Jump to content

Παλιοί παίκτες της ΑΕΚ #2


nikos
 Share

Recommended Posts

Just now, AG21 said:

Δεν ξέρω δεν ασχολούμαι με το τι γράφει ο καθένας πραγματικά . Κοίτα για μένα όλα αυτά ειναι αστεία κουβέντες επιπέδου ΚΜ για να περνάει η ώρα . 

Ολα εδω μεσα αστείες κουβέντες επιπεδου ΚΜ για να περνάει η ώρα ειναι.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Bukowski said:

Ολα εδω μεσα αστείες κουβέντες επιπεδου ΚΜ για να περνάει η ώρα ειναι.

Γιατι πέρνεις στα σοβαρά τις πολιτικές κουβέντες που γίνονται στο ΚΜ ? 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AG21 said:

Γιατι πέρνεις στα σοβαρά τις πολιτικές κουβέντες που γίνονται στο ΚΜ ? 

Οχι, αυτο σου έγραψα μολις.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σε σκατοψυχο δεν θα έδινα ούτε τον πυρετό μου, κ ας έδινα κ τα 10πλασια σε έναν κανονικο άνθρωπο.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, BillR21 said:

Εγώ σε σκατοψυχο δεν θα έδινα ούτε τον πυρετό μου, κ ας έδινα κ τα 10πλασια σε έναν κανονικο άνθρωπο.

Αν ήταν σκατόψυχος αλλα με τις ιδιες πολιτικές απόψεις με εσένα θα τον έδινες ?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, AG21 said:

Αν ήταν σκατόψυχος αλλα με τις ιδιες πολιτικές απόψεις με εσένα θα τον έδινες ?

Παλι καθοδηγείς την συζήτηση στις πολιτικές απόψεις που κατα τα αλλα δεν εχουν σημασια. Για σκατόψυχο σου έγραψε, τις πολιτικές του αποψεις θες να σχολιασει.

Link to comment
Share on other sites

Μα οι πολιτικές του απόψεις τον κάνουν σκατοψυχο.

Τώρα αν είναι σκατοψυχος ένας που δηλώνει αριστερός κ το ξέρω, προφανώς κ ισχύει το ίδιο κ για αυτον

Link to comment
Share on other sites

Just now, BillR21 said:

Τώρα αν είναι σκατοψυχος ένας που δηλώνει αριστερός κ το ξέρω, προφανώς κ ισχύει το ίδιο κ για αυτον

Συντροφο Κιμουλη προσλαμβανες;

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Παλι καθοδηγείς την συζήτηση στις πολιτικές απόψεις που κατα τα αλλα δεν εχουν σημασια.

Μα εγώ τοση ώρα προσπαθώ να ξεχωρίσω το χαρακτήρια απο τα πολιτικά και οχι το αντίστροφο απλά θέλω να δώ αν υπάρχουν καλοί και κακοί σκατόψυχοι .

 

1 minute ago, BillR21 said:

Μα οι πολιτικές του απόψεις τον κάνουν σκατοψυχο.

Τώρα αν είναι σκατοψυχος ένας που δηλώνει αριστερός κ το ξέρω, προφανώς κ ισχύει το ίδιο κ για αυτον

οκ τοτε μια χαρά . Ο διαχωρισμός ειναι λάθος αν με την ίδια λογική αντιμετωπίζεις ολους οσους θεωρείς σκατόψυχους τοτε μια χαρά άλλα να ξέρεις στο τέλος δεν θα έχεις και πολλούς πελάτες . χαχαχα 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bukowski said:

Συντροφο Κιμουλη προσλαμβανες;

κουφοντινα? Ειναι και ΑΕΚάρα και το λέει η καρδιά του .

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, AG21 said:

Μα εγώ τοση ώρα προσπαθώ να ξεχωρίσω το χαρακτήρια απο τα πολιτικά και οχι το αντίστροφο απλά θέλω να δώ αν υπάρχουν καλοί και κακοί σκατόψυχοι .

 

οκ τοτε μια χαρά . Ο διαχωρισμός ειναι λάθος αν με την ίδια λογική αντιμετωπίζεις ολους οσους θεωρείς σκατόψυχους τοτε μια χαρά άλλα να ξέρεις στο τέλος δεν θα έχεις και πολλούς πελάτες . χαχαχα 

Παράπονο δεν έχω έχω μια χαρά πάει το πράγμα.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, AG21 said:

κουφοντινα? 

Οι Κουφοντινες ειναι ελεύθερα πνευματα, αμα έχουν αναγκη λεφτα θα ληστεψουν τράπεζα σιγα μην γλείφουν για μεροκάματο. 

Κατα τα αλλα προηγουμενως βεβαια σε πείραξε το παράδειγμα τον Φιλιππίδη επειδη ηταν ποινικος 🤡

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Προφανώς και συζητατε ακυρα πραγματα αφού ο Τσιάρτας πήρε πουλο γιατί τον έδωσε για την ΕΠΟ.

 

Αλλα τεσπα. Ας πούμε ότι ήταν αφορμη για άλλη κουβέντα ο Βαθιληθ.

 

Απλα το υπενθυμιζω για να μην μπερδευόμαστε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, nikos said:

Προφανώς και συζητατε ακυρα πραγματα αφού ο Τσιάρτας πήρε πουλο γιατί τον έδωσε για την ΕΠΟ.

 

Αλλα τεσπα. Ας πούμε ότι ήταν αφορμη για άλλη κουβέντα ο Βαθιληθ.

 

Απλα το υπενθυμιζω για να μην μπερδευόμαστε.

Α δεν τον διωκουν οι συμμοριτες για τα πιστευω του;

Link to comment
Share on other sites

Just now, BillR21 said:

Στην δουλειά του πάντως ήταν άψογος.

Τοτε καλώς να βρεί δουλειά για κάποιους άλλωστε ειναι λιγότερος σκατόψυχος απο το Τσιάρτα

Link to comment
Share on other sites

Just now, AG21 said:

Τοτε καλώς να βρεί δουλειά για κάποιους άλλωστε ειναι λιγότερος σκατόψυχος απο το Τσιάρτα

🤡

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bukowski said:

Τελος παντων @AG21 για να μην το κουράζουμε, επειδη τα χουμε ξαναπει. Εγω εχω δίκιο 

😅😅😅

Link to comment
Share on other sites

Just now, JOSS said:

😅😅😅

Σκάει απροειδοποιητα μυτη ο Κουφοντινας στην πορτα του @AG21 και του ζητάει δουλειά. Τι κανει ο χρήστης AG;

1. Τον απορριπτει

2. Τον προσλαμβάνει

3. Την προσευχή του

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bukowski said:

🤡

Κοίτα εγώ εχω μεγαλώσει αλλιώς και καταλαβαίνω τι λογική άλλων . πχ ο πατέρας μου έχει πάει και σε δικαστήριο να βοηθήσει πρώην υπάλληλο του που έγινε βαποράκι  ναρκωτικών για να βρεί τη δόση του και όταν το ρώτησε η δικαστής τον πέρνεται αύριο στη δουλειά σας απάντησε ναι ενώ ήξερα οτι θα συναναστρέφεται με εμάς και το έκανε πράγματι και αυτός καθάρισε και έκανε οικογένεια και μεγάλωσε παιδιά , Δεν πιστεύω στους αποκλεισμούς ακόμα και αν αφορά τον κουφοντίνα φτάνει να είναι σωστοί στη δουλειά τους . 

Link to comment
Share on other sites

Just now, AG21 said:

Κοίτα εγώ εχω μεγαλώσει αλλιώς και καταλαβαίνω τι λογική άλλων . πχ ο πατέρας μου έχει πάει και σε δικαστήριο να βοηθήσει πρώην υπάλληλο του που έγινε βαποράκι  ναρκωτικών για να βρεί τη δόση του και όταν το ρώτησε η δικαστής τον πέρνεται αύριο στη δουλειά σας απάντησε ναι ενώ ήξερα οτι θα συναναστρέφεται με εμάς και το έκανε πράγματι και αυτός καθάρισε και έκανε οικογένεια και μεγάλωσε παιδιά , Δεν πιστεύω στους αποκλεισμούς ακόμα και αν αφορά τον κουφοντίνα φτάνει να είναι σωστοί στη δουλειά τους . 

Και εγω φίλους ομοφυλοφιλους αλλα δεν προκαλούν.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bukowski said:

Σκάει απροειδοποιητα μυτη ο Κουφοντινας στην πορτα του @AG21 και του ζητάει δουλειά. Τι κανει ο χρήστης AG;

1. Τον απορριπτει

2. Τον προσλαμβάνει

3. Την προσευχή του

Απάντησα παραπάνω . Αν δεν επηρεάσει τη δουλειά και εμένα ναι και τον κουφοντίνα . Ίσως είμαι σκατόψυχος και εγώ γι'αυτο . 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×