Jump to content

Δημήτρης Μελισσανίδης #3 ​​​🐅🦀🦀


Araujo21
 Share

Recommended Posts

Μεγάλο κατορθωμα να φτιάξεις το γήπεδο.

Ακόμα μεγαλύτερο να καταφέρεις να σε σιχαθουν όλοι.

Αλλα εσυ στοχεύεις ψηλά. Να καταφέρεις να κανεις και τον τελευταίο οπαδό της ΑΕΚ να σιχτιρισει το γήπεδο πριν καν ανοίξει.

Κατάφερες να συνδέσεις την μεγαλύτερη χαρά με την μεγαλύτερη μιζέρια ρε κοπρίτη.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Geologos said:

Μεγάλο κατορθωμα να φτιάξεις το γήπεδο.

Ακόμα μεγαλύτερο να καταφέρεις να σε σιχαθουν όλοι.

Αλλα εσυ στοχεύεις ψηλά. Να καταφέρεις να κανεις και τον τελευταίο οπαδό της ΑΕΚ να σιχτιρισει το γήπεδο πριν καν ανοίξει.

Κατάφερες να συνδέσεις την μεγαλύτερη χαρά με την μεγαλύτερη μιζέρια ρε κοπρίτη.

Είναι αδιανόητο όλο αυτό, ούτε στα πιο διεστραμμένα όνειρα του πιο αντι-ΑΕΚτζη αυτό που συμβαίνει.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Επισης σαν φιλαθλοι καλο ειναι να μην κανουμε μαγκιες και να απαιτουμε ομαδαρα μονο απο τον Ντεμη.Ακομα θυμαμαι εναν παλαιμαχο απο τις πιο θρυλικες  μορφες της ΑΕΚ να λεει υποτιμητικα για τον Ντεμη "στον ανθρωπο η δυναμη ειναι στο πορτοφολι".Που να χαθηκε αυτη η ψυχη τωρα αραγε;

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Man Of Faith said:

Επισης σαν φιλαθλοι καλο ειναι να μην κανουμε μαγκιες και να απαιτουμε ομαδαρα μονο απο τον Ντεμη.Ακομα θυμαμαι εναν παλαιμαχο απο τις πιο θρυλικες  μορφες της ΑΕΚ να λεει υποτιμητικα για τον Ντεμη "στον ανθρωπο η δυναμη ειναι στο πορτοφολι".Που να χαθηκε αυτη η ψυχη τωρα αραγε;

ζητώ τη βοήθεια του κοινού.

Ποιος το είχε πει;

Link to comment
Share on other sites

Κάποιοι λεγανε θα μείνει στην υστεροφημία του το γήπεδο και στα παπαρια του.

Οχι, παει αυτό το έχασε. Δεν είναι ότι πέρασαν 3-4 χρονια και θα ξεχαστούν αυτά που γίνονται στην ομάδα.

Link to comment
Share on other sites

Συνεχίζουμε ΔΥΝΑΤΑ

 

Οι «κιτρινόμαυροι» με την ήττα κόντρα στον ΠΑΟΚ έφτασαν τις 18 ήττες τη φετινή χρονιά, αριθμός που αποτελεί αρνητικό ρεκόρ στην Ιστορία της στο επαγγελματικό ποδόσφαιρο!

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

Συνεχίζουμε ΔΥΝΑΤΑ

 

Οι «κιτρινόμαυροι» με την ήττα κόντρα στον ΠΑΟΚ έφτασαν τις 18 ήττες τη φετινή χρονιά, αριθμός που αποτελεί αρνητικό ρεκόρ στην Ιστορία της στο επαγγελματικό ποδόσφαιρο!

 

Μόνο επιτυχίες! Έχουμε ζαλιστεί με τα ρεκόρ σου τιγραρε.

Link to comment
Share on other sites

Πριν 6 τρισεκατομμύρια χρόνια που ξεκινούσε να χτίζεται η πουτανα η Αγιά Σοφιά, το κλίμα ήταν πανηγυρικό και υπήρχε μέχρι και εκτός ΑΕΚ η εικόνα ότι αυτό που θα συμβεί με το νέο γήπεδο θα εκτοξεύσει την ΑΕΚ σε δυσθεώρητα επίπεδα για Ελλάδα.

Εγω πάλι έλεγα ότι είμαστε μουνοσκυλα και ότι θα βρούμε τρόπο να το κάνουμε δυστυχία και αυτό. Πώς ακριβώς δεν ήξερα, αλλά πλέον κάνει μπαμ.

Η ομάδα θα μπει στο νέο γήπεδο κάποια στιγμή την επόμενη 10ετια, αλλά θα έχει παγιωθεί ως μικρότερο μέγεθος από τον Βούλγαρο, ενώ ο γαύρος είναι ήδη σε επίπεδα που δεν μιλάμε καν για ανταγωνισμό μεταξύ μας και πολύ δύσκολα θα ξαναμιλήσουμε.

Ο Μελισσανίδης έκανε το μεγαλύτερο κακό στην ιστορία της ΑΕΚ και αυτό θα το διαπιστώσουν όσοι ζουν στα επόμενα 10-20 χρόνια.

Είναι τραγικό, αλλά το νέο γήπεδο στη ΝΦ είναι η καταστροφή της ΑΕΚ.

ΥΓ: όσοι ονειρεύεστε ανατροπή σκηνικού με δικούς μας Σαββιδηδες, καλύτερα να μη φάτε, έχει γλάρο η φάση. Η ΑΕΚ δεν είναι τέτοια περίπτωση ομαδας, κανείς τέτοιος δεν έχει ανάγκη την ΑΕΚ

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Στο μεταξυ εχουν βγει παντου τα παοκια και ξερνανε χολη και θυμουνται το '18 κτλ.Βεβαια ειναι γνωστο οτι αυτη ειναι η συμπεριφορά τους και ευχομαι συντριβη τους στο τελικο αν και δυσκολο.Απο εκει και περα τα συγχαρητηρια μου για μια ακομη φορα στον μεγαλομετοχο που περυσι τους εδωσε το φιλι της ζωης και κονομησαν στην πλατη μας και με την κινηση του αυτη μαζι με τις υπολοιπες εφερε την ΑΕΚ στην πιο ντροπιαστικη χρονια σε αποτελεσματα στην ιστορια της και μαλλον και εκτος Ευρωπης εστω και στο Conference.Γιατι πιστευω οτι η μη υπερασπιση των συμφερόντων της ομαδας ανοιξε τους ηδη τρυπιους ασκους του Αιολου.Η ΑΕΚ εγινε επισημα ομαδα για την χαρα του παιχνιδιου και οχι ομαδα πρωταγωνιστρια οπως ειναι απο την στιγμη της ίδρυσης της.Πριν λίγα χρονια ειχα την εντυπωση οτι περιμενουμε το γηπεδο και τοτε δεν μπορει θα φτιαξουμε ή μπορει και να ειχαμε ετοιμασει πρωταθληματικη ομαδα.Πλεον δεν υπαρχει ουτε μια στο εκατομμυριο να συμβει αυτο.Οποιος πιστευει οτι θα κανει κατι τετοιο ο μεγαλομετοχος του χτυπω φιλικα την πλάτη.Και φυσικα θα το δειτε απο το φετινο καλοκαιρι που δεν θα συμβει απολυτως τιποτα, αντε να παρουμε κανα δυο ψιλοακριβους ποιοτικους παικτες αλλα μεχρι εκει.Παικτες που θα ειναι το αλλοθι αλλα δυστυχως δεν θα φτανουν και θα χαθουν στην υπολοιπη μετριοτητα και μιζερια.Και φυσικα οτιδηποτε καλο γινει θα μας βγαλουν την ψυχη μεχρι να το κανουν οπως καθε χρονο αλλωστε.Αναγνωριζουμε την προσπαθεια για το γηπεδο, αν μη τι αλλο ο ΑΕΚτζης μονο αχαριστος δεν ειναι αλλα το γηπεδο το πληρωσε η ομαδα σε μεγαλο βαθμο και οικονομικα και ακομα περισσοτερο με πεσαδες και ανυποληψία αγωνιστικη.Μεγαλομετοχε ο ΑΕΚτζης δεν γουσταρει να τον χλευαζουν οπαδοι που για να γεμισουν μια τζαμαρια χωρις τροπαια βαζουν τρομπετες και να κατεβαινει στα ματς με τον γαυρο με σκοπό να φαει οσο λιγοτερα γινεται αφου επι των ημερων σου εχει γραψει τις πιο εξευτελιστικές ηττες μεσα εξω.Το ξερω οτι μεχρι τελος της χρονιας δεν μπορει να αλλαξει τιποτα, το εχω γραψει ξανα μετα το τελος του Γεναρη.Ξερω ομως επισης οτι δεν θα αλλάξει τιποτα στο αγωνιστικο οσο υπαρχει αυτη η διοικηση ουτε το καλοκαιρι ακομα και αν δεν υπαρχει πλεον η πραγματι υπαρκτη δικαιολογια του γηπεδου.ΑΕΚ πρωταγωνιστρια και ειδικα πρωταγωνιστρια σε μονιμη βαση με αυτη την διοικηση δεν προκειται να υπαρξει, το δειγμα ειναι πολυ μεγαλο πλεον.Δεν λεω να φυγει, δεν εχω να προτεινω κατι.Δεν ξερω αν δεν μπορει ή δεν θελει μου ειναι αδιαφορο πλεον αφου το αποτελεσμα ειναι ιδιο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Φανταστείτε τώρα να μη το είχες σηκώσει το 18 

Επίσης η απορία μου είναι  πόσα  χρήματα πρέπει να μπουν από την ΠΑΕ στο γήπεδο;

Έχουμε ξεμπερδεψει, ή το γήπεδο ρούφα ακόμα από το αγωνιστικό;

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, gybe21 said:

Φανταστείτε τώρα να μη το είχες σηκώσει το 18 

Επίσης η απορία μου είναι  πόσα  χρήματα πρέπει να μπουν από την ΠΑΕ στο γήπεδο;

Έχουμε ξεμπερδεψει, ή το γήπεδο ρούφα ακόμα από το αγωνιστικό;

 

 

Κι εγω δεν ειμαι σιγουρος αν πηγαν μονο τα λεφτα του τσουλου και οχι και αλλα.Πρεπει να υπαρξει οπωσδηποτε ενημερωση γι αυτο αλλα απο ποιον;

Link to comment
Share on other sites

Τουλάχιστον τον πήραν πρέφα όλοι, είναι ένα βηματάκι κι αυτό.

Γιατι τα πραγματα ήταν ακόμα χειρότερα μέχρι πριν 1-2 χρονια. Πολλοι νόμιζαν ότι ΘΑ γαμησει και ΘΑ δείρει κάποια στιγμή, απλά είχε επικεντρωθεί στο γήπεδο.
 

@ουτσες. Έγινε κατανοητό σε όλους.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×