Jump to content

Άρης - ΑΕΚ (6η Αγ. Play-Off): 05/07, 19:15, Novasports 2 HD


Guest fighter21
 Share

MVP-Κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

30 members have voted

  1. 1. M.V. P.

    • Μπάρκας
      0
    • Λόπες
      0
    • Παουλίνιο
      0
    • Τσιγκρίνσκι
      0
    • Σβάρνας
      0
    • Σιμόες
      7
    • Κρστισιτς
      1
    • Βέρντε
      0
    • Μάνταλος
      1
    • Λιβάγια
      2
    • Ολιβέιρα
      19
    • Αλμπάνης
      0
    • Αραούχο
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Οικονόμου
      0
    • Σαμπανάτζοβιτς
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Καρέρα

    • Καλό
      26
    • Μέτριο
      0
    • Κακό
      0
    • Φυσιολογικό
      4
  3. 3. Βραβείο Σοϊλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Μπάρκας
      0
    • Λόπες
      0
    • Παουλίνιο
      0
    • Τσιγκρίνσκι
      1
    • Σβάρνας
      0
    • Σιμόες
      0
    • Κρστισιτς
      0
    • Βέρντε
      28
    • Μάνταλος
      0
    • Λιβάγια
      0
    • Ολιβέιρα
      0
    • Αλμπάνης
      0
    • Αραούχο
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Οικονόμου
      1
    • Σαμπανάτζοβιτς
      0


Recommended Posts

Φινετσατη νίκη 

Τρεξιμο ως το τελος

Μπράβο ΑΕΚαρα μου

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

20 τελικές περιπου 4 γκολ. 20% ευστοχία. Με 30-35% έφευγες με 7αρα. 
 

Σε αλλά νέα ΧΥΝΩ με την ΑΕΚ του Καρερα που παίζει μπαλαρα πλέον και τρέχει ακατάπαυστα μέχρι το 90 άσχετα με το αν έχει καθαρίσει το παιχνίδι. 

  • Δικεφαλάκι 10
Link to comment
Share on other sites

φαγανε και το κραξιμο τους απο τον καρερα για το ξεκινημα γιατι ειμασταν μπλαζε

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο τους, αλλά δεν είναι ανάγκη να το ρισκάρουν τόσο πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Μάσιμο συνεχίζει να μην είναι ευχαριστημένος για το πρώτο ημίχρονο ??

Link to comment
Share on other sites

οι παίκτες παρουσιάζουν αυτοπεποίθηση όπως προ διετίας με μανόλο.. αυτό ένιωσα στα 2 τελευταία\

ας βάλει κάποιος φάση βέρντε , κοντρόλ επιπέδου ζιντάν και τελείωμα α' αθήνας

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Απλά να πω πως δεν ξέρω που θα καταλήξει η σχέση ΑΕΚ-Καρερα αλλά αυτό που αρχίζει να βγαίνει στο χόρτο σιγά σιγά, παρά τις αδυναμίες του, αρχίζει να μου αρεσει. Και έχω να νιώσω ετσι από την εποχή Φερέρ.

Μπράβο σε όλους και πολύ χαίρομαι που δείχνει να επιστρέφει ο Σιμοες. Μπράβο και στον Πολωνό για το γκολ.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Δουλεύει πολύ η ομάδα πάντως φαίνεται 

Που να μην μας έλειπε ποιότητα σε 3 4 θέσεις κομβικές 

Που να μην σκεφτονταν τη Μυκονο οι δικοι μας

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Όσο για το Μάρκο φοβόμουνα μην το κλασει από τα συνεχόμενα ματς αλλά αυτή η ΑΛΗΤΡΑ έχει βαλθεί να μας τρελάνει. Συνεχόμενα ματς θέλει με καυλαρα προπονητή, να σπρινταρει για άμυνα στο 60 σαν να μην υπάρχει αύριο. Ρε Ιταλε ψυχακια δώστου ματσάκια να μπουν και άλλο τα μαγουλακια του μέσα να χορτάσουν τα ματάκια μας μπαλίτσα 

Link to comment
Share on other sites

Κοιμήθηκε ο Θεός σήμερα και δεν έλλειξε 0-7.

Πολύ καλή μπάλα και τρεξίματα απο την ομάδα.

2η θεση και Κύπελλο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

ο βερντε τι φάση;;; έχει αρχησει να θυμίζει κρισαντους... δύο τρεις φορές που πήρε μπάλα έβαλα τα γέλια... 

Link to comment
Share on other sites

Εντωμεταξύ από το πρώτο ημίχρονο φαινόταν που πήγαινε η δουλειά, απορώ που βλέπαμε μερικοί προβλημα. Α και που σαι Μελ, πες τους εκεί στο VAR πως η μανούλα τους γαμιεται.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bukowski said:

Απλά να πω πως δεν ξέρω που θα καταλήξει η σχέση ΑΕΚ-Καρερα αλλά αυτό που αρχίζει να βγαίνει στο χόρτο σιγά σιγά, παρά τις αδυναμίες του, αρχίζει να μου αρεσει. Και έχω να νιώσω ετσι από την εποχή Φερέρ.

Μπράβο σε όλους και πολύ χαίρομαι που δείχνει να επιστρέφει ο Σιμοες. Μπράβο και στον Πολωνό για το γκολ.

Ο άνθρωπος έχει αρχίσει να ανεβάζει παικτικα-τακτικά-ψυχολογικά όλους τους παίχτες. Είναι ικανός το καλοκαίρι να του φορτώσουν κανένα Σιμαο και να τον κάνει κομπιούτερ στο 4-3-3. Τόση εμπιστοσύνη μου βγάζει 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Επίσης ο Βερντε είναι κωμικός ώρες ωρες, αλλά τη μια κερδίζει πεναλτι, την άλλη βγάζει ασιστ, την παραλλη βάζει γκολαρα. Δηλαδή ΟΚ έχουμε φάει στην μάπα 6 χρόνια Μπακακη και ξέρω γω νευριαζουμε με Βερντε που ναι 24 και είναι πρώτη του σεζον εκτός χωρας. Κάπου ώπα δηλαδη. Και εμένα δεν με τρελαίνει αλλά νομίζω αρκετή υπερβολη.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Επίσης ο Βερντε είναι κωμικός ώρες ωρες, αλλά τη μια κερδίζει πεναλτι, την άλλη βγάζει ασιστ, την παραλλη βάζει γκολαρα. Δηλαδή ΟΚ έχουμε φάει στην μάπα 6 χρόνια Μπακακη και ξέρω γω νευριαζουμε με Βερντε που ναι 24 και είναι πρώτη του σεζον εκτός χωρας. Κάπου ώπα δηλαδη. Και εμένα δεν με τρελαίνει αλλά νομίζω αρκετή υπερβολη.

ισπανια επαιζε περσι ρε κτηνιατρε στην βιαγιαδολιδ

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Επίσης ο Βερντε είναι κωμικός ώρες ωρες, αλλά τη μια κερδίζει πεναλτι, την άλλη βγάζει ασιστ, την παραλλη βάζει γκολαρα. Δηλαδή ΟΚ έχουμε φάει στην μάπα 6 χρόνια Μπακακη και ξέρω γω νευριαζουμε με Βερντε που ναι 24 και είναι πρώτη του σεζον εκτός χωρας. Κάπου ώπα δηλαδη. Και εμένα δεν με τρελαίνει αλλά νομίζω αρκετή υπερβολη.

Μακάρι να βάλει άλλο ένα highlight όπως στην Κρήτη με τον οφη και να βγει στη ζητιανιά το καλοκαίρι για μεταγραφή. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, amd said:

ισπανια επαιζε περσι ρε κτηνιατρε στην βιαγιαδολιδ

Α νόμιζα δεν είχε βγει από Ιταλια, γράψε λαθος. Όπως και να χει δεν νομίζω πως είναι τοοοοσο πρόβλημα πια. ΟΚ αν έρθει πρόταση 1,5-2m ας φύγει αλλα κατά τα αλλα δεν με ενοχλεί εμένα και τοσο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Bukowski said:

Απλά να πω πως δεν ξέρω που θα καταλήξει η σχέση ΑΕΚ-Καρερα αλλά αυτό που αρχίζει να βγαίνει στο χόρτο σιγά σιγά, παρά τις αδυναμίες του, αρχίζει να μου αρεσει. Και έχω να νιώσω ετσι από την εποχή Φερέρ.

Μπράβο σε όλους και πολύ χαίρομαι που δείχνει να επιστρέφει ο Σιμοες. Μπράβο και στον Πολωνό για το γκολ.

Αυτό σκεφτόμουν και εγώ. Από Φερέρ έχουμε να δούμε τέτοια ΑΕΚ. καλή και αγαπησιαρικη η ΑΕΚ του Μανώλη με το ηρωικό ποδόσφαιρο αλλά άλλο πράγμα η ολική επικράτηση στο χορτάρι με στρωτο ποδόσφαιρο από πλάγια άξονα πολλές πάσες συμμετοχή μπακ, τρίγωνα κι κατοχής στο κέντρο κτλ κτλ

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Πω πω τι ωραία πουτσα που ρίξαμε αυτή τη βδομάδα

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Α νόμιζα δεν είχε βγει από Ιταλια, γράψε λαθος. Όπως και να χει δεν νομίζω πως είναι τοοοοσο πρόβλημα πια. ΟΚ αν έρθει πρόταση 1,5-2m ας φύγει αλλα κατά τα αλλα δεν με ενοχλεί εμένα και τοσο.

Θέλεις κάτι .. πολύ καλύτερο στη θέση του 

Με Αλμπάνη πίσω και είσαι κομπλέ 

Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×