Jump to content

Braga - A.E.K. (EUL / Όμιλος G-1η αγ.): 22/10, 22:00, CosmoteSport 2


SpiRos
 Share

M.V.P.-Κόουτσινγκ-Βραβείο Σοϊλέδη  

37 members have voted

  1. 1. M.V,P,

    • Τσιντώτας
      7
    • Λόπες
      0
    • Βασιλαντωνόπουλος
      0
    • Νεντελτσιάρου
      5
    • Τσιγκρίνσκι
      8
    • Σβάρνας
      0
    • Κρστίσιτς
      12
    • Σάκχοφ
      2
    • Ολιβέιρα
      0
    • Μάνταλος
      1
    • Ανσαριφάρντ
      0
    • Λιβάγια
      1
    • Τάνκοβιτς
      1
  2. 2. Κόουτσινγκ Καρέρα

    • Καλό
      2
    • Μέτριο
      8
    • Κακό
      24
    • Φυσιολογικό
      3
  3. 3. Βραβείο Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Τσιντώτας
      0
    • Λόπες
      0
    • Βασιλαντωνόπουλος
      1
    • Νεντελτσιάρου
      1
    • Τσιγκρίνσκι
      0
    • Σβάρνας
      0
    • Κρστίσιτς
      0
    • Σάκχοφ
      0
    • Ολιβέιρα
      19
    • Μάνταλος
      0
    • Ανσαριφάρντ
      0
    • Λιβάγια
      16
    • Τάνκοβιτς
      0


Recommended Posts

"Δεν πιστεύω όμως, ότι φτάσαμε στο σημείο που η ΑΕΚ είναι τόσο καλή όσο ομάδα και δεν μπορεί να χρησιμοποιεί τον Λιβάγια"

Καζαντζογλου

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Stylianopoulos said:

Λοιπόν ο -απαράδεκτος κατ εμέ- Λιβαγια ζήτησε μετά τον αγώνα και θα έχει αυριο ραντεβού με το δεξί χέρι του μεγάλου. Προφανώς έχει σχέση με την αλλαγή του .

Λοιπόν ...

Σε οποιοδήποτε στοιχειωδώς σοβαρό κλαμπ από Α' Ερασιτεχνικό Ουγκάντας και πάνω, σε αυτή τη συνάντηση το "δεξί χέρι του μεγάλου" θα πρέπει να έχει φροντίσει ώστε πίσω από την καρέκλα του να υπάρχει σε γιγαντοαφίσα ΑΥΤΗ η εικόνα :

brali.jpg

Ο ΚΩΛΟΠΑΙΔΑΡΑΣ έχει χάσει τη μπάλα, (επειδή τον πρεσσάρουν και δεν έχει δύναμη και αντοχή να κρατηθεί) και ΔΩΔΕΚΑ ολόκληρα δευτερόλεπτα ΜΕΤΑ, την ώρα που ο σκόρερ πανηγυρίζει, αυτός είναι ακόμη ΚΑΤΩ στο χόρτο.

Δώδεκα δευτερόλεπτα σε ζωντανό ποδοσφαιρικό χρόνο είναι ΜΙΑ ΑΙΩΝΙΟΤΗΤΑ.

Υπάρχουν στιγμές και περιπτώσεις που τα "δεξιά χέρια" "μικρών" και "μεγάλων" δείχνουν αν υπάρχουν για να "κάνουν δουλειά" η απλά για να ξύνουν τα αρχίδια του "μικρού" ή του "μεγάλου" όταν αυτά ΤΟΝ ΤΡΩΝΕ.

ΣΤΑ ΤΣΑΚΙΔΙΑ ΧΘΕΣ

  • Δικεφαλάκι 7
Link to comment
Share on other sites

Το μομεντουμ χαθηκε με τη μη φυγη Μανταλου και με το μη σκουπισμα Μπακάκη και δευτερευόντως με το μη κλεισιμο των εκκρεμών συμβολαίων. Εχεις απο τη μια την κλίκα που πριονίζει τον προπονητή και απο την άλλη τα καλόπαιδα που παίζουν για το επόμενο συμβόλαιο τους στην επόμενη ομάδα τους. Και αυτοί οι 4-5 αρρωσταίνουν όλη την ομάδα. Εχεις αρχίδια; Σκούπισε τους με συνοπτικές, πουλα Μανταλο Μπακάκη το χειμώνα και στείλε στον πάγκο τον Κροάτη με τον Πορτογάλο. Φέρε Αραούχο με τα λεφτά που θα πάρεις συν ένα δεξί και ένα αριστερο μπακ στη θέση τον Λοπες Παουλίνιο και στήριξε τον προπονητή μέχρι το καλοκαίρι. Αν δεν σου κάνει ο προπονητής σκούπισε τον και αυτόν. 

Προτιμώ να βλέπω να παλεύει ο κάθε Μιτάι και ο κάθε Μαχαίρας παρά να σιχτιρίζω κάθε φορά που ένα απο αυτά τα καλόπαιδα θέλει μια μπάλα μόνος του. Μια μπάλα ο Μάνταλος, μια μπάλα ο Λιβάγια και μια μπάλα ο Ολιβέιρα. Ε στείλτους για ποδοτένις να παίζουν αντίπαλοι με τους τοίχους. 

  • Δικεφαλάκι 9
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω καταλάβει πως την Κυριακή εάν κάποιος θέλει σε τρυπάει . 

Εννοώ κάποιος εντός της ομάδας . 

Επαναλαμβάνω , αν κάποιος θέλει αλλαγή προπονητή μπορεί να κάτσει να χάσει στα Γιάννενα . 

Φυσικά δεν είναι η πρώτη φορά που συμβαίνει 

Link to comment
Share on other sites

Όποιος θέλει να στείλει προπονητη και φάει στα Γιάννενα διακοπή συμβόλαιο για αντιεπαγγελματικη συμπεριφορά. 

Link to comment
Share on other sites

 

1) Αγωνιστικά, προσπαθούμε να χτίσουμε μπετονάτη άμυνα και έχουμε φέρει παίχτες που είναι για τα κυβικά μας κατάλληλοι, τεχνικά και σωματικά (Χνιντ, Νεντε). Για να αμυνθείς χρειάζεσαι δύο πράγματα: Να μη δέχεσαι φάσεις, και να καθαρίζεις τις φάσεις που δέχεσαι. Στο δεύτερο βλέπω πράγματα που μου αρέσουν, ακόμα και στα παιχνίδια που δεν πάμε καλά (στα τρία τελευταία σίγουρα) στο μεγαλύτερο μέρος του αγώνα η άμυνα είναι συμπαγής, κινείται συντονισμένα σα σε χορογραφία και διώχνει οργανωμένα τη μπάλα. Το πρόβλημα είναι το πρώτο, δηλαδή ότι δεχόμαστε ΠΑΡΑ πολλές φάσεις στη διάρκεια του αγώνα. Ο Καρέρα το επεσήμανε σωστά στο τέλος του αγώνα ότι το πρόβλημα μας είναι η ΚΑΤΟΧΗ. Όσο καλά και να αμύνεσαι, άμα δεχτείς 200 φάσεις, κάποιες θα περάσουνε.

2) Για τον Καρέρα, δεν είναι προφέσορας προπονητικής και κάνει λάθη, αλλά θα είναι καταστροφικό όχι μόνο να τον διώξουμε αλλά ακόμα και να τον φέρουμε σε σημείο να δουλεύει υπό διαρκή πίεση. Εγώ ακόμα και τον Καρντόσο ήθελα να τον κρατήσουμε μέχρι να βγάλει τη χρονιά, πόσο μάλον τον Ιταλό τώρα που είναι δέκα κλάσεις σοβαρότερος. Ο κάθε προπονητής έχει ένα σχέδιο και πρώτα κοιτάς αν συμφωνεί το όραμα του με το δικό σου, και μετά τον αξιολογείς στο πόσο καλά το υπηρετεί στην πράξη. Ο Καρέρα έχει ιταλική ποδοσφαιρκή νοοτροπία και χτίζει ομάδα που υπηρετεί αυτό το όραμα. Εμένα δε μου αρέσει αυτού του είδους το ποδόσφαιρο αλλά αυτή την απόφαση πήραμε όταν τον φέραμε και τώρα θα πρέπει να φανούμε σοβαροί και να τον αφήσουμε να δουλέψει. Ειλικρινά, δεν έχω άλλο τρόπο να το πω, αν αρχίσουμε να πριονίζουμε Καρέρα είμαστε άξιοι της μοίρας μας. Επίσης, επειδή μπορεί να μην είναι προφανές, το πριόνισμα δεν ξεκινάει μόνο από τους αρδ αλλά και από φόρουμ όπως αυτό εδώ. Ναι στην ορθολογική κριτική, όχι στο πριόνισμα. 

3) Μου φαίνονται ακατανόητα αυτά που διαβάζω για το Λιβάγια, ότι δήθεν μπήκε με στόχο να κάνει σαμποτάζ στην ομάδα λόγω δυσαρέσκειας κλπ. Για να μην καταλάβει ότι πρώτα στον εαυτό του κάνει κακό πρέπει να είναι πανύβλακας, ενώ είναι απλά βλάκας. Εγώ θεωρώ ότι είναι ένας παίχτης που βρίσκεται τελείως ντεφορμέ και έχει ένα σωρό ψυχολογικά θέματα αυτή τη στιγμή. Καλώς τον έβγαλε ο Καρέρα, μας στοίχησε δύο γκολ σε παιχνίδι που η διαφορά τερμάτων παίζει ρόλο. Μακάρι να φύγει από την ομάδα, κατά τη γνώμη μου.

4) Υποψιάζομαι ότι ο Ολιβέιρα είχε ζητήσει από τον Καρέρα να βγάλει όλο το ματς λόγω Πορτογαλίας. Είχε γίνει και build up με τις συνεντεύξεις τύπου κλπ. Θεωρώ ότι σε άλλο γήπεδο ο Καρέρα θα είχε αφήσει μέσα τον Καρίμ αντί για τον πορτογάλλο, αλλά αν όντως το είχε ζητήσει ο Ολιβέρια δεν είναι παράλογο να του κάνει το χατήρι ο κόουτς και είναι αυτού του είδους οι κινήσεις που χτίζουν σεβασμό μεταξύ προπονητή-πα'ιχτη. Ειδικά αν υπάρχουν προφανώς ανοιχτά μέτωπα στα αποδυτήρια, λογικό είναι να απλώνει γέφυρες ο Καρέρα. Από εκεί και πέρα τη γνώμη μου για τον Ολιβέιρα σαν παίχτη την έχω ξαναπεί πολλές φορές, δε μου γέμιζε το μάτι από τότε που τον πήραμε, και εκτός από υπερεκτιμημένος πάιχτης (από άποψης συμβολαίου εννοώ) είναι και κωμικά ντεφορμέ.

Η ομάδα πρέπει να βρει τρόπο να κρατάει την ΚΑΤΟΧΗ της μπάλας, και ελπίζω η επιστροφή κάποιων παιχτών να βοηθήσει. Είναι το νούμερο μας θέμα αυτή τη στιγμή, δεχόμαστε πάρα πολλές φάσεις και δημιουργούμε ελάχιστες. Είναι θέμα και παιχτών και προπονητη. Τουλάχιστον ο Καρέρα το εντόπισε σωστά, μένει να δούμε αν μπορεί να κάνει κάτι γι'αυτό στην πράξη.

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Εγώ έχω καταλάβει πως την Κυριακή εάν κάποιος θέλει σε τρυπάει . 

Εννοώ κάποιος εντός της ομάδας . 

Επαναλαμβάνω , αν κάποιος θέλει αλλαγή προπονητή μπορεί να κάτσει να χάσει στα Γιάννενα . 

Φυσικά δεν είναι η πρώτη φορά που συμβαίνει 

Και δε θα είναι η πρώτη φορά που θα συμβεί στο συγκεκριμένο γήπεδο...

Link to comment
Share on other sites

Στην Ερα ακουστηκε οτι Λιβάγια ζήτησε 1,3Μ και Ο Νέλσον 1,5Μ  . Κάποιοι νομίζουν ότι παιζουν στην Πρεμιερ 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Skepastos said:

Το μομεντουμ χαθηκε με τη μη φυγη Μανταλου και με το μη σκουπισμα Μπακάκη και δευτερευόντως με το μη κλεισιμο των εκκρεμών συμβολαίων. Εχεις απο τη μια την κλίκα που πριονίζει τον προπονητή και απο την άλλη τα καλόπαιδα που παίζουν για το επόμενο συμβόλαιο τους στην επόμενη ομάδα τους. Και αυτοί οι 4-5 αρρωσταίνουν όλη την ομάδα. Εχεις αρχίδια; Σκούπισε τους με συνοπτικές, πουλα Μανταλο Μπακάκη το χειμώνα και στείλε στον πάγκο τον Κροάτη με τον Πορτογάλο. Φέρε Αραούχο με τα λεφτά που θα πάρεις συν ένα δεξί και ένα αριστερο μπακ στη θέση τον Λοπες Παουλίνιο και στήριξε τον προπονητή μέχρι το καλοκαίρι. Αν δεν σου κάνει ο προπονητής σκούπισε τον και αυτόν. 

Προτιμώ να βλέπω να παλεύει ο κάθε Μιτάι και ο κάθε Μαχαίρας παρά να σιχτιρίζω κάθε φορά που ένα απο αυτά τα καλόπαιδα θέλει μια μπάλα μόνος του. Μια μπάλα ο Μάνταλος, μια μπάλα ο Λιβάγια και μια μπάλα ο Ολιβέιρα. Ε στείλτους για ποδοτένις να παίζουν αντίπαλοι με τους τοίχους. 

Δεν υπάρχει κανένας πιστεύω εδώ μέσα που να του αρέσει η γνωστή κλίκα.

Από την άλλη κάποια στιγμή θα πρέπει να δούμε κατάματα την αλήθεια για τον Καρέρα.

Είναι αυτός που πρέπει να στηρίξουμε?

Έχει χάσει τα αποδυτήρια.

Δεν μπορεί να επιβληθεί.

Βάζει τον Μιτάι και τον βγάζει στο ημίχρονο.

Βάζει τον Μαχαίρα που βγάζει μάτια και μετά τον εξαφανίζει.

Ξεκινάει με πέντε αμυντικούς στην Πορτογαλία.

Χάνει στο Περιστέρι.

Σε παίζει μονότερμα ο ΠΑΟΚ.

Για να κερδίσεις τους Γερμανούς βάζει το γκολ της ζωής του ο Σιμόες.

Θλάση η πιο ακριβή μεταγραφή του Μελισσανίδη στο δεύτερο παιχνίδι του.

Κακή εικόνα της ομάδας.

Κακή ψυχολογία.

Κανένας παίχτης βελτιωμένος φέτος.

Καθόλου πάθος στην ομάδα.

Ξαναλέω. Όταν εξαντλήσεις κάθε περιθώριο για κάτι σοβαρό και σίγουρα καλύτερο, τότε ΝΑΙ ΣΤΗΡΙΖΩ.

Υπάρχουν θέματα στην ομάδα.

Να τα βάλουμε ΟΛΑ πάνω στο τραπέζι και να τα λύσουμε.

ΟΛΑ όμως.

Δεν θα κάτσω με έναν μέτριο προσποιητή για να φάω τον Μπακάκη από την ομάδα.

Κάπου έλεος δηλαδή. Μεγάλοι άνθρωποι είμαστε. Θα πάθουμε κανένα εγκεφαλικό με αυτά που βλέπουμε στο γήπεδο από την ομάδα.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Εγώ έχω καταλάβει πως την Κυριακή εάν κάποιος θέλει σε τρυπάει . 

Εννοώ κάποιος εντός της ομάδας . 

Επαναλαμβάνω , αν κάποιος θέλει αλλαγή προπονητή μπορεί να κάτσει να χάσει στα Γιάννενα . 

Φυσικά δεν είναι η πρώτη φορά που συμβαίνει 

Προφανώς όμως αυτό συμβαίνει με όλους τους παίχτες σε όλες τις ομάδες για όλους τους προπονητές.

Εκτός κι αν ο Ιταλός έχει κάποιου είδους ασυλία και είναι πάνω από την ΑΕΚ.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, mobster21 said:

Προφανώς όμως αυτό συμβαίνει με όλους τους παίχτες σε όλες τις ομάδες για όλους τους προπονητές.

Εκτός κι αν ο Ιταλός έχει κάποιου είδους ασυλία και είναι πάνω από την ΑΕΚ.

Ο Καρέρα σε έβγαλε δεύτερο (η διοίκησε επέλεξε να τερματίσεις τρίτος) , πήγε τελικό κυπέλλου (κι έχασε), μπήκε ομίλους europa με διπλούς προκριματικούς (ο ένας με ποιοτική ευρωπαική ομάδα). Ασυλία όχι, αλλά κατά τη γνώμη μου δικαιούται , βάσει των στόχων που πέτυχε  τουλάχιστον,μια ολόκληρη σεζόν της οποίας την προετοιμασία έχει κάνει ο ίδιος. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, mobster21 said:

Προφανώς όμως αυτό συμβαίνει με όλους τους παίχτες σε όλες τις ομάδες για όλους τους προπονητές.

Εκτός κι αν ο Ιταλός έχει κάποιου είδους ασυλία και είναι πάνω από την ΑΕΚ.

Καθάρισε πρώτα τον κόπρο και μετά λογαριάσου με τον Αυγεία. Αν δεν τηρήσει τις "υποσχέσεις" του πάρτου το κεφάλι

Link to comment
Share on other sites

Ο Λιβαγια έχασε την μπάλα στο κέντρο όχι μέσα στην περιοχή μας. Να σταυρωθεί για την νοοτροπία του αλλά για τα γκολ που τρώμε δεν είναι ο μοναδικός υπεύθυνος. Σοιλεδης αυτός ο ασυμπαθητος Πορτογάλος που δηλώνει επιθετικος. Mvp για παιχνίδι που έχασες 3-0 κανένας αλλά για τα τυπικά ας πω τον Σέρβο που ήταν οκ. Από εκεί και πέρα , για λυπηση ο Λόπεζ, για Λαμία ο βασιλαντονωπουλος, και τσιγκρινσκι που ώρες ώρες νομίζεις ότι είναι 60 χρόνων και απλά παίζει με την εμπειρία του. Και με αυτόν μέσα πάλι τρία γκολ θα τρώγαμε . Πρόταση πάνω από 400 χιλιάρικα στον Ολιβέιρα ισούται με έγκλημα κατά της ΑΕΚ 

Link to comment
Share on other sites

Διαφωνω με την στοχοποιηση λιβαγια για μια μαλακια, οκ τεραστια. Ο κοουτς και οι επιλογες του κοστιζουν συνεχως. Ας το παρει λιγο αλλιως κι αυτος κ ο γυμναστης του, ο θα πεταει η ομαδα σε λιγο καιρο

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, theo said:

Διαφωνω με την στοχοποιηση λιβαγια για μια μαλακια, οκ τεραστια. Ο κοουτς και οι επιλογες του κοστιζουν συνεχως. Ας το παρει λιγο αλλιως κι αυτος κ ο γυμναστης του, ο θα πεταει η ομαδα σε λιγο καιρο

Μαλακία με κλωτσοπατινάδα ενώ πέρασες τσουλου

Μαλακία πέρυσι που το 0-φεύγα με το βάζελο έγινε ψωλιά

Μαλακία φέτος

 

Μπορεί να έχω ξεχάσει και κάποια αλλά νισάφι πόσες ακόμα?

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ελα νισαφι πια να φταίει μονιμα ο προπονητής. Τα βαριά σου χαρτιά δεν έχουν αποδώσει στο ελάχιστο 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Macross said:

Μαλακία με κλωτσοπατινάδα ενώ πέρασες τσουλου

Μαλακία πέρυσι που το 0-φεύγα με το βάζελο έγινε ψωλιά

Μαλακία φέτος

 

Μπορεί να έχω ξεχάσει και κάποια αλλά νισάφι πόσες ακόμα?

Ελα ρε μαν, ολα καλα καταρχην?

Βαλε τωρα τις μαλακιες ολου του ροστερ, και ειδικα τουκοουτς που τους επιλεγει κιολας

Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
1 minute ago, theo said:

Ελα ρε μαν, ολα καλα καταρχην?

Βαλε τωρα τις μαλακιες ολου του ροστερ, και ειδικα τουκοουτς που τους επιλεγει κιολας

Δηλαδη ρε συ Τεο, εσυ τα βλεπεις ολα καλα με Λιβαγια, θεωρεις οτι παιζει για την ομαδα;
Ειναι εικονα αυτη η χθεσινη, να χανει 2 φορες τη μπαλα και να τρωμε γκολ (και τις 2 φορες) και να καθεται ξαπλα στο χορταρι να κοιταει;
Αν δεν τιμωρηθουν αυτες οι συμπεριφορες τι παραδειγμα θα παρουν οι πιτσιρικαδες που υποτιθεται επενδυσες για την "επομενη μερα";
Η ομαδα με τους ιδιους παιχτες εβγαλε αρρωστια με Μαρινο,Καρντοσο και τωρα Καρερα.. Εχεις σκεφτει μηπως η ευθηνη καπου βαραινει τα καλοπαιδα;
 

Link to comment
Share on other sites

Η επαναλαμβανόμενη λουπα είναι η εξής

 

Αλλάζεις προπονητή , οι παίχτες κάνουν νέα αρχή και μαζί τους η ομάδα . Δυο τρεις μήνες έχεις ηρεμία γιατί είναι περίοδος προσαρμογής και πάντα τα βαριά χαρτιά είναι κάπως βολεμενα και βασικοι. Μετά από αυτό διάστημα μόλις ο προπονητής πάει να κάνει τα δικά του αρχίζουν τα προβλήματα από συγκεκριμένα άτομα.

μπακακης 

λιβαγια 

μανταλος 

ολιβειρα ( εσχάτως ) 

και ίσως κάποιοι άλλοι με Άβαντες .

Ο Καρερα δεν είναι φυσικά ο τέλειος αλλά κάπου καταλαβαίνω πως υπάρχει δομικό πρόβλημα στη λειτουργία της ομάδας και με αυτό μοτίβο ποτέ δεν θα κάνεις ομάδα .

 

Ο Λιβαγια δείχνει νοοτροπία του στυλ. 

δεν παίρνω τα λεφτά που θέλω , δεν παίζω όπως θέλω και όσο θέλω, στα αρχιδια μου. 

ΑΝ διώξεις το Καρερα επιβραβεύεις αυτό το στυλ και ομάδα δεν θα κάνεις ποτέ. 

ο Γαύρος είναι μαλακας που έκοψε το βήχα στο φουρτουνη ? 

εσχατως να θυμίσω ότι ξεκίνησαν αυτό το στυλ και οι Βου με τα βαριά χαρτιά και τους παίχτες που θέλουν να είναι πάνω από την ομάδα

φυσικα δεν έχω καμμιά αμφιβολία πως από τη Κυριακή θα ψάχνουμε προπονητή 

 

 

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Hoffman21 said:

Δηλαδη ρε συ Τεο, εσυ τα βλεπεις ολα καλα με Λιβαγια, θεωρεις οτι παιζει για την ομαδα;
Ειναι εικονα αυτη η χθεσινη, να χανει 2 φορες τη μπαλα και να τρωμε γκολ (και τις 2 φορες) και να καθεται ξαπλα στο χορταρι να κοιταει;
Αν δεν τιμωρηθουν αυτες οι συμπεριφορες τι παραδειγμα θα παρουν οι πιτσιρικαδες που υποτιθεται επενδυσες για την "επομενη μερα";
Η ομαδα με τους ιδιους παιχτες εβγαλε αρρωστια με Μαρινο,Καρντοσο και τωρα Καρερα.. Εχεις σκεφτει μηπως η ευθηνη καπου βαραινει τα καλοπαιδα;
 

Σαφεστατα πρεπει να 'πληρωσει' για το χθεσινο κ ακριβα κιολας. Ο καρερα δεν με πειθει καθολου, και τα υπολοιπα καλοπαιδα ειναι συνηθως οι πρωτες κ βασικες επιλογες του. 

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Macross said:

Μαλακία με κλωτσοπατινάδα ενώ πέρασες τσουλου

Μαλακία πέρυσι που το 0-φεύγα με το βάζελο έγινε ψωλιά

Μαλακία φέτος

 

Μπορεί να έχω ξεχάσει και κάποια αλλά νισάφι πόσες ακόμα?

εκτος απο τα 2 γκολ που εφτιαξε χθες, εφτιαξε κι αυτο του τελικου.

 

γενικα επι Καρερα χρησιμευει και ως δεκαρι του αντιπαλου.

 

απο μενα στο καλο και με 800 φερε αλλον.

Link to comment
Share on other sites

Δλδ να φαγωθει απο ποιον ο μανταλος κ ο ολιβ , εδω βγαζουν 90λ με καρερα, οπως και ο σβαρνας κ βγαινει ο τζιζους

Link to comment
Share on other sites

Αρκετές,πάντως,ευκαιρίες για εκτός έδρας παιχνίδι και προϋποθέσεις ευκαιριών.

Απο την άλλη δεχτήκαμε και μεις μπόλικες.Χαρακτηριστική η φάση στο 37 που κατεβαίνει ο άλλος απο το κέντρο και χώνεται αναμεσα σε Τσίγκρι και τον άλλο σέντρε μπακ και καταφέρνει να το χάσει.Ποιος είπαμε πως ακολουθούσε εκεί?

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφερον που ταυτοχρονα με την κουβεντα για το αν κανει ο καρερα, γινεται και η κουβεντα για το ποσο καλο εκανε στο γαβρο που εμεινε ο μαρτινς οταν δεν τα πηγαινε και ακριβως υπεροχα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×