Jump to content

Δημήτρης Μελισσανίδης #3 ​​​🐅🦀🦀


Araujo21
 Share

Recommended Posts

Κι ο προπονητής αυτός έχει αφήσει υπονοούμενα και για την 6αρα στο τηγάνι, θα έχει ενδιαφέρον να μάθουμε αν οι ίδιοι έστησαν κι εκείνο το ματς και τώρα λύνουν και δένουν στην ομάδα μας. Γιατί μπορεί κύριε Μελισσανιδη να χτίζετε ένα γήπεδο, αλλά δε θέλετε και πολύ να φύγετε με τις πέτρες σαν προδότης. 

Link to comment
Share on other sites

Καλά αυτά που λέει ο Κώστας μην τα αναλύουμε κι άλλο, δεν μας παίρνει.

Που έχουμε τον βάτραχο και την Αρκαδη ιδρυτές επανασύστασης της ΠΑΕ ξερω ´γω και δεν κινήθηκε φύλλο.

Link to comment
Share on other sites

Περί παραγκωνισμου παικτών που δεν ανανεώνουν, απλά να πω ότι αν το 93-94 και το 17-18 είχαν παραγκωνιστει στα μέσα της σεζόν οι Αλεξανδρης και Λάζαρος αντίστοιχα, επειδή δεν είχαν ανανεώσει πρόωρα, το πολύ να χάμε χάσει εκείνα τα πρωταθλήματα. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αμα ο παπαδοπουλος ηταν του στοιχηματος επι κοριοπολις κτλ γιατι να μην σκεφτουμε κ εμεις εντελως καλοπροαιρετα οτι ο μεγαλος με το γαμια του, το συνεχιζουν κ σημερα;;; θα ντραπουν η δε τους αφηνει ο αξιακος τους κωδικας;;;

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, enck1 said:

Αμα ο παπαδοπουλος ηταν του στοιχηματος επι κοριοπολις κτλ γιατι να μην σκεφτουμε κ εμεις εντελως καλοπροαιρετα οτι ο μεγαλος με το γαμια του, το συνεχιζουν κ σημερα;;; θα ντραπουν η δε τους αφηνει ο αξιακος τους κωδικας;;;

Δεν χρειάζεται να το προσπαθήσουν και πολύ. Φτιάξανε ομάδα που μπορεί να χάσει από μόνη της, δεν χρειάζεται στήσιμο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, SpiRos said:

Δεν χρειάζεται να το προσπαθήσουν και πολύ. Φτιάξανε ομάδα που μπορεί να χάσει από μόνη της, δεν χρειάζεται στήσιμο.

Kai fernei kai overakia xoris sthsimo.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΕΙΠΑ ΝΑ ΑΠΕΧΩ ΛΙΓΟ (3-4 ΧΡΟΝΙΑ) ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΙ ΜΠΗΚΑ ΕΤΣΙ ΑΠΟ ΠΕΡΙΕΡΓΕΙΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΤΙ ΓΡΑΦΕΤΑΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ.

ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΧΑ ΝΑ ΓΕΛΑΣΩ ΕΤΣΙ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ.

ΚΥΡΙΟΙ, ΜΗΝ ΠΥΡΟΒΟΛΑΤΕ ΤΟΝ ΠΙΑΝΙΣΤΑ ΚΑΙ ΛΟΙΠΑ ΕΘΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ. ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΓΑΜΩ ΤΟ ΣΤΑΝΙΟ ΜΟΥ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Bukowski said:

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΕΙΠΑ ΝΑ ΑΠΕΧΩ ΛΙΓΟ (3-4 ΧΡΟΝΙΑ) ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΙ ΜΠΗΚΑ ΕΤΣΙ ΑΠΟ ΠΕΡΙΕΡΓΕΙΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΤΙ ΓΡΑΦΕΤΑΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ.

ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΧΑ ΝΑ ΓΕΛΑΣΩ ΕΤΣΙ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ.

ΚΥΡΙΟΙ, ΜΗΝ ΠΥΡΟΒΟΛΑΤΕ ΤΟΝ ΠΙΑΝΙΣΤΑ ΚΑΙ ΛΟΙΠΑ ΕΘΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ. ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΓΑΜΩ ΤΟ ΣΤΑΝΙΟ ΜΟΥ.

ελειψε η κριτικη σου τις τελευταιες μερες φιλε μπουκοφσκι 😊

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Bukowski said:

 

ΕΙΠΑ ΝΑ ΑΠΕΧΩ ΛΙΓΟ (3-4 ΧΡΟΝΙΑ) ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΑΝΘΡΩΠΟΙ

Αισιόδοξο σε βρίσκω

Link to comment
Share on other sites

κοσμος που συνομιλω καθημερινα δεν την παλευει πλεον με τιγρη.

 

εχω την εντυπωση οτι οι μονοι φαν που του εμειναν ειναι αυτοι που πουλανε τρελα μονο και μονο για το γηπεδο.

Link to comment
Share on other sites

Αυτόν δεν το καλό βλέπε να το φέρει η θυμάμαι λάθος 

Ανέλαβε την ΑΕ Μυκόνου ο Τσιώλης

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nikos said:

κοσμος που συνομιλω καθημερινα δεν την παλευει πελον με τιγρη.

 

εχω την εντυπωση οτι οι μονοι φαν που του εμειναν ειναι αυτοι που πουλανε τρελα μονο και μονο για το γηπεδο.

Κι εγω τον τελευταιο καιρο βλέπω απίστευτα βρισίδια στα σόσιαλ μήδεια.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nestoridis21 said:

Κι εγω τον τελευταιο καιρο βλέπω απίστευτα βρισίδια στα σόσιαλ μήδεια.

καλα αυτο ειναι βεβαιο, αλλα ελεγα μηπως γενικα στο ιντερνετ υπαρχει η υπερβολη του κραξιματος που -κατα πολλους- εχει γινει και λιγο... μοδα.

αλλα βλεπω και στην καθημερινοτητα μου οτι το ιδιο επικρατει.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nikos said:

κοσμος που συνομιλω καθημερινα δεν την παλευει πελον με τιγρη.

 

εχω την εντυπωση οτι οι μονοι φαν που του εμειναν ειναι αυτοι που πουλανε τρελα μονο και μονο για το γηπεδο.

Oi monoi fans pou tou meinan einai oi ard me ta souvlakia.... 

Link to comment
Share on other sites

To τοπικ πρέπει να κλειδωθεί και να πεταχτεί το κλειδί 

Έχουμε πανδημία, γίνεται της πουτανα και ο άλλος κρατάει τον celebrity από τα lidl για υπουργό 

Ο Τιγρης είναι όαση σοβαρότητας μπροστά σε αυτούς 

Link to comment
Share on other sites

Πρόεδρε στα είπα και στο άλλο το τόπικ

Συγχαρητήρια για την πρόκριση και την ομαδάρα που έχεις φτιάξει. 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

Όσο αφορά το πανό,αν και έβαλα like στο ποστ,είναι μια ελεγχόμενη αποσυμπίεση,σηκώθηκε η βαλβίδα για να εκτονωθεί λίγο η συσσωρευμένη οργή και να μην μας καταλογίσουν ,ως οργανωμένοι,ότι αδιαφορούμε.

Με το πανό,έχουμε την έξωθεν καλή μαρτυρία και σε ενδεχόμενο παραπονο εργολάβου μπορούμε να ισχυριστούμε ότι μαζεύτηκαν 10-20 άσχετοι και έγραψαν κάτι χωρίς να το γνωρίζουμε.

Στην εποχή του διαδικτύου,τραβάς μια ανακοίνωση σε επίσημη ιστοσελίδα και τέλος.ομοιως,αυτά ισχύουν και για τους άλλους συνδέσμους,έτσι....η αφωνια , καταγράφεται,εκτός αν μιλάμε για παβλοφικες αντιδράσεις.

Γνωμη μου.

 

 

Edited by tony_montana
Link to comment
Share on other sites

Το μόνο σίγουρο είναι ότι όταν ανοίξουμε οι διαμαρτυρίες προς το πρόσωπό Του θα είναι στις προτεραιότητες μας. Δεν θα αμοληθουμε στα μαγαζιά, στα μπαρ, θα τη λέμε στο τίγρη με πανιά. Εγώ την παλεύω μια χαρά με τον τίγρη. Δεν έπεσα από τα σύννεφα. Όταν κατεβάσαμε τον Καίσαρα από το δωμάτιο του ξενοδοχείο ψέλλισε, του ξέφυγαν μάλλον, αυτά τα περίεργα που έλεγε ο κοντός. Ο κοντός μπορεί να τα πίστευε, να τα είχε δει στο όνειρο του. Στην τιγρικη φιλμογραφια σήμαιναν άλλα, το έργο  που βλέπουμε μπροστά μας. Δεν μάθαμε τον τίγρη από την ΑΕΚ. 

Link to comment
Share on other sites

Πανό δεν ήταν πρώτη φορά που μπήκε εναντίον του, εγώ θυμαμαι τουλάχιστον 3, οι 2 τώρα τελευταία.

Για μένα σωστότατη ενέργεια.

Δεν υπάρχει ούτε η δικαιολογια ότι είναι παππούς και δεν ασχολείται με τα ιντερνετ, ούτε ότι ο κόσμος τον υπεραγαπάει μετά από αυτό.

Αρα καλως έγινε ο,τι έγινε. Δεν θα φύγει (ούτε καν του έγραψαν κατι τέτοιο και καλά έκαναν ελλείψει εναλλακτικής), μέχρι να τελειωσει την δουλειά του.

Αλλά τουλάχιστον μην νομιζει ότι απευθύνεται μονο σε μαλακες ή μονο σε Πανιώνιους (ή Ιωνικούς καλύτερα) και κυριως μην ισχυριστεί ότι ο κόσμος τον γουστάρει τρελα.
Κατάφερε να φτιάχνει το γήπεδο και να τον βρίζουμε και πλέον το επιβεβαιωνουν και γραπτά ντοκουμέντα.

Αποψη μου.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, vamos bien said:

χαχαχαχαχαχαχαχαχα  χαχαχααχαχαχαχαχχαχ  ρε δεν υπαρχει αυτο. Ο τυπος που τον κυνηγουσε ο Μακαρος στα μαρμαρα να γινει CEO στην ΑΕΚ

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×