Jump to content

ΑΕΚ-Αστέρας Τρίπολης (23η αγ.): 20/02/21, 19:30, Novasports 2


George_D
 Share

M.V.P.  

24 members have voted

  1. 1. M.V.P.

    • Αθανασιάδης
      0
    • Μιτάι
      0
    • Σβάρνας
      0
    • Νεντελτσιάρου
      0
    • Λάτσι
      0
    • Σιμάνσκι
      22
    • Mάνταλος
      0
    • Γκαρσία
      2
    • Τάνκοβιτς
      0
    • Ολιβέιρα
      0
    • Ανσαριφάρντ
      0
    • Κρστίσιτς
      0
    • Λόπες
      0
    • Αλμπάνης
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Χιμένεθ

    • Καλό
      0
    • Μέτριο
      5
    • Κακό
      18
    • Φυσιολογικό
      1
  3. 3. Βραβείο Μπακάκη (χειρότερος παίκτης)

    • Αθανασιάδης
      0
    • Μιτάι
      1
    • Σβάρνας
      1
    • Νεντελτσιάρου
      12
    • Λάτσι
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Μάνταλος
      10
    • Γκαρσία
      0
    • Τάνκοβιτς
      0
    • Ολιβέιρα
      0
    • Ανσαριφάρντ
      0
    • Κρστίσιτς
      0
    • Λόπες
      0
    • Αλμπάνης
      0


Recommended Posts

Just now, Skepastos said:

8-9 αγώνες σερί που ο αντιπαλος σου βάζει τουλάχιστον 2 τέρματα. Μιλάμε για άμυνα ομάδας υποβιβασμού 

Οι πιο πολλοι πίσω βιογραφικά για ομάδες υποβιβασμού έχουν 

Link to comment
Share on other sites

Χιμενεθ βγαλε τον Τανκοβιτς δεν παιζει αμυνα ουτε σημερα. 0-2 στο 20' αν ειναι δυνατον.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vargas21 said:

ΘΛΙΨΙC

Δεν ξέρω ρε συ, έχω περάσει το στάδιο της θλίψης, πλέον τους σιχαίνομαι 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Όπως είχα πει, με Αστέρα και Βαζελο max 1 βαθιμο θα πάρεις. Η διοίκηση τιγρεως εχει αλλάξει για καλά το περίφημο DNA, φυσικά.

 

Εγκληματίες όσοι ψώνισαν από Ουφα. Εννοείται το τί είσαι φαίνεται από εκεί που ψωνίζεις.

Link to comment
Share on other sites

Just now, mporat said:

Δεν ξέρω ρε συ, έχω περάσει το στάδιο της θλίψης, πλέον τους σιχαίνομαι 

Ειναι μαζοχισμος να βλεπεις αυτην την ΑΕΚ. Δεν νοιαζεται κανεις για το αγωνιστικο πλεον. Ολα τα γυρω γυρω μονο τους καινε 

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται με 1 χαφ δεν μπορείς να ελπίζεις σε τίποτε. Δεν θα καταργήσεις την ποδοσφαιρική λογική επειδή είπες μαμά στην ηλικία που έπρεπε.

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα πω κάτι και ας σχολιαστεί όπως θέλετε, στα παπάρια μου κιόλας. Εγώ αυτό που γίνεται αποψε το ευχαριστιεμαι. Τόσα χρόνια βιάστηκε η νοημοσύνη μας από το 2014 που ο Μανταλος ανακηρύχθηκε καλύτερος ποδοσφαιριστής όλων των εποχών παγκοσμίως και κάθε χρόνο με κάτι νέο.

Στο πέρασμα των ετών, το ΚΜ χαρακτηρίστηκε αντιΑΕΚ και δεν ξέρω γω τι άλλο. Φάε τώρα την ψωλή των κατσικογαμηδων απ' την Πελοπόννησο και μπουκωνε. Όταν λέγαμε ότι ο Μελισσανίδης ντροπιάζει και μικραίνει την ΑΕΚ ήμασταν θλιβερή μειοψηφία.

Ναι είμαστε μειοψηφία, αλλά μυαλό στην ΑΕΚ έχουμε 30 άνθρωποι όλοι κι όλοι. Σε όλους τους υπόλοιπους σας αξίζει να σας γαμαει η Τρίπολη. Μόνο τα πιτσιρίκια μας λυπάμαι, κανέναν άλλο.

Πουτσα και ξύλο

  • Δικεφαλάκι 10
Link to comment
Share on other sites

Just now, Man Of Faith said:

Η Ευρωπη ειναι μακρια

Ελα κι ο βαζελος δεν παίζει τόσα χρόνια και δεν έπαθε τίποτα, ίσα ίσα βελτιώθηκε. Έτσι θα μας λένε οι αρδ. 

Link to comment
Share on other sites

Σε αυτο το σημειο  να πουμε οτι οσοι δεν θελαμε επιστροφη Χιμενεθ σκεφτομασταν ΑΚΡΙΒΩΣ αυτο το σεναριο.

Τον ειχαμε στο μυαλο μας ως πρωταθληματικο και πλεον εχει πεσει στα ματια ολων. Τα εχει κανει σκατα και ο ιδιος με τις δηλωσεις του αλλα αυτο ειναι το λιγοτερο. Η ομαδα συνεχιζει να δειχνει την σαπιλα που υπαρχει μεσα της σε καθε δευτερολεπτο του παιχνιδιου, δεν ειναι τοσο θεμα προπονητη, αλλα αποδυτηριων. 

Ενας Γκαρσια που παιζει για την μεταγραφη του και οι υπολοιποι ειναι ο ορισμος του λουζερ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, stavros 9-11 said:

Εγώ αυτό που γίνεται αποψε το ευχαριστιεμαι.

Μακάρι και χειρότερα. 5 άνθρωποι από δω μέσα να κάναμε τις μεταγραφές και τον σχεδιασμό, η ομάδα θα ήταν υγιέστατη. 

Link to comment
Share on other sites

Μη μασατε θα γινει επικη ανατροπη που θα ανεβαινει στο Σαν σημερα στο 365 καθε χρονο.

Link to comment
Share on other sites

Εντωμεταξύ τη χρόνια του πρωταθλήματος μας τηλωσε ο Χιμένεθ στο 3-5-2. Φέτος που δεν έχει και άμυνα δεν το έχει παιξει ούτε μια φορά. Απιστευτα πράγματα από όλους 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mporat said:

Ελα κι ο βαζελος δεν παίζει τόσα χρόνια και δεν έπαθε τίποτα, ίσα ίσα βελτιώθηκε. Έτσι θα μας λένε οι αρδ. 

Πλάνο Αλαφούζου δεν ζήλευε ο Μελ; Ε το πέτυχε...

Βιώσαμε την υπέρτατη ξεφτίλα για να μας γλεντάει κάθε χωριό και να μας κάνει πλάκα μέχρι και ο μνημονιακός βάζελος

Με τις υγείες μας

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Για Καθε μερα που περναει και δεν τον διωχνουμε σαν αλλον κουγια ειμαστε υπολογοι κ προδοτες

 

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφερον το προτζεκτ του βαζελοτ χωρις ευρωπη.

Πορεια αναλογη της χρονιας πριν την πεσαδα.

Δε χτίζει γηπεδο, αλλα ταφικο μνημείο.

Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×