Jump to content

Άρης - ΑΕΚ (6η Αγ. Play-Off): 05/07, 19:15, Novasports 2 HD


Guest fighter21
 Share

MVP-Κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

30 members have voted

  1. 1. M.V. P.

    • Μπάρκας
      0
    • Λόπες
      0
    • Παουλίνιο
      0
    • Τσιγκρίνσκι
      0
    • Σβάρνας
      0
    • Σιμόες
      7
    • Κρστισιτς
      1
    • Βέρντε
      0
    • Μάνταλος
      1
    • Λιβάγια
      2
    • Ολιβέιρα
      19
    • Αλμπάνης
      0
    • Αραούχο
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Οικονόμου
      0
    • Σαμπανάτζοβιτς
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Καρέρα

    • Καλό
      26
    • Μέτριο
      0
    • Κακό
      0
    • Φυσιολογικό
      4
  3. 3. Βραβείο Σοϊλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Μπάρκας
      0
    • Λόπες
      0
    • Παουλίνιο
      0
    • Τσιγκρίνσκι
      1
    • Σβάρνας
      0
    • Σιμόες
      0
    • Κρστισιτς
      0
    • Βέρντε
      28
    • Μάνταλος
      0
    • Λιβάγια
      0
    • Ολιβέιρα
      0
    • Αλμπάνης
      0
    • Αραούχο
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Οικονόμου
      1
    • Σαμπανάτζοβιτς
      0


Recommended Posts

8 minutes ago, Bukowski said:

Ωραίες ήταν οι διακοπές της ΑΕΚαρας στην ερωτική Θεσσαλονίκη αυτές τις μερες. Κρίμα που τελείωσαν.

κάτσε μην γίνει και ο τελικός εκεί περα

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, agelos said:

Μπουκο, οι στραβοστομηδες τι λένε σήμερα;

Πονάνε ή ακόμα;

Κάνουν υπολογισμούς με +7 και -7. Με +7 θεωρούν πως το παλευουν, με -7 πως η υπόθεση 2η θέση έχει τελειώσει αφού ξαφνικά διαπιστώνουν πως δύσκολα θα κερδίσουν την ΑΕΚ στο ΟΑΚΑ. Πάντως μέχρι το 1-1 ήλπιζαν και μάλιστα κάποιοι τολμηροί είπαν πως η "αεχ" ή αλλιώς "κουλα" δείχνει πως δεν είναι τίποτα τρομερό αφού ζορίζεται με Άρη (lol). Να προσθέσω και έναν μερακλή που σχολίασε χαρακτηριστικά "δεν κοιτάζουμε που γυρίσαμε σε εποχές που παίζαμε ντέρμπι με τον ΟΦΗ, ασχολούμαστε με την ΑΕΚ".

?

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχουν βγάλει ακόμα βαθμολογίες παικτών οι ναυ...αρχιδες της ΑΕΚτζήδικης ενημέρωσης.

Θα προβληματίζονται μάλλον αν θα βάλουν 7 ή 8 στον Μπακακη.

Link to comment
Share on other sites

«Ο Μάνταλος είδε την πρόθεσή μου να κάνω κίνηση από δεξιά στα αριστερά και μου έδωσε τη μπάλα. Όταν παίζεις με τον Πέτρο είναι καλό για τον οποιοσδήποτε επιθετικό. Και ο Μάρκο και ο Βέρντε έχουν ποιότητα, μην παρεξηγηθώ. Αλλά ο Πέτρος έχει το… τσικ της ποιότητας που σε κάνει να νιώθεις άνετα. Καταλαβαινόμαστε πολύ καλά. Εχω πολύ καλή συνεργασία μαζί του. Ο κόσμος μπορεί να μη βλέπει το ποδόσφαιρο όπως εγώ. Ο Μάνταλος έχει καταπληκτική ποιότητα. Ο τρόπος που δίνει τη μπάλα είναι καταπληκτικός. Δεν θα πω ότι είναι το καλύτερο 10άρι που έχω συνεργαστεί γιατί στην Μπενφίκα ήμουν με τον Αϊμάρ, οπότε αυτός είναι το νούμερο ένα…».
-Νέλσον Ολιβέιρα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vargas21 said:

«Ο Μάνταλος είδε την πρόθεσή μου να κάνω κίνηση από δεξιά στα αριστερά και μου έδωσε τη μπάλα. Όταν παίζεις με τον Πέτρο είναι καλό για τον οποιοσδήποτε επιθετικό. Και ο Μάρκο και ο Βέρντε έχουν ποιότητα, μην παρεξηγηθώ. Αλλά ο Πέτρος έχει το… τσικ της ποιότητας που σε κάνει να νιώθεις άνετα. Καταλαβαινόμαστε πολύ καλά. Εχω πολύ καλή συνεργασία μαζί του. Ο κόσμος μπορεί να μη βλέπει το ποδόσφαιρο όπως εγώ. Ο Μάνταλος έχει καταπληκτική ποιότητα. Ο τρόπος που δίνει τη μπάλα είναι καταπληκτικός. Δεν θα πω ότι είναι το καλύτερο 10άρι που έχω συνεργαστεί γιατί στην Μπενφίκα ήμουν με τον Αϊμάρ, οπότε αυτός είναι το νούμερο ένα…».
-Νέλσον Ολιβέιρα.

images?q=tbn:ANd9GcRnf429usS9LimP7dT06Aq

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Vargas21 said:

«Ο Μάνταλος είδε την πρόθεσή μου να κάνω κίνηση από δεξιά στα αριστερά και μου έδωσε τη μπάλα. Όταν παίζεις με τον Πέτρο είναι καλό για τον οποιοσδήποτε επιθετικό. Και ο Μάρκο και ο Βέρντε έχουν ποιότητα, μην παρεξηγηθώ. Αλλά ο Πέτρος έχει το… τσικ της ποιότητας που σε κάνει να νιώθεις άνετα. Καταλαβαινόμαστε πολύ καλά. Εχω πολύ καλή συνεργασία μαζί του. Ο κόσμος μπορεί να μη βλέπει το ποδόσφαιρο όπως εγώ. Ο Μάνταλος έχει καταπληκτική ποιότητα. Ο τρόπος που δίνει τη μπάλα είναι καταπληκτικός. Δεν θα πω ότι είναι το καλύτερο 10άρι που έχω συνεργαστεί γιατί στην Μπενφίκα ήμουν με τον Αϊμάρ, οπότε αυτός είναι το νούμερο ένα…».
-Νέλσον Ολιβέιρα.

Μιλάμε για αμπαλο τωρα, οχι αστεια...

Link to comment
Share on other sites

?????????

ε οχι και καλυτερος ο αιμαρ 

μλκ θα νομιζει ο μανταλος οτι ακουμπησε την δεξια τριχα του αριστερου ορχη του αιμαρ

 

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη ΟΚ ρε Ολιβειρα, είναι προφανές πως πήρες γραμμή τι παίζει στο αποδυτήριο και με τον τρόπο σου προσπαθείς να πεις στον Μανταλο να σε τροφοδοτήσει περισσότερο να γράψεις καλύτερα στατς. ΟΚ είπαμε να γλειψεις μωρ' μαλακα άλλα εσύ το κανες εντελώς παπαρα. Κάπου ελεος.

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει ρε παιδια, θετικα λογια για συμπαικτη του λεει, δεν ειναι για κραξιμο. Τον Οκτωβρη μετα το ματς με τον βαζελο, βγαινανε στα μικροφωνα και ρουφιανευανε ο ενας τον αλλον.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

ο μανταλος σε 3 ματς στα χαφ ειναι πολυ καλος και ειναι η θεησ που πρεπει να παιζει ας συνεχισει ετσι και γινεται πολυ χρησιμος ειδικα τωρα που δεν χτυπαει και τα στημενα

Link to comment
Share on other sites

Εμένα στα παπάρια μου αυτά που λένε. Αυτά που παίζουν με ενδιαφέρουν. Και έχω εκνευριστεί πολύ με αυτόν τον άμπαλο τον Βέρντε και με όλους αυτούς που έδωσαν την συγκατάθεση τους για να έρθει στη ομάδα.

Με εκνευρίζει που τον βλέπω και βασικό πλέον. Ή μάλλον με εκνευρίζει που τον βλέπω και μόνο.

Τα πήρα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, amd said:

ο μανταλος σε 3 ματς στα χαφ ειναι πολυ καλος και ειναι η θεησ που πρεπει να παιζει ας συνεχισει ετσι και γινεται πολυ χρησιμος ειδικα τωρα που δεν χτυπαει και τα στημενα

True

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, amd said:

ο μανταλος σε 3 ματς στα χαφ ειναι πολυ καλος και ειναι η θεησ που πρεπει να παιζει ας συνεχισει ετσι και γινεται πολυ χρησιμος ειδικα τωρα που δεν χτυπαει και τα στημενα

Συμφωνώ

Αν δεν ήταν μαλάκας θα την έπαιζε την θέση από την εποχή Πογιετ και θα είχε άλλη εξέλιξη

Και εννοείται μακρυά από στημένα

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, amd said:

ο μανταλος σε 3 ματς στα χαφ ειναι πολυ καλος και ειναι η θεησ που πρεπει να παιζει ας συνεχισει ετσι και γινεται πολυ χρησιμος ειδικα τωρα που δεν χτυπαει και τα στημενα

Μα εκεί είναι η θέση του αλλά χρειάζεται να δουλέψει, να τρέξει και να πέσει σε πόδια όπως σήμερα και να μην το παίζει 10αρι μαέστρος που δεν είναι. Πρώτος ο μεγάλος πογετ το είδε και του έκανε πουτα μαντρε..  Έχασε τόσα χρονα και έγινε αντιπαθείς προσπαθώντας να κάνει κάτι που δεν μπορεί. 

Link to comment
Share on other sites

Ο Μανταλος είναι ότι πιο κοντινό βγήκε σε Καραγκούνη.

Αν το είχε καταλάβει νωρίς, θα έπαιζε έξω σε καλές ομάδες.

Αλλά είναι χαζός.

Τα άλλα για τα αποδυτήρια που λέγονται, τα θεωρώ υπερβολικά.

Κάνεις δεν έχει μιλήσει άσχημα για αυτόν.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kostas21 said:

Χωρίς το τεκνικ κ γουωρκ ρεητ, ναι. 

Εγώ περισσότερο σε Καφέ τον έχω. 

Και Καφές δεν του κακοπέφτει του Πέτραν.

Στην τελική την καριέρα του αδίκησε.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kostas21 said:

Έτσι χάθηκε ο ταχτσιδης που ο Φερέρ τον ήθελε 6αρι κ αυτός ήθελε 10αρι

Είχε και ένα κακό βέβαια. Με 20 κιλά κωλο ποδόσφαιρο δεν παίζεις. Ο μόνος κωλαρας που έπαιξε μπάλα ήταν ο Μαραντόνα 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kostas21 said:

Έτσι χάθηκε ο ταχτσιδης που ο Φερέρ τον ήθελε 6αρι κ αυτός ήθελε 10αρι

Αν σου πουν οι Μαρινοι και οι Δωνηδες, παίξε εκεί, λες ωχου που καηκαμε.

Αν στο λένε οι Φερέρ και οι Βαλβέρδε, το βουλωνεις και παίζεις.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×