Jump to content

Άρης - ΑΕΚ (Κύπελλο, Ημιτελικά- 2ο ματς): 24/06, 19:00, CosmoteSport2


Guest amd
 Share

MVP-Κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

35 members have voted

  1. 1. M. V. P.

    • Μπάρκας
      0
    • Λόπες
      0
    • Μπακάκης
      0
    • Τσιγκρίνσκι
      0
    • Σβάρνας
      0
    • Σιμόες
      0
    • Κρστισίτς
      0
    • Μάνταλος
      1
    • Βέρντε
      0
    • Λιβάγια
      33
    • Ολιβέιρα
      1
    • Παουλίνιο
      0
    • Χουλτ
      0
    • Αλμπάνης
      0
    • Αραούχο
      0
    • Σιμάνσκι
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Καρέρα

    • Καλό
      13
    • Μέτριο
      11
    • Κακό
      1
    • Φυσιολογικό
      10
  3. 3. Βραβείο Σοϊλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Μπάρκας
      0
    • Λόπες
      4
    • Μπακάκης
      1
    • Τσιγκρίνσκι
      0
    • Σβάρνας
      2
    • Σιμόες
      0
    • Κρστισίτς
      3
    • Μάνταλος
      2
    • Βέρντε
      16
    • Λιβάγια
      0
    • Ολιβέιρα
      4
    • Παουλίνιο
      0
    • Χουλτ
      3
    • Αλμπάνης
      0
    • Αραούχο
      0
    • Σιμάνσκι
      0


Recommended Posts

7 minutes ago, Vargas21 said:

Δεν ξερω τι μου λετε αλλα 1.2Μ για αυτον τον παικτη δεν αξιζει να δινει η ομαδα. Δωστε τον και στο καλο 

Έχεις δίκιο ΑΝ παιρνει τόσα.

Γενικα ποτε δεν ήταν σκόρερ, καλος είναι αλλά για λιγότερα. Εμένα πιο πολύ με ενόχλησε η γελοία  κοκκινη στο τελος.

Link to comment
Share on other sites

Just now, nikos said:

Έχεις δίκιο ΑΝ παιρνει τόσα.

Γενικα ποτε δεν ήταν σκόρερ, καλος είναι αλλά για λιγότερα. Εμένα πιο πολύ με ενόχλησε η γελοία  κοκκινη στο τελος.

τι εννοείς αν παίρνει τόσα ? τόσα παίρνει 

Καλός ο καρερα έχασες πάλι τα αχαστα

Link to comment
Share on other sites

Just now, amd said:

τι εννοείς αν παίρνει τόσα ? τόσα παίρνει 

 

Says who? 
 

Γενικα ποτε δεν έχω καταλάβει πού βλέπουμε συμβόλαια, το τι διαβαζουμε είναι άλλο καπελο.

Link to comment
Share on other sites

says το συμβόλαιο του που έχει δηλωθεί με αυτήν την λογική να μην ψάχνουμε πόσα παίρνουν να λέμε ότι πιστεύουμε 

Link to comment
Share on other sites

θα το θυμουνται μια ζωη το σημερινο που τους καναμε

βαλε ρε μαλακα κι εσυ βασικο φορ τον Μαρκο που ξερει να βαζει την μπαλα στο τερμα και μην τον ταλαιπωρειτε αλλο στα πλαγια

 

 

 

ΓΑΜΗΣΤΕ ΤΟ ΠΟΥΣΤΗ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα ο παικτης με την μεγαλυτερη προσφορα φετος ο Ολιβειρα, ισως ο Λιβαγια να το φτανει.

Σου εχει δωσει ποσους βαθμους και ειναι η μεγαλυτερη τρυπα της 11αδας οταν λειπει.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, amd said:

says το συμβόλαιο του που έχει δηλωθεί με αυτήν την λογική να μην ψάχνουμε πόσα παίρνουν να λέμε ότι πιστεύουμε 

Αν έχεις κάτι γραπτώς, από κάποιο link=επίσημο εγγραφο κλπ δεκτον. Αλλιώς να ´χαμε να λέγαμε.

Link to comment
Share on other sites

Και κατι που δεν δωσαμε ιδιαιτερη σημασια, ενω θα επρεπε.

Πρωταγωνιστης παλι ο Ολιβειρα, βγαινεις ρε ανθρωπε μονος σου με τον τερματοφυλακα και πας να κανεις σομπρερο αλα Αλεφ με Σελτικ; Ρε παμε καλα ρε;

Link to comment
Share on other sites

Guest fighter21

Δεν ξέρω τι θα κάνουμε στη συνέχεια με πολύ πιο δύσκολους αγώνες με αυτή την άμυνα.

Το σημερινό όμως το ευχαριστήθηκα περισσότερο κι από 0-3.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

Αν έχεις κάτι γραπτώς, από κάποιο link=επίσημο εγγραφο κλπ δεκτον. Αλλιώς να ´χαμε να λέγαμε.

καλά ρε Νίκο συγνώμη που τρώω τον χρόνο μου και τα ψάχνω στην τελική ότι θέλει πιστεύει ο καθένας να κάτσω να αποδείξω ότι ξέρω τα συμβόλαια ? τα ξέρω γιατί έχω πληροφορίες και τα μαθαίνω τώρα από εκεί και πέρα καλή καρδιά 

Link to comment
Share on other sites

Τώρα πήρα χαμπάρι τι έγινε. Το έβλεπα λαιβ από σοφασκορ σκόρπιες ματιές και στο 2-0 το έκλεισα γιατί δεν άντεχα το πόνο του αποκλεισμού και απομονώθηκα για να ηρεμησω και το άνοιξα τώρα και έχω τρελαθεί. Τι έγινε? περάσαμε 2γκολ μάρκο και κάτι κόκκινες. Κάτι τέτοιο είχα κάνει τότε στη τελευταία αγωνιστική με Νίονιο που βγήκαμε τσουλου και το πρωί πήρα χαμπάρι. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, amd said:

καλά ρε Νίκο συγνώμη που τρώω τον χρόνο μου και τα ψάχνω στην τελική ότι θέλει πιστεύει ο καθένας να κάτσω να αποδείξω ότι ξέρω τα συμβόλαια ? τα ξέρω γιατί έχω πληροφορίες και τα μαθαίνω τώρα από εκεί και πέρα καλή καρδιά 

Δεν το εννοουσα έτσι.

Αλλο να έχεις μια πληροφορία, κάτι να εχεις ψάξει κλπ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ, κι άλλο να έχεις κάτι επίσημο, αυτό λεω. Το έλεγα προχθες και για το γηπεδικό, έτσι είναι, μονο τα επίσημα είναι 100% σιγουρα. Θυμάσαι πχ κατα δικές σου πηγες ο τάδε έπαιρνε πχ 800 και κατα Ματζισιαν 500 ή 600 ξερω ´γω.

Άλλο παράδειγμα. Παλια είχαμε πάρει τον Αρουαμπαρένα και όλοι έγραφαν επι χρονια 800 ή 700 και τελικά βγήκε κάποια στιγμή επίσημο έγγραφο ότι έπαιρνε λιγότερα.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

Δεν το εννοουσα έτσι.

Αλλο να έχεις μια πληροφορία, κάτι να εχεις ψάξει κλπ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ, κι άλλο να έχεις κάτι επίσημο, αυτό λεω. Το έλεγα προχθες και για το γηπεδικό, έτσι είναι, μονο τα επίσημα είναι 100% σιγουρα. Θυμάσαι πχ κατα δικές σου πηγες ο τάδε έπαιρνε πχ 800 και κατα Ματζισιαν 500 ή 600 ξερω ´γω.

Άλλο παράδειγμα. Παλια είχαμε πάρει τον Αρουαμπαρένα και όλοι έγραφαν επι χρονια 800 ή 700 και τελικά βγήκε κάποια στιγμή επίσημο έγγραφο ότι έπαιρνε λιγότερα.

τα συμβόλαια της ΑΕΚ προσωπικά τα ξέρω ακριβώς των άλλων ομάδων ότι βγάζουν τα ρεπορτάζ τους 

 

καλά και ο Χρήστος είχε κάνει λάθη ειδικά σε άλλες.ομαδες ενιγουει προσωπικά επειδή έχω τρέλα.με.τα νούμερα τα μαθαίνω

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Man Of Faith said:

Ο Αρης φετος οτι ευκαιρια εκανε με μας την εκανε γκολ, απιστευτο πραγματικα.

Εύχομαι όσα αχαστα χάσαμε εμείς με το σκουληκι να μπουν στον τελικο

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Man Of Faith said:

Ο Αρης φετος οτι ευκαιρια εκανε με μας την εκανε γκολ, απιστευτο πραγματικα.

δυο ευκαιριες σε ενενηντα λεπτα στην εδρα τους στο ματς που ειχαν χαρακτηρισει "το ματς της ζωης τους"

ξεκωλιαρης για παντα

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, mobster21 said:

δυο ευκαιριες σε ενενηντα λεπτα στην εδρα τους στο ματς που ειχαν χαρακτηρισει "το ματς της ζωης τους"

ξεκωλιαρης για παντα

Καλα εκει στο δοκαρι του Σιμοες ειπα τελειωσε δεν γινεται αυτο.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Έχουμε και θέμα ρόστερ και θέμα σχέσεων 

Κάτι που είναι λογικό όταν οι μισοί είναι φευγατοι 

Καλύτερα χωρίς Ολιβέιρα στο τελικό 

Έχω τσινο

οι κόκκινες μετράνε στο πρωτάθλημα οι κίτρινες στο κύπελλο με γαύρο την Κυριακή θα λείπουν ολοι

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Man Of Faith said:

Οχι οτι περιμενα το σημερινο, αλλα με αφορμη αυτο λεω πως ο Λιβαγια ανηκει στο πάνθεον τον μεγαλων ποδοσφαιριστων που φορεσαν την φανελα μας.

Καλά μην το γαμαμε και εντελώς άλλα όντως είναι από τους ξένους που θα θυμόμαστε παντα

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Καλά μην το γαμαμε και εντελώς άλλα όντως είναι από τους ξένους που θα θυμόμαστε παντα

αυτη η γαμωκλωτσια μετα το ματς με την βιντι....

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×