Jump to content

AΕΚ-Άρης (3η αγ. Play-Off): 20/06, 21:30, Novasports 2


MVP-Κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

22 members have voted

  1. 1. M. V. P.

    • Μπάρκας
      2
    • Λόπες
      2
    • Μπακάκης
      0
    • Σβάρνας
      0
    • Οικονόμου
      0
    • Σιμάνσκι
      2
    • Κρστισιτς
      0
    • Βέρντε
      0
    • Λιβάγια
      0
    • Μάνταλος
      3
    • Αραούχο
      4
    • Ολιβέιρα
      9
    • Αλμπάνης
      0
    • Παουλίνιο
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Καρέρα

    • Καλό
      5
    • Μέτριο
      6
    • Κακό
      4
    • Φυσιολογικό
      7
  3. 3. Βραβείο Σοϊλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Μπάρκας
      0
    • Λόπες
      0
    • Μπακάκης
      2
    • Σβάρνας
      2
    • Οικονόμου
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Κρστισιτς
      0
    • Βέρντε
      0
    • Λιβάγια
      1
    • Μάνταλος
      17
    • Αραούχο
      0
    • Ολιβέιρα
      0
    • Αλμπάνης
      0
    • Παουλίνιο
      0


Recommended Posts

1 minute ago, AlexKR21 said:

Δίκιο έχει, αλλά τα ίδια έγραφε και αυτός πριν καμια ώρα στο κομ

Σαν να διάβαζα το ίδιο μήνυμα 

Δεν το δα το τελευταίο άλλα το χω δει που το χει γράψει άλλες φορές και συμφωνω

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

με τον βαζελο που κάναμε 15 ευκαιρίες; τις ίδιες περίπου με τον βαζελο κάναμε.και δίκαια ήρθαμε 1~1 βάση εικονας

.. χθες κάναμε γύρω στις 5~6 κλασικές και γύρω στις 10 καλές και βάλαμε 2 γκολ.... το πρόβλημα χτες ήταν η άμυνα... όπως και στο πρώτο ματς του κυπέλου αν ο σβάρνα δεν έκανε πέναλτι σε μια από τις πιο ηλιθιες φάσεις θα έληγε 3 0 αν η άμυνα δεν δίνει ούτε λίγη σιγουριά η ομάδα δεν θα παίζει σωστά.γκολ θα χαθούν είναι φυσικό. 

Αν ο τσιγκρι καταφέρει και παίξει σε όλα τα υπόλοιπα ματς πλευ οφ πλην οφη η ΑΕΚ θα βγει δεύτερη. ο Ουκρανός είναι τεράστιος παίχτης και αμέσως δίπλα του ο αστείος σβάρνας μπορεί να γίνει επαγγελματίας ποδοσφαιριστης. 

Link to comment
Share on other sites

2 γκολ στο γαυρος-βαζελος ξεκίνησε ο Ομάρ, εμεις να μείνουμε με Μπακακη ομως δεν πειράζει. Οσο για την ευστοχία του Ελ Αραμπι τι να πεις.

Γενικα η σύγκριση των ρόστερ  προκαλεί κατάθλιψη, δεν είναι τυχαία η διαφορά.

Αυτα από τους δήθεν «τα βρήκαν ολα έτοιμα», όταν πρόπερσι πήρες ολα τα λεφτα του τσου λου εσυ.

Οποιος δεν στρουθοκαμηλίζει βλεπει ποιοι κινούνται σοβαρά και ποιοι έχουν παρατήσει τα πάντα για το γηπεδο. Αν θελουμε να μιλάμε αντικειμενικά.

Link to comment
Share on other sites

1) πρωτη προτεραιότητα για τον οργανισμο είναι το γηπεδο.

2) το μαγαζι τρεχει με έσοδα και εξοδα.

απο εμένα στο 1 οπως και στο 90% του κοσμου είμαι σύμφωνος οτι ολα για το γηπεδο.

στο 2 και εγω θα ήθελα να έχω μια μπαρτσελόνα στην Ελλάδα αλλα δε γίνετε. Οταν παιξεις στο γηπεδο σου που θα ξεκινάς με +10 μυρια περιπου το συζητάμε

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, MITSAKLAS said:

Μακάρι να είχε ρίξει κι άλλα από τα λεφτά των ετήσιων μπάτζετ στο γήπεδο.

σε καμία περίπτωση. η συνεχόμενη απαξίωση της ομάδας αγωνιστικά είναι ότι χειρότερο 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, GIANNHS said:

1) πρωτη προτεραιότητα για τον οργανισμο είναι το γηπεδο.

2) το μαγαζι τρεχει με έσοδα και εξοδα.

απο εμένα στο 1 οπως και στο 90% του κοσμου είμαι σύμφωνος οτι ολα για το γηπεδο.

στο 2 και εγω θα ήθελα να έχω μια μπαρτσελόνα στην Ελλάδα αλλα δε γίνετε. Οταν παιξεις στο γηπεδο σου που θα ξεκινάς με +10 μυρια περιπου το συζητάμε

δεν νομίζω ότι το 90% συμφωνεί όλα στο γηπεδο... 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν εγραψα αν κάνει καλά. Σιγά μην μπορεί παραπανω και να τα κάνει από αποψη.

Απλα τόσο μπορεί.

 

Εγω εγραψα να μην έχουμε αυταπάτες ότι μπορουμε έτσι απλά υπό τέτοιες συνθήκες να γίνουμε ανταγωνιστικοί. Μονο αν κάτσουν παρα πολλά όπως πρόπερσι.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

Εγώ δεν εγραψα αν κάνει καλά. Σιγά μην μπορεί παραπανω και να τα κάνει αποψη.

Απλα τόσο μπορεί.

 

Εγω εγραψα να μην έχουν αυταπάτες ότι μπορουμε έτσι απλά υπό τέτοιες συνθήκες να γίνουμε ανταγωνιστικοί. Μονο αν κάτσουν παρα πολλά όπως πρόπερσι.

ανταγωνιστικός θα γίνεις στο γηπεδο σου που δε θα χρωστας ουτε ευρω σε τραπεζα και θα ξεκινας με +10 μυρια λογο γηπεδου το μπατζετ σου

 

Link to comment
Share on other sites

Guest fighter21
1 minute ago, GIANNHS said:

μπορει και παραπάνω.

 

Εφόσον γλιτώνουμε τον δανεισμό για την κατασκευή του γηπέδου συμφωνώ κι εγώ για την προτεραιότητα που έχει το γήπεδο στην χρηματοδότηση. Αρκεί να μην αποτελεί αυτό άλλοθι για πάντα.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, GIANNHS said:

μπορει και παραπάνω.

 

εγώ προσωπικά όταν με τα 20 του τσλ δεν βελτίωσε την πρωταθληματικη ομάδα ξενέρωσα... και γενικά έχει ξενερώσει πολύ κόσμος με την αγωνιστική απαξίωση της ομάδας και αν έρθει και το γηπεδο και η ομάδα έχει τα ίδια χάλια θα ξενερώσει πάλι γρήγορα ο κόσμος. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, GIANNHS said:

ανταγωνιστικός θα γίνεις στο γηπεδο σου που δε θα χρωστας ουτε ευρω σε τραπεζα και θα ξεκινας με +10 μυρια λογο γηπεδου το μπατζετ σου

 

Το +10 δεν ξερω πώς έχει βγει, θα τα δούμε ολα αυτά.

Προσωπικα δεν τα πιστεύω, όπως και να έχει ξαναλέω ότι δεν τον κρίνω ως παράγοντα τωρα,  αυτος αυτά μπορεί να κάνει, τελος.

Link to comment
Share on other sites

Just now, nikos said:

Το +10 δεν ξερω πώς έχει βγει, θα τα δούμε ολα αυτά.

Προσωπικα δεν τα πιστεύω, όπως και να έχει ξαναλέω ότι δεν τον κρίνω ως παράγοντα τωρα,  αυτος αυτά μπορεί να κάνει, τελος.

Συμφωνούμε. Αυτά μπορεί να κάνει. Το θέμα είναι απο πιά οπτική γωνία το βλέπει κανείς.

agiasofia-gipedo-plana-drone002-670x441.jpg

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, goku21 said:

γιατί θα έχουμε + 10 μυρια έσοδα από το γηπεδο; 

Διαρκείας και απλά εισιτήρια 

Χορηγοι 

Όνομα 

Κτλ κτλ 

Σίγουρα δεν θα υπάρχει η ανάγκη επίσης να βγαίνουν λεφτά 

 

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×