Μπουνέτα με ένα μήνυμά του στον προσωπικό λογαριασμό του σε σελίδα κοινωνικής δικτύωσης έκανε γνωστό πως αποχωρεί από την ομάδα χάντμπολ της ΑΕΚ και θέλησε να ευχαριστήσει όλους όσοι απαρτίζουν τον σύλλογο, αφού του έδωσαν την ευκαιρία να γίνω μέρος αυτής της ιστορίας!

Αναλυτικά το μήνυμά του: 

«Αυτό ήταν παιδιά!

Επιτέλους τελείωσε μια τρελή χρονιά. Καταφέραμε να ξεπεράσουμε όλα όσα συνέβησαν και γράψαμε ιστορία για τον σύλλογο και τους ανρώπους που βρίσκονται δίπλα στην ΑΕΚ. Το τρέμπλ είναι δικό μας! Δυστυχώς θέλω να σας ενημερώσω πως μετά από δυο χρόνια αυτό είναι το τέλος του ταξιδιού μου σε αυτή την εκπληκτική ομάδα και θέλω να τους ευχαριστήσω όλους που μου έδωσαν την ευκαιρία να γίνω μέρος αυτής της ιστορίας. Ένα μεγάλο ευχαριστώ στο προσωπικό, την διοίκηση τους οπαδούς και πάνω απ΄όλα στους συμπαίκτες μου. Είμαι ευλογημένος που έχω γνωρίσει όλα αυτά τα καλά άτομα και μπορώ να πω πως θα είναι φίλοι μου για το υπόλοιπο της ζωής μου. Για άλλη μια φορά σας ευχαριστώ όλους και σας εύχομαι ό,τι καλυτερο στο μέλλον. Θα είμαι για πάντα μεγάλος υποστηρικτής σας».

aek365.org

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Καλή συνέχεια, ευχαριστούμε! Η αναβάθμιση της ομάδας συνεχίζεται, ο Μπουνέτα δεν είχε πλέον σημαντικό ρόλο σε αυτή.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
  • George_D unfeatured this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×