Jump to content

A.E.K. - Zorya Luhansk (EUL / Όμιλος G-4η αγ.): 26/11, 19:55, Cosmotesport 3


SpiRos
 Share

M.V.P.-Κόουτσινγκ-Βραβείο Σοϊλέδη  

30 members have voted

  1. 1. M.V.P.

    • Αθανασιάδης
      0
    • Ινσούα
      0
    • Μπακάκης
      0
    • Νεντελτσιάρου
      0
    • Τσιγκρίνσκι
      0
    • Σβάρνας
      2
    • Σιμόες
      24
    • Κρστισίτς
      1
    • Σάκχοφ
      0
    • Τάνκοβιτς
      2
    • Λιβάγια
      1
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Ανσαριφάρντ
      0
    • Βασιλαντωνόπουλος
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Καρέρα

    • Καλό
      0
    • Μέτριο
      0
    • Κακό
      30
    • Φυσιολογικό
      0
  3. 3. Βραβείο Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Αθανασιάδης
      9
    • Ινσούα
      0
    • Μπακάκης
      10
    • Νεντελτσιάρου
      0
    • Τσιγκρίνσκι
      0
    • Σβάρνας
      0
    • Σιμόες
      0
    • Κρστισίτς
      0
    • Σάκχοφ
      7
    • Τάνκοβιτς
      0
    • Λιβάγια
      4
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Ανσαριφάρντ
      0
    • Βασιλαντωνόπουλος
      0


Recommended Posts

Just now, goku21 said:

κανένας δεν νικάει μόνος του πια. αν η ομάδα είναι κακή θα παίξεις άσχημα και συ αλλά τι να κάνουμε τα άγγιγμα τα που έχει ο λιβαγια στην μπάλα δεν τα χει άλλος στην Ελλάδα. 

Ε, ΟΚ τότε, ας μείνουμε με τα ... αγγίγματα να καβλώνουμε και ας πέφτουν οι τριάρες από τα κωμικά χωριά αυτής της Γης.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Skepastos said:

Το στήσιμο της ομάδας και το κοουτσάρισμα μετά την αποβολή είναι αστεία σήμερα. Όπως λέμε τα καλά θα λέμε και τα στραβά. Εγώ μετά από τόσα παιχνίδια ακόμα βρίσκω ανεξήγητες τις μεταπτώσεις από παιχνίδι σε παιχνίδι. Δεν ξέρω τι φταίει αληθεια

Ειναι χρονια κοβιντ. Θα εχει και αλλες τετοιες βραδιες. Το θεμα ειναι η διαχειριση τους  

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Και ελεγα το καλοκαιρι, πως και εσπρωξε λιγο χρημα ο Μιμης πως και γεμιζε -ιτς η ομαδα σιγα σιγα...

Link to comment
Share on other sites

Just now, fighter21 said:

Χαίρω πολύ. Δεν ήταν όλα αυτά σήμερα. Από 90 λεπτά θα τον κρίνουμε με όλη την ομάδα άθλια μαζί και τον προπονητή;

Μόνο στα σημερινά 90 λεπτά τον είδες να ΜΗΝ είναι όλα αυτά ????

Μάλιστα .......

Link to comment
Share on other sites

Just now, Janjanin said:

Τον έχει πάρει η Watford

Ερχεται λεμε ο Ντουσκαρος. Και μαζι με τον Ντουσκαρο βλεπω να επιστρεφουν και ηρωικες μορφες στο ΚΜ (το ευχαριστο).

Link to comment
Share on other sites

Just now, Νονός said:

Ε, ΟΚ τότε, ας μείνουμε με τα ... αγγίγματα να καβλώνουμε και ας πέφτουν οι τριάρες από τα κωμικά χωριά αυτής της Γης.

οχι αλλά ία το σημερινο τριμπαλο δεν φταίει αυτός ούτε ήτα  ο χειρότερος σήμερα.μην τον κράζουμε και χωρίς λογο

Link to comment
Share on other sites

Δεν το χωράει το μυαλό μου ότι θέλαμε 3 βαθμούς για να μην καρδιοχτυπαμε κάθε καλοκαίρι κι έγινε το σημερινό. 

Δεν θυμάμαι να έχω δει πιο άθλιο κοουτσάρισμα όσα χρόνια βλέπω ΑΕΚ. Αν και ήμουν υπέρ Καρερα μετά το σημερινό να παει να γαμηθει. 

Πας λίγο να ξανά καυλώσεις με την ομάδα και τις προοπτικες της και γίνεται αυτό. Μακάρι να μην ασχολιόμουν ποτε με την μπάλα. Αυτή η ομάδα είναι τοξική. 

Ντροπή. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Απόψε έγινε το εξής φοβερό, μετά την αποβολή και μέχρι τη μαλακια του Αθανασιάδη, η ομάδα ξεμπουκωσε...

Δλδ, η αποβολή μέχρι και καλό πήγε να σου κάνει.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Skepastos said:

Το στήσιμο της ομάδας και το κοουτσάρισμα μετά την αποβολή είναι αστεία σήμερα. Όπως λέμε τα καλά θα λέμε και τα στραβά. Εγώ μετά από τόσα παιχνίδια ακόμα βρίσκω ανεξήγητες τις μεταπτώσεις από παιχνίδι σε παιχνίδι. Δεν ξέρω τι φταίει αληθεια

Εγώ πιστεύω είναι απλό. Είμαστε μια μέτρια ομάδα, η οποία έχει την ποιότητα να κάνει καλές εμφανίσεις, μπορεί όμως να κάνει και άθλια παιχνίδια. Το πιο κλασικό σύμπτωμα μιας μέτριας ομάδας ή ενός μέτριου αθλητή, είναι οι μεταπτώσεις στην απόδοση.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, SpiRos said:

Και για πες, για ποιόν λόγο βρώμαγε;

H Zorya, είχε ανακοινώσει από προχθές ότι πλέον δεν έχει κρούσματα Κορονοϊού.

Από το Σάββατο το βράδυ, μέχρι την Τρίτη το πρωί, δεν υπήρχε καν το παιχνίδι, γιατί υπήρχε και το ακραίο σενάριο να μην έρθουν καν.

Ανακοινώνει λοιπόν ότι είναι όλοι κομπλέ και ανοίγει ξανά το παιχνίδι.

Ανοίγει λοιπόν στο 1.57, και κατεβαίνει, κατεβαίνει κατεβαίνει. Και φτάνει χθες το πρωί, στο 1.30(!).  Το βράδυ, έχει πάει 1.54, και σήμερα το μεσημέρι, το είδα και στο 1.91!

Απο το 1.55 να πάει κάποιο παιχνίδι στο 1.40, το καταλαβαίνω.

Σε μια μέρα, το ΙΔΙΟ παιχνίδι, χωρίς καμία μα καμία διαφοροποίηση (ξαφνικοί τραυματισμοί, κορονοϊός κ.τ.λ.) να πηγαίνει από το 1.55 στο 1.30, και από το 1.30, ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑΝ ΛΟΓΟ να πηγαίνει στο 1.90, ε συγγνώμη αλλά τι κάνει νιάου νιάου στα κεραμίδια συζητάμε τώρα.

 

Δεν σχολιάζω καν το..ντεμπούτο Αθανασιάδη και τους υπόλοιπους 10 που έπαιξαν και το πως έπαιξαν.

Καλά, δεν λέω για το κερασάκι στην τούρτα, που βγάζει ένα δεξί μπακ (καλός ή κακός, είναι όμως η θέση του), για να μπει στη θέση του ένας αμυντικός χαφ, και στην θέση του δεξιού μπακ που έβγαλε, να παίξει ο στόπερ σου, ο οποίος είναι άθλιος έτσι κι αλλιώς στην...κανονική του θέση, πόσο μάλλον σε θέση δεξιού μπακ.

Link to comment
Share on other sites

Just now, parakmiakos said:

Μακάρι να μην ασχολιόμουν ποτε με την μπάλα. Αυτή η ομάδα είναι τοξική. 

thumbnail_bajevicbg70-e1587467204578.jpg.616424496a4d9a7f0a76e0af6a8b9a35.jpg

Link to comment
Share on other sites

Just now, MITSAKLAS said:

Απόψε έγινε το εξής φοβερό, μετά την αποβολή και μέχρι τη μαλακια του Αθανασιάδη, η ομάδα ξεμπουκωσε...

Δλδ, η αποβολή μέχρι και καλό πήγε να σου κάνει.

Ισχύει απόλυτα, ήθελε ένα σοκ (όχι τέτοιο βέβαια) για να ξεμπλοκάρει η ομάδα.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Ελα πειτε αληθεια. Περιμενετε ολοι Στυλιανοτοποθετηση.

Εχω λιωσει το ριφρεσ.

Link to comment
Share on other sites

Guest fighter21
Just now, Νονός said:

Μόνο στα σημερινά 90 λεπτά τον είδες να ΜΗΝ είναι όλα αυτά ????

Μάλιστα .......

Ναι τον έχω δει σε δεκάδες αγώνες και θα τον κρίνω συνολικά.

Μέχρι πριν 3 ώρες μας έκανε και τώρα είναι άχρηστος;

Αν έχεις διαχρονικά αυτή την άποψη υποθέτω ξέρεις ότι πολλοί διαφωνούν μαζί σου και όχι μόνο εγώ.

Link to comment
Share on other sites

Just now, SpiRos said:

Εγώ πιστεύω είναι απλό. Είμαστε μια μέτρια ομάδα, η οποία έχει την ποιότητα να κάνει καλές εμφανίσεις, μπορεί όμως να κάνει και άθλια παιχνίδια. Το πιο κλασικό σύμπτωμα μιας μέτριας ομάδας ή ενός μέτριου αθλητή, είναι οι μεταπτώσεις στην απόδοση.

ναι αλλά το σημερινο είναι κάτι παραπάνω από αυτό. έχουν γίνει τόσο τραγικά λάθη από Καρερα που οκ. 

Link to comment
Share on other sites

Πόσο ηλίθιες δηλώσεις έκανε ρε αυτός ο προπονητης ή δεν έχει καταλάβει τίποτα ή είναι πάρα πολύ πιεσμένος.

Link to comment
Share on other sites

Οι κωμικες επιλογες της διοικησης χρονια τωρα, που θεωρει περιπου ως πολυτελεια το να εχεις σοβαρο προπονητη και ΤΔ και την Ευρωπη καλη μονο για να μπουμε στους ομιλους και μετα κουκουρουκου, μας φερνουν σε νυχτες σαν αυτη.Επισης οταν δειχνει υπερβολικη αγαπη σε συγκεκριμενους ποδοσφαιριστες και ετσι θεωρουν αυτονοητο οτι ειναι κατι παραπανω απο τον συλλογο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Γαμηθηκαν όλοι σήμερα και πρώτος από όλους ο καρρερα. Τα έγραψε μια χαρά ο Νίκος πιο πάνω. Το 3-5-2 με αυτούς τους παίκτες δεν παίζεται με τπτ  και αν ήθελε να το παίξει ας έβαζε μπακακη στην άμυνα και βασιλαντωνοπουλου δεξιά όπως θα έκανε μανολο. Τέλοσπαντων κακές βραδιές έχουν όλοι αλλά αυτή ποναει παραπάνω για πολλούς λόγους. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, SpiRos said:

Ισχύει απόλυτα, ήθελε ένα σοκ (όχι τέτοιο βέβαια) για να ξεμπλοκάρει η ομάδα.

Εννοώ ξεμπλοκαρε αγωνιστικά, βρέθηκαν μέτρα για τους παίκτες.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Abraham21r said:

H Zorya, είχε ανακοινώσει από προχθές ότι πλέον δεν έχει κρούσματα Κορονοϊού.

Από το Σάββατο το βράδυ, μέχρι την Τρίτη το πρωί, δεν υπήρχε καν το παιχνίδι, γιατί υπήρχε και το ακραίο σενάριο να μην έρθουν καν.

Ανακοινώνει λοιπόν ότι είναι όλοι κομπλέ και ανοίγει ξανά το παιχνίδι.

Ανοίγει λοιπόν στο 1.57, και κατεβαίνει, κατεβαίνει κατεβαίνει. Και φτάνει χθες το πρωί, στο 1.30(!).  Το βράδυ, έχει πάει 1.54, και σήμερα το μεσημέρι, το είδα και στο 1.91!

Απο το 1.55 να πάει κάποιο παιχνίδι στο 1.40, το καταλαβαίνω.

Σε μια μέρα, το ΙΔΙΟ παιχνίδι, χωρίς καμία μα καμία διαφοροποίηση (ξαφνικοί τραυματισμοί, κορονοϊός κ.τ.λ.) να πηγαίνει από το 1.55 στο 1.30, και από το 1.30, ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑΝ ΛΟΓΟ να πηγαίνει στο 1.90, ε συγγνώμη αλλά τι κάνει νιάου νιάου στα κεραμίδια συζητάμε τώρα.

 

Δεν σχολιάζω καν το..ντεμπούτο Αθανασιάδη και τους υπόλοιπους 10 που έπαιξαν και το πως έπαιξαν.

Καλά, δεν λέω για το κερασάκι στην τούρτα, που βγάζει ένα δεξί μπακ (καλός ή κακός, είναι όμως η θέση του), για να μπει στη θέση του ένας αμυντικός χαφ, και στην θέση του δεξιού μπακ που έβγαλε, να παίξει ο στόπερ σου, ο οποίος είναι άθλιος έτσι κι αλλιώς στην...κανονική του θέση, πόσο μάλλον σε θέση δεξιού μπακ.

Έπεφτε ποντάρισμα στο διπλό φουλ. Μπορεί κ να το είδαν σαν ευκαιρία τι να πω...

Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×