Jump to content

Αντικαταστάτης Μιλόγεβιτς  

56 members have voted

  1. 1. Ποιον προτιμάτε;

    • Ξένος με αξιοπρεπές βιογραφικό που δεν εχει δουλέψει ξανά Ελλάδα
    • Γιαννίκης
    • Δώνης
      0
    • Πογέτ
    • Ουζουνίδης
      0
    • Χιμένεθ
    • Δέλλας
    • Ίβιτς
    • Άλλος


Recommended Posts

3 minutes ago, Giorgos said:

Βγαζει ο ατιμος μια γοητεια.

Το φουλαρι απο μονο του σε κανει να ταξιδευεις στα αστερια (οχι του CL).

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Bukowski said:

Και παει και φερνει λεει καναν Ραφα Μπενιτεθ 😂

Δεν θα προλάβει, θα πάθει εγκεφαλικό όταν ακούσει τι μισθό θα θέλει

Link to comment
Share on other sites

Είναι ελεύθερος ο Ρουι Βιτορια πχ, τον συζητάει η Γκιμαράες και δεν πας να τον φερεις γιατί έχεις πάθει έρωτα με τον Ταμτάκο των Καρπαθίων. Που να χτυπήσω το κεφάλι μου; Ακόμα και αυτοί οι μέτριοι Ισπανοί που ακούστηκαν Γκαριτανο, Θελαδες κλπ είναι προτιμότεροι γιατί μπορεί να σου δώσουν προοπτική. Καλά δεν μιλάμε για το Φλόρες. Όαση μπροστά στο Ρουμάνο και δεν τον ήθελα καν. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

@felman για πες μου λίγο άποψη για Μαμιτς. Έτσι από περιέργεια. Δρν ακούστηκε κάτι απλά δικές μου ανησυχίες. Ισχύει ότι μπαίνει μέσα;

Link to comment
Share on other sites

«Να σημειώσω πως το περσινό ήταν το δεύτερο νταμπλ που κατέκτησα με τον ΠΑΟΚ. Πήραμε το νταμπλ και τη σεζόν 2017-2018, αλλά μας το κλέψανε! Δεν πρέπει κανείς να το ξεχάσει αυτό. Ιδιαίτερα στην Αθήνα είμαι σίγουρος ότι θυμούνται όσα έκαναν. Πρέπει να έχουν τύψεις για όσα έκαναν και να ζήσουν με αυτές. Όσον αφορά αυτό που με ρώτησες, ναι, ήταν μία φοβερή σεζόν για εμένα!»  Από περσινή συνέντευξη του Λουτσέσκου.

Το να πάει σε ομάδα για την οποία έλεγε όχι εν θερμώ αλλά  δυο χρονια μετα,    το 2020, ότι όσοι ανήκουν σε αυτήν πρέπει  να χουν τύψεις και να ζουν με αυτές, επειδή τον έκλεψαν,   και για αυτόν θα ναι ξεφτίλα πάντως.  Αν φιλοδοξούσε να έρθει κάποτε στην ΑΕΚ, δεν νομίζω να συνέχιζε  να τα λέει αυτά, ακόμα και ένα χρόνο μετά την αποχώρηση του από τους βου.

 

 

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Εν τω μεταξυ, για τον Λουτσεσκου έχουν γραφτεί απίστευτα άρθρα. Ο αντίστοιχος Κετσετζόγλου του βου, να αναλύει το καλοκαίρο το 2019, γιατι "η φυγή του, μπορεί να είναι ευλογία για τον παοκ" :)

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

Επιτρέπει ο αξιακος κώδικας της ΠΑΕ ,την πρόσληψη ατόμου που την βρίζει;

Προσωπικά ,ο μόνος λόγος που θέλω να έρθει ο Ρουμάνος πορτοφολας είναι να δω την αντίδραση αυτών που αντιδρούν μόνο όταν θίγεται προσωπικά ο Μελισσανίδης και των άλλων που μετά από ιστορικές συντριβές ειτε κάνουν πάρτυ στο γήπεδο-γιαπι είτε παθαίνουν αφωνια και αγκύλωση στα δάκτυλα.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, tony_montana said:

Επιτρέπει ο αξιακος κώδικας της ΠΑΕ ,την πρόσληψη ατόμου που την βρίζει;

Προσωπικά ,ο μόνος λόγος που θέλω να έρθει ο Ρουμάνος πορτοφολας είναι να δω την αντίδραση αυτών που αντιδρούν μόνο όταν θίγεται προσωπικά ο Μελισσανίδης και των άλλων που μετά από ιστορικές συντριβές ειτε κάνουν πάρτυ στο γήπεδο-γιαπι είτε παθαίνουν αφωνια και αγκύλωση στα δάκτυλα.

Κουβεντες λυπητερες

Link to comment
Share on other sites

Εντωμεταξύ το ότι για να έρθει ο Λουτσεσκου θα χρειαστει (για αυτά που θα ζητήσει) λογικα ο Μητσος να βάλει το χερι στην τσέπη να διευκολύνει το ταμειο, το έχουμε περάσει στο ντούκου; 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, nikos said:

Εντωμεταξύ το ότι για να έρθει ο Λουτσεσκου θα χρειαστει (για αυτά που θα ζητήσει) λογικα ο Μητσος να βάλει το χερι στην τσέπη να διευκολύνει το ταμειο, το έχουμε περάσει στο ντούκου; 

Το ότι το βάζει μόνο για αυτόν είναι το πιο φοβιστικο 

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana
1 minute ago, Bukowski said:

Κουβεντες λυπητερες

Το κοντέρ έγραψε 1-5 και εμείς είμαστε σε κατάσταση YOLO.ανακοινωση στήριξης γατούλη γιατί μας τον έθιξε ο πρεζεμπορας και σχέδια για κανένα μπάρμπεκιου το Πάσχα στο γήπεδο.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Skepastos said:

Το ότι το βάζει μόνο για αυτόν είναι το πιο φοβιστικο 

Που το ξερεις ότι θα βαλει;

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει και περαιτέρω πληροφόρηση. Σύμφωνα με αυτήν, οι οικονομικές απολαβές του Ρουμάνου, εφόσον συμφωνήσει με την Ένωση, δεν θα είναι εμπόδιο. Τέτοιο ενδέχεται να προκύψει όμως αν ισχύει ότι από την πλευρά του αξιώνει μεταγραφές πολλές και ακριβές, προσθήκες παικτών ανωτέρας ποιότητας για την 11αδα, περισσότερες από 6-7, που θα τον βοηθήσουν να παρουσιάσει από την αρχή ένα σύνολο διεκδικητικό.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Που το ξερεις ότι θα βαλει;

 

3 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Υπάρχει και περαιτέρω πληροφόρηση. Σύμφωνα με αυτήν, οι οικονομικές απολαβές του Ρουμάνου, εφόσον συμφωνήσει με την Ένωση, δεν θα είναι εμπόδιο. Τέτοιο ενδέχεται να προκύψει όμως αν ισχύει ότι από την πλευρά του αξιώνει μεταγραφές πολλές και ακριβές, προσθήκες παικτών ανωτέρας ποιότητας για την 11αδα, περισσότερες από 6-7, που θα τον βοηθήσουν να παρουσιάσει από την αρχή ένα σύνολο διεκδικητικό.

Η φάση είναι δηλαδή «κάνε ψαλίδι θα γίνει σκοτωμός»

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Giorgos said:

https://www.sport24.gr/football/aek-loytseskoy-melissanidis-paok-symvolaio-antidraseis.9203398.html?fbclid=IwAR2xHV3nEe0Fmv16n52KMnkSXJ2syF2MbKBKq4gqrmMKAXqXBkzPUfL9o4I

Οτι μας λεει ο Στυλιανοπουλος την Δευτερα τα γραφουν οι αρδ Κυριακη.

Περσι με τον Αραουχο τους ειχε παρει 15-20 μερες να παρουν χαμπαρι,

 στις οποιες 15-20 μερες μας διαβεβαιωναν κατι Τσαταλοκεφτεδες οτι "δεν υπαρχει θεμα Αραουχο στην ΑΕΚ,"

ενω ο Στυλ ελεγε οτι εχει κλεισει.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ακόμα αιωρείται το θέμα του σκουφάκια; Έχεις να φας γιαούρτι Ραζβάν... 

Ωραίο το "Πουστη Ραζβάν, Ραζβάν, ΑΕΚτζηδες σε γαμάν" 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, nedved21 said:

Περσι με τον Αραουχο τους ειχε παρει 15-20 μερες να παρουν χαμπαρι,

 στις οποιες 15-20 μερες μας διαβεβαιωναν κατι Τσαταλοκεφτεδες οτι "δεν υπαρχει θεμα Αραουχο στην ΑΕΚ,"

ενω ο Στυλ ελεγε οτι εχει κλεισει.

Το παιζω και insider στους τριγυρο μου με τα αποκλειστικα του Στυλ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Giorgos said:

Το παιζω και insider στους τριγυρο μου με τα αποκλειστικα του Στυλ.

Ομοιως 😂

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Giorgos said:

Το παιζω και insider στους τριγυρο μου με τα αποκλειστικα του Στυλ.

Εγω λεω στους τριγυρω μου απλα ενα "ξερω τον Στυλ" και σουζα ολες οι πουτανες μετα.

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Giorgos said:

Το παιζω και insider στους τριγυρο μου με τα αποκλειστικα του Στυλ.

Καλά όλοι μας εννοείται.  Με Ανσαριφάρντ μάλιστα που το μάθαμε πολυ πιο πριν από στυλ ότι έκλεισε.  Τους είχα τρελανει. 

 

Άρχοντας Στυλ

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Τιποτα λιγοτερο απο απεριοριστο ΡΙΣΠΕΚΤ σε Στυλ που μοιραζεται μαζι μας ολα τα "καυτα" νεα.! 

ΚΜ σε αγαπω, Στυλιανοπουλε σε λατρευω!

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

  • George_D pinned and unfeatured this topic
  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×