Jump to content

Παλιοί παίκτες της ΑΕΚ #2


nikos
 Share

Recommended Posts

2 minutes ago, Bukowski said:

Και εγω φίλους ομοφυλοφιλους αλλα δεν προκαλούν.

Ασχετο . Δεν μιλάμε για φίλους . Εσύ που εισαι τόσο ανοικτός σε αυτά θα προσλάβανες ομοφυλόφιλο που θα ερχόταν βαμμένος και με γυναικία ρούχα στη δουλειά σου η και εκεί θα έδιωχνε τους πελάτες ? 

Οι μεγάλες εταιρίες κοιτανε τέτοια πράγματα  ? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, AG21 said:

Απάντησα παραπάνω . Αν δεν επηρεάσει τη δουλειά και εμένα ναι και τον κουφοντίνα . Ίσως είμαι σκατόψυχος και εγώ γι'αυτο . 

Μαλλον δεν θα χρειαστεί.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, JOSS said:

@Kostas21 2 cents ?

Φοβερός ο Τσιαρτας, παιχταρας, ντροπή να ερθει ο Μπαγεβιτς, δεν ειναι φασίστας, ειναι συντηρητικός.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, AG21 said:

Ασχετο . Δεν μιλάμε για φίλους . Εσύ που εισαι τόσο ανοικτός σε αυτά θα προσλάβανες ομοφυλόφιλο που θα ερχόταν βαμμένος και με γυναικία ρούχα στη δουλειά σου η και εκεί θα έδιωχνε τους πελάτες ? 

Οι μεγάλες εταιρίες κοιτανε τέτοια πράγματα  ? 

Οχι, παιζει dress code στην δουλεια.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Bukowski said:

Οχι, παιζει dress code στην δουλεια.

Πάντως οι φονιάδες των λαών αμερικάνοι μια χαρά τους έχουν μέχρι και στο στρατό χωρίς dress code τελοσπάντως ξέφυγε η κουβέντα κάπου να σταματήσει ... A τώρα θυμήθηκα την ανάρτηση του τσιάρτα για τους ομοφυλόφιλους με τον ΑΒ που ειχε γίνει και θέμα εντάξει μαλακία του εντελώς αφού ούτε καν ειχε αυτό το νόημα η διαφήμιση . 

Link to comment
Share on other sites

Just now, AG21 said:

Πάντως οι φονιάδες των λαών αμερικάνοι μια χαρά τους έχουν μέχρι και στο στρατό χωρίς dress code τελοσπάντως ξέφυγε η κουβέντα κάπου να σταματήσει ... 

Πολύ σχετική απαντηση.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Πολύ σχετική απαντηση.

το είπα και εγώ ξέφυγε απλά μην κρίνουμε για να μην κρινόμαστε κιόλας και κλείνω . 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AG21 said:

το είπα και εγώ ξέφυγε απλά μην κρίνουμε για να μην κρινόμαστε κιόλας και κλείνω . 

Ε ΟΚ, εγω κρινω για να κρινομαι.

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Bukowski said:

Σκάει απροειδοποιητα μυτη ο Κουφοντινας στην πορτα του @AG21 και του ζητάει δουλειά. Τι κανει ο χρήστης AG;

1. Τον απορριπτει

2. Τον προσλαμβάνει

3. Την προσευχή του

Αν έσκαγε ΑΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΤΑ μύτη ο "Λουκάς" στην πόρτα οποιουδήποτε, δεν νομίζω αυτός ο οποιοσδήποτεΣ να είχε .... επιλογές (πλην ίσως της .... τρίτης).

:ph34r:

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Νονός said:

Αν έσκαγε ΑΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΤΑ μύτη ο "Λουκάς" στην πόρτα οποιουδήποτε, δεν νομίζω αυτός ο οποιοσδήποτεΣ να είχε .... επιλογές (πλην ίσως της .... τρίτης).

:ph34r:

Πρωην υπάλληλος στην κεντρική πύλη της ΓΑΔΑ διαφωνει.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, mporat said:

Ευτυχώς είναι κομμουνιστής ο Μελισσανιδης και απέβαλε τον Τσιάρτα από την οικογένεια της ΑΕΚ. 

οχι ρε δεξιος είναι, απλά μετακινηθηκε προς το κεντρο τα τελευταια χρονια 😁

Link to comment
Share on other sites

Ο Τσιάρτας είναι τόσο βλάκας που την προηγούμενη εβδομάδα πήγε και ξεκατινιαστηκε με τη δικιά μου στο Τουίτερ. Ο τύπος τώρα, δημόσιο πρόσωπο, έκανε επιθετικό μπασιμο χωρίς να του μιλήσει κανένας, λες και είναι κανένας ανώνυμος χρήστης ξέρω γω.

Μετά βέβαια γκρινιαζε ότι θα τραβήξει κόσμο στα δικαστήρια και άλλα τέτοια φαιδρα 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, stavros 9-11 said:

Ο Τσιάρτας είναι τόσο βλάκας που την προηγούμενη εβδομάδα πήγε και ξεκατινιαστηκε με τη δικιά μου στο Τουίτερ. Ο τύπος τώρα, δημόσιο πρόσωπο, έκανε επιθετικό μπασιμο χωρίς να του μιλήσει κανένας, λες και είναι κανένας ανώνυμος χρήστης ξέρω γω.

Μετά βέβαια γκρινιαζε ότι θα τραβήξει κόσμο στα δικαστήρια και άλλα τέτοια φαιδρα 

Χαχα

Link to comment
Share on other sites

Ο Τσιαρτας το μόνο που επιθυμεί με αυτές τις αστειότητες είναι να πολιτευτεί με κανένα Βελόπουλο. Έχει ως απώτερο σκοπό να εκλεγεί επειδή πιστευει ότι ειναι ο μόνος τρόπος να σώσει την περιουσία του. Θα πάρει ένα αρχιδι και θα ηρεμήσουμε. Μέχρι τότε οι Τσιαρτες θα πεθαίνουν και η ΑΕΚΑΡΑ θα ζει αιωνια. Στα αρχιδια μας κάθε περαστικός. Χρωστάνε στην ΑΕΚ και δεν τους χρωστάει τίποτα 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Skepastos said:

Ο Τσιαρτας το μόνο που επιθυμεί με αυτές τις αστειότητες είναι να πολιτευτεί με κανένα Βελόπουλο. Έχει ως απώτερο σκοπό να εκλεγεί επειδή πιστευει ότι ειναι ο μόνος τρόπος να σώσει την περιουσία του. Θα πάρει ένα αρχιδι και θα ηρεμήσουμε. Μέχρι τότε οι Τσιαρτες θα πεθαίνουν και η ΑΕΚΑΡΑ θα ζει αιωνια. Στα αρχιδια μας κάθε περαστικός. Χρωστάνε στην ΑΕΚ και δεν τους χρωστάει τίποτα 

Ο καθε Τσιαρτας και τα φανμποιζ του, καλο θα ηταν να εμπεδώσουν πως η ΑΕΚ δεν ειναι ΠΑΟΚ να χει εναν Κουδα, εναν Γκαρσια και εναν Βιειρινια και πως για κάθε Τσιαρτα που μαλακιζεται θα  υπαρχει παντα ενας Οκονσκι και για κάθε Ντεμη ενας Μαυρος. Δόξα το θεό, απο παιχταραδες αλλο τιποτα στην ιστορια μας. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Ο Τσιάρτας το πολύ πολύ να πάει συμπαρουσιαστής δίπλα στο Χίο, και να μετράει στις φωτογραφίες πόσοι μετανάστες πέρασαν τα σύνορα και πόσοι λοατκι μαζεύτηκαν στο Σύνταγμα......ουσιαστικά θα είναι ότι και ο Άκης δίπλα στον Τάκη 

Link to comment
Share on other sites

Ας κάτσει να αναλογιστεί πως έγινε παράδειγμα αποτυχίας με 4-5 εκατομμύρια υποθήκες και να σταματήσει να κουνάει το δάχτυλο στον κόσμο. Αυτοκριτική λέγεται. Και να πω και το άλλο; Παιχταράς ναι. Φοβερός. Ε δεν έχω δει και πολλά πιτσιρίκια με φανέλα του. Κάτι λέει αυτό, το ότι δεν συνδέθηκε ποτε με τον κόσμο 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Skepastos said:

Ας κάτσει να αναλογιστεί πως έγινε παράδειγμα αποτυχίας με 4-5 εκατομμύρια υποθήκες και να σταματήσει να κουνάει το δάχτυλο στον κόσμο. Αυτοκριτική λέγεται. Και να πω και το άλλο; Παιχταράς ναι. Φοβερός. Ε δεν έχω δει και πολλά πιτσιρίκια με φανέλα του. Κάτι λέει αυτό, το ότι δεν συνδέθηκε ποτε με τον κόσμο 

Παντως εγω στο bio μου τον ειχα και τον έχω ακόμα αγαπημένο παιχτη πρόσεχε. αν δεις. Και αυτο δεν αλλαζει. Αλλα ας προσεχε.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Skepastos said:

Ας κάτσει να αναλογιστεί πως έγινε παράδειγμα αποτυχίας με 4-5 εκατομμύρια υποθήκες και να σταματήσει να κουνάει το δάχτυλο στον κόσμο. Αυτοκριτική λέγεται. Και να πω και το άλλο; Παιχταράς ναι. Φοβερός. Ε δεν έχω δει και πολλά πιτσιρίκια με φανέλα του. Κάτι λέει αυτό, το ότι δεν συνδέθηκε ποτε με τον κόσμο 

Ηταν και λίγα τα καλά του χρονια στην ΑΕΚ. Ουσιαστικα το 95-96 έκανε την πρώτη του πολύ καλή χρονιά, μετά έφυγε στην Σεβίλλη για τέσσερα χρόνια. Και από το 2001 είχε πάλι κάποιες πολυ καλές χρονιές. 

Link to comment
Share on other sites

Διαβασα κάπου ότι ο Μίμης Παπαιωάννου έχει σοβαρό πρόβλημα υγείας, ξέρει κανείς αν ισχύει; 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Διαβασα κάπου ότι ο Μίμης Παπαιωάννου έχει σοβαρό πρόβλημα υγείας, ξέρει κανείς αν ισχύει; 

Ισχυει χρονια τωρα. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Διαβασα κάπου ότι ο Μίμης Παπαιωάννου έχει σοβαρό πρόβλημα υγείας, ξέρει κανείς αν ισχύει; 

Και εγώ το διάβασα αλλά ο κεφτές στο σπορ φμ είπε ότι θα είναι στα εγκαίνια ο Μίμης 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×