Jump to content

Άρης - ΑΕΚ (6η Αγ. Play-Off): 05/07, 19:15, Novasports 2 HD


Guest fighter21
 Share

MVP-Κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

30 members have voted

  1. 1. M.V. P.

    • Μπάρκας
      0
    • Λόπες
      0
    • Παουλίνιο
      0
    • Τσιγκρίνσκι
      0
    • Σβάρνας
      0
    • Σιμόες
      7
    • Κρστισιτς
      1
    • Βέρντε
      0
    • Μάνταλος
      1
    • Λιβάγια
      2
    • Ολιβέιρα
      19
    • Αλμπάνης
      0
    • Αραούχο
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Οικονόμου
      0
    • Σαμπανάτζοβιτς
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Καρέρα

    • Καλό
      26
    • Μέτριο
      0
    • Κακό
      0
    • Φυσιολογικό
      4
  3. 3. Βραβείο Σοϊλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Μπάρκας
      0
    • Λόπες
      0
    • Παουλίνιο
      0
    • Τσιγκρίνσκι
      1
    • Σβάρνας
      0
    • Σιμόες
      0
    • Κρστισιτς
      0
    • Βέρντε
      28
    • Μάνταλος
      0
    • Λιβάγια
      0
    • Ολιβέιρα
      0
    • Αλμπάνης
      0
    • Αραούχο
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Οικονόμου
      1
    • Σαμπανάτζοβιτς
      0


Recommended Posts

Just now, Bukowski said:

Α νόμιζα δεν είχε βγει από Ιταλια, γράψε λαθος. Όπως και να χει δεν νομίζω πως είναι τοοοοσο πρόβλημα πια. ΟΚ αν έρθει πρόταση 1,5-2m ας φύγει αλλα κατά τα αλλα δεν με ενοχλεί εμένα και τοσο.

ουτε εμενα με ενοχλει αν πας να παρεις αλλο βασικο και ειναι παιχτης ροτεισον αλλα ειναι κομματακι αλμυρος για να ειναι παιχτης ροτεισον

προβλεψη θα φυγει δανεικος με οψιον

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Α νόμιζα δεν είχε βγει από Ιταλια, γράψε λαθος. Όπως και να χει δεν νομίζω πως είναι τοοοοσο πρόβλημα πια. ΟΚ αν έρθει πρόταση 1,5-2m ας φύγει αλλα κατά τα αλλα δεν με ενοχλεί εμένα και τοσο.

Είναι αψυχολόγητος στην τελική ενέργεια μαλακα έχω κοντέψει να σπάσω 10 φορές το υπολογιστή μου. Πρέπει να φύγει γιατί δεν βγαίνω να πάρω άλλον. Η το pc η ο Βερντε 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Bukowski said:

Απλά να πω πως δεν ξέρω που θα καταλήξει η σχέση ΑΕΚ-Καρερα αλλά αυτό που αρχίζει να βγαίνει στο χόρτο σιγά σιγά, παρά τις αδυναμίες του, αρχίζει να μου αρεσει. Και έχω να νιώσω ετσι από την εποχή Φερέρ.

Μπράβο σε όλους και πολύ χαίρομαι που δείχνει να επιστρέφει ο Σιμοες. Μπράβο και στον Πολωνό για το γκολ.

Τον Μανωλακη μην μου ξεχνας Μπουκο

Link to comment
Share on other sites

Η ομαδα ειναι συνεχομενα καλη εκτος παο(λογικο) και ημιχρονο με γαβρο.Δεν μπορω να δω πως θα χαθει η δευτερη θεση,φερειρα θα χαιρετησει στο οακα.Τον καρερα και τα ματια μας.

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Bukowski said:

Επίσης ο Βερντε είναι κωμικός ώρες ωρες, αλλά τη μια κερδίζει πεναλτι, την άλλη βγάζει ασιστ, την παραλλη βάζει γκολαρα. Δηλαδή ΟΚ έχουμε φάει στην μάπα 6 χρόνια Μπακακη και ξέρω γω νευριαζουμε με Βερντε που ναι 24 και είναι πρώτη του σεζον εκτός χωρας. Κάπου ώπα δηλαδη. Και εμένα δεν με τρελαίνει αλλά νομίζω αρκετή υπερβολη.

έχει 30 ματς και έχει βαλει γκολ μόνο στον οφη..... το πέναλτι που κέρδισε με παοκ ήταν μια απλή γκάφα του αμυντικού του παοκ. σοβαρή ασίστ δεν τον θυμάμαι να βγάζει αλλά μια δυο θα χει βγάλει πιστεύω.... 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AlexKR21 said:

Τον Μανωλακη μην μου ξεχνας Μπουκο

ο Μανωλάκης είχε διαφορετικό στυλ.. Αλλά ζήσαμε πολλά σφυροκοπήματα και με αυτόν, κατηφόριζε το γήπεδο σε κάποια διαστήματα

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AlexKR21 said:

Τον Μανωλακη μην μου ξεχνας Μπουκο

Ηρωικο το ποδόσφαιρο του Μανολο (αν και πριν τους τραυματισμούς Τσοσιτς, Γιοχανσον, Μανταλου πήγαινε γαμιωντας και αυτος) άλλα του Καρερα δείχνει πιο επιβλητικό στο ματι, δηλαδή μπαίνουμε στο γήπεδο ως μεγάλη ομάδα και αυτό όσο συνεχίζεται μπαίνει στην ψυχολογία του παιχτη.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, goku21 said:

έχει 30 ματς και έχει βαλει γκολ μόνο στον οφη..... το πέναλτι που κέρδισε με παοκ ήταν μια απλή γκάφα του αμυντικού του παοκ. σοβαρή ασίστ δεν τον θυμάμαι να βγάζει αλλά μια δυο θα χει βγάλει πιστεύω.... 

 

εχει βαλει αι ενα φαουλ με τον νιονιο

Link to comment
Share on other sites

Η αποψη του Καρερα είναι προφανως ότι οι Λιβαγια και Κριστιτσιτς χρειάζονται παιχνίδια για ρυθμο και όχι ξεκούραση. 
Νομιζω το κατέστησε σαφές αποψε.

Link to comment
Share on other sites

Just now, MITSAKLAS said:

Αν και δεν παίζουν στην ίδια θέση τυπικά, κάθε που βλέπω τον Βερντε, νοσταλγώ τον Μπαρμποσαρο.

ο μπαρμποσα ειναι 2 κλασεις πανω και μαζευε και 2 ντουζινες κλωτσιες

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Ηρωικο το ποδόσφαιρο του Μανολο (αν και πριν τους τραυματισμούς Τσοσιτς, Γιοχανσον, Μανταλου πήγαινε γαμιωντας και αυτος) άλλα του Καρερα δείχνει πιο επιβλητικό στο ματι, δηλαδή μπαίνουμε στο γήπεδο ως μεγάλη ομάδα και αυτό όσο συνεχίζεται μπαίνει στην ψυχολογία του παιχτη.

Πρέπει να πέφτει πολύ μπινελικι - πίεση στα αποδυτήρια και προπονήσεις 

Link to comment
Share on other sites

Εντωμεταξυ έχεις ρίξει 4μπαλο, παίζεις Ιούλιο μήνα, και ως το 90 πιεζεις δηλαδη μέγας είσαι Ντουρμπανο και θαυμαστά τα έργα σου. Και μια με για ομάδα που φέτος έκανε προετοιμασία αστεια και έσκαγε στο 40'.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kostas21 said:

Εγώ vargas

καλα ο βαργκας ηταν προσωπικο πουλεν εχω δωσει μαχες με τον ζαστρο εδω μεσα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Ηρωικο το ποδόσφαιρο του Μανολο (αν και πριν τους τραυματισμούς Τσοσιτς, Γιοχανσον, Μανταλου πήγαινε γαμιωντας και αυτος) άλλα του Καρερα δείχνει πιο επιβλητικό στο ματι, δηλαδή μπαίνουμε στο γήπεδο ως μεγάλη ομάδα και αυτό όσο συνεχίζεται μπαίνει στην ψυχολογία του παιχτη.

Ο Ιταλός θα ήταν η φυσική συνέχεια του Μανόλο αν ήθελες αλλαγή προπονητή όπως και δηποτε, αλλά η μεγαλύτερη ντροπή του Μίμη, το Φιλιατρινό γίδι, επέλεξε καμ ον, καμ ον.

Link to comment
Share on other sites

Κι ο Κρίστισιτς θύμισε λίγο σήμερα τον προ Covid παίχτη, αυτές οι κάθετες του στις πτέρυγες είναι μαχαιριές στην άμυνα, πολύ τις γουστάρω

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×