Jump to content

Μεταγραφές/Σχεδιασμός Καλοκαίρι 2021


Araujo21
 Share

Recommended Posts

1 minute ago, nikos said:

Περισυ με 2 μυρια παίρναμε Αραουχο και ησυχάζαμε κατ´εμε.

Επειδη έκανε καποιες μέτριες εμφανίσεις έπεσαν πολλοι να τον φάνε, άλλο που δεν ήθελε και η διοίκηση. Εγώ θεωρω ότι τον αδίκησε ο Καρερα.

Βεβαια αν τον ειχες πάρει δεν θα ειχες λεφτα να παρεις τον Γκαρσια μετά.

Τεσπα. Ας δούνε τώρα να φέρουν σοβαρους παικτες έτσι όπως τα έχουν κάνει, τι να πω.

Ποτε δεν ειναι αργα. Συμφωνω μαζι σου . Τωρα ας βρουμε εστω δανεικο εναν Πονσε τουλαχιστον

Link to comment
Share on other sites

Kρίμα, αν όντως του κάναμε πρόταση 800κ το χρόνο κλειστό τριετές και δεν δέχθηκε, θεωρώ οτι την κάναμε την υπέρβαση μας και δεν έχω παράπονο απο τη διοίκηση, αρκεί να συνεχίσουμε το ψάξιμο πάνω σε αυτό το μπάτζετ και να μην έχουμε τα γνωστά πλέον "Τα δίναμε μόνο γι αυτόν".

@Stylianopoulos Oταν είχες δώσει το αποκλειστικό για Ντα Σιλβα, είχες πει και για εναν Παραγουανό απο Γουεστ Χαμ.. Είναι ακόμα στα transfer list ή μετά το ναυάγιο με Ντάμιεν γυρνάμε ξανά στο σημείο 0.;;

 

Link to comment
Share on other sites

800κ ήταν η επιταγή Ντα Σίλβα; 

Ίσα που φτάνουν για τον Γουτα 

Link to comment
Share on other sites

Γνώμη μου, θα ζήσουμε το απογητευτικότερο μεταγραφικό καλοκαίρι όλων των εποχών.

Τέτοιο που το καλοκαίρι του 2018 θα μοιάζει μακρινή γλυκιά και ονειρεμένη ανάμνηση.

Link to comment
Share on other sites

Εγω είμαι ακόμα υπο την επήρεια των λεγόμενων του Δάσκαλου (οτι ο Μελ εχει διάθεση να τα αλλάξει όλα προς το καλύτερο) , δεν βιάζομαι να απογοητευτώ.

Ισως τελικά να έγινε και για κάλο η άρνηση του Γάλλου και να πάμε τελικά σε κάτι καλύτερο.

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, agelos said:

κρίμα για όσους κάθισαν να δουν παιχνίδια της Ρεν.

Δεν ήξεραν, δεν ρώταγαν...;

Link to comment
Share on other sites

Η πρόταση της ΑΕΚ που έκανε Κονέ και Δημάτο(μιλάει άπταιστα Γαλλικά) να φθάσουν προχθές στη Γαλλία για υπογραφές ηταν 800καθαρά και τριετές. Δε ξέρω αν έχει απορρίψει την προσφορά η όχι ο Ντα Σίλβα αλλα αν έχει συμβεί αυτό δε φταίει τωρα η ΑΕΚ,μην τρελαθούμε κιόλας. Αυτά είχαν πει, αυτά έδωσε η ΑΕΚ.

Γαλλία είναι επίσης και για άλλον παίκτη οι δυο τους.

Ινσούα θα γυρίσει.Αλμπάνης φεύγει.Ο μεγάλος θελει να μείνει ο Ολιβέιρα,τον γουστάρει πολύ προσωπικά αλλά εως 800 το χρόνο ,δε θα ανέβει άλλο.

  • Δικεφαλάκι 9
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Stylianopoulos said:

Η πρόταση της ΑΕΚ που έκανε Κονέ και Δημάτο(μιλάει άπταιστα Γαλλικά) να φθάσουν προχθές στη Γαλλία για υπογραφές ηταν 800καθαρά και τριετές. Δε ξέρω αν έχει απορρίψει την προσφορά η όχι ο Ντα Σίλβα αλλα αν έχει συμβεί αυτό δε φταίει τωρα η ΑΕΚ,μην τρελαθούμε κιόλας. Αυτά είχαν πει, αυτά έδωσε η ΑΕΚ.

Γαλλία είναι επίσης και για άλλον παίκτη οι δυο τους.

Ινσούα θα γυρίσει.Αλμπάνης φεύγει.Ο μεγάλος θελει να μείνει ο Ολιβέιρα,τον γουστάρει πολύ προσωπικά αλλά εως 800 το χρόνο ,δε θα ανέβει άλλο.

Ασχημο αυτό για Ολιβειρα...

Link to comment
Share on other sites

Καλά παίζει και το απολύτως λογικό ενδεχόμενο ο παίκτης πριν βάλει την υπογραφή του να ασχολήθηκε λίγο πιο σοβαρά να δει που ετοιμάζεται να μετακινηθεί και να τρόμαξε.

Πρέπει και στη Γαλλία να έχουν την παροιμία για την υπογραφή και το πουλί...

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, parakmiakos said:

Έχει μάτι γενικά ο μεγάλος. 

Πες το ψέμματα

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Κρίμα η επίσκεψη του Ταυλαρίδη στο σπίτι του Ντα Σίλβα στην Γαλλία. 

Τζάμπα κ το κουτί με γλυκά Μακαρον που πηγε στην επίσκεψη. Πάνε τα 20 ευρω

 

Πάντως κάπου γράφτηκε οτι εχει προταση καλυτερη απο τουρκια

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αρθρο με τιτλο "ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ανοιχτο του Ντα Σιλβα" παει να πει "Σιγα σιγα την κανει ο Ντα Σιλβα".

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, MITSAKLAS said:

Καλά παίζει και το απολύτως λογικό ενδεχόμενο ο παίκτης πριν βάλει την υπογραφή του να ασχολήθηκε λίγο πιο σοβαρά να δει που ετοιμάζεται να μετακινηθεί και να τρόμαξε.

Πρέπει και στη Γαλλία να έχουν την παροιμία για την υπογραφή και το πουλί...

Ζεις στην ομορφη Ρεν της Γαλλιας 1,5h απο το Παρισι και θα ερθεις ξερω γω Αθηνα στην ΑΕΚ να τερματιζεις 30 βαθμους απο την κορυφη. Λογικο ακουγεται, μπορει και οχι, προχωραμε.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, agelos said:

κρίμα για όσους κάθισαν να δουν παιχνίδια της Ρεν.

Εδω βλεπουν της ΑΕΚ

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Hades said:

1,05 απόδοση αμυντικό δίδυμο Γουτας Σβάρνας χυυυνννν

Ντα Γουτα

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Λισαντρο Λοπεζ θελουμε.... οχι Γαλλο 
Τιγρη αετισιο ματι εχεις με Ολιβειρα....σου αρεσει να σε γδυνουν αμπαλοι 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Zara said:

Μεταγραφές - Σχεδιασμός. 

Αγνωστες λεξεις στον πλανητη ΑΕΚ 

Link to comment
Share on other sites

Δειτε εδω ο αλλος, δεν κοιταζει που ναι κουτσαλογο, κανει και κακαντεριλικια

 

FB_IMG_1620835358893.jpg

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

  • George_D pinned this topic
  • George_D locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×