Jump to content

Παλιοί παίκτες της ΑΕΚ #2


Recommended Posts

A ρε κουμπάρε αρρώστια...  να γύρναγε ο χρόνος πίσω για μια μέρα να τους έδειχνες τι σημαίνει παίζω όλη τη δεξιά πλευρά μόνος μου...

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Έπειτα από ένα χρόνο και μόλις δύο εμφανίσεις με τον Λεβαδειακό, ο Χρήστος Αραβίδης αποχωρεί από τους Βοιωτούς.

Οχι γμτ την αδικια μου μεσα.... ποσο τον αδικησαμε και αυτον ρε γμτ

Link to comment
Share on other sites

Π.Καπετάνος: «Η ΑΕΚ θα πάρει το πρωτάθλημα  στο Μετροπολις
Για το ελληνικό πρωτάθλημα και το φαβορί για τον τίτλο: «Πιστεύω φέτος το πρωτάθλημα, με λίγη τύχη, θα το πάρει η ΑΕΚ, βαδίζει σε πολύ καλά μονοπάτια, ενισχύεται και το μεγαλύτερο ατού της είναι το νέο γήπεδο. Νομίζω με καλή οργάνωση και τύχη θα είναι ανίκητη στην έδρα της. Η πρώτη πεντάδα φέτος θα είναι πολύ ανταγωνιστική και Άρης με έχει εντυπωσιάσει με τις κινήσεις που έχει κάνει». 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Araujo21 said:

Π.Καπετάνος: «Η ΑΕΚ θα πάρει το πρωτάθλημα  στο Μετροπολις
Για το ελληνικό πρωτάθλημα και το φαβορί για τον τίτλο: «Πιστεύω φέτος το πρωτάθλημα, με λίγη τύχη, θα το πάρει η ΑΕΚ, βαδίζει σε πολύ καλά μονοπάτια, ενισχύεται και το μεγαλύτερο ατού της είναι το νέο γήπεδο. Νομίζω με καλή οργάνωση και τύχη θα είναι ανίκητη στην έδρα της. Η πρώτη πεντάδα φέτος θα είναι πολύ ανταγωνιστική και Άρης με έχει εντυπωσιάσει με τις κινήσεις που έχει κάνει». 

ρισπεκτ στον παικτη που εγινε ενα απο τα κορυφαια συνθηματα της εξεδρας.. "βαλε ενα γκολ κι ας πεθανω καπετανο καπετανο..)

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, George_D said:

ρισπεκτ στον παικτη που εγινε ενα απο τα κορυφαια συνθηματα της εξεδρας.. "βαλε ενα γκολ κι ας πεθανω καπετανο καπετανο..)

Όταν έβαλε το γκολ με την Χάρτς πρέπει να έπαθε.... θλάση σε όλο το σώμα. 'Επιανε βέβαια μόνο το πόδι του. Γκολ μισή χρονιά, με κίνηση μεγάλου φορ. Ότι καλύτερο είδαμε από αυτόν νομίζω.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×