Jump to content

Παλιοί παίκτες της ΑΕΚ #2


nikos
 Share

Recommended Posts

Just now, Skepastos said:

Αντι να είναι αρχηγός της ΑΕΚ ο Κονέ είναι ο Μανταλος. 

Και άπειρες κλάσεις καλύτερος παίκτης ο Παναγιώτης.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, MITSAKLAS said:

Και άπειρες κλάσεις καλύτερος παίκτης ο Παναγιώτης.

Και τον αφήσαμε να φύγει σαν «λίγο». Και νταντευουμε τον Πέτρο. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Καλή επιτυχία σε ότι κάνει από εδώ και πέρα. Είχε μια αμφιλεγόμενη και παρεξηγημένη καριέρα - που έχω θα τη χαρακτήριζα πολλή καλη σε Ιταλία και εθνική - επειδή δεχόταν κριτική πιο πολλή για αυτό που έβγαζε σαν εικόνα πάρα γι αυτό που έπαιζε τουλάχιστον στην Ελλάδα. Στην ΑΕΚ και τις δύο φορές έφυγε άδοξα αλλά δεν έβγαλε πικρία ποτέ και αυτό είναι υπέρ του. 

Τωρα για τα πόστα κτλ εγώ δεν είμαι τόσο υπέρ στο να ψάχνουμε θέσεις σε πρώην αφού για μένα χρειάζονται αξιοκρατικά κριτήρια επιλογής και όχι αν έπαιξαν στην αδκ5αλλά αν θέλει να είναι κοντά στο ποδόσφαιρο και το επιθυμεί και ο ιδιος ας ιδρυσει μια Ακαδημία ΑΕΚ με την υποστήριξη της ΑΕΚ. 

Link to comment
Share on other sites

Κονε λατρειας πλεον. Το ποσο παιχτουρα υπηρξε το ξερουν περισσοτερο στην Ιταλια παρα στην Ελλαδα δυστυχως. Στην Εθνικη στοχοποιηθηκε πολυ αφου ετσουξε που αφησε γαυρο για ΑΕΚ πιτσιρικας. ΑΕΚαρας αληθινος ο Παναγιωτης, δεν αφησε την πικρα του που δεν ανανεωσε στην ΑΕΚ να τον οδηγησει να κανει λαθος δηλωσεις στο OPEN.

ΑΕΚ ΟΛΕ ΚΑΙ ΓΑΜΑ ΤΟΥΣ ΚΟΝΕ

20201007_224630.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μεγαλώσαμε ρε πούστη 

Από το να έχει πόστο ο κάθε γυναικωτος φλώρος προτιμώ τον κονέ 

Καλή συνέχεια σε ότι και αν κάνεις Παναγιώτη 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Σχετικα με τα ποστα που λετε, ξυπνιο παιδι ειναι ο Κονε, αν αποφασισει να ασχοληθει με το αθλημα απο αλλο ποστο, θα φροντισει πρωτα να εχει αποκτησει τα καταλληλα εφοδια. Μακαρι να το κανει και να ειναι συντομα κοντα μας και παλι απο αλλο ποστο ως απαραιτητος και οχι απλα αργομισθος.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Ρε και μόνο που μπούκωσε σε πανελλήνια μετάδοση όλο τονγαυροσυστημα του Βορρά έπρεπε να είχε σουίτα με το όνομα του στο νέο γήπεδο. Μάθαμε τόσα χρόνια να μην υπερασπίζονται την ΑΕΚ στο όνομα της διαφορετικότητας. Ε πήγε μέσα στη φώλια τους ο Παναγιώταρος και τους έκανε μια χορτα. Όπως είχε πει κάποτε ο Ατματσιδαρος «εγώ όταν υπερασπίζομαι την ΑΕΚ δεν παίρνω άδεια από κανέναν»

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Πάντως έχουμε φτάσει να αποθεώνουμε τα αυτονόητα.

Εγω αν ημουν παίκτης της ΑΕΚ θα έλεγα πολλά περισσότερα τοτε, με επιχειρήματα, όχι με καφριλες. Και θα τους κόλλαγα στον τοίχο τους σιχαμένους εκεί περα.

Μπραβο στον Παναγιωτη βεβαια γιατί δυστυχως ούτε αυτά τα βασικα δεν θα ακούγονταν από αλλους.

Ευχαριστούμε για την προσφορά του και καλη επιτυχία σε ο,τι αποφασίσει να κάνει από εδώ και περα.

Link to comment
Share on other sites

Ωραιος παιχτης, ωραιος τυπος, ΑΕΚτζης. Ευχαριστουμε Παναγιωτη Κονε και καλη συνεχεια

Link to comment
Share on other sites

Ξαφνιάστηκε αρκετός κόσμος από την απόφαση του Κονέ να κρεμάσει τα παπούτσια του. Ο Παναής πήρε την απόφαση όταν αντιλήφθηκε ότι έκλεισε οριστικά η πόρτα της ΑΕΚ. Μόνο εκεί ήθελε να παίξει μετά την Αυστραλία κι ας συζήτησαν κάποιοι φίλοι του και με άλλες ομάδες. Ο Λιάκος το πάλεψε, αλλά υπήρξαν άλλοι στο Μαρούσι που δεν ήθελαν να χρεωθούν όσα είχε πει ο Κονέ όταν έφυγε το 2018. (SPORTDAY)

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, felman said:

Ξαφνιάστηκε αρκετός κόσμος από την απόφαση του Κονέ να κρεμάσει τα παπούτσια του. Ο Παναής πήρε την απόφαση όταν αντιλήφθηκε ότι έκλεισε οριστικά η πόρτα της ΑΕΚ. Μόνο εκεί ήθελε να παίξει μετά την Αυστραλία κι ας συζήτησαν κάποιοι φίλοι του και με άλλες ομάδες. Ο Λιάκος το πάλεψε, αλλά υπήρξαν άλλοι στο Μαρούσι που δεν ήθελαν να χρεωθούν όσα είχε πει ο Κονέ όταν έφυγε το 2018. (SPORTDAY)

Μα κι εμένα μου φάνηκε περίεργο να σταματάει στα 33,ειχε 2 χρόνια ακόμα. Αλλά προφανώς τα λόγια του δυσαρεστησαν τους φίλους μας τους ρωσοποντιους. Ας μην τους προκαλέσουμε άλλο. 

Link to comment
Share on other sites

Καταγμα κνημης περονης ο (συμπαθης) Εντινιο και λογικα μπαινει τελος η καριερα του ετσι. Περαστικα να του ευχηθουμε.

Link to comment
Share on other sites

Κλασσικός αραουχο το ένα καλύτερο από τα άλλο...μακαρι τον Γενάρη ανταλλαγή με νελσον

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, CHⓇIS said:

K o scocco... 

αυτός έπρεπε να χε γυρίσει εδώ και μια πενταετία.... μεγάλη μαλάκια Μελ που δεν τον έφερε 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×