Jump to content

Αντικαταστάτης Μιλόγεβιτς  

56 members have voted

  1. 1. Ποιον προτιμάτε;

    • Ξένος με αξιοπρεπές βιογραφικό που δεν εχει δουλέψει ξανά Ελλάδα
    • Γιαννίκης
    • Δώνης
      0
    • Πογέτ
    • Ουζουνίδης
      0
    • Χιμένεθ
    • Δέλλας
    • Ίβιτς
    • Άλλος


Recommended Posts

2 minutes ago, Vargas21 said:

Εχει κανει εργο με ΑΠΟΕΛ και στις Αραπιες. Και ξερει απο πρωταθλημα. Και ειναι και low cost. (οσο χρειαστει, οτι χρειαστει θα το κανουμε ) 

Μιλαμε τώρα ότι Μιλόγεβιτς και Γιοβανοβιτς έχουν προταθεί και σε ΑΕΚ και σε βαζελο. Στα ίδια κυβικά με τον κυρ Γιάννη θα παίξεις με αυτους τους 2.

Επισης δεν τιμάει (λεω εγώ) τον Παπαδημητριου το να έχουμε εναλλακτικες έτοιμες λυσεις  που σου προτείνονται. Εκτός αν του είπε ο άλλος ότι θέλω και πιο φθηνές εναλλακτικες.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Brom21 said:

Το θεμα ειναι ο Ρεμπροφ να μεινει 1η επιλογη και να μην δελεαστει ο μεγαλος απο τα λιγοτερα χρηματα του Μιλογεβιτς/Γιοβανοβιτς. Γιατι τον κοβω ικανο, οπως ειπαν και οι παραπανω, να πει φερνω και καλο προπονητη παιρνω και με τα υπολοιπα 500 χιλιαρικα εναν καλο ελευθερο παιχτη.

Εγω εχω ικανο τον Μελ να εχει σταντ μπαη και συμφωνημενο τον Ρεμπροφ για να πιεσει Γιοβανοβιτς ή Μιλπγεβιτς να κοψουν κανα 50αρικο αν θελουν να ερθουν. Περι τετοιου γυφτου εχω καταλαβει πως προκειται.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

Μιλαμε τώρα ότι Μιλόγεβιτς και Γιοβανοβιτς έχουν προταθεί και σε ΑΕΚ και σε βαζελο. Στα ίδια κυβικά με τον κυρ Γιάννη θα παίξεις με αυτους τους 2.

Επισης δεν τιμάει (λεω εγώ) τον Παπαδημητριου το να έχουμε εναλλακτικες έτοιμες λυσεις  που σου προτείνονται. Εκτός αν του είπε ο άλλος ότι θέλω και πιο φθηνές εναλλακτικες.

Μα απο τα ονοματα βλεπουμε οτι δεν ειναι ενναλακτικες του Παπαδημητριου αλλα ειναι παλια λιστα ..Παντα υπηρχαν αυτοι στο ρεπορταζ ΑΕΚ 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Vargas21 said:

Μα απο τα ονοματα βλεπουμε οτι δεν ειναι ενναλακτικες του Παπαδημητριου αλλα ειναι παλια λιστα ..Παντα υπηρχαν αυτοι στο ρεπορταζ ΑΕΚ 

Τι να πεις.

Αναμενουμε. Ξέρουμε ποσο ικανός είναι να κάνει ακριβως τα ίδια και τα ίδια πάλι, δεν θα τον μάθουμε τώρα.

Link to comment
Share on other sites

  • George_D pinned and unfeatured this topic
  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×