Jump to content

Παλιοί παίκτες της ΑΕΚ #2


Recommended Posts

10 hours ago, nedved21 said:

Ρε μην μου ζητας συγγνωμη, συζητηση κανουμε.

Απλα δεν ακουστηκε πουθενα οτι θα εχουμε θεμα με την συμμετοχη στην Ευρωπη.

Το ποστάρισα απλά για να δείξω ότι αν υπήρχε θέμα θα είχε δημιουργηθεί εκείνη την περίοδο που πολλοί λέγανε διάφορα. Nothing more. Απλά όπως προείπα το υπερανέλυσα κακώς, δεν θα ξανασυμβεί

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, billy21 said:

Το ποστάρισα απλά για να δείξω ότι αν υπήρχε θέμα θα είχε δημιουργηθεί εκείνη την περίοδο που πολλοί λέγανε διάφορα. Nothing more. Απλά όπως προείπα το υπερανέλυσα κακώς, δεν θα ξανασυμβεί

Ρε συ, το ιδιο εκανες και οταν σου ειπα για τον μισθο του Μπεν Αρφα. Γραψε οτι θελεις και υπεραναλυσε οσο θες, δεν σε κυνηγαει κανεις.

Link to comment
Share on other sites

Κυριοι Ηρεμηστε και καπου εδω να κλεισει η ατερμονη λογοδιαρροια σας περί ντικ πικ.

 Συνεχίσθε πριβέ αν θελετε οι εμπλεκόμενοι.

 Επανερχομεθα στο θέμα Παλαιοί παίκτες της ΑΕΚ .

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Stylianopoulos said:

Κυριοι Ηρεμηστε και καπου εδω να κλεισει η ατερμονη λογοδιαρροια σας περί ντικ πικ.

 Συνεχίσθε πριβέ αν θελετε οι εμπλεκόμενοι.

 Επανερχομεθα στο θέμα Παλαιοί παίκτες της ΑΕΚ .

Ορθον. Αλλωστε μετά τις ντικ πικ, πολλές φορές η κατάληξη πάει προς πριβέ φάση....

Link to comment
Share on other sites

Ο Μπακασέτας διάβασα κάπου ότι ψηφίστηκε στην ιδανική ενδεκάδα του τουρκικού πρωταθλήματος. Δεν είναι και τοπ πρωτάθλημα αλλά από το ελληνικό είναι πλέον καλύτερο.

Κάπου τον υποτιμήσαμε τον Τάσο και τον αφήσαμε για πολύ λίγα χρήματα. Βέβαια δεν είναι ο ηγέτης που ονειρευόμαστε αλλά στην σημερινή ΑΕΚ μια χαρά θα χώραγε, άσε που θα μπορούσε να παίζει και σε διαφορετικές θέσεις, πχ επίθεση, ενώ ήταν και από τους λίγους παίκτες μας  που ήταν εγγύηση στις εκτελέσεις  πέναλτι.

Link to comment
Share on other sites

Κάναντι για Λάζαρο 

“Και τότε υπήρχαν δύσκολοι χαρακτήρες όπως ο Ουάρντα. Για μένα δεν παίζει τόσο μεγάλο ρόλο αν κάποιος είναι καλός ή κακός χαρακτήρας αλλά αν στο τέλος της ημέρας υπάρχει μία σχέση σεβασμού. Αν κάποιος περάσει τα όρια όπως συνέβη στον Ατρόμητο φέτος με δύο παίκτες αυτό είναι κάτι που δεν μπορώ να το ανεχτώ. Γιατί έχω αξίες. Όσοι έχουν συνεργαστεί μαζί μου γνωρίζουν πως έχω μεγάλο σεβασμό για τους ποδοσφαιριστές μου. Έχω σεβασμό για όλους. Από τον ιδιοκτήτη έως την υπεύθυνη για τον καθαρισμό των αποδυτηρίων της ομάδας.

Αν κάποιος δεν έχει σεβασμό και νομίζει πως είναι ο θεός τότε χάνει και το δικό μου σεβασμό με αποτέλεσμα η κατάσταση να γίνεται προβληματική. Όπως συνέβη φέτος ανάμεσα σε εμένα και τον Λάζαρο (σ.σ. Χριστοδουλόπουλο). Ξεπέρασε τα όρια και μας δημιούργησε πρόβλημα στα αποδυτήρια. Αυτός είναι δικός μου τρόπος σκέψης και δεν θα αλλάξει. Ακόμα κι αν αυτό μπορεί να μου κοστίσει την δουλειά μου”

Link to comment
Share on other sites

Ο Μπο επέλεξε να κάνει την επέμβαση στην Σουηδία. Δεν εμπιστευτηκε τον Δρ Λάκη.ας θεωρουσα μπανανια. 

Κρίμα γιατι άξιζε καλυτερο τέλος και πιο καλη καριέρα

Link to comment
Share on other sites

Οριστικο το τελος

Δύσκολη ημέρα για τον Γιάκομπ Γιόχανσον και για την οικογένεια της ΑΕΚ.

Πιο συγκεκριμένα, ο Σουηδός μέσος που αγαπήθηκε από τον κόσμο και τους συμπαίκτες του στην Ενωση ανακοίνωσε ότι σταματάει πρόωρα το ποδόσφαιρο και μόλις σε ηλικία 31 χρονών, λόγω πολλών προβλημάτων τραυματισμών την τελευταία τριετία.

Ο Γιόχανσον για το τέλος

Οσα δήλωσε ο Γιάκομπ Γιόχανσον στο επίσημο σάιτ της Γκέτεμποργκ

«Είναι μία δύσκολη απόφαση, αλλά οι μεγάλοι μου τραυματισμοί, έφεραν δύσκολες συνέπειες για μένα τα τελευταία χρόνια. Είναι ένας δύσκολος τρόπος να τελειώσω τα πάντα, αλλά είμαι αναγκασμένος. Αυτό δεν έρχεται ως σοκ ή έκπληξη αυτή τη στιγμή, αλλά είναι μία απόφαση που έχει προκύψει».

Ο Γιόχανσον ήρθε στην ΑΕΚ τον Γενάρη του ’15 και μέτρησε 127 παιχνίδια, 10 γκολ και 8 ασίστ σε όλες τις διοργανώσεις, πανηγυρίζοντας μαζί της ένα πρωτάθλημα και ένα Κύπελλο Ελλάδας.

Link to comment
Share on other sites

Το θεμα είναι να μην μείνουμε εμείς με Μπακακη και Ντατσενκο γιατί πριν τελειώσει η σαιζόν υπήρχαν διάφορες διαρροές ότι και καλά έχει κλείσει ο κύκλος του Μιχαλάκη στην ΑΕΚ αλλά βλέπω ότι δεν υπάρχει ενδιαφέρον.. Μια από τα ίδια και ο Σβαρνας, διέρρεε ότι φέρνει πρόταση και τώρα διαβάζουμε ότι δεν βιάζεται για το επόμενο βήμα της καριέρας του. Το club πρέπει να αποφασίσει τι θα κάνει με αυτούς και να φέρει άλλους, χρόνος για χάσιμο νομίζω ότι δεν υπάρχει. 

Link to comment
Share on other sites

Για τον Μπακακη τι ακριβώς πρόταση περιμένουν; 
 

Αν μείνει ελεύθερος άντε να τον παρει κανας Βόλος.
Οτιδηποτε παραπανω θα είναι οικονομική αυτοκτονία για όποιον την κάνει.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Man Of Faith said:

Εμείς παίρνουμε τα αριστερά μπακ του ζελα, ο Ατρόμητος παίρνει τα δεξιά μπακ τα δικά μας.

Εμεις τα αριστερά και αυτοί τα δεξιά, αλλά και οι δυο μας στο τέλος το μεσαίο!!

Link to comment
Share on other sites

Ο Παναιτωλικός εξετάζει την περίπτωση του Γιάννη Ανέστη

 

Τον πρώην τερματοφύλακα της ΑΕΚ, Γιάννη Ανέστη, εξετάζει ο Παναιτωλικός.

Ο Ελληνας πορτιέρο αγωνίζεται στην σουηδική Γκέτεμποργκ και το συμβόλαιό του ολοκληρώνεται τον Δεκέμβριο του 2021, κάτι που σημαίνει πως σε λίγες μέρες είναι ελεύθερος να υπογράψει σε ομάδα της αρεσκείας του.

Στη λίστα υπάρχει και ο Ισπανός Χεσούς Φερνάντεθ, ο οποίος αγωνίστηκε στην ομάδα του Αγρινίου και τη σεζόν 2019-2020.

Link to comment
Share on other sites

Ο Θεός και η βλακεια του να μην υπογράφει σε 5 λεπτά και να ζητάει πολλά λεφτά μας έσωσε από το να είναι και αυτός υποψήφιος αρχηγός στην Αγία Σοφία τώρα. 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×