Jump to content

ERA Nymburk-A.E.K. (BCL-Προημιτελικός F8): 01/10, 18:30, ERTSPORTS


George_D
 Share

Recommended Posts

Ελπίζω να κάνουν fair play και να μην παίξουν γρήγορο μπάσκετ οι Τσέχοι. :P Θα τους νικήσουμε αυτούς πιστεύω και βλέπουμε μετά.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest fighter21

Πάντως κακώς βλέπουμε δηλώσεις Παπαθεοδώρου ότι θέλουμε το τρόπαιο. Αυτές ας τις κάνει εφόσον προκριθούμε στον τελικό. Είμαστε πολύ μακριά ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ πολύ δύσκολο ματς. Γενικά είναι καλή ομάδα αυτοι αλλά δε ξέρω σε τι κατάσταση βρίσκονται μετά covid κτλ 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Hades said:

Πολύ πολύ δύσκολο ματς. Γενικά είναι καλή ομάδα αυτοι αλλά δε ξέρω σε τι κατάσταση βρίσκονται μετά covid κτλ 

Oμιλους πήγαν πολύ καλά. 

Το στοίχημα πάντως μας δίνει 1.28 εμας

Link to comment
Share on other sites

 Δεν πρέπει καν να τίθεται θέμα πρόκρισης μας . Οι Τσέχοι είναι νορμάλ ομάδα αλλά μια σοβαρή ΑΕΚ σήμερα στο γήπεδο της θα έχει καθαρίσει το ματς απο το ημίχρονο.

 Για το καλό και την ηρεμία της ομάδας μας είναι ΤΡΟΜΕΡΑ σημαντικό πέρα από το πρεστίζ και τη δόξα ..  το 1εκ.ευρώ της κατάκτησης του τίτλου .

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

Παραδόξως έχω περισσότερη αγωνία για αυτό το παιχνίδι παρά για το ποδοσφαιρικό μας. Ίσως επειδή λείπει ο Ντούσαν Σάκοτα... Πρέπει οπωσδήποτε να κατακτήσουμε το τρόπαιο.

Link to comment
Share on other sites

Όπως λέει και ο Στυλ, "δεν το χάνω με τίποτα το εκατομμύριο του Μπάρλου". 

Πάμε μωρή ΑΕΚ. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Άιντε βρε μαλακα Λανγκφορντ λες και παίζεις σουτακια με τους φίλους σου 

Παράτα τα μας έπρηξες 

Link to comment
Share on other sites

5 λεπτα για να ρω σε πιο μπουρδελοκαναλο το δειχνει στο σαιτ της ερτ γαμω την ερτ και το 365

Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×