Jump to content

Μεταγραφές/Σχεδιασμός Καλοκαίρι 2021


Araujo21
 Share

Recommended Posts

6 minutes ago, Hades said:

ΑΛΕΞΆΝΤΡ ΠΡΙΙΟΒΙΤΣ 💣💣ΜΠΑΜ ΜΠΑΜ ΜΠΟΥΜ 

Φορ είπαμε αραουχο ρε. 

Λε Ταλέκ ο επόμενος

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, giorgospalataki said:

Φορ είπαμε αραουχο ρε. 

Λε Ταλέκ ο επόμενος

Τώρα που είπες Αραούχο .

Ο παιχταρας ο Σέργιος εχει συμφωνήσει με τριετες και 900 χιλιάρικα . Έχουμε ενα θέμα με την ομάδα του που ενω της δίνουμε 1,5 εκ ευρώ ζητάει 2 εκ. Εννοείται αγορά ε.

Οι Ισπανοί έχουν οικονομικά προβλήματα.Θα τα βρούμε,δεν είναι μεγάλη η διαφορά.

  • Δικεφαλάκι 7
Link to comment
Share on other sites

Πολλά λεφτά για τερματοφύλακα αν σκεφτείς το παρελθόν της διοίκησης.

Προσευχές να μας βγει, γιατί αν προκύψει κανά σαπάκι δεν βλέπω τον Μελισσανίδη να ξαναδίνει σοβαρά λεφτά για παίκτη

Μπράβο που δεν το κάνανε σήριαλ, μπράβο που δεν πήγαν σε καμιά γελοιότητα τύπου «επιστροφή Μπάρκα».

Τον παίκτη δεν τον ξέρω, με φοβίζει λίγο που η αυθόρμητη αντίδραση του Μπουκόφσκι ήταν αρνητική, αλλά μακάρι να μας βγει γιατί στηρίζουμε πολλά πάνω του

 

Καλώς ήρθες και σιδεροκέφαλος, μακάρι να πάνε όλα καλά και να σαι το τέρμα της Αγίας Σοφίας.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Stylianopoulos said:

Τώρα που είπες Αραούχο .

Ο παιχταρας ο Σέργιος εχει συμφωνήσει με τριετες και 900 χιλιάρικα . Έχουμε ενα θέμα με την ομάδα του που ενω της δίνουμε 1,5 εκ ευρώ ζητάει 2 εκ. Εννοείται αγορά ε.

Οι Ισπανοί έχουν οικονομικά προβλήματα.Θα τα βρούμε,δεν είναι μεγάλη η διαφορά.

Δασκαλε για Μπεν Αρφα εχουμε καποια εξελιξη; Ή ειμαστε ακομα στα 200Κ διαφορα;

Link to comment
Share on other sites

Φτιάξε άμυνα φέτος και του χρόνου βλέπεις κέντρο-επίθεση,γνώμη μου.

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Stylianopoulos said:

Τώρα που είπες Αραούχο .

Ο παιχταρας ο Σέργιος εχει συμφωνήσει με τριετες και 900 χιλιάρικα . Έχουμε ενα θέμα με την ομάδα του που ενω της δίνουμε 1,5 εκ ευρώ ζητάει 2 εκ. Εννοείται αγορά ε.

Οι Ισπανοί έχουν οικονομικά προβλήματα.Θα τα βρούμε,δεν είναι μεγάλη η διαφορά.

Λεφτα πού βρίσκουμε ειπαμε; 
 

Εκτος αν εξαντλούνται σε Στάνκοβιτς και Αραουχο.

Ιδωμεν.

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Stylianopoulos said:

Τώρα που είπες Αραούχο .

Ο παιχταρας ο Σέργιος εχει συμφωνήσει με τριετες και 900 χιλιάρικα . Έχουμε ενα θέμα με την ομάδα του που ενω της δίνουμε 1,5 εκ ευρώ ζητάει 2 εκ. Εννοείται αγορά ε.

Οι Ισπανοί έχουν οικονομικά προβλήματα.Θα τα βρούμε,δεν είναι μεγάλη η διαφορά.

Σε υμνούμεν, σε ευλογούμεν, σοι ευχαριστούμεν

Link to comment
Share on other sites

Σχετικα με τα λεφτα

1. Επεσε η φορολογια

2. Στο γηπεδο οτι ηταν να μπει, μπηκε

3. Δεν βαζει τιποτα δικα του, της ομαδας βαζει

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bukowski said:

Σχετικα με τα λεφτα

1. Επεσε η φορολογια

2. Στο γηπεδο οτι ηταν να μπει, μπηκε

3. Δεν βαζει τιποτα δικα του, της ομαδας βαζει

Καλά το 3 το λέει ευθεως, μονο ασχετοι δεν το ξέρουν πλέον.

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bukowski said:

Σχετικα με τα λεφτα

1. Επεσε η φορολογια

2. Στο γηπεδο οτι ηταν να μπει, μπηκε

3. Δεν βαζει τιποτα δικα του, της ομαδας βαζει

4. Θα μπορούσε να μας γράψει στα ΑΡΧΙΔΙΑ του ξανά

Link to comment
Share on other sites

Δεν παίρνει παίχτες είναι ΜΟΥΝΟΠΑΝΟ. Παίρνει παίχτες είναι ΜΟΥΝΟΠΑΝΟ. Έχω μπερδευτεί λίγο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, mobster21 said:

4. Θα μπορούσε να μας γράψει στα ΑΡΧΙΔΙΑ του ξανά

Δεν νομιζω οτι τον παιρνει. "Τιγρης" χαρακτηριζεται πα να πει οτι ξερει τον νομο της ζουγκλας και μονο σε τετοια ξερει να κινειται. Απο πλανο μπορει να μην, αλλα ενστικτο αυτοσυντηρησης διαθετει το συμπαθες κατα τα αλλα αιλουροειδες, οποτε δεν τον παιρνει ΚΑΙ φετος να αδιαφορησει γιατι του χρονου θα πληρωνει τιμωριες σερι συν οτι δεν τον συμφερει με εχθρικη κυβερνηση να καταστει σαφες προς τα εξω πως δεν εχει πλεον υποστηριξη μαζας οπαδων.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω γράψει παντως ότι το να έχουμε 3ο μπατζετ δεν με πειράζει τόσο, αφού σχεδον παντα αυτό ίσχυε. 
Το να έχουμε το μισό ξερω ´γω από τους αλλους είναι που με πειράζει. Γιατί δεν γίνεται έτσι δουλειά.

Διαβαζω λοιπόν ότι δίνουμε για τερμα 1,5 μυριο αγορά, και γυρω στα 630/ χρόνο για συμβόλαιο. Ε, δεν θα κάτσω τώρα να γκρινιαξω με αυτά τα ποσα. Θα κριθούν ο Μιλόγεβιτς, ο Παπαδημητριου και ο ιδιος ο παίκτης, ο Μιμης την δουλειά του την έκανε για το τερμα.

Να δούμε από εδώ και περα βέβαια.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, mobster21 said:

Δεν παίρνει παίχτες είναι ΜΟΥΝΟΠΑΝΟ. Παίρνει παίχτες είναι ΜΟΥΝΟΠΑΝΟ. Έχω μπερδευτεί λίγο.

Βασικα τεσσαροπενταρες απο τον γαυρο να μην τρωει για αρχη, δεν ζηταμε δηλαδη και τιποτα εξωφρενικο ξερω γω, κατι απλο ζηταμε που θα ζητουσε και ο μεσος οπαδος της Ξανθης.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Bukowski said:

Σχετικα με τα λεφτα

1. Επεσε η φορολογια

2. Στο γηπεδο οτι ηταν να μπει, μπηκε

3. Δεν βαζει τιποτα δικα του, της ομαδας βαζει

Μην ξεχναμε και το προπονητικό. Οκ "αμελητέο" σε σχέση με το γήπεδο αλλά να δούμε τι έχει στο μυαλό του

Link to comment
Share on other sites

GK, CB, DM/CM και CF ειναι οι αμεσες αναγκες. Εαν γινουν και εκει αγορες απο κανονικες ομαδες παιχτων με νορμαλ βιογραφικο (ο τερμας ειναι τετοιος) ακομα και αν δεν βγουν τελικα τουλαχιστον κανεις δεν θα μπορει να γκρινιαξει. Και αυτο, οσο ασημαντο και αν θεωρειται ειναι πολυ σημαντικο για τον οργανισμο καθως για αρχη εξασφαλιζει χρονο και ηρεμια.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Bukowski said:

Σχετικα με τα λεφτα

1. Επεσε η φορολογια

2. Στο γηπεδο οτι ηταν να μπει, μπηκε

3. Δεν βαζει τιποτα δικα του, της ομαδας βαζει

4. Θα φύγουν ή έφυγαν κάποια σχετικά υψηλά συμβόλαια

5. Θα εισπράττονται χρήματα και από το στοίχημα ίσως 1,5-2 εκατομμύρια ευρώ

Ωστόσο ακόμα και έτσι το ότι δίνονται αρκετά χρήματα για τερματοφύλακα είναι ενθαρρυντικό παρότι εγώ διαφωνώ μερικώς.

 

 

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Bluesman said:

Ωστόσο ακόμα και έτσι το ότι δίνονται αρκετά χρήματα για τερματοφύλακα είναι ενθαρρυντικό παρότι εγώ διαφωνώ μερικώς.

Εγω ουτε συμφωνω ουτε διαφωνω, βασικα μου ειναι αδιαφορο οπως μου ηταν παντα αδιαφορα τα οικονονικα μεγεθη αλλο που με τον κατσαπλια που χουμε μπλεξει εχουμε καταντησει ολοι μιζεροι σαν τα μουτρα του.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή η ΑΕΚ δεν θα κάνει πολλές αγορές πάνω του 1 εκατομμυρίου ευρώ με εξαίρεση τον Αραούχο, διαφωνώ με την απόφαση να αποκτηθεί ένας τερματοφύλακας ανεξάρτητα από την όποια αξία του.

Εκτιμώ πως καλός τερματοφύλακας έστω ελεύθερος βρισκόταν με 7-8 κατοστάρικα.

Ενώ μεγαλύτερες δαπάνες χρειάζονται στο κέντρο της άμυνας ή και στα άκρα αυτής για ορισμένες περιπτώσεις ή για έναν χαφ.

 

Link to comment
Share on other sites

Τερμαροφυλακας, κεντρικος αμυντικος, χαφ και επιθετικος ειναι 4 θεσεις που δεν επιδεχονται στοιχηματα, γυφτιλικια, σαφαρι, χρυσες ευκαιριες κτλ καθως αν αποτυχεις εκει απετυχες συνολικα. Οποτε οσο περισσοτερο πληρωνεις, τοσο περισσοτερο μειωνεις το ρισκο αποτυχιας το οποιο παντα θα υπαρχει βεβαια.

Παιρνεις τον παιχτη που θες πρωτα αγοραστο κανονικα και μετα κοιτας και για "ευκαιριες" εναλλακτικες. Αμα πχ Αυγουστο σκασει ευκαιρια ελευθερου εμπειρου τερματος 35 ετων παρτον για δευτερο και στειλε και τον Τσιντωτα ξερω γω.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Καλά 1Μ για αγορά παικτη δν ειναι κ κανα τρελό ποσο. Απλά εχουμε συνηθίσει τα τζαμπατζιλικια του τιγρη

Σκεφτείτε ο γαυρος είχε δώσει 2,5Μ για τον Σα

Link to comment
Share on other sites

Just now, giorgospalataki said:

Καλά 1Μ για αγορά παικτη δν ειναι κ κανα τρελό ποσο. 

Σκεφτείτε ο γαυρος είχε δώσει 2,5Μ για τον Σα

Σκεψου οτι μεχρι χθες ειχαμε βασικο εναν που υπεγραψε σε λευκο συμβολαιο

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, giorgospalataki said:

Καλά 1Μ για αγορά παικτη δν ειναι κ κανα τρελό ποσο. Απλά εχουμε συνηθίσει τα τζαμπατζιλικια του τιγρη

Σκεφτείτε ο γαυρος είχε δώσει 2,5Μ για τον Σα

Βρες μου διοίκηση της ΑΕΚ που έχει αγοράσει τερματοφύλακα με τέτοια χρήματα.

Επιπλέον επειδή δεν θυμάσαι ο Σα ήρθε δανεικός με τον Γιαννιώτη από τον Ατρόμητο για βασικό. Εν ολίγοις ούτε ο Βαγγέλας στη συγκεκριμένη περίπτωση δεν αγόρασε απευθείας.

 

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×