Jump to content

Αντικαταστάτης Μιλόγεβιτς  

56 members have voted

  1. 1. Ποιον προτιμάτε;

    • Ξένος με αξιοπρεπές βιογραφικό που δεν εχει δουλέψει ξανά Ελλάδα
    • Γιαννίκης
    • Δώνης
      0
    • Πογέτ
    • Ουζουνίδης
      0
    • Χιμένεθ
    • Δέλλας
    • Ίβιτς
    • Άλλος


Recommended Posts

Παιδιά συγγνώμη αλλά δεν υπάρχει σύγκριση μεταξύ των περιπτώσεων που αναφέρετε. Στη μια περίπτωση είναι οι επαγγελματίες και από την άλλη έχουμε έναν προσβλητικό καραγκιοζη. Ένα καλό παράδειγμα θα ήταν ο Σιόβας η ο Κασαμι πχ. Εκεί θα είχαμε πρόβλημα η όχι; 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Skepastos said:

Παιδιά συγγνώμη αλλά δεν υπάρχει σύγκριση μεταξύ των περιπτώσεων που αναφέρετε. Στη μια περίπτωση είναι οι επαγγελματίες και από την άλλη έχουμε έναν προσβλητικό καραγκιοζη. Ένα καλό παράδειγμα θα ήταν ο Σιόβας η ο Κασαμι πχ. Εκεί θα είχαμε πρόβλημα η όχι; 

Εχουμε δεχθει Μπαγιεβιτς, Ντεμη, Μανωλα κλπ κλπ.

Προσωπικη εκτιμηση, σιγουρα μπορει να κανω λαθος, δεν θα ειναι ο Λουτσεσκου ο επομενος προπονητης.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nedved21 said:

Εχουμε δεχθει Μπαγιεβιτς, Ντεμη, Μανωλα κλπ κλπ.

Προσωπικη εκτιμηση, σιγουρα μπορει να κανω λαθος, δεν θα ειναι ο Λουτσεσκου ο επομενος προπονητης.

Ναι αλλά το θέμα είναι ότι σε αυτές τις περιπτώσεις πάντα υπάρχουν αντιδράσεις. Και το Λουτσεσκου αν μας τον φέρει τι θα κάνουμε; Τον παντρευτήκαμε. Απλά για μένα δεν ισχύει το «ας έρθει οποίος να είναι δεν υπάρχει πρόβλημα». Είναι περιπτώσεις που ιντριγκαρουν. Δεν περνάνε απαρατήρητες από το κόσμο. Αυτό 

Link to comment
Share on other sites

Με την εξής σειρά . 

Δηλώσεις κολωτουμπας 

Φωτό με κούπα του 18 

Να φτιάξει ομάδα 

Αλλιως πούλο.

Αν και το βλέπω δύσκολο γιατί δεν έχουμε τόσο δυνατό Τιμ επικοινωνίας να γυρίσει την κατάσταση.

 

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Skepastos said:

Τι ποσό δίνει Στυλ απο περιέργεια;

Το είχα γράψει προ 20μερου εδώ το ποσό,1 εκ. ευρώ ζήτησε ο Λουτσέσκου ετήσιο . Δεν το δίναμε , πάγωσε το θεμα και επανήλθαμε προχθές.

Ο ίδιος απαιτεί 7 παίκτες και απόλυτη ελευθερία στο αγωνιστικό. Αν για κάποιον λόγο ( άσχημα αποτελέσματα , οπαδοί ) θέλει η ΑΕΚ να τον διώξει από τον πρώτο χρόνο ζήτησε η ΑΕΚ να του πληρώσει και την επόμενη χρονιά.

 Ο μεγάλος του είπε να μην ανησυχει και δε θα μπει κανείς στα πόδια του. Εννοείται δεν ενδιαφέρεται ο Μελ για τις αντιδράσεις των οπαδών.

 Η απόφαση,η μπάλα είναι στον Λουτσέσκου πλεον.

 Ο Μιλόγεβιτς και ο Ισπανός μπορούν να περιμένουν.

  • Δικεφαλάκι 10
  • Sad 5
Link to comment
Share on other sites

Αφου ο δικος μας δεν εχει ιχνος αξιοπρεπειας, ελπιζω να εχει ο "κλεφτοκοτας" κ να αρνηθει την προταση. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δίνουμε 1 εκατομμύριο για προπονητή και το δίνουμε στο Λουτσέσκου; WTF

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά θεωρώ καλή λύση για την ΑΕΚ τον Λούτσε. Τα έσπασε με τους Ρώσους του ΠΑΟΚ επειδή απαίτησε μπάτζετ και εκείνοι ήθελαν μειώσεις. Τα βροντηξε και έφυγε.

Επίσης το οτι ζητάει 7 παίκτες δείχνει πως δε θαρθει για να βγάζει την ΑΕΚ στο κόνφερενς.Γενικά χρειαζόμαστε ριστάρτ ως οργανισμός και αυτός αποκλείεται να κάτσει στα αυγά του.

Σε ο,τι αφορά τις δικαιολογημένες αντιδράσεις.. έχουμε δεχθεί Μπάγεβιτς . έχουμε δεχθεί Μάκη Ψωμιάδη να κλέβει απτα ταμεία της ΑΕΚ.Εχουμε δεχθεί Μελ να μιλάει για τυχαία πρωταθλήματα και να μη βάζει ευρώ ενώ έχει απέραντα έσοδα η ομάδα ενώ μάλλον είχε και συμμετοχή στην πεσάδα της γ' εθνικής.Δεχθήκαμε Ντέμη που σε κυνηγούσε και μεταναστευες οπαδέ της ΑΕΚ στη Μήλο..για να μην πας μέσα.

Ε με τον Ρουμάνο επαγγελματία προπονητή τώρα θα τα κάνεις πουτάνα;

Επίσης, μη ξεχάσω ..ο Λουτσεσκου ξέρει απο Ελλάδα και τι καφενείο είμαστε.Αν ερθει ο Ισπανός μέχρι να μάθει τι καφενείο είναι το ελληνικό ποδόσφαιρο και τι ρόλο βαράνε οι Μανταλος, Μπακακης και Σβάρνας θα είναι Χριστούγεννα και εκτός πρωταθλήματος.

Νομίζω με μια δήλωση μετανοίας ισως και με ενα είχα κλείσει στην ΑΕΚ και παλαιότερα αλλά προτίμησε τον Χιμένεθ ο Κος Μελισσανίδης .. ώστε να καταλάβουν όλοι και το προσωπικό θέμα εγωισμού του Ρουμάνου ..ολα θα στρώσουν.

 

  • Δικεφαλάκι 7
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, BillR21 said:

Αφου ο δικος μας δεν εχει ιχνος αξιοπρεπειας, ελπιζω να εχει ο "κλεφτοκοτας" κ να αρνηθει την προταση. 

Σιγά Μπιλ να αρνηθεί ο Λουτσέσκου την πρόταση. 

Και δυστυχώς είμαστε μειοψηφία ακόμα και στο ΚΜ με τον Λουτσέσκου, οπόταν καταλαβαίνεις τι θα γίνει όταν έρθει, και κάνει και μια δήλωση στο 365 ότι ο Ιβάν μου τα υπάγορευε να τα λέω στα ΜΜΕ. 

 

Link to comment
Share on other sites

«Εμείς οι πρωταθλητές πέρυσι, τέτοια κλοπή μόνο επί Χίτλερ στην Γερμανία!»

Πηγή: iefimerida.gr - https://www.iefimerida.gr/news/446628/nea-proklitiki-dilosi-loytseskoy-emeis-oi-protathlites-perysi-tetoia-klopi-mono-epi

Θέλει καλό επικοινωνιολόγο για να δικαιολογήσει πάντως αυτή τη δήλωση. Ναι, κακός δεν είναι, αλλά έχει πει κουταμάρες που δε μπορεί να φτιασιδώσει ο κυρ Αντρέας. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

ντροπή να παραδώσουμε τα κλειδιά της ομάδος σε έναν αλήτη του μεγέθους του.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Ρε δεν πα να λεμε εμείς απο εδώ. Αμα τον φέρει ο άλλος θα τον καταπιούμε αναγκαστικά. Δυστυχώς η αλήθεια είναι αυτή. Για μένα δεν είναι καλή κίνηση για πολλούς λόγους και όλα αυτά με τον ΠΑΟΚ κλπ τα βλέπω λίγο βερεσέ. Οκ καλή η καυλάντα αλλά η ομάδα πρέπει να σοβαρευτεί. Αυτό που δεν εχει καταλάβει ο Ρουμάνος είναι οτι δεν γίνεται να μην ανακατευτεί ο Μελ στα πόδια του. Θα το καταλάβει όταν κοντραριστεί με το Μάνταλο την πρώτη φορά που δε θα μαρκάρει. Γιατί σε αυτό τον πιστεύω. Εκπτώσεις δεν θα κάνει για κανέναν ποδοσφαιριστή. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Η αξιοπρέπεια μας μου θυμίζει κάτι από ΚΛΑΚ Φιλμς, Άντζελα Ζηλεια, Στέφανο Στρατηγό και τον Ορέστη Μακρη να κάνει καπηλειοτσαρκα. Για άλλη όμως μια φορά η αναζήτηση περιορίζεται στα όρια του χωριού μας. Ο Ρουμάνος ίσως είναι η καλύτερη επιλογή αν ψάχνεις στα ίδια μέρη θα ξαναβρεθούμε, είναι όμως ταυτόχρονα και η χειρότερη αν επεκτείνεις την αναζήτηση σου σε μέρη που για ενωστικους ρόλους δεν αγγίζεις. Μα να μάθουμε Γεωγραφία στα γεράματα.; Θα έχει την πλάκα του πάντως όταν ο πονοματος έρθει για να σκαντζαρει τον Ρουμάνο. Ζω για τα πρωτοσέλιδα 

 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, mporat said:

«Εμείς οι πρωταθλητές πέρυσι, τέτοια κλοπή μόνο επί Χίτλερ στην Γερμανία!»

Πηγή: iefimerida.gr - https://www.iefimerida.gr/news/446628/nea-proklitiki-dilosi-loytseskoy-emeis-oi-protathlites-perysi-tetoia-klopi-mono-epi

Θέλει καλό επικοινωνιολόγο για να δικαιολογήσει πάντως αυτή τη δήλωση. Ναι, κακός δεν είναι, αλλά έχει πει κουταμάρες που δε μπορεί να φτιασιδώσει ο κυρ Αντρέας. 

Ας μελετήσουν Αδωνι Γεωργιάδη που έτρεχε σε ημιμαραθωνιους με μπλούζα κράξιμο για τον Κουλη 

Για τον Μπακάκη των επικοινωνιολογων είναι παιδική εκδρομή 

Link to comment
Share on other sites

Καλα ρε μαλάκα ρουμάνε κ εσυ δεν ήξερες οτι καποτε θα έρθεις με τον έναν η΄ τον άλλο τρόπο ? τι το θελες να το ανοίξεις το γαμημένο.

Όπως έγραψε κάποιος εδώ "για μένα δεν είπα ποτε αυτά τα πράγματα" και τελος.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Skepastos said:

Ρε δεν πα να λεμε εμείς απο εδώ. Αμα τον φέρει ο άλλος θα τον καταπιούμε αναγκαστικά. Δυστυχώς η αλήθεια είναι αυτή. Για μένα δεν είναι καλή κίνηση για πολλούς λόγους και όλα αυτά με τον ΠΑΟΚ κλπ τα βλέπω λίγο βερεσέ. Οκ καλή η καυλάντα αλλά η ομάδα πρέπει να σοβαρευτεί. Αυτό που δεν εχει καταλάβει ο Ρουμάνος είναι οτι δεν γίνεται να μην ανακατευτεί ο Μελ στα πόδια του. Θα το καταλάβει όταν κοντραριστεί με το Μάνταλο την πρώτη φορά που δε θα μαρκάρει. Γιατί σε αυτό τον πιστεύω. Εκπτώσεις δεν θα κάνει για κανέναν ποδοσφαιριστή. 

Εγώ δεν πρόκειται να καταπιώ τίποτα πάντως και τώρα που είμαι και στην Αθήνα, ό,τι δεν έκανα στα 20 θα το κάνω και το εννοώ. 101 Σκυλιά της Δεκελίας και τέτοια θα έχει η φάση, ή τουλάχιστον έτσι ελπίζω.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Καλά εγώ κανένα θέμα δεν έχω με Λουτσεσκου επικοινωνιακά , ίσα ίσα η κλάψα του ήταν απολαυστική και έκανε το πρωτάθλημα ακόμα πιο ηδονικό. Πιθανή έλευση του σε εμάς μετά από αυτά που έλεγε , μόνο τον παοκ και την προπαγάνδα του για το πιο μαγκικο πρωταθλημα ζημιώνει . Το θέμα είναι σαν προπονητής τι ψάρια πιάνει κι εκεί έχω τις επιφυλάξεις μου. Δηλαδή εκείνες τις 2 χρονιές στη μπουγάτσα πήγε εξαιρετικά μεν αλλά είχε ρόστερ σε πικ και σφυρίχτρα τύπου κοκκαλισταν. Δεν καταλαβαίνω δηλαδή γιατί τη στήριξη που θέλει να του δώσει ο Μελ οικονομικά και αποδυτηριακα αν ισχύει δεν την δίνει στον Μανολο . Θα ήθελα μια απάντηση πάνω σε αυτό . 

Link to comment
Share on other sites

Just now, stavros 9-11 said:

Εγώ δεν πρόκειται να καταπιώ τίποτα πάντως και τώρα που είμαι και στην Αθήνα, ό,τι δεν έκανα στα 20 θα το κάνω και το εννοώ. 101 Σκυλιά της Δεκελίας και τέτοια θα έχει η φάση, ή τουλάχιστον έτσι ελπίζω.

Καλή τύχη πραγματικά σου εύχομαι Σταύρο. Δυστυχώς άκρη με το συγκεκριμένο δεν βγαίνει. Το μόνο που εύχομαι να βρεθεί ένας που να έρχεται απο δρόμο 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, JOSS said:

Καλά εγώ κανένα θέμα δεν έχω με Λουτσεσκου επικοινωνιακά , ίσα ίσα η κλάψα του ήταν απολαυστική και έκανε το πρωτάθλημα ακόμα πιο ηδονικό. Πιθανή έλευση του σε εμάς μετά από αυτά που έλεγε , μόνο τον παοκ και την προπαγάνδα του για το πιο μαγκικο πρωταθλημα ζημιώνει . Το θέμα είναι σαν προπονητής τι ψάρια πιάνει κι εκεί έχω τις επιφυλάξεις μου. Δηλαδή εκείνες τις 2 χρονιές στη μπουγάτσα πήγε εξαιρετικά μεν αλλά είχε ρόστερ σε πικ και σφυρίχτρα τύπου κοκκαλισταν. Δεν καταλαβαίνω δηλαδή γιατί τη στήριξη που θέλει να του δώσει ο Μελ οικονομικά και αποδυτηριακα αν ισχύει δεν την δίνει στον Μανολο . Θα ήθελα μια απάντηση πάνω σε αυτό . 

Η πλάκα θα είναι με όσους ονειρεύονται επιθετικο ποδόσφαιρο. Οπως είπε και ο Duck πονόματος προβλέπεται, τρέξιμο αλληλοκάλυψη και άντε να βρούμε το γκολ και να μην το φάμε πίσω. Ετσι για να μην έχουν αυταπάτες ορισμένοι που μιλάνε για προπονηταρά Ρουμάνο (όχι στο ΚΜ)

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Skepastos said:

Η πλάκα θα είναι με όσους ονειρεύονται επιθετικο ποδόσφαιρο. Οπως είπε και ο Duck πονόματος προβλέπεται, τρέξιμο αλληλοκάλυψη και άντε να βρούμε το γκολ και να μην το φάμε πίσω. Ετσι για να μην έχουν αυταπάτες ορισμένοι που μιλάνε για προπονηταρά Ρουμάνο (όχι στο ΚΜ)

Μα γιατί να του έχει καρφωθεί ότι ο Ρουμάνος είναι προπονηταρας και να τα μυρια και οι μεταγραφές ενώ τον Χιμένεθ τον αντιμετωπίζεις σαν Λεμονή . Δεν το πιάνω 

Link to comment
Share on other sites

Στην ελληνικη κοινωνία υπάρχει (ή τουλάχιστον υπήρχε σε μεγάλο βαθμό παλιότερα) το "ε ρε και να ήμουν μια μερα πρωθυπουργός"

στους οπάδους (της ΑΕΚ ιδιαιτερα) υπάρχει διαχρονικά  το "ε ρε και να μουν μια μερα πρόεδρος"  🤣

Στο θέμα προπονητη, το θέμα δεν είναι ποιος θα έρθει άλλα αν θα έχεις σιγούρεψει το πρωταθλημα πριν αυτό ξεκινήσει (*). Τότε ο λουτσεσκου και ο καθε λουτσεσκου θα φαίνεται μουρινιο στα καλα του.

 

(*) με τις καταλληλες μεταγραφες εννοω, ε 😁

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, JOSS said:

Μα γιατί να του έχει καρφωθεί ότι ο Ρουμάνος είναι προπονηταρας και να τα μυρια και οι μεταγραφές ενώ τον Χιμένεθ τον αντιμετωπίζεις σαν Λεμονή . Δεν το πιάνω 

Ούτε εγώ. Καυχιέται οτι ξέρει απο μπάλα, οτι ΑΕΚ σημαίνει επίθεση και τα ρέστα και φέρνει προπονητή που δεδομένα δεν φτιάχνει ομάδες που παίζουν ελκυστικό ποδόσφαιρο. Δεν ξέρω τι του έχει βρει αλήθεια. 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Skepastos said:

Η πλάκα θα είναι με όσους ονειρεύονται επιθετικο ποδόσφαιρο. Οπως είπε και ο Duck πονόματος προβλέπεται, τρέξιμο αλληλοκάλυψη και άντε να βρούμε το γκολ και να μην το φάμε πίσω. Ετσι για να μην έχουν αυταπάτες ορισμένοι που μιλάνε για προπονηταρά Ρουμάνο (όχι στο ΚΜ)

Ολα εξαρτωνται απο τις μεταγραφες που θα κανεις στην αμυνα. Αμα μεινεις με Λοπες-Σβαρνα-Λατσι-Μπακακη, αμα δεν παιξει ετσι οπως λες θα ειναι τουλαχιστον χαζος. Στον ποακ ωστοσο στη μεγαλη πλειοψηφια των αγωνων του ειχε 2-3 γκολ ανα ματς. Βεβαια ειχε και απο τις καλυτερες αμυνες στην ιστορια του ποακ αν δεν κανω λαθος.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, stavros 9-11 said:

Εγώ δεν πρόκειται να καταπιώ τίποτα πάντως και τώρα που είμαι και στην Αθήνα, ό,τι δεν έκανα στα 20 θα το κάνω και το εννοώ. 101 Σκυλιά της Δεκελίας και τέτοια θα έχει η φάση, ή τουλάχιστον έτσι ελπίζω.

Δεν υφίσταται παρόμοια κατάσταση ούτε πρόκειται. Ένα μεγάλο ποσοστό κόσμου τη βρίσκει με τη νοικοκυρεμένη ΑΕΚ που ριχνει μπετά σε όλο το λεκανοπέδιο λεμε τώρα.

Συνεπώς αποχή οποιος δε το σηκώνει και στη τελική η ΑΕΚΑΡΑ μας, δε χρωστάει τίποτα για να παίρνει τόσο μίσος απο τους πάντες επειδή έχει γιο για πρόεδρο.

ΜΟΝΟ ΑΕΚ 

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

  • George_D pinned and unfeatured this topic
  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×