Jump to content

ΑΕΚ - ΠΑΟΚ (9η Αγ. Play-Offs), 15/07/2020, 21:30, NS1


agelos
 Share

MVP-Κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

26 members have voted

  1. 1. M.V. P.

    • Μπάρκας
      0
    • Λόπες
      0
    • Παουλίνιο
      0
    • Τσιγκρίνσκι
      4
    • Οικονόμου
      2
    • Σβάρνας
      4
    • Σιμόες
      0
    • Κρστισίτς
      4
    • Μάνταλος
      6
    • Λιβάγια
      3
    • Ολιβέιρα
      0
    • Βέρντε
      2
    • Αραούχο
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Καρέρα

    • Καλό
      2
    • Μέτριο
      8
    • Κακό
      13
    • Φυσιολογικό
      2
  3. 3. Βραβείο Σοϊλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Μπάρκας
      0
    • Λόπες
      2
    • Παουλίνιο
      1
    • Τσιγκρίνσκι
      0
    • Οικονόμου
      4
    • Σβάρνας
      0
    • Σιμόες
      0
    • Κρστισίτς
      1
    • Μάνταλος
      2
    • Λιβάγια
      8
    • Ολιβέιρα
      6
    • Βέρντε
      0
    • Αραούχο
      1


Recommended Posts

Ειμαι εναντιον γιατι το παιχνιδι παιχτηκε στα ισια και δεν κερδισες.Δεν εχει καμμια διαφορα με την ενσταση του οσφπ με την καλαμαρια.

Στην πολυιδιοκτησια πρεπει να τους πας @@ωντας και δεν με ενδιαφερει τι θα εκαναν αυτοι στη θεση μας,ειμαι ΑΕΚ.

Link to comment
Share on other sites

τι να φτιαξουν ρε εχουν κρατηθει απο τον 4ο οι 12 ληγμενες καρτες για 48 ωρες και αν γινει ενσταση πανε κατυεθειαν στο δικαστηριο τι να φτιαξουνε μετα 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Vargas21 said:

Ελα τιποτα δεν θα γινει ....εχουν θεωρημενα δελτια λεει τα προσκομισαν μεταχαχαχαχχαα

Screenshot_4.png

Θυμιζει λιγο ρεπορταζ Μινου οτι ο αγωνας διακοπηκε με υπαιτιοτητα της ΑΕΚ.

Link to comment
Share on other sites

Η ομαδα εκανε οτι μπορουσε κι εφτασε εκει που εφτασε.

Ας κανει κι η διοικηση αυτο που πρεπει.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αν τα προσκόμισαν μετά τον αγώνα τότε έχουν υπερβεί τον οριζόμενο χρόνο προσκόμισης.

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά, ας τα κανουν ολα αυτεπαγγελτα, νισαφι με αυτες τις μαλακιες πια που για να ισχύουν οι κανόνες πρεπει καποιος να καταγγειλει αλλον και η ΕΠΟ να κανει τον Πιλατο.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, amd said:

τι να φτιαξουν ρε εχουν κρατηθει απο τον 4ο οι 12 ληγμενες καρτες για 48 ωρες και αν γινει ενσταση πανε κατυεθειαν στο δικαστηριο τι να φτιαξουνε μετα 

Ρε σε 5 λεπτά βγάζεις 100 κάρτες. Μια σφραγίδα καρδιολόγου θες.

Απλά οι μαλακές στο ενδιάμεσο από τη μαλακια, έφτιαξαν καινούργιες και ειπαν ουπς λάθος, αύτες είναι οι σωστές.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, teo21 said:

Ειμαι εναντιον γιατι το παιχνιδι παιχτηκε στα ισια και δεν κερδισες.Δεν εχει καμμια διαφορα με την ενσταση του οσφπ με την καλαμαρια.

Στην πολυιδιοκτησια πρεπει να τους πας @@ωντας και δεν με ενδιαφερει τι θα εκαναν αυτοι στη θεση μας,ειμαι ΑΕΚ.

Αυτα τα μουνια μας εκαναν να ειμαστε υπερ της εντασης. Και σε οτι αφορα αυτους.

Ή, πχ αν τυχει περιπτωση βαλνερ με το γαυρο απ την αναποδη, παλι θα κανουμε τους υπερανω?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, teo21 said:

Ειμαι εναντιον γιατι το παιχνιδι παιχτηκε στα ισια και δεν κερδισες.Δεν εχει καμμια διαφορα με την ενσταση του οσφπ με την καλαμαρια.

Στην πολυιδιοκτησια πρεπει να τους πας @@ωντας και δεν με ενδιαφερει τι θα εκαναν αυτοι στη θεση μας,ειμαι ΑΕΚ.

Τι παίχτηκε στα ισια; Το ότι 12 παίχτες που έπαιξαν παίζει να χουν από πανώλη και covid μέχρι νιτρογλυκερινη στα ούρα είναι "στα ισια";

Το ότι οι γαύροι τελικά τους το έδωσαν για να βγουν δεύτεροι (γιατί σιγά μην δεν το χαν δει) οι Βου είναι στα ισια;

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Man Of Faith said:

Θυμιζει λιγο ρεπορταζ Μινου οτι ο αγωνας διακοπηκε με υπαιτιοτητα της ΑΕΚ.

Αυτο ακριβως μου θυμιζει, οτι σφυριξε ο Κομινης , τα βιντεο απο την κερκιδα ολη αυτη η προπαγανδα πες πες κατι θα μεινει . 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, MITSAKLAS said:

Ρε σε 5 λεπτά βγάζεις 100 κάρτες. Μια σφραγίδα καρδιολόγου θες.

Απλά οι μαλακές στο ενδιάμεσο από τη μαλακια, έφτιαξαν καινούργιες και ειπαν ουπς λάθος, αύτες είναι οι σωστές.

Αυτος ο καρδιολογος για να βάλει τη σφραγιδα του δεν πρεπει κανονικα να τους εξετασει τους παικτες?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, agelos said:

Μελισσανίδη, το αυτονόητο. Αύριο το πρωϊ κι όλας. 

Για να δούμε γιατί ο Μελισσανιδης τα τελευταία χρόνια ψιλογουσταρει τα ρωσικά... ξινα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Για να δούμε γιατί ο Μελισσανιδης τα τελευταία χρόνια ψιλογουσταρει τα ρωσικά... ξινα.

Αν δεν το κάνει, εχθρός της ΑΕΚ για μένα. Μαζί με Οικονόμου. ?

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Vargas21 said:

Αυτο ακριβως μου θυμιζει, οτι σφυριξε ο Κομινης , τα βιντεο απο την κερκιδα ολη αυτη η προπαγανδα πες πες κατι θα μεινει . 

 

Ρε με την αυριανη μπουγάτσα αυτοι θα λενε οτι τα πηγαν τα δελτια εγκαιρα αλλα δεν γουσταρε να τα παρει ο διαιτητης

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Geologos said:

Αυτος ο καρδιολογος για να βάλει τη σφραγιδα του δεν πρεπει κανονικα να τους εξετασει τους παικτες?

τους εβλεπε στο οακα, τρεχαν πανω κατω, μαρκαρανε, σουταρανε, τι αλλο θελει?

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

-3 εφετο για τις καρτες υγειας

-7 του χρονου για την πολυιδιοκτησια

karma is a fukcing bitch

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, aris2168 said:

Αυτα τα μουνια μας εκαναν να ειμαστε υπερ της εντασης. Και σε οτι αφορα αυτους.

Ή, πχ αν τυχει περιπτωση βαλνερ με το γαυρο απ την αναποδη, παλι θα κανουμε τους υπερανω?

Δεν ειμαι υπερανω,το θεωρω λαθος.Με το γαβρο ειλικρινα δεν ξερω τι θα εκανα.

Link to comment
Share on other sites

Ένσταση και κυριλε ανακοίνωση ΠΑΕ με δύο υστερόγραφο τυπου:

ΥΓ 1: Βάλτε μυαλό, γίνετε ανθρωποι

ΥΓ 2: Κόλκα πονας;

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Θα φανεί τι ΑΕΚ θέλει ο Τίγρης, αν μας θέλει για να στήνουμε κώλο συνέχεια, τότε δεν έχει κανένα νόημα να χάνουμε την ζωή και τα λεφτά μας για αυτή την ομάδα. Ακόμα και η .... Τρίπολη να ήταν πρέπει να κάνεις ένσταση. Οι δήθεν αφ υψηλού παπαριές είναι για αυτούς που κοιμούνται τον ύπνο του δικαίου ακόμα. Μια ζωή μαλάκες θα είμαστε δηλαδή και να τα ακούμε από πάνω; Ρε ένσταση και τσο και λο παντού.

Είναι επαγγελματικό το άθλημα και υπάρχουν ορισμένοι κανόνες, αν θέλουν να μην τους ακολουθούν ας αποφασίσουν όλοι να το γυρίσουν στο ερασιτεχνικό για να κάνουμε καυλάντες κάθε σ/κ.

Link to comment
Share on other sites

Just now, amd said:

-3 εφετο για τις καρτες υγειας

-7 του χρονου για την πολυιδιοκτησια

karma is a fukcing bitch

Ψηθηκες και συ ε;

Μόνο ο Μητσακλας μας έμεινε!

Link to comment
Share on other sites

Ότι και να γίνει πάντως ικανοποιημενος θα είμαι. Και στις 2 περιπτώσεις θα τους κράζω. Μονά ζυγά μονόζυγα είναι σήμερα η φάση για μενα

Link to comment
Share on other sites

Και τέλος πάντων Μελισσανιδη το καλοκαίρι γουστάρω η ομάδα να παίξει με μίνιμουμ δύο ευρωπαϊκους αντιπάλους κι ας αποκλειστει.

Link to comment
Share on other sites

Just now, agelos said:

Ψηθηκες και συ ε;

Μόνο ο Μητσακλας μας έμεινε!

ψηθηκα γιατι θα εχει τελικα χαβαλε και το μεγαλυτερο κουδουνιασμα θα το φανε απο τα σκουληκια 

Link to comment
Share on other sites

ο Γκουερινο4 τα λεει ωραια

Quote

1. Ξεκάθαρη ενημέρωση από επίσημο Π.Α.Ο.Κ. τι έγινε σήμερα.
2. Ας κάνει την ένσταση η αεκ. Απλά θα επιβεβαιώσει ακόμα μια φορά ότι πάει να κερδίσει στα χαρτιά αυτό που δεν ΜΠΟΡΕΣΕ στον αγωνιστικό χώρο.
3. Αν δεν κάνει, ΔΕΝ ΤΗΣ ΧΡΩΣΤΑΩ ΤΙΠΟΤΑ. Ακόμα μου χρωστάει ένα κλεμμένο πρωτάθλημα.
4. Ονοματεπώνυμο και διεύθυνση κατοικίας του προσώπου που ήταν αρμόδιο για τη θεώρηση των καρτών υγείας.

Κανουμε δε κανουμε χαρτινοι ειμαστε. Χρωσταμε κι ολας. 

Ας χρωσταμε παραπανω τοτε. Αμα δε χρωστας πολλα δε σ εκτιμανε τη σημερον ημερα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×