Jump to content

ΠΑΟΚ-ΑΕΚ (5η αγ. Play-Off): 01/07, 21:00, paok tv


George_D
 Share

MVP-Κόουτσινγκ-Βραβείο Σοιλέδη  

28 members have voted

  1. 1. M.V.P.

    • Μπάρκας
      0
    • Παουλίνιο
      1
    • Λοπες
      0
    • Τσιγκρίνσκι
      11
    • Σβάρνας
      0
    • Σιμόες
      3
    • Κρστίτσιτς
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Αλμπάνης
      0
    • Λιβάγια
      13
    • Ολιβέιρα
      0
    • Βέρντε
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Οικονόμου
      0
    • Αραούχο
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Καρέρα

    • Καλό
      25
    • Μέτριο
      0
    • Κακό
      0
    • Φυσιολογικό
      3
  3. 3. Βραβείο Άρη Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Μπάρκας
      0
    • Παουλίνιο
      0
    • Λοπες
      0
    • Τσιγκρίνσκι
      0
    • Σβάρνας
      1
    • Σιμόες
      1
    • Κρστισίτς
      0
    • Μάνταλος
      1
    • Αλμπάνης
      2
    • Λιβάγια
      0
    • Ολιβέιρα
      4
    • Βέρντε
      3
    • Σιμάνσκι
      0
    • Οικονόμου
      16
    • Αραούχο
      0


Recommended Posts

3 minutes ago, Bukowski said:

Έτσι για το αρχείο σας

 

20200702_005755.jpg

Επικαλαμίδες αλητεία before it was cool

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, nikos said:

Σωστα. Οι τοποθετήσεις είναι τόσο κακές ομως, που θέλει πολλή δουλεια απλά για να σταθεί για παγκο. Τεσπα, αν έμενε για 4ος δεν νομιζω να είχαμε πρόβλημα. Το ότι έχει καταλήξει 2ος (1ος αν τραυματιστεί πάλι ο Ουκρανός) είναι το πρόβλημα.

Μαθαινονται αυτα. Παιζει πολυ ρολο ο προπονητης και ο παρτενερ. Αν εχει διδυμο με Οικονομου πχ, ε ο Σβαρνας θα εκτεθει χ 10 . 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, felman said:

Kai ego exo mia gia to arxeio sas

 

 

kolkas.jpg

karma is a bitch 

Link to comment
Share on other sites

Τον Βερντε εγω θα τον πούλαγα οσο οσο παντως.

Ουτε αντεπίθεση βγάζει, ούτε αμυνα παίζει, ένα σωρο λάθη κάνει, ολο σταματάει και συγκλίνει, στα τετ α τετ αγχωνεται. Δεν είναι για κανέναν τύπο παιχνιδιού ο τύπος. Μονο για κανα βιντεάκι στο γιουτιουμπι.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, felman said:

Kai ego exo mia gia to arxeio sas

 

 

kolkas.jpg

Της πουτανας το καγκελο;

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Bukowski said:

Η σημερινή εμφάνιση Σβάρνα είναι ο λόγος που πρέπει να φέρεις ΕΝΑΝ κεντρικό αμυντικό για βασικό σε καλή ηλικία (τύπου Νάνι που ακουστηκε) και να κρατήσεις ακόμα έναν χρόνο τον Ουκρανο στην ομάδα. Δίπλα του τους βελτιώνει όλους.

Τον φοβαμαι τον Νανι. Μπορει να σου βγει διαμαντακι, μπορει και... Αρτσε

Θα θελα πιο σειφ επιλογη αν παρουμε 1 μονο στοπερ

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Bukowski said:

Άσχετο αλλά Λιβαγια πιο στεγνός από ποτε..

Αφού τον ρούφηξαν οι αχόρταγες. Του πήραν όλους τους χυμούς...

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, nikos said:

Σωστα. Οι τοποθετήσεις είναι τόσο κακές ομως, που θέλει πολλή δουλεια απλά για να σταθεί για παγκο. Τεσπα, αν έμενε για 4ος δεν νομιζω να είχαμε πρόβλημα. Το ότι έχει καταλήξει 2ος (1ος αν τραυματιστεί πάλι ο Ουκρανός) είναι το πρόβλημα.

Και φετος 4ος ξεκινησε και ειδες ποσο παιζει. Αυτο δειχνει οτι μια χαρα μπορει ο 4ος στοπερ να σου γραψει 15-20 παιχνιδια σε μια χρονια, αρκετα απ αυτα κρισιμα. Δεν μπορει δηλαδη να ναι του πεταματου

Link to comment
Share on other sites

Just now, AlexKR21 said:

Τον φοβαμαι τον Νανι. Μπορει να σου βγει διαμαντακι, μπορει και... Αρτσε

Θα θελα πιο σειφ επιλογη αν παρουμε 1 μονο στοπερ

Ο καλός-εμπειρος μόλις φύγει ο Τσιγκρινσκι

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Ο καλός-εμπειρος μόλις φύγει ο Τσιγκρινσκι

Και αν ο Νανι βγει αχρηστος; Θα χουμε τεραστιο προβλημα

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Skepastos said:

Αφού τον ρούφηξαν οι αχόρταγες. Του πήραν όλους τους χυμούς...

Έχει γεμίσει μπάσταρδα όλη τη συμπρωτεύουσα φετος δηλαδή κάπου ώπα

 

FB_IMG_1593641939866.jpg

Link to comment
Share on other sites

Just now, AlexKR21 said:

Και αν ο Νανι βγει αχρηστος; Θα χουμε τεραστιο προβλημα

Να μην βγει αχρηστος.. Πρέπει να σαι μαλακας για να φέρεις άχρηστο αμυντικό για βασικό σε καλή ηλικία 22-25 ετων.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Να μην βγει αχρηστος.. Πρέπει να σαι μαλακας για να φέρεις άχρηστο αμυντικό για βασικό σε καλή ηλικία 22-25 ετων.

Ε μην μου πεις δεν μας εχεις ικανους...

Link to comment
Share on other sites

Just now, AlexKR21 said:

Ε μην μου πεις δεν μας εχεις ικανους...

Με Λυμπε που για αντιΒρανιες έφερε Οικονομου και λιγουρευοταν κάτι Λισγαρες διόλου απιθανο. Με Ιβιτς είμαι πιο άνετος. Γενικά στην άμυνα είναι απλά τα πράγματα, ο παίχτης που θα πάρεις είναι ανάλογος των χρημάτων που θα δώσεις στην χειρότερη η πολύ καλύτερος στην καλυτερη. Στα χαφ και μπροστά ζορίζει το θεμα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Με Λυμπε που για αντιΒρανιες έφερε Οικονομου και λιγουρευοταν κάτι Λισγαρες διόλου απιθανο. Με Ιβιτς είμαι πιο άνετος. Γενικά στην άμυνα είναι απλά τα πράγματα, ο παίχτης που θα πάρεις είναι ανάλογος των χρημάτων που θα δώσεις στην χειρότερη η πολύ καλύτερος στην καλυτερη. Στα χαφ και μπροστά ζορίζει το θεμα.

Ο Ιβιτς ειναι ο μονος παραγοντας στον οποιο στηριζομαι. Αλλα οπως ειπες και συ, συνηθως ο,τι πληρωνεις παιρνεις

 Αν παμε να τη βγαλουμε με στοιχηματα 200-300 χιλιαδων ειναι πιθανο να καουμε. Και στη συγκεκριμενη θεση με τον πολυπειρο αλλα γυαλινο Ουκρανο και τους ανεπαρκεις Σβαρνα-Οικονομου δεν σε παιρνει να καεις. Γι αυτο εγω θεωρω οτι στη συγκεκριμενη θεση πρεπει να δωσουμε 1 απο τα 2 μεγαλυτερα συμβολαια που θα διαθεσουμε για μεταγραφες το καλοκαιρι. Ωστε να  μειωσουμε, οσο περισσοτερο μπορουμε το ρισκο.

Link to comment
Share on other sites

Τεσπα μεγάλη κουβέντα το πόσους παίχτες θες. Προφανως δεν μπορεις να παρεις οσους θες σε ένα καλοκαίρι. 

Ο,τι και να γίνει πρέπει να παρεις μινιμουμ 3-4 για βασικους παντως. Συν οποιος αποχωρήσει. 
Δυσκολα πραγματα αν δεν υπάρχει μαρούλι.

Link to comment
Share on other sites

Τα 2 μεγαλυτερα συμβολαια, εγω θα τα δινα σε στοπερ και χαφ το καλοκαιρι. Να φτιαξω αξονα μπετον. Μετα αν δεν υπαρχουν λεφτα, στα εξτρεμ κουτσα στραβα τη βγαζουμε με Λιβαγια απ τη 1 πλευρα και καναν Βερντε-Μανταλο-Αλμπανη απ την αλλη.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AlexKR21 said:

Ο Ιβιτς ειναι ο μονος παραγοντας στον οποιο στηριζομαι. Αλλα οπως ειπες και συ, συνηθως ο,τι πληρωνεις παιρνεις

 Αν παμε να τη βγαλουμε με στοιχηματα 200-300 χιλιαδων ειναι πιθανο να καουμε. Και στη συγκεκριμενη θεση με τον πολυπειρο αλλα γυαλινο Ουκρανο και τους ανεπαρκεις Σβαρνα-Οικονομου δεν σε παιρνει να καεις. Γι αυτο εγω θεωρω οτι στη συγκεκριμενη θεση πρεπει να δωσουμε 1 απο τα 2 μεγαλυτερα συμβολαια που θα διαθεσουμε για μεταγραφες το καλοκαιρι. Ωστε να  μειωσουμε, οσο περισσοτερο μπορουμε το ρισκο.

Εγώ πάντως με δύο αγορές (και όχι ελεύθερους) και δύο συμβόλαια των 500-600k για βασικους CB και LB σε καλή ηλικία συν τον Σιμανσκι και προετοιμασία Ιταλού πιστεύω ξεκιναμε από καλή βαση.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Εγώ πάντως με δύο αγορές (και όχι ελεύθερους) και δύο συμβόλαια των 500-600k για βασικους CB και LB σε καλή ηλικία συν τον Σιμανσκι και προετοιμασία Ιταλού πιστεύω ξεκιναμε από καλή βαση.

Ειπα παραπανω που θα τα σπρωχνα εγω

Link to comment
Share on other sites

Just now, AlexKR21 said:

Τα 2 μεγαλυτερα συμβολαια, εγω θα τα δινα σε στοπερ και χαφ το καλοκαιρι. Να φτιαξω αξονα μπετον. Μετα αν δεν υπαρχουν λεφτα, στα εξτρεμ κουτσα στραβα τη βγαζουμε με Λιβαγια απ τη 1 πλευρα και καναν Βερντε-Μανταλο-Αλμπανη απ την αλλη.

Εγώ θα ξεκινούσα με βασικούς LB και CB και αν προχωρούσε η υπόθεση πώλησης Γαλανοπουλου (που δεν θα ανανεώσει πιστευω) θα κινουμουν και για βασικό του Σιμοες. 

Link to comment
Share on other sites

Επισης δεν νομιζω ο Νανι να ναι στοπερ των 600κ που λες οτι θα δινες

Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×