Jump to content

Αντικαταστάτης Μιλόγεβιτς  

56 members have voted

  1. 1. Ποιον προτιμάτε;

    • Ξένος με αξιοπρεπές βιογραφικό που δεν εχει δουλέψει ξανά Ελλάδα
    • Γιαννίκης
    • Δώνης
      0
    • Πογέτ
    • Ουζουνίδης
      0
    • Χιμένεθ
    • Δέλλας
    • Ίβιτς
    • Άλλος


Recommended Posts

Just now, Asvos21 said:

Δεν βγήκαν μπροστά, άρα δεν έχουν ηγετικά χαρακτηριστικά, άρα Πέτρο όλα γύρω σου γυρίζουν. Μεγάλη συμφορά από τους Άραβες, αυτή και οι σταυροφορίες.

Χαααχααααα δεν εχω αλλα η like.

Link to comment
Share on other sites

Εγω λεω καλυτερα να διωξουμε τον νεο κοουτς πριν τον φερουμε, μην παιδευομαστε αδικα ουτε να τον παιδευουμε.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Bukowski said:

Ρε συ Mobster κανε και εσυ μια αναλυση του τι θες αντι να λες μονιμως τι δεν θες και να μας ρωτας τι εννοουμε.

Αδελφέ Μπούκο νομίζω ότι καταρχήν δεν ρωτάω τί εννοείτε. Αντιλαμβάνομαι πλήρως. 

Κατά δεύτερον έχω γράψει πολλές φορές ότι το συγκεκριμένο ρόστερ ζυγίστηκε πολλές φορές και βρέθηκε ελλειπής. Τελευταία φορά το έγραψα μετά τον τελικό με τον γαύρο.

Κατά τρίτον έχω γράψει πολλές φορές ότι αν υπάρχει κάτι καλύτερο από τον Καρέρα πρέπει να προχωρήσεις το συντομότερο δυνατόν. Αν όχι να προχωρήσεις μαζί του, στηρίζοντας το όποιο πλάνο του με αθλητές που έχουν στόχο να γίνουν καλύτεροι και να προχωρήσουν.

Προσωπικά σέβομαι την όποια άποψη και χαίρομαι που μπορούμε και συζητάμε χωρίς ακρότητες ανάμεσα σε διαφορετικές.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Man Of Faith said:

Εγω λεω καλυτερα να διωξουμε τον νεο κοουτς πριν τον φερουμε, μην παιδευομαστε αδικα ουτε να τον παιδευουμε.

Όχι όχι δεν παει έτσι η σειρά. Πρωτα θα προσπαθήσει να λύσει τις απορίες του μπακακη, και μετά αφού ξανά μείνει στην ίδια τάξη, θα τον διώξουμε 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nestoridis21 said:

Τελικά τεκίλα ή κρασί;

Poyet ή Manolo?

πογιέτ και μπουκέτα απο τη 2η προπόνηση.

Link to comment
Share on other sites

Στα μπουρδελα οσες φορες και να αλλαξει ο νταβας την τσατσα αν δεν αλλαξουν οι πουτανες το μαγαζι παει απατο. 

Αν κραταει τις ξυνομουνες αυτα θα τραβαει συνεχεια! 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Vargas21 said:

Στα μπουρδελα οσες φορες και να αλλαξει ο νταβας την τσατσα αν δεν αλλαξουν οι πουτανες το μαγαζι παει απατο. 

Αν κραταει τις ξυνομουνες αυτα θα τραβαει συνεχεια! 

Εύστοχος! 

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana
1 minute ago, Vargas21 said:

Στα μπουρδελα οσες φορες και να αλλαξει ο νταβας την τσατσα αν δεν αλλαξουν οι πουτανες το μαγαζι παει απατο. 

Αν κραταει τις ξυνομουνες αυτα θα τραβαει συνεχεια! 

Θίγεις τα μπουρδέλα.

Link to comment
Share on other sites

Τα μπουρδέλα έχουν και μια άλφα οργάνωση. Μακάρι να είχαμε ένα νταβά να τρέξει το κατάστημα , απο τον καζαντζίδη αποκλείετε να τα πήγαινε χειρότερα σε βάθος 7ετίας

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Vargas21 said:

Στα μπουρδελα οσες φορες και να αλλαξει ο νταβας την τσατσα αν δεν αλλαξουν οι πουτανες το μαγαζι παει απατο. 

Αν κραταει τις ξυνομουνες αυτα θα τραβαει συνεχεια! 

Άρα και με Σούλη Παπαδόπουλο το ίδιο και το αυτό. Αυτό εννοούμε?

Άρα και η Liverpool μπορεί με Νίκο Κωστένογλου να σηκώσει Premier.

Link to comment
Share on other sites

Just now, tony_montana said:

Θίγεις τα μπουρδέλα.

Εχει και μπουρδελα που δεν δουλευουν καλα. Δεν μιλαω για τα πολυτελειας. Εκει δεν φτανει ο Μιμης

Link to comment
Share on other sites

Πάντως μπουρδέλο να κάνουν ότι θέλουν οι τάνες και να μην φταίει η τσατσά δεν παίζει να υπάρχει.

Αν και δεν είμαι και ο πλέον κατάλληλος για να μιλήσω για δέλα.

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, mobster21 said:

Άρα και με Σούλη Παπαδόπουλο το ίδιο και το αυτό. Αυτό εννοούμε?

Άρα και η Liverpool μπορεί με Νίκο Κωστένογλου να σηκώσει Premier.

Και η Λιβερπουλ μεχρι να αλλαξει παικτες και προπονητη τα ιδια τραβουσε. Καλες οι συγκρισεις αλλα να ειναι στο ιδιο μετρο. 

Επιμενεις οτι ειναι θεμα προπονητη, Ε θα φυγει ο Καρερα ΜοΒ να δουμε αν θελουν να παιξουν τα παιδια. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, mobster21 said:

Άρα και με Σούλη Παπαδόπουλο το ίδιο και το αυτό. Αυτό εννοούμε?

Άρα και η Liverpool μπορεί με Νίκο Κωστένογλου να σηκώσει Premier.

ρε συ έχεις βαλθεί να μας τρελάνεις σήμερα ?

Ωραία άκου λογική για το 2006.

ΑΕΚ-Μίλαν 1-0

Μίλαν- Λίβερπουλ Τελικός ΤΣ Λ 2-0

ΑΕΚ- λίβερπουλ 3-0 έπρεπε να το πάρουμε τότε

 

Μην Ξαναστείλετε μομπστερ καθετε καρεκλίτσα και κάνει κοινωνικό πείραμα να δεί ποσο θα αντέξουμε.

Link to comment
Share on other sites

Και τις ξινομούνες θα τις κάνει να φαίνονται μουνάρες ο Ισπανός... κάντε υπομονή ... το χει ξανακάνει.

αρκεί ο διαχειριστής να του ικανοποιήσει 3-4 πραγματάκια -απόλυτα εφικτά- που θα ζητήσει .. ΑΥΤΗ τη γαμημένη φορά.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Πογετ με χίλια και μαζί ένα δεξί μπακ και γίναμε. Ακόμα και με αυτούς στην άμυνα να τη στρώσει εκτός δεξί μπακ και όσοι γκρίνιαζαν με το μάσιμο και τις φωνές του να δω τι λένε με το γκουσταβο που σε κάθε λάθος θα τους φωνάζει άχρηστους και αταλαντους. 

Το 4-3-3 του Πογετ ταιριάζει στο ροστερ που έχουμε ταμάμ εκτός τα ακραία μπακ. 

Πάντως αν έρθει το τελευταίο που περίμενα να μπει σαν πρώτος προπονητής στην Αγία Σοφία ήταν ο Πογετ. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, AG21 said:

Πογετ με χίλια και μαζί ένα δεξί μπακ και γίναμε. Ακόμα και με αυτούς στην άμυνα να τη στρώσει εκτός δεξί μπακ και όσοι γκρίνιαζαν με το μάσιμο και τις φωνές του να δω τι λένε με το γκουσταβο που σε κάθε λάθος θα τους φωνάζει άχρηστους και αταλαντους. 

Το 4-3-3 του Πογετ ταιριάζει στο ροστερ που έχουμε ταμάμ εκτός τα ακραία μπακ. 

Και εγω υπερ Πογιετ ειμαι. Αν του φερουν δεξι μπακ και κεντρικο αμυντικο ισα που το σηκωνει κιολας φετος. Εννοειται φουλ 4-3-3 θα παιξει.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, enck1 said:

ρε συ έχεις βαλθεί να μας τρελάνεις σήμερα ?

Ωραία άκου λογική για το 2006.

ΑΕΚ-Μίλαν 1-0

Μίλαν- Λίβερπουλ Τελικός ΤΣ Λ 2-0

ΑΕΚ- λίβερπουλ 3-0 έπρεπε να το πάρουμε τότε

Τί σχέση έχει αυτό με αυτό που έγραψα ειλικρινά δεν έχω καταλάβει.

Μπορεί να φταίει που είμαι χαζός βέβαια.

Link to comment
Share on other sites

Περιμενω στα επομενα χρονια το δημοσιευμα "Μ ενα τηλεφωνημα επιστρεφει ο Καρερα"

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μου γράφεις ότι δεν έχει σημασία η αλλαγή προπονητή μόνο οι αλλαγές παιχτών που είναι παλιόπαιδα.

Σου απαντώ ότι αν είναι έτσι να κρατήσουν όλες οι ομάδες τους προπονητές τους αφού πλέον ακυρώνουμε την συμμετοχή και την δύναμη της επιρροής τους.

Μου πετάς δύο αποτελέσματα που είναι άσχετα με αυτά που λέω με σκοπό τί? Ότι?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Man Of Faith said:

Περιμενω στα επομενα χρονια το δημοσιευμα "Μ ενα τηλεφωνημα επιστρεφει ο Καρερα"

ΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Link to comment
Share on other sites

Just now, Man Of Faith said:

Περιμενω στα επομενα χρονια το δημοσιευμα "Μ ενα τηλεφωνημα επιστρεφει ο Καρερα"

Εμενα με παραξενεψαν οι δηλωσεις του μανατζερ του οτι δεν ισχυουν τα περι απολυσης. Ισως τελικα γινει καμια εκπληξη και φυγουν τιποτα παιχτες.

Link to comment
Share on other sites

Just now, mobster21 said:

Μου γράφεις ότι δεν έχει σημασία η αλλαγή προπονητή μόνο οι αλλαγές παιχτών που είναι παλιόπαιδα.

Σου απαντώ ότι αν είναι έτσι να κρατήσουν όλες οι ομάδες τους προπονητές τους αφού πλέον ακυρώνουμε την συμμετοχή και την δύναμη της επιρροής τους.

Μου πετάς δύο αποτελέσματα που είναι άσχετα με αυτά που λέω με σκοπό τί? Ότι?

Τώρα σοβαρά θες να σου εξηγήσουμε τι ακριβώς? γιατί το παράδειγμα σου είναι τελείως αστοχο με τη συγκεκριμένη περίπτωση ?

Link to comment
Share on other sites

  • George_D featured this topic
  • George_D pinned and unfeatured this topic
  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×