Jump to content

Μεταγραφές/Σχεδιασμός Καλοκαίρι 2021


Recommended Posts

Η «The Sun» αναφέρει: «Η Σέλτικ αγόρασε με 5 εκατ. ευρώ τον Βασίλη Μπάρκα από την ΑΕΚ, όμως τα χρήματα δεν έχουν δοθεί ακόμα όλα. Πληροφορίες αναφέρουν πως η ελληνική ομάδα θα μπορούσε να μειώσει το τελικό ποσό της και πιθανώς να δώσει ένα χρηματικό ποσό για να πάρει άμεσα τον Ολιβιέ Εντσάμ. Η Σέλτικ μπορεί να λύσει το συμβόλαιό του και να τον αφήσει ελεύθερο, όμως δεν φαντάζει πιθανό. Παρά το κακό πέρασμα από τη Μαρσέιγ, ο Γάλλος έχει θαυμαστές σε όλη την Ευρώπη.

Η ΑΕΚ όμως βρίσκεται πρώτη στην… ουρά και ελπίζει σε μια γρήγορη απάντηση από τον Εντσάμ. Είναι πρόθυμοι να του δώσουν μέχρι και 20.000 λίρες την εβδομάδα για να τον φέρουν στην Ελλάδα. Η ΑΕΚ πιέζει πολύ για τον παίκτη και μπορεί να κάνει μια πολύ καλή προσφορά στην Σέλτικ ώστε να τελειώσει άμεσα η συμφωνία.

Η ειρωνεία είναι πως η ΑΕΚ διατηρεί επαφές με την Σέλτικ και σε περίπτωση που αποφασίσουν να τον δώσουν κάπου δανεικό!».

enwsi.gr

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν έχουμε προτάσεις για Νέντε απο Ρωσία και Ιταλία . Ζητάμε 2 εκ.ευρώ, με 1,3 θα φύγει ο φίλος.

Ο μανατζερ του Χνιντ μας εφερε πρόταση για τον Τυνήσιο απο ομάδα του Κουβέιτ.

Ο Σβάρνας θέλει να φύγει,έχει ειδοποιήσει την ομάδα πως αναμενει πρόταση.

Για Τσίγκρι δεν έχει αποφασίσει ακόμα ο Μιλόγεβιτς αν αξίζει να μείνει.

Η Λας Πάλμας με 1,5 βαριά 1,7 εκ.ευρώ θα μας δώσει τον Αραούχο .Τα περί 3εκ ευρώ ειναι μαλακίες.

 

  • Δικεφαλάκι 19
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Stylianopoulos said:

Λοιπόν έχουμε προτάσεις για Νέντε απο Ρωσία και Ιταλία . Ζητάμε 2 εκ.ευρώ, με 1,3 θα φύγει ο φίλος.

Ο μανατζερ του Χνιντ μας εφερε πρόταση για τον Τυνήσιο απο ομάδα του Κουβέιτ.

Ο Σβάρνας θέλει να φύγει,έχει ειδοποιήσει την ομάδα πως αναμενει πρόταση.

Για Τσίγκρι δεν έχει αποφασίσει ακόμα ο Μιλόγεβιτς αν αξίζει να μείνει.

Η Λας Πάλμας με 1,5 βαριά 1,7 εκ.ευρώ θα μας δώσει τον Αραούχο .Τα περί 3εκ ευρώ ειναι μαλακίες.

 

Αν δεν έρθει ο Αραούχο (εμένα στα παπάρια μου παρεμπιπτόντως, τελειωμένη περίπτωση είναι ποδοσφαιρικά) θα ειπωθούν αλήθειες, όπως τότε στον Πατρινό.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Stylianopoulos said:

Λοιπόν έχουμε προτάσεις για Νέντε απο Ρωσία και Ιταλία . Ζητάμε 2 εκ.ευρώ, με 1,3 θα φύγει ο φίλος.

Ο μανατζερ του Χνιντ μας εφερε πρόταση για τον Τυνήσιο απο ομάδα του Κουβέιτ.

Ο Σβάρνας θέλει να φύγει,έχει ειδοποιήσει την ομάδα πως αναμενει πρόταση.

Για Τσίγκρι δεν έχει αποφασίσει ακόμα ο Μιλόγεβιτς αν αξίζει να μείνει.

Η Λας Πάλμας με 1,5 βαριά 1,7 εκ.ευρώ θα μας δώσει τον Αραούχο .Τα περί 3εκ ευρώ ειναι μαλακίες.

 

Ευχαριστούμε δάσκαλε...

Μακάρι να φύγουν και να γίνει ξεσκαρτάρισμα.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Stylianopoulos said:

Λοιπόν έχουμε προτάσεις για Νέντε απο Ρωσία και Ιταλία . Ζητάμε 2 εκ.ευρώ, με 1,3 θα φύγει ο φίλος.

Ο μανατζερ του Χνιντ μας εφερε πρόταση για τον Τυνήσιο απο ομάδα του Κουβέιτ.

Ο Σβάρνας θέλει να φύγει,έχει ειδοποιήσει την ομάδα πως αναμενει πρόταση.

Για Τσίγκρι δεν έχει αποφασίσει ακόμα ο Μιλόγεβιτς αν αξίζει να μείνει.

Η Λας Πάλμας με 1,5 βαριά 1,7 εκ.ευρώ θα μας δώσει τον Αραούχο .Τα περί 3εκ ευρώ ειναι μαλακίες.

 

Ευχαριστούμε Στυλ. Μια ερώτηση μόνο. Προφανώς στα παπαράκια μου που θέλει να φύγει ο Σβάρνας, αλλά αυτό το "θέλω να φύγω" τι φάση; Οτι δεν του κάνουμε και είναι για παραπάνω; Θέλω να έχω έναν παραπάνω λόγο για καντηλάκια ρε παιδί μου

Αρα αν φύγουν Νεντε, Χνιντ, Σβάρνας, Τσίγκρι μένεις με Γούτα, Μήτογλου και Λάτσι. Με την τριάδα αυτή και 2 στοπεράρες είμαι κομπλέ. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Stylianopoulos said:

Λοιπόν έχουμε προτάσεις για Νέντε απο Ρωσία και Ιταλία . Ζητάμε 2 εκ.ευρώ, με 1,3 θα φύγει ο φίλος.

Ο μανατζερ του Χνιντ μας εφερε πρόταση για τον Τυνήσιο απο ομάδα του Κουβέιτ.

Ο Σβάρνας θέλει να φύγει,έχει ειδοποιήσει την ομάδα πως αναμενει πρόταση.

Για Τσίγκρι δεν έχει αποφασίσει ακόμα ο Μιλόγεβιτς αν αξίζει να μείνει.

Η Λας Πάλμας με 1,5 βαριά 1,7 εκ.ευρώ θα μας δώσει τον Αραούχο .Τα περί 3εκ ευρώ ειναι μαλακίες.

 

Θενξ για τις ινφο 

Νέντε δεν το φοβάμαι , διεθνής με ψιλονοματάκι . θα βρεθεί ομάδα φτάνει μην ζητάμε τρελά λεφτά .

Χνιντ αναμενόμενο προταση απο εξωτικό προορισμό . 

Σβάρνας θέλει να εξαργυρώσει τα 3500+ λεπτά φέτος ξέροντας ότι τον περιμένει πάγκο . Πιθανών να έχει πάρει χαμπάρι τι λέγεται γιαυτον , δεν είναι σε γυάλα και δεν είναι απίθανο να διαβάζει και την εκτίμηση που του έχουμε εδώ μέσα .

Τσίγκρι αν φύγουν οι 3 παραπάνω βλέπω να μένει για ένα χρόνο

Αραούχο με το τρελό πρόεδρο δεν ξέρω τι να περιμένουμε . 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Skepastos said:

Ευχαριστούμε Στυλ. Μια ερώτηση μόνο. Προφανώς στα παπαράκια μου που θέλει να φύγει ο Σβάρνας, αλλά αυτό το "θέλω να φύγω" τι φάση; Οτι δεν του κάνουμε και είναι για παραπάνω; Θέλω να έχω έναν παραπάνω λόγο για καντηλάκια ρε παιδί μου

Αρα αν φύγουν Νεντε, Χνιντ, Σβάρνας, Τσίγκρι μένεις με Γούτα, Μήτογλου και Λάτσι. Με την τριάδα αυτή και 2 στοπεράρες είμαι κομπλέ. 

Προφανώς θέλει να εξαργυρώσει τα 3500 λεπτά φέτος ξέροντας ότι πιθανών του χρόνου να έχει 1500 λεπτά αν έρθουν 2 καλοί στόπερ . Καλά κάνει επαγγελματίας είναι και άλλωστε μαθαίνει τι λέμε γενικά . 

Εγώ δεν είμαι κομπλέ με 2 στόπερ που μπορεί να έχουμε ατυχία και Γούτα Μήτογλου Λάτσι . Ίσως να μείνει και ο ντιμίτρι σε αυτή τη περίπτωση άλλο ένα χρόνο . 

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει προβλημα να μεινει ο Σβάρνας. Απλα θέλει να παίξει έξω και τους είπε να αναμένουν πρόταση.

Ο Παπαδημητρίου είναι αυτός που πιέζει απο την πρώτη στιγμή και θέλει σαν τρελός τον Τζαβέλλα . Λέει πως δεν υπάρχει ουτε ένας παίκτης με πάθος και τσαμπουκά στην ομάδα.

Μπεν Αρφά λέει ο μεγάλος πως θα του κάνει μπουρδέλο τα αποδυτηρια ,ειναι ημιτρελος και γιαυτο το σκεπτεται.

ΜΟΝΟ ΑΕΚ

 

  • Δικεφαλάκι 16
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Stylianopoulos said:

Λοιπόν έχουμε προτάσεις για Νέντε απο Ρωσία και Ιταλία . Ζητάμε 2 εκ.ευρώ, με 1,3 θα φύγει ο φίλος.

Ο μανατζερ του Χνιντ μας εφερε πρόταση για τον Τυνήσιο απο ομάδα του Κουβέιτ.

Ο Σβάρνας θέλει να φύγει,έχει ειδοποιήσει την ομάδα πως αναμενει πρόταση.

Για Τσίγκρι δεν έχει αποφασίσει ακόμα ο Μιλόγεβιτς αν αξίζει να μείνει.

Η Λας Πάλμας με 1,5 βαριά 1,7 εκ.ευρώ θα μας δώσει τον Αραούχο .Τα περί 3εκ ευρώ ειναι μαλακίες.

 

αν γίνουν αυτά και έρθουν 3 στοπερ στην θέση σβάρνα Νεντε χνιντ θα μαστε πάρα πολύ καλά. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Stylianopoulos said:

Μπεν Αρφά λέει ο μεγάλος πως θα του κάνει μπουρδέλο τα αποδυτηρια ,ειναι ημιτρελος και γιαυτο το σκεπτεται.

ΜΟΝΟ ΑΕΚ

 

Μάλιστα. 

Ο άνθρωπος που έχει στα αποδυτήρια του το Μάνταλο και λύσσαξε να κρατήσει τον Λιβάγια, φοβάται ότι θα του κάνει μπουρδέλο το Σπάτο ο Μπεν Αρφα...

Σαφέστατος και ξεκάθαρος στόχος του χρόνου η είσοδος στα πλέυ οφ. 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Stylianopoulos said:

Δεν έχει προβλημα να μεινει ο Σβάρνας. Απλα θέλει να παίξει έξω και τους είπε να αναμένουν πρόταση.

Ο Παπαδημητρίου είναι αυτός που πιέζει απο την πρώτη στιγμή και θέλει σαν τρελός τον Τζαβέλλα . Λέει πως δεν υπάρχει ουτε ένας παίκτης με πάθος και τσαμπουκά στην ομάδα.

Μπεν Αρφά λέει ο μεγάλος πως θα του κάνει μπουρδέλο τα αποδυτηρια ,ειναι ημιτρελος και γιαυτο το σκεπτεται.

ΜΟΝΟ ΑΕΚ

 

Με αυτά που λες Δασκαλε, κοιταμε να παρουμε 2 στοπερ για να αναπληρώσουμε τους φευγάτους, μια χαφάρα στα κυβικα του ντσαμ, ενα δεξιον μπακ, αραούχο και ένα μπαμ για τον κόσμο επιθετικογενή τύπου Μπεν Αρφα?

 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Stylianopoulos said:

Λέει πως δεν υπάρχει ουτε ένας παίκτης με πάθος και τσαμπουκά στην ομάδα

Αυτό ειναι σωστό.

Η λύση να παρομε τζαβελενα μαζι με μπεν αρφα και τον ζμπτσαμ (guest star βρανιες τον ιανουαριο) οδηγει στο άλλο ακρο. θα ξεχειλιζουμε απο παθος και τσαμπουκα που θα φτανει στα αποδυτηρια.

Link to comment
Share on other sites

Xνίντ, Νέντε, Σβάρνα και Τσιγκρίσκυ τους φορτώνεις σε ένα τάνκερ του Μελισανίδη... και στη μέση του ειρηνικού, αμολάς στη θάλασσα μια σχεδία... του βάζεις και τους 4 πάνω και τους αφήνεις να παλεύουν με τους καρχαρίες σαν τον Τομ Χανκς...

Τζαβέλας για τον πούτσο... η ομάδα πράγματι έχει όλο αδερφές, αλλά υστερεί απελπιστικά και σε μπόι... δε θα πα να πάρεις για στόπερ ένα χόμπιτ 170cm με κύριο προσόν το οτί συνεχώς ψευτοτσαμπουκαλεύεται... Θες Πλάνιτς ή τύπου Πλάνιτς...

Ν'τσαμ (όπως τον θυμόμαστε με Σέλτικ) απίστευτος παιχταράς... μεταγραφή που σε ζεσταίνει να ξαναπάς γήπεδο... ψιλοαδιανόητη υπέρβαση φαντάζει για Μελισανίδη και φυσικά κρατάμε πολύ μικρό καλάθι...

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Geologos said:

Με αυτά που λες Δασκαλε, κοιταμε να παρουμε 2 στοπερ για να αναπληρώσουμε τους φευγάτους, μια χαφάρα στα κυβικα του ντσαμ, ενα δεξιον μπακ, αραούχο και ένα μπαμ για τον κόσμο επιθετικογενή τύπου Μπεν Αρφα?

 

Oι δικοι του λενε-το γράφω έτσι γιατι προσωπικά έχω απογοητευτεί αρκετές φορές ..- πως πάμε για 2 στοπερ ναι. Επισης λενε πως πάμε για δύο ''μπροστινούς'' (έτσι λένε τους επιθετικούς) γιατί ο Καρίμ παίζει να φύγει . Ο ένας είναι ο Αραούχο,τον έχουν για σίγουρο.

  • Δικεφαλάκι 10
Link to comment
Share on other sites

Περιεργο να φυγει ο Καριμ ενω ηρθε ο Μιλογεβιτς. Για 2-3η λυση θα ειναι πολυ καλα. Παντως με Ντσαμ-Μπεν Αρφα-Αραουχο θα γλυκαθει ο κοσμος και θα πουλησεις καποια διαρκειας παραπανω. Αν σε αυτην την 3αδα προστεθει και ενα στοπερ κλασης μιλαμε ξεκαθαρα για ενα ποιοτικοτατο ροστερ και πλεον θα μενει να δουλεψει ο Μιλογεβιτς πανω σε αυτο για να φτιαξει μια ανταγωνιστικη ομαδα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Για τα ακραία μπακ δεν ακούμε τπτ. Πάντως πάμε θεωρητικά για πολλές αλλαγές και έτσι πρέπει. Ελπίζουμε οι αλλαγές να ανεβάσουν κ το επίπεδο γενικότερα σε όλους τους τομείς. Πρέπει κάποιοι από αυτούς να είναι στην προετοιμασία, αλλιώς θα πάρουμε ρίσκο με την Ευρώπη, ανάλογα κ με την κλήρωση βέβαια.

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Stylianopoulos said:

Oι δικοι του λενε-το γράφω έτσι γιατι προσωπικά έχω απογοητευτεί αρκετές φορές ..- πως πάμε για 2 στοπερ ναι. Επισης λενε πως πάμε για δύο ''μπροστινούς'' (έτσι λένε τους επιθετικούς) γιατί ο Καρίμ παίζει να φύγει . Ο ένας είναι ο Αραούχο,τον έχουν για σίγουρο.

Αρα δάσκαλε πρώτα θα τελειώσουμε με τους πισινούς και μετά με τους μπροστινούς. Μερακλήδες στην ομάδα διακρίνω. Πρώτα σφραγίζουν την πίσω πόρτα. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

ΑΕΚ χωρίς Στυλιανό, λίγα πράματα.. 

Έναν απορροφητήρα πήραμε και έχουμε γκαβλωσει όλοι, ενώ για κάτι χρόνια είμαστε χυσοδοχείο γαβρων βορρά και νότου. Τέταρτοι και σχεδόν εκτός Ευρώπης, να σου λέει φυγιέντε ρε πεπόνια δεν είστε και η Μποταφιόγκο. 

Κάνει μάγια ο ουρολόγος της Πάχης.

Και έχεις τον Γιώ.Κό για CEO, αντί τον Παν τον Στυλιανό...

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Zara said:

ΑΕΚ χωρίς Στυλιανό, λίγα πράματα.. 

Έναν απορροφητήρα πήραμε και έχουμε γκαβλωσει όλοι, ενώ για κάτι χρόνια ήμαστε χυσοδοχείο γαβρων βορρά και νότου. Τέταρτοι και σχεδόν εκτός Ευρώπης, να σου λέει φυγιέντε ρε πεπόνια δεν είστε και η Μποταφιόγκο. 

Κάνει μάγια ο ουρολόγος της Πάχης.

Και έχεις τον Γιώ.Κό για CEO, αντί τον Παν τον Στυλιανό...

Και στο γραφείο τύπου τη σάρα και τη μάρα αντί για το γίγαντα το Ζάρα

Ω ρε που πάμε ρε

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×